Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Відповідальність

Дата: Оновлено:

Відповідно до встановлених українським законодавством норм, Адміністрація даного сайту відмовляється надавати будь-які гарантії або запевнення, які можуть трактуватися іншим чином. Користуючись таким правом, Адміністрація не несе відповідальності за сайт, його інформаційне наповнення і подальше використання всіх зазначених даних.

Не залежно від ситуації, Адміністрація не несе відповідальність перед будь-якою з сторін спору. Якщо розташована на сайті інформація або інформація на будь-якому іншому ресурсі, де є посилання на даний сайт, завдала шкоди (прямим, побічним або посереднім чином), Адміністрація не несе відповідальності за такі ситуації.

Крім того, Адміністрація не несе відповідальності в разі виникнення яких-небудь захворювань, причиною яких стало використання інформації, розміщеної на сайті. Це ж стосується і інформації, розташованої на сторонніх ресурсах, але з гіперпосиланням на сайт.

Адміністрація даного сайту знімає з себе відповідальність за можливий збиток, отриманий в результаті використання інформації з сайту, або інформації з будь-якого іншого ресурсу, пов’язаного з даним сайтом, а також за будь-які помилки, збої систем, затримки та перебої процесу передавання даних, зараження комп’ютера вірусами та іншими ситуаціями, які можуть спровокувати втрату даних і програм, упущення вигоди, відрахування з навчального закладу, призупинення ведення господарської діяльності та виникнення різних залежностей. За все вищеперелічене Адміністрація не несе відповідальності, навіть якщо завчасно поінформована про можливість виникнення таких ситуацій.

Згода користувача використовувати надану інформацію свідчить про те, що будь-які спори будуть вирішуватися виключно спираючись на українське законодавство.

Згода користувача свідчить про те, що будь-які норми та закони про захист споживачів не будуть дієвими, оскільки даний сайт не займається наданням відплатних послуг.

При використанні інформації, розташованої на даному ресурсі, користувач повною мірою погоджується з поясненнями, наведеними в розділі «Відмова від відповідальності», а також з усіма Правилами, згідно з якими вся відповідальність за можливі наслідки експлуатації даного сайту покладаються виключно на користувача.

Відповідальність
5
Середня оцінка «3.7» Проголосували 3
Відповідальність
5