Благодійність

Кращі технології – Кращі Слухові Апарати для дітей!

03.09.2016 р. ми разом з Українська Біржа Благодійності , Благодійний Фонд «Свічадо» , L’KAFA CAFE — lounge, караоке-клуб допомогли чути ще одній прекрасній дитині – Саші Сухоруковій!

Були зібрані необхідні кошти на слухові апарати для Саші, і ось вже зараз вона користується новітніми Слуховими Рішеннями Z Series від  Starkey Hearing

Благодійність зі слуховими апаратами Starkey

Це була одна з Кращих і Щасливих субот для нас всіх !!!

Бережіть слух, допомагайте тим, хто цього потребує, і буде Вам щастя !!!

У 2015 році Компанія «Беттертон» зробила впевнені кроки і допомогла трьом дітям жити Краще і чути!

Ми провели величезну роботу спільно з Благодійними Фондами (БФ «Свічадо» та «Український Фонд Допомоги»), наші підопічні, завдяки зборам коштів на Слухові Технології, знайшли нові можливості і слух!

Благодійність у центрі слуху Беттертон

Кирило Дячук,

володар двох завушних 16-канальних слухових Технологій

Благодійність у центрі слуху Беттертон разом із Starkey Hearing

Злата Саєнко,

володарка двох завушних потужних 12-канальних слухових Технологій

Беттертон подарував можливість чути ще одній дитиніХристина Калитюк,

володарка двох внутрішньовушних 16-канальних слухових Технологій

Ми не зупиняємося і рухаємося тільки вперед!

Якщо Ваша дитина погано чує і їй необхідна наша допомога, звертайтеся до нас! Ми допоможемо вирішити це питання! Ми зробимо це разом з усією країною!


У місті Кривий Ріг Центр слуху Компанії «Беттертон» подарував можливість чути ще одній дитині. Це 11-річна Вероніка Іванько. Завдяки двом сучасним суперпотужним цифровим слуховим апаратам тепер дівчинка, яка з дитинства НЕ чула (діагноз – нейросенсорна глухота IV-V ст.), може порадіти звукам навколишнього світу. Разом з мамою Вероніка тепер вірить в те, що мрії збуваються!

БЕТТЕРТОН: Нехай Світ Чує!

Найближчим часом компанія «БЕТТЕРТОН» планує провести комплекс заходів з надання благодійної допомоги деяким категоріям осіб з вадами слуху.

Ваші побажання та ідеї просимо Вас надсилати за адресою: [email protected]

Напередодні важливого свята – Дня св. Миколи компанія «Беттертон» спільно з Держадміністрацією м.Кременчука провела благодійну акцію.

Близнюки Маша і Антон Пилипенко після перенесеного простудного захворювання і внаслідок некваліфікованої лікарської допомоги втратили слух. Трирічні діти були позбавлені радості спілкування з близькими людьми і можливості повноцінного сприйняття навколишнього світу. Єдиним виходом в ситуації, що склалася могли бути якісні слухові апарати …