Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб, Нд — 09:00 до 16:00

Пакети лікування і перевірки слуху
акция беттертон

Мережа ЛОР-центрів і центрів слуху
Беттертон працює в звичайному режимі

Мережа ЛОР-центрів і центрів слуху
Беттертон працює в звичайному режимі

Діагностика слуху. Своєчасна перевірка - гарантія нормальної реабілітації.

Диагностика слуха. Своевременная проверка — гарантия нормальной реабилитации.

Слухові апарати для літніх людей.
За та проти.

Голосоутворювальні апарати ROMET

Голосоутворювальні апарати ROMET

Корисні поради щодо адаптації до слухових апаратів

Корисні поради щодо адаптації до слухових апаратів

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Детский ЛОР
Записатись на консультацію

Loading...

Готові чути на всі 100%?

Ми допоможемо вам вибрати та купити слуховий апарат. Для цього запишіться на консультацію і пройдіть тест слуху БЕЗКОШТОВНО.

Запишіться Безкоштовно
Купить слуховой аппарат начального уровня

Перші в світі слухові рішення із штучним інтелектом, датчиком руху, перекладачем і багатьма іншими неймовірними функціями.

Купить слуховой аппарат стандартного уровня

Соціальні моделі слухових апаратів орієнтовані на більшість користувачів. Недорогі і практичні слухові рішення.

Купить слуховой аппарат премиум уровня

Моделі преміум-класу з багатогранною обробкою звуку і безліччю налаштувань задовольнять будь-якого користувача слухового апарату.

Купить невидимый слуховой аппарат

Внутрішньоканальні слухові апарати мають основну перевагу - розмір. Якщо вам потрібно невидиме рішення - це кращий варіант.

Послуги центру Беттертон
Наші Лікарі
Оганян Кристина Альбертовна

Доктор Оганян Х.А. займається діагностикою та корекцією сенсоневральної туговухості, вікового зниження слуху, запальних, інфекційних і грибкових процесів.

Детальніше
Антоневич Светлана Сергеевна

Лікар Антоневич С. С. спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей, проводить щадні амбулаторні операції.

Детальніше
Омельченко Ксения Витальевна

Доктор Омельченко О.В. є прогресивним фахівцем в області отоларингології, аудіології та сурдології.

Детальніше
Палферова Ассоль Владимировна

Палфьорова А.В. спеціалізується на апаратній і комп'ютерній діагностиці слуху, корекції різних за ступенем тяжкості порушень слуху.

Детальніше

Хороший слух – основа гармонійної і насиченого життя. Якщо ви або ваші близькі стали чути гірше, вам завжди допоможуть у центрі «Беттертон». Наша спеціалізація – комплексні послуги з реабілітації слуху. Тут працюють досвідчені співробітники, які знають все про приглухуватість і її компенсації. Щоб ви змогли почути усі звуки цього світу, ми пропонуємо сучасні слухові апарати від американського бренду Starkey. У нас ви точно придбаєте оригінальну продукцію із заводською гарантією – ми є офіційним представником бренду в Україні.

Отримайте кваліфіковану допомогу

Головний принцип роботи нашого центру – комплексний підхід. Тут пацієнти отримують реабілітацію слуху «під ключ». Ми проходимо разом із ними кожен крок:

  1. Перевіряємо слух на сучасному високоточному обладнанні. Це дозволяє визначити тип приглухуватості, ступінь її тяжкості, пороги сприйняття на різних частотах.
  2. Пропонуємо на вибір кілька варіантів слухових рішень. При цьому сурдологи центру враховують потреби пацієнта і його особисті побажання.
  3. Програмуємо слухові апарати за результатами аудіограми. Це дозволяє налаштувати звук максимально персоналізовано і комфортно для майбутнього користувача.
  4. Допомагаємо адаптуватися – на етапі звикання наші фахівці надають підтримку, при необхідності коригують налаштування приладу.

Також у центрі доступні послуги сервісного обслуговування та ремонту слухових рішень. Якщо протягом гарантійного терміну вони зламалися, вам полагодять їх безкоштовно. За винятком тих випадків, коли несправність сталася з вини користувача.

Крім реабілітації слуху, в нашому центрі можна отримати допомогу ЛОР-лікаря. Тут працюють фахівці, які консультують пацієнтів, лікують хвороби вуха, носа і горла, проводять лікувальні маніпуляції.

Де і як записатися

У «Bettertone» є 4 відділення в Києві – на Нивках, Оболоні, Дарниці та Саксаганського. Також працюють філії по Україні – в Білій Церкві, Львові, Кременчуці та Кривому Розі. У кожній з них є діагностичне обладнання експертного класу, що дозволяє точно діагностувати порушення слуху і ЛОР-патології. Всі наші філії сертифіковані та мають необхідні ліцензії. Залишилися питання? Поставте їх нашим консультантам через онлайн-форму, або зв’яжіться з нами іншим зручним способом!

“Просимо звернути увагу, що ми не працюємо зі страховими компаніями”