Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Виїзд фахівця додому

Ми допоможемо вам ідеально чути навколишній світ! А для цього вкрай важливо вчасно звернутися до наших фахівців, щоб отримати грамотну консультацію, особливо якщо мова йде про слухопротезування, а вам потрібні слухові апарати. Але іноді не виходить з якихось причин відвідати одну з клінік «Беттертон» самостійно. Уа цьому випадку можна замовити виїзд ЛОР-лікаря на дім, зателефонувавши по номеру, вказаному на сайті. Прийнявши заявку, ми надішлемо свого фахівця за вказаною адресою, у зручний для вас час.

Увага! Цю послугу надають не у всіх Центрах слуху «Беттертон». За детальними подробицями про послуги слід звернутися за телефоном центрів.

При оформленні заявки на слухопротезування з викликом лікаря додому необхідно надати такі відомості:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • номер телефону;
  • домашня адреса;
  • час, коли ви зможете взяти спеціаліста.

Але не поспішайте самі вибирати. Може трапитися так, що навіть найкращі слухові апарати, придбані без урахування індивідуальних особливостей, вам не підійдуть.

Конкретну модель апарата можна буде вибрати тільки після огляду та аудіологічного обстеження фахівцем. Сучасні, вітчизняні, а також зарубіжні, цифрові слухові апарати допоможуть ефективно компенсувати втрату чутності, але їх необхідно налаштовувати в індивідуальному порядку.

Підібрати слухові апарати в Києві та провести повну діагностику можна в Центрах слуху «Беттертон».

Перелік послуг ЛОР-лікаря, викликаного додому

У першу чергу проводиться діагностика пацієнта портативним діагностичним обладнанням. Потім підбирається слуховий апарат. Як вибрати найкращий, а також не занадто дорогий з безлічі варіантів, можна дізнатися у нашого фахівця.

Підбірка СА вдома нічим не відрізняється від проведеної в центрі. Основні етапи ті ж:

  • збирається анамнез (коли почав пропадати слух, що супроводжувало зниження, чи проводилися аналогічні обстеження раніше, як лікувалися, чи є досвід в користуванні СА);
  • потім проводиться огляд. Досконально вивчається й перевіряється весь орган слуху, включаючи раковину, слуховий прохід, перетинки. Це робиться для виявлення особливостей анатомії вуха, а також можливих змін, відсутність вушної пробки та інших сторонніх тіл, також лікар перевірить наявність перфорації в барабанній перетинці;
  • перевіряється слух. Вимірюється поріг чутності, як сприймається мова (шепотна та звичайна розмовна). Для цього може застосовуватися переносний аудіометр. Також пацієнта проконсультують про те, які цифрові слухові апарати йому можуть підійти.

Всі інструменти, необхідні для огляду, отоларинголог-сурдолог привозить з собою. Якщо буде виявлена вушна пробка, а її можна видалити, не вдаючись до спеціалізованого обладнання, фахівець проведе цю процедуру в домашніх умовах. Якщо пробка буде занадто щільною й видалити її на місці не вийде (ну, або виникнуть непередбачені обставини) – пацієнт отримає направлення до ЛОР-лікаря в поліклініку чи лікарню. По закінченні обстеження буде проведена примірка апарату завушного типу і стандартних вкладишів для вух, які підійдуть пацієнту за розмірами. При цьому всі налаштування їх роботи будуть проводитися за допомогою ноутбука чи портативного програматора. Також бувають у продажу внутрішньовушні та внутрішньоканальні слухові апарати. Для консультації зверніться до ЛОР-лікаря.

Послуги, які не надаються вдома

Повноцінне обстеження. Тональна і порогова аудіометрія може здійснюватися тільки стаціонарним аудіометром. Він визначає пороги провідності (як кісткової, так і повітряної). Аудіограма – графік, який виходить при обстеженні. За результатами перевірки можна буде досконально виявити структуру й тип приглухуватості, (яка може бути сенсоневральною, кондуктивною та змішаною). Якщо присутня приглухуватість, то її симетричність (асиметричність) також будуть визначені.

Виготовлення індивідуальних вкладишів (навушників). Спеціаліст при виїзді до пацієнта додому може тільки обстежити вухо та виготовити заготовку (зліпок) для вкладиша. Всі роботи з виготовлення готового апарату виробляються тільки у виробничих умовах. Оплатити та отримати готовий виріб зможе будь-яка людина (родич, просто знайомий), у разі виявлення недоліків чи прогресування хвороби потрібно повторно замовити виклик спеціаліста додому.

Виконати більш ретельне обстеження й діагностику можна у філіях центру хорошого слуху «Беттертон». Але при відсутності такої можливості у вас або ваших близьких, ми надамо свого фахівця з виїздом до вас додому.

Виїзд фахівця додому
Оцініть статтю