Підбираємо слухові апарати

Підбираємо слухові апарати

Зниження слуху у людей – це дуже актуальна та велика соціальна проблема. Люди с вадами слуху страждають від цього фізично та морально. Приглухуватість чи глухота поступово віддаляє людей від суспільства, робить їх дратівливими, замкнутими, депресивними. Хвороба перекреслює їх мрії, сподівання, ускладнює побут та особисті відносини. Вони мріють про повернення нормального слуху, щоб жити повноцінним життям.

В наш час сучасні технології дають можливість поліпшити або повернути слух при будь-якому виді цієї патології, навіть у зовсім глухих людей, але успіх при цьому залежить від точного підбору слухових апаратів. Існують спеціалізовані центри слуху «Беттертон», де кваліфіковані сурдологи проводять індивідуальний підбір та налаштування слухових апаратів. 

Підберемо індивідуально

Під час підбору слухових апаратів лікар уважно обстежує пацієнта, вивчає анатомічні особливості його вушної раковини, причини патології, враховує стан слуху, спосіб життя та фінансові можливості. Для досягнення позитивного результату обрані слухові апарати повинні відповідати ступеню зниження слуху та бути комфортним для користувача.

Знайдемо зручну форму

У процесі консультації пацієнта лікар довідується, який спосіб носіння слухових апаратів він вважає прийнятним для себе. Слухові прилади мусять забезпечувати найліпшу якість звучання та бути комфортним у використанні. Пристрої не повинен випадати, тиснути та натирати вуха, викликати роздратування. Щоб користування приладами було максимально зручно, ми виготовляємо індивідуальні вкладиші та корпуси за зліпком вуха.

Беттертон-Консультация сурдолога-Подбор СА-Настройка фотоЩо ви отримаєте

Якщо ви скористаєтесь послугами фахівців центру «Беттертон», там для вас підберуть слухові апарати, що мають такі властивості:

 • Непомітні – мініатюрні внутріканальні пристрої реалізують всі необхідні функції, при цьому оточення їх не бачить
 • Захищені від зворотного зв’язку – цифрові апарати подавляють неприємний свист при передачі голосу користувача, тому користуватися ними комфортно
 • Функціональні – забезпечують чудове звучання в будь-якому акустичному середовищі, гасять шум та свист, миттєво обробляють сигнал по всіх каналах, очищаючи його та виділяючи голос
 • Надійні – сертифіковані, схвалені Міністерством охорони здоров’я, мають офіційну гарантію 

В медичному закладі «Беттертон» пропонують слухові апарати від одного з світових лідерів слухової індустрії з більш ніж 45-річним досвідом роботи. Тут можна пройти обстеження слуху та отримати безкоштовну консультацію з приводу вибору слухових апаратів. Досвідчений лікар допоможе зробити правильний підбір приладів.

Гарантійний строк слухових апаратів, які ми реалізуємо, становить від 12 місяців. Якщо ві купуєте їх в нас, ми не беремо гроші за діагностику слуху, підбір та налаштування апаратів. Крім того, у вартість внутрішньовушних моделей включені витрати на виготовлення корпусів.

Щоб приблизно зрозуміти асортимент товарів та їх цінову категорію, ознайомтеся з нашим каталогом на сайті: https://bettertone.com.ua/uk/slukhovi-aparaty/

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *