Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Компенсація проїзду в центри комфорного слуху «Беттертон» з інших міст

Ви живете там, де немає відділення центру «Беттертон»? Це не повинно стати перешкодою хорошому слуху! Запишіться на консультацію до найближчої до вас філії – і отримайте компенсацію проїзду в одну сторону. Ми надаємо її клієнтам за умови покупки слухового апарату і надання квитка. Тепер у вас немає перешкод на шляху до повернення доброго слуху!

Географія центрів «Беттертон»

Наші відділення працюють в містах:

Скориставшись картою, ви легко можете зрозуміти, в яку з філій буде зручніше звернутися. Також знайти найближче відділення можна в цьому списку:

 • Центр «Беттертон» в Києві – для тих, хто хоче купити слуховий апарат в Чернігові, Житомирі, Черкасах, Сумах
 • Відділення у Львові – для жителів Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької областей
 • Філія в Білій Церкві – для деяких районів Київської, Вінницької, Черкаської областей
 • Відділення в Кременчуці – для тих, хто хоче купити слуховий апарат в Полтаві, Харкові, деяких районах Черкаської області
 • Філія в Кривому Розі – для жителів Дніпра, Кропивницького, Херсона, Запоріжжя, Одеси, Миколаєва

Щоб уточнити, який з центрів ближче до вашого місця проживання, можна зв’язатися з нашим консультантом.

Компенсация проезда в Киев из других городов в центр слуха Беттертон

Як отримати компенсацію витрат на дорогу до нас?

Дана пропозиція буде актуальна для тих, хто всерйоз задався питанням – де купити слуховий апарат, але не має такої можливості за місцем проживання. В Україні в багатьох провінційних містах, і навіть в обласних центрах, немає спеціалізованих установ з реабілітації слуху. Але зате в представництвах «Беттертон» можна отримати кваліфіковану допомогу і купити якісну продукцію.

Виходить, що якщо ви хочете купити слуховий апарат в Житомирі або Сумах, краще приїхати до Києва за якісною послугою, яка в вашому місті, недоступна. Це буде простіше і вигідніше, адже у нас процес відпрацьований до дрібниць, і ви зможете підібрати потрібний прилад за один день, а вартість дороги ми вам компенсуємо.

Ми прагнемо до того, щоб сучасні слухові апарати були доступні всім українцям, незалежно від місця проживання. Тому пропонуємо відвідати найближче до вашого міста відділення центру комфортного слуху «Беттертон» і компенсуємо витрати на проїзд до нього. Для того, щоб ми покрили ваші витрати, необхідно:

 • Відшукати на мапі найближчу філію або уточнити її у нашого консультанта по телефону
 • Записатися на прийом і приїхати в призначений час
 • Пройти діагностику і консультацію у сурдолога, вибрати з його допомогою підходящу модель приладу
 • Купити слуховий апарат
 • Пред’явити проїзний квиток, за яким ви дісталися до нас
 • Отримати компенсацію за нього

Як бачите, все гранично просто. До того ж ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для себе час. І це не тільки будній день, як в більшості подібних установ, але і субота. Зручний графік роботи центру «Беттертон» робить реабілітацію слуху доступною і комфортною. Тут ви можете займатися нею, не відриваючись від повсякденних справ і роботи.

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і підвищуємо ступінь лояльності до них. Головне – не їхати в центр «навмання», а записатися на прийом на фіксовані дату і час. Тоді ми зможемо надати вам комфортну і кваліфіковану допомогу без черг і очікувань, покрити витрати на дорогу.

По приїзду наш сурдолог наш сурдолог проведе уважне опитування і огляд, а потім приступить до діагностики слуху. За її результатами буде запропоновано кілька моделей слухових апаратів. Залежно від ваших побажань, вони можуть відрізнятися за формою носіння. Завушні варіанти універсальні і підходять усім, до того ж більш доступні за ціною. Якщо для вас важлива непомітність, можна зупинитися на внутрішньовушній або внутріканальній моделі.

Коли ви визначитеся з вибором, фахівець проводить настройку слухового апарату відповідно до вашої аудіограми. Паралельно береться зліпок вуха для виготовлення індивідуального вушного вкладиша, якщо ви зупинилися на завушному варіанті, або корпусу – якщо на внутрішньовушному. Також сурдолог проводить детальну консультацію про використання приладу і догляді за ним.

Після всіх процедур вам залишається лише докупити аксесуари для слухових апаратівоплатити замовлення і пред’явити нам свій проїзний квиток. Ми покриваємо його вартість, надаємо вам куплені товари та гарантійний талон. Ви вирушаєте додому і починаєте адаптуватися до пристрою, згідно з рекомендаціями лікаря.

Чому їхати в наш центр, наприклад, у Львові вигідніше, ніж купити слуховий апарат в Івано-Франківську чи Ужгороді? Справа в тому, що в цих містах немає спеціалізованих медустанов, і продажем слухової техніки займаються різні посередники. Це означає, що в наявності представлений досить вузький асортимент моделей, або ж є каталог товарів під замовлення. Крім того часто там немає отопластічної лабораторії, значить, вушні вкладиші і корпус теж доводиться чекати.

У підсумку реабілітація слуху сильно затягується: поки вам привезуть прилад з іншого міста, виготовлять вкладиш. Сервісних центрів по ремонту техніки для корекції слуху в провінції теж немає, все відправляється в інші міста. тому в разі поломки вам довго доведеться обходитися без свого вірного друга і провідника в світі звуків.

В цьому плані звертатися в центр Беттертон набагато вигідніше. Адже у нас доступні всі види послуг з реабілітації слухуПриїхавши в наш філіал з іншого міста, ви за один день отримуєте діагностику, підбір слухового рішення, можете відразу його купити, зробити зліпок і отримати індивідуальну настройку. Також ми надаємо гарантійний та післягарантійний сервіс.

Плюси рішення приїхати до нас з іншого міста

 • Кваліфікована аудіологічна допомога
 • Можливість підібрати і купити слуховий апарат за один день
 • Послуги налаштування, консультації, адаптація
 • Гарантійний сервіс слухової техніки
 • Широкий асортимент приладів
 • Бездоганна якість пропонованої продукції
 • Обслуговування та ремонт слухових апаратів, аксесуари до них
 • Компенсація проїзду в одну сторону

Відсутність центру в вашому місті – не привід відкладати реабілітацію слуху. Запишіться до нас на консультацію – і отримайте її на вищому рівні якості і вигідних для себе умовах. щоб дізнатися більше, заповніть спеціальну форму або зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті!

* Увага! Уточнюйте, чи є можливість прийому на вихідних безпосередньо в обраній вами клініці «Беттертон».

Loading...

Компенсація проїзду в центри комфорного слуху «Беттертон» з інших міст
Оцініть статтю