Цифрові та перезарядні слухові апарати

Цифрові та перезарядні слухові апарати

Відкрийте для себе наші найкращі технології

У нас є все для того, щоб ви могли чути та бути щасливими!

Ми пропонуємо 5 різних типів слухових рішень.
Дізнайтеся про них більше, щоб знайти оптимальний для себе варіант.

Слухові рішення бувають цифровими та аналоговими. В останні роки лікарі рекомендують пацієнтам використовувати тільки цифрові слухові апарати. Головна відмінність цих приладів – обробка звуку за допомогою цифрового процесора. Це дозволяє розкласти сигнал на окремі частоти й налаштувати посилення індивідуально – під потреби користувача. Великий вибір цифрових слухових рішень пропонується в центрі «Беттертон». Тут їх підбирають і налаштовують за результатами діагностики слуху.

Переваги цифрових слухових апаратів

Купити цифровий слуховий апарат варто заради:

 • потужності – сучасні цифрові моделі можуть компенсувати будь-який ступінь приглухуватості;
 • можливості тонкого налаштування – посилюються тільки ті частоти, які користувач погано сприймає;
 • якості звучання – сигнал виходить чистим, об’ємним та розбірливим, некомфортні частоти пом’якшуються;
 • відсутності перешкод – спеціальні алгоритми, вбудовані в програму приладу, пригнічують шуми;
 • широкого функціоналу – апарат сам адаптується до акустичного середовища, пригнічує сигнал зворотного зв’язку;
 • зручності керування – у цифрових моделей є кілька програм для користувачів – це означає, що керувати можна через навігацію на корпусі або мобільний додаток;
 • компактності – усю електронну «начинку» вдалося вмістити в крихітний корпус, який може розташовуватися за вухом, у раковині або слуховому каналі.

Якими бувають цифрові слухові апарати

Асортимент цифрових моделей широкий – у ньому є завушні, внутрішньовушні, внутрішньоканальні слухові апарати різних бюджетних категорій. Можна вибрати як базову модель із необхідним набором опцій, так і просунутий апарат преміум-класу з розширеним функціоналом.

Зазвичай слухові рішення працюють на батарейках, але є окрема категорія – перезарядні (акумуляторні слухові апарати). У них вбудована батарея, що витримує до 30 годин автономної роботи та заряджається за допомогою спеціального пристрою. Завдяки цьому користувачу не потрібно постійно міняти батарейки та думати, як їх утилізувати. Адже слуховий апарат можна зарядити так само, як і смартфон!

Переваги моделей, що перезаряджаються

Чому варто купити перезарядний слуховий апарат замість моделі, що працює на змінних батарейках? Справа в тому, що це – технологія майбутнього, і ось чому:

 • працює без підзарядки більше 30 годин – навіть якщо ви використовуєте апарат по максимуму (з потоковим звуком, у шумному середовищі і т д);
 • заряджається від спеціальної станції за 3 години;
 • доступний як для бінауральних (двосторонніх), так і Cros-систем для пацієнтів з односторонньою втратою слуху;
 • не займає багато місця – сучасні моделі перезарядних приладів роблять компактними і мініатюрними.

Перезарядні слухові апарати

При цьому апарати з батареєю, що перезаряджається забезпечують усі ті ж опції, що і моделі на батарейках – якість звуку, приглушення шуму і зворотного зв’язку, простоту управління. Вони підходять для компенсації приглухуватості будь-якого ступеня тяжкості. Доступні в різних форм-факторах – завушних, RIC, внутрішньовушних і внутрішньоканальних. Найбільш просунутими слуховими апаратами цього типу вважаються моделі лінійки Muse IQ від Starkey, розроблені на платформі Synergy.

Перезарядні слухові апарати

Недоліки перезарядних моделей

Ми довго шукали мінуси цієї лінійки, але так і не змогли їх виявити. Навіть якщо вони є, то в будь-якому випадку перекриваються численними плюсами цих слухових рішень.

Завітайте до нас на пробне носіння слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  На що звернути увагу при покупці цифрового слухового апарату?

  Цифрові моделі налаштовуються індивідуально під користувача. Це означає, що їх не можна купити «заочно» – без допомоги фахівця. Щоб правильно підібрати прилад, треба пройти діагностику слуху. Вона покаже, на яких частотах у людини знижене сприйняття звуків, і наскільки сильно. За цими даними фахівець-сурдолог підбере відповідну модель і внесе в неї потрібні налаштування.

  Під час вибору майбутній користувач може висловити свої побажання щодо типу, форм-фактору, кольору моделі, її потужності та функціоналу. Якщо йдеться про перезарядну модель, то важливою характеристикою буде ємність акумулятору – чим вона більше, тим довше слуховий апарат працює в автономному режимі.

  Комплексну допомогу по слухопротезуванні можна отримати в центрі «Беттертон». Тут вам проведуть діагностику слуху, за результатами якої аудіолог запропонує декілька відповідних слухових рішень на вибір, а потім налаштує обрану модель під ваші потреби. Також спеціаліст буде підтримувати на етапі адаптації, за необхідності – підкоригує налаштування.

  В асортименті центру «Беттертон» представлені цифрові слухові апарати від відомого бренду Starkey з офіційною гарантією. Щоб дізнатись ціни на цифрові слухові апарати, перегляньте розділ Слухові апарати на сайті або зв’яжіться з адміністраторами Центрів.

  Перегляньте наші нові перезарядні слухові апарати

  Evolv AI (ВТЕ)

  Новий крок у технології комфортного звучання та підключення

  Livio

  Універсальні пристрої, які дають пацієнтові набагато більше, ніж просто кращі слухові апарати.

  Evolv AI

  Evolv AI

  Здатні повністю задовольнити запити сучасного користувача, що веде активний спосіб життя

  livio

  Livio

  Набагато більше, ніж просто пристрій покращення слуху. Він робить усі сфери життя комфортними для свого користувача

  livio

  Model S

  Model S чути зруніше та чіткіше в складних умовах

  Запишіться на підбір

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.