Signature Series

Як лідер у виробництві нестандартних продуктів, Starkey завжди задає темп і тенденцію поєднання найкращого звуку та максимальної функціональності в найменших слухових рішеннях.

Starkey Signature Series - лінійка перезарядних майже непомітних у вусі індивідуальних продуктів - знову перемагає конкурентів. Це три види унікальних слухових апаратів, які ми пропонуємо та вражаємо пацієнтів.

Виберіть тип

Ми опанували мистецтво маленьких розмірів

Будучи лідером у виробництві індивідуальних слухових апаратів, компанія Starkey завжди задавала темп, коли мова йшла про те, щоб забезпечити найкраще звучання і максимальну функціональність в найменших слухових апаратах.

Серія Starkey Signature – наша найменша лінійка індивідуальних продуктів – знову випереджає конкурентів. Вона надає вам три унікальних слухових апарати, які ви можете запропонувати пацієнтам, щоб вразити їх, диференціювати вашу практику і перетворити скептиків у віруючих.

нові моделі внутрішньовушних СА

мінімальні розміри
мінімальні
розмірипрозоре звучання
прозоре
звучання

персоналізованість
персоналізованість

бездротове програмування
бездротове
програмування

доступні лише у нас
доступні
лише у нас

Інновації в маленькому корпусі

Інновації в маленькому корпусі

Серія Signature створена на основі найсучаснішого в галузі процесора та оснащена провідною в галузі технологією Neuro Sound та забезпечує мінімальний розмір, продуктивність і індивідуальну форму. Унікально в доступі лише у нас!

Додаткова перевага

Додаткова перевага

Ці маленькі слухові рішення надають потужність режиму Edge Mode+, який використовує штучний інтелект для оптимізації якості звуку за потреби для більш чіткого сприйняття мови або покращеного комфорту при використанні.