Відповідальність

Відповідно до встановлених українським законодавством норм, Адміністрація цього сайту відмовляється надавати будь-які гарантії або запевнення, які можуть трактуватися іншим чином. Користуючись таким правом, Адміністрація не несе відповідальності за сайт, його інформаційне наповнення і подальше використання всіх зазначених даних.

Незалежно від ситуації, Адміністрація не несе відповідальність перед будь-якою з сторін спору. Якщо розміщена на сайті інформація або інформація на будь-якому іншому ресурсі, де є посилання на даний сайт, завдала шкоди (прямим, побічним або посереднім чином), Адміністрація не несе відповідальності за такі ситуації.

Крім того, Адміністрація не несе відповідальності в разі виникнення яких-небудь захворювань, причиною яких стало використання інформації, розміщеної на сайті. Це ж стосується і інформації, розміщеної на сторонніх ресурсах, але з гіперпосиланням на сайт.

Адміністрація даного сайту знімає з себе відповідальність за можливий збиток, отриманий в результаті використання інформації з сайту, або інформації з будь-якого іншого ресурсу, пов’язаного з даним сайтом, а також за будь-які помилки, збої систем, затримки та перебої процесу передавання даних, зараження комп’ютера вірусами та іншими ситуаціями, які можуть спровокувати втрату даних і програм, упущення вигоди, відрахування з навчального закладу, призупинення ведення господарської діяльності та виникнення різних залежностей. За все вищеперелічене Адміністрація не несе відповідальності, навіть якщо завчасно поінформована про можливість виникнення таких ситуацій.

Згода користувача використовувати надану інформацію свідчить про те, що будь-які спори будуть вирішуватися виключно спираючись на українське законодавство.

Згода користувача свідчить про те, що будь-які норми та закони про захист споживачів не будуть дієвими, оскільки даний сайт не займається наданням відплатних послуг.

При використанні інформації, розташованої на даному ресурсі, користувач повною мірою погоджується з поясненнями, наведеними в розділі «Відмова від відповідальності», а також з усіма Правилами, згідно з якими вся відповідальність за можливі наслідки експлуатації даного сайту покладається виключно на користувача.

Політика повернення товарів і засобів. Відповідно до статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та додатки №3 Постанови КМУ від 19 березня 1994 №172 придбаний слуховий апарат обміну (поверненню) не підлягає. Єдиний виняток – заводський брак, підтверджений офіційною експертизою і виявлений протягом гарантійного періоду.  Купуючи слухові рішення в центрі «Беттертон», ви захищені офіційною гарантією. У момент придбання підписується договір купівлі-продажу, згідно з яким Покупець вказує, що не має претензій до Продавця. Одночасно оформляється гарантійний талон на термін, встановлений фірмою-виробником. Усі товари в нашому центрі сертифіковані і реалізуються з офіційною гарантією. Якщо протягом зазначеного в талоні терміну ви виявили несправність, зверніться до фахівців нашої сервісної служби. Слуховий апарат можна здати на діагностику і, при необхідності, ремонт, при наявності квитанції оплати, штампа нашого центру і гарантійного талона. Фахівці проведуть тестування і виправлять несправності, замінять зношені деталі оригінальними запчастинами. Якщо в ході діагностики слухового приладу був виявлений заводський брак, який не підлягає ремонту, апарат замінять на аналогічну модель. Це єдиний гарантійний випадок у якому можливе повернення і обмін медичної техніки. Центр «Беттертон» завжди дотримується умов гарантії і надає клієнтам якісний сервіс! В яких випадках гарантійне обслуговування не діє: Гарантійний термін відраховується з моменту здійснення покупки і працює протягом встановленого виробником періоду.

Але є випадки, коли фахівці «Беттертон» мають право відмовити в сервісному обслуговуванні:

 • Відсутній гарантійний талон
 • На приладі є сліди розборки і ознаки ремонту
 • Користувач не дотримувався правила експлуатації слухового приладу, зазначених в інструкції
 • На корпусі є подряпини, тріщини та інші пошкодження, що вказують на необережне користування
 • У гарантійному талоні відсутня інформація про дату придбання, штамп магазину та інші важливі дані, або ж внесені зміни
 • Прилад піддався впливу екстремальних умов – вода, вогонь і т д
 • Слуховий апарат був пошкоджений тваринами або комахами
 • Виріб використовувався не за цільовим призначенням
 • При розбиранні всередині корпусу виявлені залишки їжі, рідини та інші сторонні предмети
 • На корпусі є сліди непередбачених в інструкції втручань
 • Було виявлено некоректне використання витратних матеріалів
 • Виріб було включено з неприпустимими параметрами
 • Виявлено сліди недбалого зберігання або транспортування

Повернення та обмін товару проводиться тільки після отримання офіційного висновку від сервісного центру, авторизованого фірмою-виробником. Будьте уважні до свого слухового апарату – користуйтеся їм обережно і дбайливо!