Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Записатись на консультацію

Loading...

Купити Слухові апарати

Готові чути на всі 100%?

Ми допоможемо вам вибрати та купити слуховий апарат. Для цього запишіться на консультацію і пройдіть тест слуху БЕЗКОШТОВНО.

Запишіться Безкоштовно
Купить слуховой аппарат начального уровня

Слухові апарати базового рівня

Прості апарати економ-класу з мінімамальними налаштуваннями і швидким стартом використання. Якщо вам потрібно легке рішення.

Купить слуховой аппарат стандартного уровня

Слухові апарати стандартного рівня

Стандартні моделі слухових апаратів орієнтовані на більшість користувачів. Недорогі і практичні слухові рішення.

Купить слуховой аппарат премиум уровня

Слухові апарати преміум рівня

Моделі преміум-класу з багатогранною обробкою звуку і безліччю налаштувань задовольнять будь-якого користувачі слухового апарату.

Купить невидимый слуховой аппарат

Невидимі слухові апарати

Внутрішньоканальні слухові апарати мають основну перевагу - розмір. Якщо вам потрібно невидиме рішення - це кращий варіант.

Послуги центру Беттертон

Рекомендації по дитячому слухопротезуванню
Ларингіт, лікування та діагностика
Дитячий ЛОР в Києві
Кохлеарний імплант
Що таке аудіограма?
Виготовлення насадок для навушників – захистіть свій слух!
Виготовлення індивідуальних вкладишів
Налаштування слухового апарату
Рекомендації по дитячому слухопротезуванню

Рекомендації по дитячому слухопротезуваннюОцініть статтю Похожие публикацииОсобенности подбора детского слухового аппаратаСенсорная депривация у детейВключить звук! Сурдологи помогут даже при глубокой…Тугоухость у детей

Детальніше
Ларингіт, лікування та діагностика

Види і причини ларингіту Слизова оболонка гортані піддається впливу інфекцій, які викликають запальний процес. Вони можуть активізуватися під дією різних факторів: Захворювання класифікують за формою і інтенсивністю протікання. Найпоширеніша форма – катаральна, симптоматика якої дуже схожа на…

Детальніше
Дитячий ЛОР в Києві

Дитячий отоларинголог – доктор з профільною медичною підготовкою, що спеціалізується на захворюваннях носа, горла і вух у дітей. Від нього вимагається знання анатомічних особливостей дитячого організму і вміння знаходити з дитиною контакт. Малюки часто страждають від запальних…

Детальніше
Кохлеарний імплант

Кохлеарний імплант (слуховий імплантат) – мініатюрний прилад, оздоблений тонкою електронікою та призначений для поліпшення звукосприйняття. Застосовується для дорослих та дітей, які страждають порушеннями слуху різної важкості. Призначається у тих випадках, коли носіння слухових апаратів не здатне вирішити…

Детальніше
Що таке аудіограма?

Людська слухова система виконує функцію розпізнавання й аналізу звуків та підрозділяється на звукопровідний та звукосприймальний апарати. Перший включає зовнішнє, середнє та внутрішнє вухо, другий же утворений волосовими клітинами, слуховим нервом та спеціальними центрами головного мозку. Аудіограма (audiogramma)…

Детальніше
Виготовлення насадок для навушників – захистіть свій слух!

Будова вушної раковини й слухового проходу у кожної людини унікальна і саме тому не кожному підходять стандартні навушники-вкладиші. З-за цього багато хто відмовляється від прослуховування улюблених аудіотреків або ж змушені додавати гучність, що негативно позначається на всьому…

Детальніше
Виготовлення індивідуальних вкладишів

Вкладиші для вуха є мініатюрними системами, які мають складну конструкцію. Завдяки цьому елементу вдається встановити зв’язок між пристроєм і слуховою системою. Саме ця деталь впливає на результат слухопротезування. Правильно підібраний вкладиш повинен: виконувати обробку зовнішніх сигналів без…

Детальніше
Налаштування слухового апарату

Налаштування слухового апаратуОцініть статтю Похожие публикацииІндивідуальна настройка слухових апаратівПідбір та регулювання слухових апаратів вдомаПрограмування слухових апаратівВиготовлення індивідуальних вкладишів

Детальніше

Наші Лікарі

Солоненко Марина Киев фото
Солоненко Марина Дмитрівна

Лікар Солоненко М.Д. кваліфікований ЛОР з 8 річним досвідом лікування гострих лор-захворювань і патологій.

Детальніше
Палферова Ассоль Мадышка-2 фото
Палферова Ассоль Володимирівна

Палферова А.В. спеціалізується на апаратній і комп'ютерну діагностику слуху, корекції різних за ступенем тяжкості порушень слуху.

Детальніше
Омельченко Ксения Саксаганского фото
Омельченко Оксана Віталіївна

Доктор Омельченко О.В. є прогресивним фахівцем в області отоларингології, аудіології та сурдології.

Детальніше

Останні новини Беттертон

Детальніше
Детальніше
Детальніше

Якісні слухові апарати в Україні – в центрі слуху «Беттертон»

Вибір слухового апарату – найважливіший крок в реабілітації слуху. Від цього буде залежати якість життя людини, його можливості в плані соціалізації, кар’єри, навчання та інших сфер. Як не помилитися у цій важливій справі? Перш за все, потрібно розуміти, що слуховий апарат повинен підбиратися тільки за участю фахівця сурдолога. Реабілітація слуху – це процедура, що включає в себе ряд важливих етапів:

 • Перший – комплексна аудіологічна діагностика, за результатами якої складається аудиограмма, що відображає картину втрати слуху;
 • Другий – консультація у фахівця з визначенням необхідних параметрів майбутнього приладу;
 • Третій – сурдолог пропонує на вибір декілька відповідних варіантів, що відрізняються за формою, дизайну, ціною;
 • Четвертий – вносяться індивідуальні почастотні настройки посилення звуків;
 • П’ятий – період адаптації, на якому пацієнт перебуває під наглядом фахівця, ділиться з ним відчуттями, при необхідності вносяться коригування в настройки.

Грамотно підібране слухове рішення – гарантія комфортного спілкування і повноцінного життя!

Які слухові апарати пропонуються в центрі «Беттертон»?

Ми надаємо професійну допомогу пацієнтам з розладами слуху будь-якого ступеня тяжкості. Залежно від результатів обстеження і побажань клієнта пропонуємо різні слухові апарати:

 • За принципом обробки сигналу: аналогові і цифрові
 • За типом носіння: завушні, внутрішньовушні и внутрішньоканальні слухові апарати
 • За способом налаштування: ручні і з автоматичним управлінням
 • За кількістю каналів: від 2 до 24
 • За кількістю програм: від 1 до 7
 • За ціновою категорією: базові, середні і преміум моделі

Визначальним параметром при виборі даного приладу є потужність – від неї залежить здатність покрити слухове порушення. При легких ступенях приглухуватості підійдуть малопотужні моделі, чим  втрата слуху важче – тим вище потрібна потужність.

При виборі між аналоговими і цифровими слуховими рішеннями фахівці центру «Беттертон» віддають перевагу другим. Це пов’язано з тим, що аналогові пристрої примітивно підсилюють гучність всіх звуків, не розбираючи їх по частотах. Цифрові ж прилади обробляють сигнал по заданих алгоритмах і дозволяють виконати його тонке налаштування. Це дозволяє відрегулювати їх з урахуванням індивідуальних потреб користувача.

Крім цього у цифрових слухових апаратів передбачено безліч інших корисних опцій. Вони усувають свист, шум та інші неприємні перешкоди. Виділяють розмовну мову та інші корисні сигнали на тлі навколишнього шуму. В результаті підвищується розбірливість звуків, прибираються спотворення. Це стало можливим завдяки їх багатоканальності і великій кількості програм.

Підбираємо слухові апарати правильно

Вирішивши купити слуховий апарат, варто визначитися з типом носіння. Завушні моделі пропонуються в широкому діапазоні потужностей, тому компенсують слухові розлади будь-якого ступеня тяжкості. Це єдині відповідні слухові рішення для дітей. Також до їх плюсів відносять ємні батарейки, сумісність з іншими гаджетами і великий спектр можливостей.

Внутрішньовушні пристрої підходять для дорослих пацієнтів з легкими та середніми порушеннями слуху. Вони вимагають індивідуального виготовлення корпусу, оскільки розміщуються у вусі і слуховому проході. Те ж саме можна сказати і про внутріканальні моделі, але їх функціональні можливості ширші – за рахунок успішного придушення шуму. Також прилади даної категорії наймініатюрніші і невидимі.

Управління слуховим апаратом може здійснюватися вручну, за допомогою спеціальних навігаційних елементів. У більш просунутих моделей передбачене автоматичне регулювання параметрів і режимів, що дозволяє пристрою адаптуватися до акустичної обстановці. Сучасні слухові рішення продумані до дрібниць, тому забезпечують користувачеві максимальний комфорт сприйняття звуків.

У центрі «Беттертон» ви зможете грамотно підібрати слуховий апарат, купити до нього аксесуари. Також ми займаємося виготовленням індивідуальних вушних вкладишів. Це надзвичайно важливий момент, адже без якісного вкладиша прилад буде працювати некоректно. Він повинен робитися за зліпком вуха майбутнього носія, щоб забезпечити щільне прилягання. Без цієї умови неможливі розбірливість, чіткість і чистота звуку.

Причини купити слуховий апарат в центрі «Беттертон»

Ми надаємо всі види послуг, що стосуються реабілітації слуху. Завдяки сучасним діагностичним методикам і високоточному обладнанню, в центрі вам поставлять безпомилковий діагноз. Наші кваліфіковані фахівці підтримують пацієнтів на всіх реабілітаційних етапах: первинний огляд, детальне обстеження, підбір слухового рішення, настройка і допомогу в адаптації.

У центрі «Беттертон» з розумінням ставляться до матеріальних можливостей клієнта. Тим, у кого бюджет обмежений, пропонуємо  моделі економ-класу, які при цьому мають всі необхідні функції для комфортного сприйняття звуків. Також в асортименті є екземпляри з середнього сегмента і преміум-клас. Тут ви знайдете слуховий апарат, ціна якого буде вам по кишені!

Для нас важливо не просто продати клієнтам продукцію, а забезпечити якісну реабілітацію слуху. Тому ми пропонуємо гнучкі умови покупки, приймаємо різні варіанти оплати, пропонуємо широкий ціновий діапазон. Головний пріоритет центру – турбота про здоров’я пацієнта, збереження йому слуху та якості життя.

Чому так важливо приступити до реабілітації слуху вчасно? Справа в тому, що без грамотного звукового навантаження мозок починає «забувати» його. Центри кори, що відповідають за інтерпретацію акустичних сигналів, атрофуються. В результаті слух падає ще сильніше, а розуміння звуків поступово погіршується. Спілкуватися, слухати музику, дивитися фільми стає все менш комфортно, а згодом – і зовсім неможливо. І чим пізніше починається реабілітація слуху, тим складніше вона проходить.

Краще рішення – американські слухові апарати

Центр слуху «Беттертон» є офіційним дилером відомого бренду  «Starkey Hearing Technologies» (США) на території України. Виробник займає лідируючі позиції на ринку слухових рішень і завоював довіру мільйонів користувачів. У нас можна підібрати і купити слухові апарати Starkey з офіційною гарантією, будучи впевненим у їх справжності. Головні плюси продукції бренду: широкий функціонал, надійність, комфорт і естетичність.

Важливо розуміти, що реабілітація слуху неможлива без періоду адаптації. Тому не варто очікувати, що з перших днів носіння пристрою для корекції слуху ви будете сприймати звуки, як раніше. Але завдяки всебічній підтримці наших фахівців звикання пройде легко і швидко. Не варто закривати очі на проблему поганого слуху!

Главная
Середня оцінка «4.5» Проголосували 8