ЛОР-лікар Святошинський район

Адреса:

03062 м. Київ, вул. Нивська, 2_Л, 1-й поверх
(праворуч від супермаркету «Сільпо»)

Графік работи:

Пн-Пт з 9.00 до 18.00
Сб-Нд з 9.00 до 16.00

Підключайтесь до наших чат-ботів

Інструкція

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Лікарі, котрі приймають в центрі

У 5 хвилинах ходьби від метро «Нивки» знаходиться сучасний центр, де лікують ЛОР-хвороби та корегують порушення слуху. Він оснащений точним обладнанням для діагностики – аудіометрами, тимпанометрами, ОАЕ-сканерами, КСВП та іншими. Також тут є новітні оптичні отоскопи, риноскопи та інше ендоскопічне обладнання для ЛОР-огляду. Колектив складається з досвідчених сурдологів і ЛОР-лікарів, для яких кожен пацієнт цінний та індивідуальний. Запишіться на прийом в центр слуху «Беттертон» на Нивках, щоб переконатися в цьому!

Що пропонує центр

Наша філія пропонує комплексну допомогу в корекції порушень слуху. Вона полягає в 4 етапах:

 1. Комплексна діагностика слуху. Дозволяє визначити тип і ступінь приглухуватості у пацієнтів будь-якого віку. Робимо скринінг слуху новонароджених із 3-го дня життя.
 2. Підбір слухових рішень – фахівець пропонує на вибір кілька варіантів, відповідних вашій втраті слуху і побажанням.
 3. Персоналізація – виконується за даними аудіограми.
 4. Підтримка на етапі адаптації – сурдолог спостерігає, як пацієнт звикає до слухових апаратів. При необхідності – вносить коригувальні налаштування.

Крім слухопротезування, центр на Нивках надає ЛОР-послуги. Досвідчені отоларингологи проводять візуальний та ендоскопічний огляд, ставлять діагнози, призначають лікування. Також вони проводять лікувальні процедури:

 • промивання вух і видалення сірчаних пробок;
 • промивання лакун піднебінних мигдаликів;
 • введення турунд у вухо;
 • переміщення рідини по Проетцу – «Зозуля»;
 • продування слухових труб по Політцеру.

Переваги реабілітації слуху в «Беттертон»

Звернувшись до нас, ви отримуєте комплексну допомогу в реабілітації слуху. У «Беттертон» на Нивках можна підібрати сучасні слухові апарати від Starkey (США) з офіційною гарантією виробника. Наші сурдологи програмують їх індивідуально за даними аудіограми пацієнта. У вартість слухових рішень також входить сервісне обслуговування – протягом гарантійного терміну ви можете безкоштовно отримати послуги тестування, налаштування та ремонту приладів.

Запишіться на прийом прямо зараз! Чекаємо вас за адресою вул. Нивська, 2_Л.

Відгуки клієнтів про Центр Беттертон на Нивках
Ангелина Голдабенко
Ангелина Голдабенко
12:51 22 Apr 24
Найкращий ЛОР центр з професійними лікарями! Без призначень фуфломіцинів, найкращий сервіс, а головне дитина йде без страху до лікаря. Окрема подяка лікарю Хуторній Ірині Сергіївні🤗рекомендую клініку як для дітей так і для дорослих.
Ілля Кусік
Ілля Кусік
10:07 22 Apr 24
Anna Solodovnikova
Anna Solodovnikova
09:23 22 Apr 24
Дуже подобається як лікарі відносяться до дитини )
Анна Химяк
Анна Химяк
07:06 22 Apr 24
! Нам порадили друзі, потім нас направив лікарь.А тепер з задоволенням радимо і ми !Відвідували ми 21.04.2024 з 5-річним дуже активним хлопчиком і сказати що ми задоволені , це не сказати нічого. Підхід до дитини був просто на найвищому рівні, з турботою та з підтримкою дитини та батьків На протязі всіх процедур, а що найбільше здивувало що не за всі кошти світу .Нас приймала Ольга Володимирівна - неймовірний лікар. З такими лікарями дитина не буде боятись нічого.нам зробили Імпедансометрію , і лікар Ольга Володимирівна з таким трепетом , з підтримкою , дуже обережно все зробила, пояснила , а що не мало важливо на доступному рівні все пояснила. Додатково нам зробили обстеження слуху на 3х апаратах щоб заспокоїти батьків, за що я дуже вдячно , тому що то як пояснювали дитині що потрібно робити і як на протязі процедури підтримували дитину, це неймовірно. Також нам промили вушко і дитині було комфортно.Окремо вдячна чудовій дівчинці Адміністратору , котра консультувала за всі процедури, додаткові питання , та була неймовірно ввічливою та створює неймовірний затишок.Щиро вдячні, за такий центр.
Ольга Самарцева
Ольга Самарцева
09:19 21 Apr 24
У центрі слуху були вже двічі, лікуємо дитині носика. Мені дуже подобається Ольга Володимирівна - лікарка дуже мʼяка, дитині і мені максимально комфортно. Подобається, що гарно все пояснюють і можу порадитися, відповідають на всі питання. При потребі можу завжди звернутися до Ольги Володимирівни. По лікуванню не призначають нічого лишнього та без доказової дії. Адміністратори ввічливі та приємні, завжди раді допомогти. В залі очікування є іграшки різні, дитині не сумно і є чим зайнятися)
Oksana Oksana
Oksana Oksana
17:48 12 Apr 24
Дійсно дуже гарний центр! Персонал привітний, ввічливий. Лікарі професіонали своєї справи. Все чітко та зрозуміло. Дуже дякую за прийом, консультацію та перевірку слуху! Персоналу - за привітність!
Настя Китраль
Настя Китраль
07:18 12 Apr 24
Дуже вдячні, за надану консультацію. Робили тімпанометрію сину.Прийом пройшов чудово, все пояснили, надали інформацію щодо подальших дій
чвовтрво Паденко
чвовтрво Паденко
13:24 09 Apr 24
Дякую лікарю Оганян Христина за 9 років співпрвці та гарного слуху))
Вячеслав Бойко
Вячеслав Бойко
09:14 07 Apr 24
Хороший центр, працюють професіонали, все зробили оперативно, дали рекомендації, як зробити за вухом.
Наталья Чирец
Наталья Чирец
12:12 06 Apr 24
Сьогодні відвідали цей чудовий Лор-центр. Персонал дуже уважний, гарне ставлення до діток, приємна атмосфера.
Анна Болдуева
Анна Болдуева
12:53 04 Apr 24
Дякуємо Перелерій Ользі за лікування отиту дитині,лікар уважна,все розповідає,дуже раджу,
Легкая Татьяна
Легкая Татьяна
07:50 04 Apr 24
Приємний персонал. Лікар дослідження провела швидко та професійно.
Переглянути всі відгуки
js_loader
Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.