ЛОР-лікар Святошинський район

Адреса:

03062 м. Київ, вул. Нивська, 2_Л, 1-й поверх
(праворуч від супермаркету «Сільпо»)

Графік работи:

Пн-Пт з 9.00 до 18.00
Сб-Нд з 9.00 до 16.00

Підключайтесь до наших чат-ботів

Інструкція

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Лікарі, котрі приймають в центрі

У 5 хвилинах ходьби від метро «Нивки» знаходиться сучасний центр, де лікують ЛОР-хвороби та корегують порушення слуху. Він оснащений точним обладнанням для діагностики – аудіометрами, тимпанометрами, ОАЕ-сканерами, КСВП та іншими. Також тут є новітні оптичні отоскопи, риноскопи та інше ендоскопічне обладнання для ЛОР-огляду. Колектив складається з досвідчених сурдологів і ЛОР-лікарів, для яких кожен пацієнт цінний та індивідуальний. Запишіться на прийом в центр слуху «Беттертон» на Нивках, щоб переконатися в цьому!

Що пропонує центр

Наша філія пропонує комплексну допомогу в корекції порушень слуху. Вона полягає в 4 етапах:

 1. Комплексна діагностика слуху. Дозволяє визначити тип і ступінь приглухуватості у пацієнтів будь-якого віку. Робимо скринінг слуху новонароджених із 3-го дня життя.
 2. Підбір слухових рішень – фахівець пропонує на вибір кілька варіантів, відповідних вашій втраті слуху і побажанням.
 3. Персоналізація – виконується за даними аудіограми.
 4. Підтримка на етапі адаптації – сурдолог спостерігає, як пацієнт звикає до слухових апаратів. При необхідності – вносить коригувальні налаштування.

Крім слухопротезування, центр на Нивках надає ЛОР-послуги. Досвідчені отоларингологи проводять візуальний та ендоскопічний огляд, ставлять діагнози, призначають лікування. Також вони проводять лікувальні процедури:

 • промивання вух і видалення сірчаних пробок;
 • промивання лакун піднебінних мигдаликів;
 • введення турунд у вухо;
 • переміщення рідини по Проетцу – «Зозуля»;
 • продування слухових труб по Політцеру.

Переваги реабілітації слуху в «Беттертон»

Звернувшись до нас, ви отримуєте комплексну допомогу в реабілітації слуху. У «Беттертон» на Нивках можна підібрати сучасні слухові апарати від Starkey (США) з офіційною гарантією виробника. Наші сурдологи програмують їх індивідуально за даними аудіограми пацієнта. У вартість слухових рішень також входить сервісне обслуговування – протягом гарантійного терміну ви можете безкоштовно отримати послуги тестування, налаштування та ремонту приладів.

Запишіться на прийом прямо зараз! Чекаємо вас за адресою вул. Нивська, 2_Л.

Відгуки клієнтів про Центр Беттертон на Нивках
Sofia Parkhomenko
Sofia Parkhomenko
07:27 22 Nov 23
Ekaterina Guk
Ekaterina Guk
15:45 21 Nov 23
Дуже привітні та доброзичливі співробітники.Швидко та якісно лікар провела обстеження.Дякую !Ви професіонали своєї справи !
Інна Вовк
Інна Вовк
12:32 17 Nov 23
Центир дуже хороший. Рекомендую.
Aleksandra Vakulenko
Aleksandra Vakulenko
21:58 16 Nov 23
Тут працюють професіонали!Приділяють максимум уваги, починаючи з рецепції!Лікарка ввічлива, все доступно пояснила, назначила дієве лікування!Дякую Хуторній Ірині Сергіївні!Буду рекомендувати ☺️
ДИМА Ясинский
ДИМА Ясинский
20:21 16 Nov 23
Велике дякую, все на вищому рівні. Максимально якісне обслуговування
Ольга Бондаренко
Ольга Бондаренко
16:19 11 Nov 23
Тільки найкращого враження, від клініки. Всі дуже привітні. Є дитячий уголок, чай, кава. З дитиною з перших секун наладили контак. Щирі рекомендації!
Solomiya К
Solomiya К
09:44 11 Nov 23
Татьяна Муляр
Татьяна Муляр
08:15 02 Nov 23
Центр просто чудовий, персонал дуже привітний і приємний , відношення до діток просто чудове , були у лікаря Хуторна Ірина Сергіївна, таких би лікарів побільше ! Всім рекомендую !
Daria Protasova
Daria Protasova
22:15 31 Oct 23
Відвідую ваш заклад вдруге. Перший раз сама , а інший привезла дитину. Двічі нас консультувала лікар Ірина Сергіївна (лор) і я була дуже задоволена. Професійне консультування, приємна людина, пояснює простими словами. Дитина 3роки! погодився на всі маніпуляції лікаря, пішов на контакт і не боявся. Все що мене турбувало я дізналась. Дякуємо вам. Буду радити знайомим і сама буду повертатися хоч зовсім не близько мені ( 70 км).
Olha Hodlevska
Olha Hodlevska
13:12 30 Oct 23
Була на діагностиці в Ірини Сергіївни. Дуже задоволена консультацією, уважним ставленням і професіоналізмом лікаря. Також сервіс в кліниці на вищому рівні. Дякую!
Nataliia Shevchenko
Nataliia Shevchenko
09:05 30 Oct 23
Щиро дякую лікарю Ірині Сергіївні за допомогу мамі, професійну консультацію й огляд і дуже приємне спілкування. Рекомендую Беттертон!
Переглянути всі відгуки
js_loader
Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.