Лаврів Лілія Михайлівна

Лаврів Лілія Михайлівна

Лілія Михайлівна

слухопротезист, аудіометрист

Досвід роботи: 1 рік

Перевіряє стан слуху, підкаже, який слуховий апарат вибрати, а також внесе індивідуальні налаштування в обрані слухові рішення.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Безкоштовно задати питання спеціалісту Лаврів Лілії Михайлівні можна тут:


  Контактна інформація

  Лікар приймає за адресою:

  м Львів, вул. Городоцька, 81

  Телефон+38 (067) 670-87-47

  Робочі дні:Пн - Пт з 09:00 до 18:00


  Якщо вам потрібні послуги слухопротезиста у м. Львові, то отримати консультацію можна в Центрі слуху «Беттертон». Тут приймає Лаврів Лілія Михайлівна, яка перевірить стан слуху, підкаже, який слуховий апарат вибрати, та запропонує декілька моделей на вибір, а також внесе індивідуальні налаштування в обрані слухові рішення. Вона допомагає як дорослим, так і дітям віком від 5 років.

  Основна спеціалізація Лаврів Лілії Михайлівни – слухопротезування. Це процес корекції порушень слуху за допомогою слухових апаратів. Проблеми зі слухом нерідко діагностують у дітей від народження та у дорослих протягом життя. Вони проявляються у вигляді зниження або повної відсутності чутливості до акустичних сигналів певних частот. Якщо в людини є приглухуватість або глухота, слухопротезист допомагає підібрати відповідне слухове рішення, що дозволить нормально чути всі навколишні звуки.

  Послуги

  Лілія Михайлівна проводить первинні консультації пацієнтів, та також займається комплексною реабілітацією слуху. На прийомі вона насамперед  опитує пацієнта й виявляє скарги – зазвичай це проблеми зі сприйняттям звуків та шум у вухах (тинітус). Після цього наш слухопротезист збирає анамнез та розробляє стратегію подальшої роботи з пацієнтом.

  Спеціаліст Лаврів Лілія Михайлівна виконує:

  1. Діагностику слуху – зазвичай для цього використовуються сучасні методи (імпедансометрія, тональна аудіометрія). Комплексне обстеження дозволяє визначити характер приглухуватості та її ступінь.
  2. Консультацію за результатами діагностики – фахівець проводить ретельний аналіз аудіограми й озвучує пацієнтові результати, а також дає індивідуальні рекомендації. За результатами обстеження Лілія Михайлівна розпочинає підбір слухових апаратів у Львові, враховуючи ступінь приглухуватості, вік, спосіб життя, побажання пацієнта.
  3. Налаштування слухових апаратів – фахівець програмує обрану модель згідно з результатами аудіограми, щоб забезпечити повноцінну корекцію слуху та якісне звучання.
  4. Підтримка на етапі адаптації – обслуговування у нашого слухопротезиста дозволяє комфортно пройти період звикання та за потреби внести додаткові налаштування.

  «Беттертон» – це сучасний ЛОР-центр у Львові, що надає комплексну допомогу з реабілітації слуху. Тут використовується сучасне обладнання, що дозволяє поставити діагноз максимально точно. Також ми є офіційним дистриб’ютором американських слухових апаратів Starkey, які продаємо з гарантією виробника. Ми маємо власний сервісний центр, що дозволяє напряму надавати нашим пацієнтам послуги з догляду та ремонту приладу.

  2023

  Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України, аудіолог. Під час навчальних курсів та стажування отримала знання в галузі  клінічної аудіології та вестибулології, вивчала основні методи дослідження функції слухового аналізатора.
  2023

  розпочала роботу в Центрі слуху «Беттертон» у м. Львові.

  Чому варто звернутись до спеціаліста?

  Лілія Михайлівна – фахівець нового покоління з прогресивними поглядами. Вона любить свою роботу та охоче ділиться досвідом, тому дуже активна у соцмережах, де висвітлює свою діяльність. Тож якщо вам потрібне слухопротезування у Львові за сучасними стандартами, то запишіться до неї на консультацію!