Інноваційні слухові апарати

Більше 20 моделей

Висококваліфіковані лікарі

8 Центрів Слуху по Україні

Професійне обладнання

Точна діагностика захворювань

Купити слуховий апарат

Готові чути на всі 100%?

evolv

Без особливих зусиль

Передова слухова технологія забезпечує чудовий звук Starkey Sound™ та без зусиль підключається та адаптується до життя наших пацієнтів.Детальніше »

evolv

Найкращий за звучанням

Відкрийте для себе перші в світі слухові апарати, що забезпечують як чудову якість звуку, так і здатність відстежувати активність тіла і мозку.Детальніше »

model s

Чути краще – жити краще

Лінійка сучасних слухових апаратів, що відрізняються високоякісним звучанням, надійністю, функціональністю і відносно невисокою вартістю.Детальніше »

Ми допоможемо вам вибрати та купити слуховий апарат. Для цього запишіться на консультацію і пройдіть тест слуху БЕЗКОШТОВНО.

ЗАПИШІТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

Залиште Ваші контактні дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Послуги центру Беттертон

  детский лор врач

  Лікування фарингіту

  фото ЛОР лікаря Оганян Христина Альбертівна

  Прийом ЛОРа у Києві. Отоларинголог

  Дитячий ЛОР в Києві

  Дитячий ЛОР в Києві

  консультация лор врача

  Лікування ларингіту

  консультация лор врача

  Лікування тонзиліту

  осмотр в лор врача

  Гнійна ангіна

  аудометрія у києві фото

  Аудіометрія слуху

  Тональная пороговая аудиометрия

  Тональна порогова аудіометрія

  Імпедансометрія

  Імпедансометрія вуха

  Тимпанометрія

  Тимпанометрія

  Видео-эндоскопический осмотр уха

  Відеоотоскопія

  бак посев с носа

  Бакпосів ЛОР-органів

  фото ЛОР лікаря Оганян Христина Альбертівна

  Розтин фурункула носа і перев’язка післяопераційної рани

  Розтин паратонзиллярного абсцесу і перев’язка післяопераційної рани

  Розтин паратонзилярного абсцесу і перев’язка післяопераційної рани

  осмотр лов врача

  Катетеризація слухової труби

  консультация лор врача

  Зупинка носових кровотеч

  Удаление тампонов из носа фото

  Видалення тампонів із носа

  консультация лор врача

  Перша хірургічна обробка рани вушної раковини, носа і перев’язка післяопераційної рани

  Останні новини Беттертон

  Хороший слух – основа гармонійного і насиченого життя. Якщо ви або ваші близькі стали чути гірше, вам завжди допоможуть у центрі «Беттертон». Наша спеціалізація – комплексні послуги з реабілітації слуху. Тут працюють досвідчені співробітники, які знають все про приглухуватість і її компенсацію. Щоб ви змогли почути усі звуки цього світу, ми пропонуємо сучасні слухові апарати від американського бренду Starkey. У нас ви точно придбаєте оригінальну продукцію із заводською гарантією – ми є офіційним представником бренду в Україні.

  Отримайте кваліфіковану допомогу

  Головний принцип роботи нашого центру – комплексний підхід. Тут пацієнти отримують реабілітацію слуху «під ключ». Ми проходимо разом із ними кожен крок:

  1. Перевіряємо слух на сучасному високоточному обладнанні. Це дозволяє визначити тип приглухуватості, ступінь її тяжкості, пороги сприйняття на різних частотах.
  2. Пропонуємо на вибір кілька варіантів слухових рішень. При цьому сурдологи центру враховують потреби пацієнта і його особисті побажання.
  3. Програмуємо слухові апарати за результатами аудіограми. Це дозволяє налаштувати звук максимально персоналізовано і комфортно для майбутнього користувача.
  4. Допомагаємо адаптуватися – на етапі звикання наші фахівці надають підтримку, при необхідності коригують налаштування приладу.

  Також у центрі доступні послуги сервісного обслуговування та ремонту слухових рішень. Якщо протягом гарантійного терміну вони зламалися, вам полагодять їх безкоштовно. За винятком тих випадків, коли несправність сталася з вини користувача.

  Крім реабілітації слуху, в нашому центрі можна отримати допомогу ЛОР-лікаря. Тут працюють фахівці, які консультують пацієнтів, лікують хвороби вуха, носа і горла, проводять лікувальні маніпуляції.

  Де і як записатися

  У «Bettertone» є 4 відділення в Києві – на НивкахОболоніДарниці та Саксаганського. Також працюють філії по Україні – в Білій ЦерквіЛьвові, Кременчуці та Кривому Розі. У кожній з них є діагностичне обладнання експертного класу, що дозволяє точно діагностувати порушення слуху і ЛОР-патології. Всі наші філії сертифіковані та мають необхідні ліцензії. Залишилися питання? Поставте їх нашим консультантам через онлайн-форму, або зв’яжіться з нами іншим зручним способом!