Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Виготовлення індивідуальних вкладишів

Вкладиші для вуха є мініатюрними системами, які мають складну конструкцію. Завдяки цьому елементу вдається встановити зв’язок між пристроєм і слуховою системою. Саме ця деталь впливає на результат слухопротезування.

Изготовление индивидуальных вкладышей фотоПравильно підібраний вкладиш повинен:

  • виконувати обробку зовнішніх сигналів без спотворень і стороннього шуму;
  • сприяти комфортному і правильному розташуванню СА.

Якщо він досить щільно пристає до стінок проходу слухових органів, то якість звуку значно поліпшується й виключається можливість появи свисту. Таким чином, купівля вкладишів для приладу допоможе вам досягти максимально зручних умов, а також насолодитися світом оточуючих звуків в повній мірі.

Виготовлення вкладишів на замовлення

Виходячи зі сказаного вище, даний елемент – це одна з найважливіших складових всього пристрою. Але, як відомо, кожна людина індивідуальна, тому не завжди вдається підібрати оптимальний варіант з переліку запропонованих товарів. На щастя, існує послуга виготовлення на замовлення. Основною перевагою такого рішення стає повна відсутність дискомфорту під час експлуатації приладу.

У нашому центрі ви отримаєте професійну допомогу кваліфікованих фахівців в області протезування слуху. Вони займуться вимірами для майбутнього елемента. І ви можете бути впевнені, що кінцевий результат виправдає всі ваші очікування. З індивідуальним вкладишем, який буде зроблений особисто для вас, ви можете забути про всі незручності та радіти кожному почутому звуку, не відволікаючись на сторонній шум. Оскільки саме виготовлення вушних вкладишів на замовлення надає гарантію повної відсутності всіх неприємних відчуттів, пов’язаних з використанням апаратів. Крім того, ви будете приємно здивовані відмінною гучністю на протязі всього часу експлуатації пристосування.

Переваги співпраці з нашою компанією

Центр слуху «Беттертон», філії якого розташовані у всіх регіонах країни, рекомендує себе як одного з найкращих у сфері вирішення проблем, пов’язаних з туговухістю. Крім широкого асортименту реалізованої продукції від провідних американських виробників СА, ми пропонуємо нашим замовникам вигідні умови. Здійснюючи замовлення вушного вкладиша в нашій компанії, ви отримаєте безліч переваг, серед яких слід виділити такі:

  • ми намагаємося виконати свою роботу з урахуванням всіх переваг клієнта для його зручності в процесі використання пристрою;
  • у нас завжди самі доступні ціни;
  • підсумок виконаної роботи не розчаровує замовника;
  • вартість наданих послуг обговорюється заздалегідь;
  • на нашому сайті ви можете записатися на прийом, не виходячи з дому.

Виготовлення індивідуальних вкладишів
Оцініть статтю