Лор-врач Оболонский район

Адрес:

Киев,ул. Иорданская 17А (бывшая Лайоша Гавро),
Напротив детской поликлиники, ориентир «Велика Кишеня»

Режим работы:

Пн-Пт c 9.00 до 18.00
Сб-Нд по предварительной записи

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com

Подключайтесь к нашим чат-ботам

Инструкция

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Врачи, которые принимают в центре

Если вы живете на Оболони, то качественную ЛОР-помощь можете получить недалеко от дома. Здесь находится современный центр, где занимаются реабилитацией слуха, а также лечением болезней носа, уха и горла. Центр слуха «Беттертон» на Оболони оборудован всем необходимым, чтобы оказывать пациентам помощь европейского уровня. Добираться сюда удобно – он расположен в 6 минутах ходьбы от метро.

Услуги, доступные в центре

Оболонский филиал предлагает консультации отоларингологов и сурдологов в удобное для вас время. Мы лечим отиты, синуситы, тонзиллиты, а также любые другие виды ЛОР-болезней. Доктора центра не только назначают медикаментозную терапию, но и проводят лечебные процедуры:

 • перемещение жидкости по Проетцу («кукушка»);
 • вливание лекарственных средств в гортань;
 • промывание лакун небных миндалин;
 • продувание слуховых труб по Политцеру;
 • промывание ушей и введение в слуховые проходы турунд с лекарством;
 • удаление серных пробок.

Также «Беттертон» специализируется на реабилитации слуха. Здесь можно пройти этот процесс комплексно:

 • Проверить слух – используем современные точные методы тональной аудиометрии, импедансометрии, ОАЭ, КСВП и ASSR.
 • Подобрать подходящий слуховой аппарат – предлагаем широкий выбор моделей от лучших производителей.
 • Настроить слуховые решения – специалисты центра подбирают индивидуальные настройки по данным вашей аудиограммы.
 • Изготовить вкладыши или корпуса для слуховых аппаратов – наша лаборатория делает их по слепкам ушей.
 • Пройти адаптацию к слуховым решения – специалисты поддерживают вас на каждом этапе, при необходимости корректируют настройки.
 • Получить качественный сервис – в течение гарантийного срока бесплатно обслуживаем и ремонтируем слуховые аппараты.

Лучшие слуховые аппараты с гарантией производителя

Наш центр является официальным представителем компании Starkey – производителя современных функциональных слуховых решений. Мы предлагаем широкий выбор моделей любых типов ношения – заушных, внутриушных, внутриканальных. В ассортименте есть варианты разных ценовых категорий.

Обращаясь в «Беттертон» на Оболони, вы получаете качественную помощь в слухопротезировании и сертифицированные слуховые аппараты. Запишитесь на прием – и специалисты центра подберут подходящую модель индивидуально для вас!

Отзывы клиентов о Центре Беттертон на Оболоне
Александр
Александр
13:57 18 Jul 24
Хочу відзначити лікаря Палферову Ассоль Володимирівну: дуже грамотна, добра, привітна, уважна, ввічлива. Ну просто мила зайка, на прийомі у якої почуваєшся як удома, спокійно і невимушено. Я бував ще у двох різних відділеннях Беттертона, але до Палферової Ассоль хочеться повернутися знову, дай Боже, щоб вже не з сумного приводу)
Вероника Быкова
Вероника Быкова
06:39 13 Jul 24
Дуже задоволена, що звернулась саме в цю клініку! Приємний персонал, якісне обстеження, конструктивне лікування без купи непотрібних препаратів. Зверталась до лікаря Лисянченко Дарії Сергіївни, справжній професіонал.Весь процес лікування пройшов комфортно саме завдяки їй!Не пожалкуєте, якщо звернетесь сюди!
Ekaterina Suryadnova
Ekaterina Suryadnova
08:44 12 Jul 24
Yarik Demishonkov
Yarik Demishonkov
10:56 10 Jul 24
Чудовий ЛОР-центр. Бцли 3 рази з дитиною, все сподобалось, лікарі мвють підхід до дітей ще й смаколиками пригощають в кінці візиту)Рекомендую
Ірина Бондар
Ірина Бондар
10:37 03 Jul 24
Дуже задоволена сервісом, наданим в центрі. Я зверталась до ЛОРа з захворюванням горла - швидкий огляд, пояснення проблеми, аналіз та призначення лікування, яке дало дуже швидкий результат. При цьому лікування було максимально ефективним і дуже "бережним" для організму. Дякую за гарну роботу Дарії Сергіївні.Записувалась на прийом через сайт, просто поспілкувавшись з оператором (що було дуже зручно, бо дзвонити з хворим горлом зовсім не було ніякого бажання). Запис зробили вже на наступний день, обравши зручний для мене час. А коли очікувала свого прийому, навіть вимкнули загальний кондиціонер у холі, бо враховуючи мій стан, мені могло бути не ок.
Катерина Родніченко
Катерина Родніченко
08:47 01 Jul 24
Центр Беттертон на Оболоні моя щира рекомендація! У сина довгий час була проблема з тяжким перебігом в лікуванні соплей. Звертались до 4-х лорів, але Дарʼя Сергіївна Лисянченко просто чудо ❤️ знайшла підхід до сина, він в мене не до всіх йде і тим паче не дає робити процедури. А тут була в щоці від підходу до найменших пацієнтів.Зробили діагностику слуху, перевірили вушка все одразу комплексно, по вартості доступно абсолютно.На рецепції дівчатка привітні, нам запропонували води, дитині після візиту дали корисний смаколик: син був надзвичайно радий😌Є дитячий куточок, тому наше очікування на візит, хоч і не довге, було комфортним.Лікар назначив правильне лікування, ніякі промивки не давали результатів (Кіндерклінік великий «привіт»), а після візиту до Дарʼї Сергіївни соплі почали зменшуватись. Нічого зайвого не прописували, що теж важливо. Були надані варіанти препаратів різних виробників та ціноутворення 👌 без гомеопатії!!!!Рада, що знайшли свого лікаря, бо наразі це складно)🤗
Лариса Позняк
Лариса Позняк
08:02 26 Jun 24
Все Чудово! Дякую!
Olga Dmitrenko
Olga Dmitrenko
16:24 22 Jun 24
Дуже уважний персонал, ввічливі, готові надати допомогу у зручний час для пацієнта. Молоді працівники, старанні. Так тримати, ровивайтесь, удосконалюйтеся, бажаю успіхів.
Kate Naberézhnykh
Kate Naberézhnykh
13:40 21 Jun 24
гарна клініка, рекомендую
Валентина Поверенная
Валентина Поверенная
07:16 12 Jun 24
Приємно вражені прийомом в цьому лор центріЛікар Лисянченко Дар'я Сергіївна була уважна, доступно все пояснила і дала рекомендаціїСам центр дуже сподобався, дівчата великі молодці
Юлія Безсчастна
Юлія Безсчастна
05:27 10 Jun 24
Декілька разів проходила аудіометрію в центрі. Весь персонал дуже привітний. Лікар Дарія Сергіївна - справжній професіонал у своїй галузі. Уважна, доброзичлива, компетентна, детально пояснила результати та відповіла на всі мої питання. Рекомендую з великим задоволенням!
Papers Dia
Papers Dia
13:39 07 Jun 24
Irina Iriska
Irina Iriska
12:43 07 Jun 24
Завжди уважні до дитини. Приємно тут обслуговуватись
Оксана Гайдай
Оксана Гайдай
06:55 05 Jun 24
Гарне обслуговування.Мінус- ціна послуг, але, мабуть, так навкруги..
Татьяна Селькина
Татьяна Селькина
14:12 03 Jun 24
Була в центрі на Оболоні. Обстеження провела лікар-сурдолог Романович Наталія Юріївна. Дуже уважна. Проконсультувала. Все зрозуміло. Дякую.
Вікторія Бєла
Вікторія Бєла
13:16 31 May 24
Чудова клініка, лікар хороша. Знайшла підхід до дитини і все пройшло з посмішкою. Рекомендую
Lora Larysa
Lora Larysa
12:30 31 May 24
Гарна клініка.Приємні дівчата. Гарний лікар 😊
Vika Trukhan
Vika Trukhan
12:28 25 May 24
Дуже сподобалося обслуговування. Підібрали слуховий апарат батьку, персонал максимально чемний, лікарі уважні, дуже сподобалося обслуговування.На 5!
Светлана Минченко
Светлана Минченко
13:53 21 May 24
Пройшли діагностику, дуже задоволена. Дякую.
Ulia Ulia
Ulia Ulia
09:32 16 May 24
Центр на Оболоні супер! Зустріла привітний адміністратор, лікар також дуже привітний, все розпитала,розповіла,провела обстеження на високому рівні, все роз'яснила. Ще й каву мені з цукерками запропонували поки чекала результат обстеження . Дуже класно,що у центрі є на місці всі обстеження(ендоскоп,аудіометрія,тимпанометрія),що не потрібно бігати та шукати по іншим закладам. Дуже задоволена!!!
Татьяна Тихоплав
Татьяна Тихоплав
07:10 16 May 24
Дуже професійний лікар, дуже їй вдячна. За короткий час вилікувала.Рекомендую звертатись до Лисянченко Дарії Сергіїївни.Велике дякую!
Anna Dvorovenko
Anna Dvorovenko
07:05 16 May 24
Дуже хороша клініка з чудовим сервісом! Ставили чоловіку слуховий апарат. Лікар дуже уважний, все ідеально підібрали. Дуже важливо, що після встановлення апарату є гарантійні візити, які безкоштовні і вам допоможуть у коригуванні техніки. Дівчата на рецепції завжди привітні, нагадують, коли вам треба бути. Загалом - 10 з 10. Рекомендуємо "Беттертон"!
Елена Добрянская
Елена Добрянская
12:44 14 May 24
Рекомендую клініку. Гарні спеціалісти. Тепла атмосфера.
Володимир Третяк
Володимир Третяк
14:36 09 May 24
Задоволений сервісом.
Oleg Krasnoselskiy
Oleg Krasnoselskiy
13:44 08 May 24
Візитом до лікаря дуже задоволені, швидко та професійно. Дякуємо!
Каленюк Андрій
Каленюк Андрій
13:00 08 May 24
Сподобалося обслуговування, персонал вічливий, весь процес часу багато не займав. Своїх грошей коштує👍
Аліна Захарченко
Аліна Захарченко
15:06 29 Apr 24
Дуже сподобалося обслуговування, ЛОР Дар'я Сергіївна знайшла підхід до дитини, та дала чудові рекомендації щодо лікування!! Дуже задоволені візитом до Беттерон.
Инна Директоренко
Инна Директоренко
14:34 29 Apr 24
Сьогодні були з дитиною у Дарії Сергіївни Лисянченко лікар-отоларинголог!Дуже хвилювалася щоб дитина дала обстежити себе,але дарма лікар легко знайшла підхід до дитини,дуже швидко та професійно пояснила проблему та як її вирішити)Дарія Сергіївна дякую за ваш професіоналізм!!!!!
Max Tresha4ok
Max Tresha4ok
13:38 29 Apr 24
Maksym Posokhin
Maksym Posokhin
11:55 25 Apr 24
Тамила Бугаенко
Тамила Бугаенко
13:45 19 Apr 24
Дякуємо дуже класна атмосфера. Дуже затишно. Адміністратор Надія дуже уважна) Професійний та уважний лікар. Дякую)
Аліса Шакуро
Аліса Шакуро
15:54 17 Apr 24
Дуже приємні враження від центру. Робила аудіометрію та імпедансометрію. Це мій перший досвід - все дуже зрозуміло та доброзичливо пояснили, відповіли на купу моїх питань. І взагалі якесь дуже людське відношення - що у лікарки, що у адміністраторки.
Оксана Кубик
Оксана Кубик
19:58 16 Apr 24
Сьогодні були з дитиною на прийомі у лікаря в цьому центрі. Мені дуже сподобалось все , починаючи з приємних дівчат на ресепшен, все розповіли, пояснили, намагались чимось відволікти дитину, яка вже нила очікуючи візит до лікаря. Огляд у лікаря Палфьорова Ассоль Володимирівна пройшов просто чудово. Уважна, ніжна, професійна , знайшла підхід до дитини. Відповіла на всі запитання і дала гарні рекомендації . Дотримується доказової медицини. Я дуже вдячна і однозначно рекомендую звертатися саме сюди .
Alina Domashenko
Alina Domashenko
13:02 11 Apr 24
Дуже кваліфікований лікар, дослідження було проведено швидко, на всі питання я отримала відповіді, навіть, на ті, які не стосувались проблеми. Дякую!
Олена Клен
Олена Клен
13:48 10 Apr 24
Alexandr Alexandr
Alexandr Alexandr
11:52 09 Apr 24
Дуже гарна клініка і приємні люди
Роман Пазюк
Роман Пазюк
06:52 06 Apr 24
Дякую лікарці Лисянченко Дарії Сергіївна за швидку, веселу та приємну процедуру імпедансометрії сину сподобалось.
Maria Paziuk
Maria Paziuk
12:14 04 Apr 24
Дякую, все сподобалася. Чітко пояснили та надали схему лікування. Лікар дуже приємний. Рекомендую
Ludmila Korchevnyuk
Ludmila Korchevnyuk
06:56 03 Apr 24
Любовь Андреевна
Любовь Андреевна
08:41 29 Mar 24
Приємні, чуйні, професійні фахівці. Рекомендую!
Анна Кривченко
Анна Кривченко
08:39 29 Mar 24
Дякуємо за гарне та професійне обслуговування!
Andriy Levchenko
Andriy Levchenko
20:55 28 Mar 24
Влад Трухан
Влад Трухан
12:47 22 Mar 24
Оксана Асеева
Оксана Асеева
18:58 17 Mar 24
Доброго дня. Щира подяка Лисянченко Дарії Сергіївні за консультацію. Кваліфікований лікарь, ввічлива, уважна. Дуже задоволені. Дякую!
Роман Костюченко
Роман Костюченко
15:59 15 Mar 24
Дуже класний клієнторієнтований підхід. Приємний і кваліфікований персонал!
Nataliya Diesperova
Nataliya Diesperova
13:33 15 Mar 24
Denys Isaev
Denys Isaev
07:01 09 Mar 24
Користуюсь берушами вже більше року, звертався в центр з тим щоб зробити ще одні беруші і мав нагоду знову отримати крутий сервіс цієї компанії, мої питання вирішувалися швидко і спілкування було приємним
лора лора
лора лора
15:43 08 Mar 24
Були перший раз. Все сподобалось, добре зустріли, чаес напоїли). Проходимо лікування. Дуже уважні лікарі.
Nino
Nino
09:10 06 Mar 24
Все сподобалося, чудове обслуговування!
Dmitriy Ovrutskyy
Dmitriy Ovrutskyy
11:42 01 Mar 24
Доброго дня, хочу поділитися відгуком, був на прийомі 28.02.2024. Моє враження залишилося дуже позитивним, сам живу на Мінській з усіх клінік я керувався тим, що клініка спеціалізується на лікуванні вух, що мене дуже порадувало, оскільки на Мінській є недалеко й інші клініки, але там солянка різних фахівців, тому мене це відштовхнуло. З плюсів: займаються все, що стосується вух, цікавий логотип компанії та місце розташування недалеко. Щодо адміністрації мене дуже тепло зустріли, на всі питання мені якісно відповідали і заспокоїли, що мою проблему вирішать, це вважаю великим плюсом. Я був на прийомі у доктора Лисянченка Дарії Сергіївної, на даний момент залишився задоволений, лікар мені все роз'яснив у деталях, хоча, я сам мало що розумію, але, не було такого, що мені не домовили якусь інформацію. Поки що мені не змінювали лікаря сподіваюся, що все буде далі добре, а то практика показує, що дуже часто деяким лікарям нудні випадки, у мене тубоотит не така цікава проблема). Все що стосується лікування та адміністративних питань тут тільки одні плюси, з рекомендацій хотів би порадити можливо попрацювати з Аптекою яка поруч запропонувати їм щоб вони закуповували отовент або отоглоб або Ваша компанія продавала ці лікарські засоби, так як, я обійшов весь район приблизно 15 аптек і досить складно було знайти це) А так все на вищому рівні дякую
Alexsandra Kush
Alexsandra Kush
07:29 28 Feb 24
Оперативно прийняли запит на аудіограму по вул. Йорданська. Швидко та якісно зробили аудіограму. Напоїли гарячим чаєм поки чекали висновок ♥️ Дали розширення пояснення по результатам.Дуже дякую за тепло та турботу!Рекомендую 👌🏻
Таня Костюченко
Таня Костюченко
15:17 21 Feb 24
Спасибо!Все дуже добре дуже уважний лікар і відповіли на всі мої питання.Дуже рекомендую.швидко та якісно зробили діагностику
Юля Третьяк
Юля Третьяк
14:18 21 Feb 24
Були в перше на огляді.Доці 1.8, лікар Хуторна Ірина Сергіївна має підхід до діток.Доця не плакала, сиділа чемно. Адміністратор Ольга, привітна її посмішка піднімає настрій.Ми задоволені.Будемо рекомендувати.
Anna Voloshyna
Anna Voloshyna
14:33 16 Feb 24
Була перший раз сьогодні, залишилися дуже приємні враження. Весь персонал ввічливий, а лікарка Лисянченко Дарія Сергіївна, була уважна, відповіла на всі мої питання. Дякую за роботу та гарний настрій 🥰
Я Наталія Хивря
Я Наталія Хивря
09:42 15 Feb 24
Все сподобалось,Дарія Сергіївна вічлива приємна лікар все пояснила , призначила лікування . Дякую.
Владимир Ивасенко
Владимир Ивасенко
09:23 14 Feb 24
Отримав слуховий апарат, задоволений обслуговуванням як якістю апарату, так і обслуговуванням персоналу!
Ходун Оксана
Ходун Оксана
15:30 13 Feb 24
Все сподобалось. Обслуговування, персонал на вищому рівні.
Катя Гусарова
Катя Гусарова
12:02 04 Feb 24
Доброго дня. Хочу щиро подякувати Лисянченко Дарії Сергіївні за консультацію, за ефективне та доказове лікування, пояснення всіх його елементів, людяність та щиру підтримку в тому, що ефект від лікування буде ☺️І він був!Один з найкращих ЛОРів в Києві 🏥Дуже раду)
Ксенія Радевич
Ксенія Радевич
15:06 03 Feb 24
Консультувалась у Лор-лікаря Лисянченко Дарії Сергіївни, дуже задоволена прийомом. Лікарка ввічлива, відповідала на всі питання , які мене цікавили. Нічого лишнього не приписували, все по суті, всі доказові призначення. Результатом дуже задоволена☺️ Рекомендую.
Вера Заика
Вера Заика
14:06 01 Feb 24
Дуже задоволена відношенням і професіоналізмом!
Елена Зет
Елена Зет
12:40 01 Feb 24
Все чудово, задоволені
Марія Пилипенко
Марія Пилипенко
07:44 30 Jan 24
Все супер) Ми були з сином 4 роки на діагностиці у Асоль Володимирівни та Наталії Юріївни. Лікарі дуже уважні. Нікуди не поспішають та знайшли контакт з дитиною.Дівчата на рецепції, то взагалі ❤️
Юлия Ходаковская
Юлия Ходаковская
15:00 26 Jan 24
Молодці! Обслуговування 10 з 10)Дівчата дуже привітні)Лікар усе детально пояснила)Дуже вдячна)
Олена Кардаш
Олена Кардаш
16:46 25 Jan 24
Рекомендую! Дуже привітливий персонал. Професійне обстеження. Кваліфікований лікарь. Все сподобалось. Дякую!
Алина Мартыненко
Алина Мартыненко
07:48 23 Jan 24
Все супер)швидко і вчасно)прийшли на свій час)перевірили доньці ( 2.8 р) слух)без нервів)без псіхів)лікар знайшов підходить до дитини)
Александра Альбоха
Александра Альбоха
18:25 17 Jan 24
Були з дитиною декілька разів, на перевірці слуху після отиту і на консультації, консультацією задоволена, лікар відповів на всі питання, ретельно оглянув дитину, вислухав всі скарги. Окремо хочу виділити ввічливість і доброзичливість адміністратора, і приємну атмосферу центра. Були на Оболоні.
Александр Марш
Александр Марш
14:54 12 Jan 24
Це неймовірно классна клініка, персонал та обслуговування просто на найвищому рівні, з вами стало дити легше)
Виталина Кондратьева
Виталина Кондратьева
16:27 08 Jan 24
Щиро вдячна Лисянченко Дарії Сергіївні , дійсно чуйний і доброзичливий лікар. Професійно надала допомогу , вічливо відповіла на всі питання. Задоволена на всі 100)
Mariia
Mariia
21:18 05 Jan 24
Дуже приємний персонал, адміністратори, і лікарка Ассоль. Дуже дякуємо!
Ale Skrypka
Ale Skrypka
14:10 04 Jan 24
Часто бували тут із донькою з 4-х років, коли часто отити були. Дуже задоволені сервісом та роботою лікарів. Для дітей у холі є іграшки, доньку завжди чимось пригощали, то колечко подарували, чи то пастилу. Усі дуже ввічливі, усміхнені, відповідають на всі запитання. Дочка дуже любила туди ходити і робити аналіз із навушником)
Виктория Оськина
Виктория Оськина
12:24 27 Dec 23
Дуже ввічливий персонал, чудова лікарка, залишилася задоволена на 100 відсотків!
helgahaivor
helgahaivor
09:38 21 Dec 23
Була на діагностиці слуху та ЛОР- консультації. Дуже приємно вражена обслуговуванням та професійним підходом лікаря. Якщо хочете бути впевнені, що Ваше здоров‘я у надійних руках, то звертайтеся в цю клініку😊 Щиро рекомендую! Мою проблему, з Якоб я мучилася 2 місяці - вирішили!
Olga Klochko
Olga Klochko
13:41 19 Dec 23
Чудовий центр, доказові лікарі, ретельне обстеження. Рекомендую!
Марина Вікторівна Бойко
Марина Вікторівна Бойко
16:28 18 Dec 23
Після огляду дитини 5 років і встановлення діагнозу «гострий двобічний секреторний отит, гіпертрофія аденоїдів» лікар призначила промивання носа, пшикання Назонексом і жування твердої їжі. Антибіотик за результатом аналізу крові не призначався. Завдячуючи Дарії Сергіївні і її підходом до лікування ми маємо гнійне запалення, яке діагностували в іншій клініці і тепер пʼємо антибіотик.Не рекомендую відвідування лор-центру на Йорданській, якщо вам важливе здоровʼя дитини.
Ксения Яровенко
Ксения Яровенко
11:39 12 Dec 23
Якісна діагностика. Лікар Дарія Сергіївна прекрасний спеціаліст
Марина Нестеренко
Марина Нестеренко
19:48 08 Dec 23
Доброго вечора!Сьогодні були перший раз на прийомі у лікаря-оториноларинголога Лисянченко Дарії Сергіївни. Все пройшло чудово, швидко , а головне без стресу з моєю дитиною 3-х років, тому що маютьіндивідуальний підхід до кожного. Залишилося приємне враження про Беттертон. Так тримати!Будемо рекомендувати!
Валерия Кущ
Валерия Кущ
14:42 06 Dec 23
Все сподобалось
Илона Зеленская
Илона Зеленская
23:53 27 Nov 23
Була на прийомі все сподобалося, дуже гарне обслуговування.Дякую центру робота на висоті
Kris Tina
Kris Tina
15:33 27 Nov 23
Сьогодні прийшла з сином і лишилася задоволена. Нам всього 5 місяців, але з досвіду знаю, що після ОРВ, ГРВІ потрібно дивитися вуха. І я не помилилася. Зробили досить швидко діагностику, хоча такі маленькі пацієнти ще той виклик, і направили далі.... Не хворійте, а раптом щось, то цей центр вам допоможе
Евгения Федорец
Евгения Федорец
10:17 27 Nov 23
Чудова клініка. Ввічливі адміністратори. Зробили все якісно та швидко
Юрій Трухан
Юрій Трухан
14:54 23 Nov 23
Доброго дня👋Хочу сказати, що працюють в клініці професіонали свого діла. Обговорили ситуація з лікарем, максимально приємно поспілкувалися і знайшли шляхи її вирішення🤝🏼Також дуже сподобалось дівчинка з рецепції. Правда не спитав її імʼя😊Так що рекомендую👍🏼
LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
13:32 20 Nov 23
Рекомендую! Прийду ще, буду рекомендувати знайомим. Беруші для сну, літака і для плавання - під кожного кліента.
Оля Кримова
Оля Кримова
17:30 16 Nov 23
Дуже приємно було тут знаходитись,персонал милий і привітний.Під час очікування є чим зайняти діток,а після прийому ще й отримати подарунок (дитина щаслива)
Ольга Грек
Ольга Грек
22:07 14 Nov 23
Дуже приємно вражена клінікою, починаючи від привітних адміністраторів, закінчуючи дійсно кваліфікованим лікарем. Хочу відмітити лікаря Дидикало Ларису Іванівну, все чудово та доступно пояснилаРекомендую!
Sonya Kochan
Sonya Kochan
11:35 14 Nov 23
Проходила аудіометрію, доволі швидко, лікар все пояснює. Прийом відбувся в призначений час (м.Оболонь).Коли записувалася, залишила заявку, передзвонили в зазначений час, відповіли на всі питання які цікавили, можна було обрати зручний час. Я задоволена послугою.
Alyona Zotova
Alyona Zotova
15:43 10 Nov 23
Елена Криштанович
Елена Криштанович
08:20 06 Nov 23
Враження позитивні! Була з дитиною в центрі по вулиці Йорданській. Зручне місцерозташування, ввічливий адміністратор, уважний та компетентний лікар( робили дитині тимпономитрію).
Aganek U
Aganek U
19:13 05 Nov 23
Хочу подякувати за якісні індивідуальні біруші. Все швидко зробили
Анна Белова
Анна Белова
09:30 04 Nov 23
ЛОР-цент на Йорданській - це прекрасне місце з привітним персоналом. Лікар Дарія Сергіївна - справжній фахівець у своїй галузі. Її уважний підхід та професійна компетентність допомогли мені швидко позбутися синуситу. Я дуже вдячна за її чуйне ставлення, приємне спілкування та ефективне лікування. Рекомендую з великим задоволенням! ❤️
Т К
Т К
17:03 30 Oct 23
Анна Дранева
Анна Дранева
07:28 30 Oct 23
Дуже гарні лікарі, чуйне ставлення до дитини. Дуже вдячна за позитив.
Valentina Klerk
Valentina Klerk
20:08 24 Oct 23
Центр сподобався, лікар прийняв дуже швидко. Нічого зайвого не приписали, думала будуть натибіотики, бо мучилася з вухом, але ні. Рекомендую!
Alison Ware
Alison Ware
19:43 13 Oct 23
В Києві нещадовно, не знала куди звернутися, переживала, що доведу до тяжкого гайморита своїм самолікуванням. Було кілька прийомів в цій клініці, допомогли, не було ніяких лівих призначень, травок ба бадів, як зараз модно, все по справі. Лікар - жіночка, прізвища не пам'ятаю.
Natali Golovko
Natali Golovko
09:04 13 Oct 23
Нам все сподобалося,лікар Наталія Юріївна і дівчата адміністратори.Дякуємо за професіоналізм.
Bogdan S
Bogdan S
08:24 12 Oct 23
Чудовий персонал, адекватна цінова політика. Все швидко і доступно. Консультація та процедури були проведені на високому рівні, проблему з вухом вирішили вже в перший сеанс. Тому окрема подяка Дарії Сергіївні за її працю!
Татьяна Шаталова
Татьяна Шаталова
14:29 09 Oct 23
Сьогодні з дитиною були у лікаря Дар'ї Сергіївни Лисянченко. Лікар дуже уважна, чуйна, призначила лікування. Дякую за якісний сервіс і атмосферу в мед центрі в цілому
Таня Азманова
Таня Азманова
09:39 08 Oct 23
Доброго дня! В даному центрі замовляла беруші. З першого разу вони мені здійснювали дискомфорт. Мені запропонували їх доробити. З третього разу мені підібрали все чудово. Що я хочу сказати, такого гарного, чутливого відношення я не зустрічала ні в одній клініці. З мого боку було з початку незадоволення, але наполеглевість, старання працівників даного центру мене просто вразила. Особлива вдячність Наталії, вона дуже гарно і кваліфіковано все пояснила. Буду користуватися даними берушами і рекомендувати вас всім своїм друзям. Дякую.
Anastasia Belova
Anastasia Belova
06:28 25 Sep 23
Дуже сучасне та приємне місце! Всим залишилися дуже задоволені😍
Вадим Кричко
Вадим Кричко
13:17 20 Sep 23
Все дуже якісно і професійно. Гарний сервіс. Рекомендую!
Vladimir Gobov
Vladimir Gobov
13:12 20 Sep 23
Професійне і клієнтоорієнтовне обслуговування. Послугами і ставленням до мене, як клієнта задоволений!
Дарина Грикун
Дарина Грикун
09:10 18 Sep 23
Все на вищому рівні.
Ирина Кононенко
Ирина Кононенко
13:05 15 Sep 23
Була приємно вражена атмосферою, що панує в центрі, привітністю та люб'язністю адміністраторів, професіоналізмом лікарів. Щиро дякую, що допомогли вирішити мою проблему та ще й пригостили смачною кавою)) Всім рекомендую цей центр!
Сергій Палюх
Сергій Палюх
12:22 12 Sep 23
Був на прийомі в Романович Наталії Юріївни все сподобалося, лікар чітко і зрозуміло все пояснила і вирішила мою проблему. Дякую рекомендую всім
Татьяна Сорока
Татьяна Сорока
06:22 11 Sep 23
Велика вдячність за професіоналізм та турботливе відношення! Однозначно буду рекомендувати близьким.))!!!
WainTime
WainTime
08:16 31 Aug 23
Все чудово
Дар'я Дашенко
Дар'я Дашенко
11:39 26 Aug 23
Ця клініка вилікувала мені постійні ангіни, не страждаю на них вже два роки, хоча до цього були стабільно раз в місяць. Тож тепер про будь-яких захворюваннях одразу до них. Успішно справляємося з моїми отитами, ренітами, тонзилітами.До Беттертон мала досвід з іншими приватними лікарнями, загалом там налаштовані на швидкий результат антибіотиками, а не лікування хронічних явищ. Тож тепер довіряю тільки цьому закладу, бо знаю, що після них не буду відчувати подібну проблему ще дуже довгий час, або навіть ніколи ❤️
7 7
7 7
13:42 16 Aug 23
Дуже задоволенні візитом і результатом лікування. В центрі спочатку обстежувала маму, діагноз встановили абсолютно вірний, хоча в попередньо в іншій клініці його не знайшли. Лікування повністю відновило стан до хвороби. Лікар Романович - професіонал, велике дякую!Сьогодні були із дитиною у лікаря Палфьорова А.В. - дуже приємний, чуйний та теж професійний лікар. Уважно обстежала, діагноз встановила без проблем, назначили конструктивне лікування.Дуже приємний адміністратор.Дякую всім співробітникам за уважність, професіоналізм та гарне відношення.Рекомендую на 109%
Каріна Василенко
Каріна Василенко
09:37 15 Aug 23
Робила аудіометрію. Саме цікае обстеження:). Відбувається все швидко. Консультують, з‘ясовують причину відвідування. Для мене було цінно, що я переносила візит і мене терпляче перезаписували ).
Alina Ars
Alina Ars
05:35 04 Aug 23
Проходили з дитиною обстеження тімпанометрію. Уважний чемний персонал. Все пройшло дуже швидко. Пригостили смачною кавою. Рекомендую.
Anna Shapoval
Anna Shapoval
11:02 01 Aug 23
Дуже сподобалась клініка,була з дитиною 3 роки,дуже гарний підхід до дитини,лікарі все пояснюють як дитині перед процедурою так і мамі після.Однозначно рекомендую!!!
Оксана Донченко
Оксана Донченко
10:51 12 Jul 23
Відвідали сьогодні Лор -центр. Дуже затишна атмосфера, прекрасні адміністратори, кваліфікований лікар. Щиро дякую Палфьоровій Ассоль Володимирівні за індивідуальний підхід, уважність до скарг, та діагностику!!!!
Kseniia Myronova
Kseniia Myronova
07:12 24 Jun 23
Довго шукала гарного лора доказової медицини. І нарешті знайшла. Лікар Романович Наталія Юріївна дуже сподобалась, відразу видно, що професіонал своєї справи, сподобалось ретельне грамотне обстеження, безліч запитань та пояснення на зрозумілій мові що до чого та що робити далі. Дівчата на рецепції ввічливі, клініка маленька, затишна та охайна, обслуговування на найвищому рівні. Задоволена результатом на всі сто. Успіхів і клініці у подальшому розвитку та вдячних пацієнтів!
Ірина
Ірина
12:47 23 Jun 23
Була приємно вражена медичним центром "Беттертон" на Оболоні. Перевіряла слух у лікаря Романович Наталії Юріївни. Діагностика пройшла швидко і безболісно. Лікар все інформативно пояснила та назначила лікування. Дуже гарний центр та приємні адміністратори Анна та Ірина. Щиро вам дякую, обов'язково буду звертатися та рекомендувати вас.
Марина Стоцька
Марина Стоцька
07:58 15 Jun 23
Доброго дня!Були на прийомі у лікаря Яременко Вікторія Олександрівна, візитом до лікаря задоволені, все пройшло спокійно, а саме головне процедура безболісна, дитина без проблем пройшла процедури назначені лікарем, ще й по закінченню дитину порадували презентиком, подарували сину машинку))
Анастасия Борсолюк
Анастасия Борсолюк
06:40 25 May 23
Дуже приємно вражена обслуговуванням у вашій клініці. Адміністратори дуже приємні, зорієнтували як знайти центр, надіслали фото центру, запропонували каву. Лікар Романович Н.Ю дуже кваліфікована, звернулась до неї з отитом, вона чітко розписала лікування і мені все допомогло.Також була приємно вражена від дзвінка лікаря через тиждень після відвідування. Такого сервісу я ще не зустрічала.Тепер лише до вас!
Sergos XX
Sergos XX
10:11 23 May 23
Виготовляв беруші для сну в медичному центрі «Беттертон».Спочатку мені зробили зліпки і вуаля, через 4 дні я отримав індивідуальні беруші для плавання.Річ дуже крута, я задоволений. Комфортно сидять в вухах і рідина нікуди не потрапляє!!!Рекомендую!!!!
WOD TEST
WOD TEST
06:54 23 May 23
Був на діагностиці слуху в центрі на Йорданській 17 А.Лікар все чітко пояснила стосовно мого слуху, результати одразу видали і все розшифрували. Дуже уважний та розумний лікар. Дівчата адміністратори запропонували каву, пригостили шоколадкою.Однозначно рекомендую ваш центр . 10 з 10!!!!
Віталік Мітнійчук
Віталік Мітнійчук
08:55 13 May 23
Придбали слухові апарати для мого дідуся. Все на високому рівні. Атмосфера в центрі дуже приємна, дівчата на ресепшені гостеприємні та щирі. Лікар, Романович Наталія Юріївна, швидко і якісно підібрала апарати, відразу налаштували. Все доступно нам пояснила. Дякую за допомогу центру слуху Беттертон❤️
Анастасия Чмиренко
Анастасия Чмиренко
08:17 12 May 23
Я була на процедурі «Кукушка» у лікаря Романович Наталії Юріївни. Процедура безболісна, все просто і швидко. Лікар дуже хороша.Адміністратори дуже щирі, запропонували чай, каву. Я задоволена візитом до медичного центру. Рекомендую)
Жанна Дубовик
Жанна Дубовик
14:40 02 May 23
Дуже рекомендую клініку, особливо лікаря Романович Наталію Юріївну, професійна консультація на високому рівні, завдяки лікарю дізналась і замовила беруші для плавання, дуже приємні адміністратори!!! Все супер! Рекомендую👍👍👍
Леоніда Григоренко
Леоніда Григоренко
08:20 02 May 23
Дуже вдячна співробітникам центру слуху Беттертон на Йорданській 17А.Адміністратор Анна оперативно відгукнулася на моє прохання, запросила мене в центр і допомогла.Дуже швидко та якісно надала мені сервісне обслуговування.В центрі я підібрала слуховий апарат компанії Starkey, я всім дуже задоволена.Романович Наталія допомогла мені з підбором, перевірила мій слухЯ задоволена!Весь персонал чудовий.
Лёшка Сардачук
Лёшка Сардачук
14:24 24 Apr 23
Був на прийомі у лікаря Романович Наталії Юріївни, лікар професіонал своєї справи, все детально пояснила, назначила мені лікування. Пройшло 5днів і я почуваю себе чудово! Лікар мені телефонувала і запитувала як мої справи. Такого сервісу я ще не зустрічав.Адміністратор Анічка неперевершена, запропонувала каву, пояснила як проходять різні діагностики.Людина дуже обізнана в свої справі.Я приємно вражений.Рекомендую з радістю ваш центр!
Виталина Вязова
Виталина Вязова
09:38 21 Apr 23
Хочу подякувати лікарю за консультацію, Наталя Юріївна розвіяла мої переживання та дала рекомендації.Дуже важливо звертатись за допомогою вчасно, щоб попередите ускладнення.Адміністратори на рецепції дуже ввічливі, зробили мені каву і сама атмосфера у клініці комфортна.Щиро рекомендую клініку та спеціаліста!
Anastas P
Anastas P
10:33 16 Aug 21
Тільки позитивні враження від відвідин ЛОР центру. Чисто, швидко, професійно та ввічливо. Робила аудіограму. Задоволена і самим процесом і поясненням результатів та рекомендаціями від спеціаліста.
Наталія Щербакова
Наталія Щербакова
07:25 01 Jun 21
Маю приємне враження від спілкування з лікарем, зверталась до Світлани Сергіївни. Всі питання стосовно захворювання були роз'ясненні, все було зрозуміло, було призначене лікування. Також велике дякую дівчатам на рецепшені за ввічливість та привітність. Рекомендую клініку.
Валерій Пархоменко
Валерій Пархоменко
13:36 26 Dec 20
Дуже чуйні лікарі, дуже гарний прийом! Дякую за якісну роботу Бобровському Семену Олександровичу та адміністратору Вікторії! Раджу всім, всім, всім! ❤️
Виктория Лазученко
Виктория Лазученко
17:05 27 Nov 20
Дуже сподобалась консультація в Бетертоні. Лікар усе детально пояснив. Рекомендую лікаря Бобровського Семена Олександровича. Особливо якщо у вас діти. Знайшов підхід до дитини. Дитина вийшла з центру в хорошому настрої і з посмішкою.
Смотреть все отзывы
js_loader
Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.