Слухові апарати для дітей

Слухові апарати для дітей

Слухові апарати Starkey забезпечують високу якість звуку для дітей в будь-яких складних акустичних середовищах

Слухові апарати для дітей є важливим інструментом для покращення якості життя дітей з вадами слуху. Вони дозволяють дітям краще чути і розуміти звуки, що є особливо важливим для успішного навчання та соціальної взаємодії. Сучасні слухові апарати для дітей дуже ефективні і забезпечують високу якість звуку.

У нас є все для того, щоб ви могли чути та бути щасливими!

Ми пропонуємо 5 різних типів слухових рішень.
Дізнайтеся про них більше, щоб знайти оптимальний для себе варіант.

Щоб дитина гармонійно розвивалася, їй потрібен хороший слух. Ще з дитинства вона вчиться сприймати і запам’ятовувати голоси і звуки, інтерпретувати їх. Завдяки цьому малюк освоює мову. Але як бути дітям, які народилися з вадами слуху або втратили його в ранньому віці? У таких випадках лікарі рекомендують купити слуховий апарат для дитини. Він допоможе малюкові навчитися правильно чути і говорити, а також розвиватися на одному рівні з однолітками.

Якісні моделі дитячих слухових апаратів доступні в центрі «Беттертон». Ми займаємося комплексною допомогою в реабілітації слуху – діагностикою, підбором слухових рішень, налаштуванням, адаптацією. Центр є офіційним представником американської компанії «Starkey» в Україні.

Переваги дитячих слухових апаратів

Ми пропонуємо якісні слухові апарати для дітей, які:

 • Компенсують будь-які ступені втрати слуху. В асортименті є моделі як на 1-2, так на 3-4 ступені.
 • Допомагають маляті правильно розвиватися – з приладом для корекції слуху він може чути всі звуки цього світу, вчиться їх сприймати, формує мову.
 • Зручні в носінні – сучасні виробники роблять для дітей компактні завушні моделі, які практично не видно і комфортно відчуваються.
 • Прості в експлуатації – завдяки завушній формі, прилади легко надягати і знімати, міняти їм батарейки. Ризик впустити їх набагато нижче, ніж у внутрішньовушних і внутрішньоканальних.
 • Мають широку функціональність – дитячі моделі слухових рішень адаптовані під основні потреби зростаючого організму. Вони легко піддаються налаштуванню ТВ-тюнерів, дають чисте звучання в будь-яких акустичних середовищах, а також підтримують індукційну передачу звуку.

Слухові апарати для дітей

Недоліки дитячих слухових рішень

Єдиний мінус цієї категорії приладів – дітям підходять тільки завушні моделі. Їм не рекомендовано носити внутрішньовушні і внутрішньоканальні апарати. Це пов’язано з тим, що дитячі слухові канали тільки формуються – доведеться часто переробляти корпус приладу.

На що звернути увагу, при покупці дитячого слухового апарату?

Підбираючи слухове рішення для дитини, потрібно враховувати особливості її втрати слуху. З таким завданням впорається тільки фахівець-сурдолог. Він визначить, які характеристики повинні бути у приладу, і внесе необхідні налаштування.

Всі ці послуги доступні в центрі «Беттертон». Зв’яжіться з нами, щоб записатися на консультацію або дізнатися ціну дитячих слухових апаратів.

Перегляньте наші нові завушні слухові апарати

Evolv AI (ВТЕ)

Новий крок у технології комфортного звучання та підключення

Livio

Універсальні пристрої, які дають пацієнтові набагато більше, ніж просто кращі слухові апарати.

Model S

Лінійка сучасних слухових апаратів, що відрізняються високоякісним звучанням, надійністю, функціональністю і відносно невисокою вартістю.

Evolv AI

Evolv AI

Здатні повністю задовольнити запити сучасного користувача, що веде активний спосіб життя

livio

Livio

Набагато більше, ніж просто пристрій покращення слуху. Він робить усі сфери життя комфортними для свого користувача

livio

Model S

Model S чути зруніше та чіткіше в складних умовах

Запишіться на підбір

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.


  • 0
  • 19.03.2023

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *