Лор-врач Святошинский район

Адрес:

03062 г. Киев, ул. Нивская, 2_Л, 1-й этаж
(справа от супермаркета «Сильпо»)

Режим работы:

Пн-Пт з 9.00 до 18.00
Сб-Вс с 9.00 до 16.00

Подключайтесь к нашим чат-ботам

Инструкция

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Врачи, которые принимают в центре

 

В 5 минутах ходьбы от метро «Нивки» находится современный центр, где лечат ЛОР-болезни и корректируют нарушения слуха. Он оснащен точным оборудованием для диагностики – аудиометрами, тимпанометрами, ОАЭ-сканерами, КСВП и прочими. Также здесь есть новейшие оптические отоскопы, риноскопы и другое эндоскопическое оборудование для ЛОР-осмотра. Коллектив состоит из опытных сурдологов и ЛОР-врачей, для которых каждый пациент ценен и индивидуален. Запишитесь на прием в центр слуха «Беттертон» на Нивках, чтобы убедиться в этом!

Что предлагает центр

Наш филиал предлагает комплексную помощь в коррекции нарушений слуха. Она заключается в 4 этапах:

 1. Комплексная диагностика слуха. Позволяет определить тип и степень тугоухости у пациентов любых возрастов. Делаем скрининг слуха новорожденных с 3-го дня жизни.
 2. Подбор слуховых решений – специалист предлагает на выбор несколько вариантов, соответствующих вашей потере слуха и пожеланиям.
 3. Индивидуальная настройка – выполняется по данным аудиограммы.
 4. Поддержка на этапе адаптации – сурдолог наблюдает, как пациент привыкает к слуховым аппаратам. При необходимости – вносит корректирующие настройки.

Помимо слухопротезирования, центр на Нивках предоставляет ЛОР-услуги. Опытные отоларингологи проводят визуальный и эндоскопический осмотр, ставят диагнозы, назначают лечение. Также они проводят лечебные процедуры:

 • промывание ушей и удаление серных пробок;
 • промывание лакун небных миндалин;
 • введение турунд в ухо;
 • перемещение жидкости по Проетцу – «Кукушка»;
 • продувание слуховых труб по Политцеру.

Преимущества реабилитации слуха в «Беттертон»

Обратившись к нам, вы получаете комплексную помощь в реабилитации слуха. В «Беттертон» на Нивках можно подобрать современные слуховые аппараты от Starkey (США) с официальной гарантией производителя. Наши сурдологи программируют их индивидуально по данным аудиограммы пациента. В стоимость слуховых решений также входит сервисное обслуживание – в течение гарантийного срока вы можете бесплатно получить услуги тестирования, настройки и ремонта приборов.

Запишитесь на прием прямо сейчас! Ждем вас по адресу ул. Нивская, 2_Л.

Отзывы клиентов о Центре Беттертон на Нивках
Ангелина Голдабенко
Ангелина Голдабенко
12:51 22 Apr 24
Найкращий ЛОР центр з професійними лікарями! Без призначень фуфломіцинів, найкращий сервіс, а головне дитина йде без страху до лікаря. Окрема подяка лікарю Хуторній Ірині Сергіївні🤗рекомендую клініку як для дітей так і для дорослих.
Ілля Кусік
Ілля Кусік
10:07 22 Apr 24
Anna Solodovnikova
Anna Solodovnikova
09:23 22 Apr 24
Дуже подобається як лікарі відносяться до дитини )
Анна Химяк
Анна Химяк
07:06 22 Apr 24
! Нам порадили друзі, потім нас направив лікарь.А тепер з задоволенням радимо і ми !Відвідували ми 21.04.2024 з 5-річним дуже активним хлопчиком і сказати що ми задоволені , це не сказати нічого. Підхід до дитини був просто на найвищому рівні, з турботою та з підтримкою дитини та батьків На протязі всіх процедур, а що найбільше здивувало що не за всі кошти світу .Нас приймала Ольга Володимирівна - неймовірний лікар. З такими лікарями дитина не буде боятись нічого.нам зробили Імпедансометрію , і лікар Ольга Володимирівна з таким трепетом , з підтримкою , дуже обережно все зробила, пояснила , а що не мало важливо на доступному рівні все пояснила. Додатково нам зробили обстеження слуху на 3х апаратах щоб заспокоїти батьків, за що я дуже вдячно , тому що то як пояснювали дитині що потрібно робити і як на протязі процедури підтримували дитину, це неймовірно. Також нам промили вушко і дитині було комфортно.Окремо вдячна чудовій дівчинці Адміністратору , котра консультувала за всі процедури, додаткові питання , та була неймовірно ввічливою та створює неймовірний затишок.Щиро вдячні, за такий центр.
Ольга Самарцева
Ольга Самарцева
09:19 21 Apr 24
У центрі слуху були вже двічі, лікуємо дитині носика. Мені дуже подобається Ольга Володимирівна - лікарка дуже мʼяка, дитині і мені максимально комфортно. Подобається, що гарно все пояснюють і можу порадитися, відповідають на всі питання. При потребі можу завжди звернутися до Ольги Володимирівни. По лікуванню не призначають нічого лишнього та без доказової дії. Адміністратори ввічливі та приємні, завжди раді допомогти. В залі очікування є іграшки різні, дитині не сумно і є чим зайнятися)
Oksana Oksana
Oksana Oksana
17:48 12 Apr 24
Дійсно дуже гарний центр! Персонал привітний, ввічливий. Лікарі професіонали своєї справи. Все чітко та зрозуміло. Дуже дякую за прийом, консультацію та перевірку слуху! Персоналу - за привітність!
Настя Китраль
Настя Китраль
07:18 12 Apr 24
Дуже вдячні, за надану консультацію. Робили тімпанометрію сину.Прийом пройшов чудово, все пояснили, надали інформацію щодо подальших дій
чвовтрво Паденко
чвовтрво Паденко
13:24 09 Apr 24
Дякую лікарю Оганян Христина за 9 років співпрвці та гарного слуху))
Вячеслав Бойко
Вячеслав Бойко
09:14 07 Apr 24
Хороший центр, працюють професіонали, все зробили оперативно, дали рекомендації, як зробити за вухом.
Наталья Чирец
Наталья Чирец
12:12 06 Apr 24
Сьогодні відвідали цей чудовий Лор-центр. Персонал дуже уважний, гарне ставлення до діток, приємна атмосфера.
Анна Болдуева
Анна Болдуева
12:53 04 Apr 24
Дякуємо Перелерій Ользі за лікування отиту дитині,лікар уважна,все розповідає,дуже раджу,
Легкая Татьяна
Легкая Татьяна
07:50 04 Apr 24
Приємний персонал. Лікар дослідження провела швидко та професійно.
Смотреть все отзывы
js_loader
Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.