Лор-врач Белая Церковь

Адрес:

г. Белая Церковь, ул. Шевченко, 146, 1-й этаж
(около супермаркета АТБ)

Режим работы:

Пн-Пт — 09:00 до 18:00
Сб-Вс — по записи

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com

Подключайтесь к нашим чат-ботам

Инструкция

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Врачи, которые принимают в центре

Нарушения слуха могут незаметно развиваться годами, либо же настигнуть внезапно. В обоих случаях правильный выход – пройти аудиометрическое обследование. Оно поможет поставить точный диагноз и понять, какая коррекция вам подходит. Центр диагностики слуха «Беттертон» в Белой Церкви оказывает такие услуги. Здесь можно пройти комплексную проверку и сразу подобрать подходящие слуховые решения.

Какую помощь можно получить в центре

Наш филиал в Белой Церкви предлагает широкий спектр услуг:

 • Проводим комплексную диагностику современными методами – тональную аудиометрию, тимпанометрию, отоакустическую эмиссию, слуховые потенциалы.
 • Анализируем аудиограмму и предлагаем варианты коррекции слуха. Специалист рассказывает, какие слуховые аппараты подойдут именно вам.
 • Настраиваем выбранные приборы под вашу аудиограмму. Усиливаются лишь частоты, на которых нарушено восприятие.
 • Снимаем слепки ушей и делаем по ним индивидуальные вкладыши или корпуса для слуховых решений. При этом используются современные 3D-технологии.
 • Помогаем с адаптацией. Если во время привыкания возникнут дискомфортные ощущения, их можно обсудить со специалистом. При необходимости он подкорректирует настройки.
 • Обслуживаем слуховые решения. Если аппарат работает некорректно, проведем диагностику, выявим причину поломки и устраним ее. Ремонт делаем, используя оригинальные запчасти.

Центр предлагает современные слуховые аппараты от американской компании Starkey. Также у нас можно купить батарейки, аксессуары для чистки и хранения приборов.

Услуги ЛОРа в Белой Церкви

В нашем центре можно получить консультацию опытного отоларинголога. Врач проводит осмотры с применением видеоэндоскопических приборов. Это позволяет точно поставить диагноз и назначить правильное лечение. Также наш ЛОР-врач проводит процедуры: удаляет серные пробки, промывает лакуны небных миндалин, вливает лекарства в гортань, делает «кукушку» и т д. Для каждого пациента он подбирает индивидуальный курс препаратов и процедуры.

Двери нашего центра в Белой Церкви открыты для вас по адресу: ул. Шевченко, 146, 1-й этаж (около супермаркета АТБ).

Отзывы клиентов Центра Беттертон в Белой Церкви
Анечка Соломаха
Анечка Соломаха
13:50 05 Jul 24
Іонічев Віктор Дмитрович кваліфікований лікар своєї справи. Дякуємо за кваліфіковану та результативну консультацію.
Елена Гинц
Елена Гинц
18:15 04 Jul 24
Сьогодні відвідували центр, дуже задоволені! Сподобалось усе починаючи з адміністрації! Всі дуже привітні! Наш лікар Іонічев Віктор Дмитрович - лікар своєї справи! Вирішив наше питання за 5 хв! Все професійно! Також, якщо ви на машині поряд є парковка, що теж зручно!Дякуємо! Успіху та процвітання Вам!
Марина Кирпа
Марина Кирпа
12:26 03 Jul 24
Звернулась в центр. Дуже задоволена відношенням персоналу починаючи від адміністраторів. Дуже уважна та кваліфікований лікар Бойко Алла Петрівна, яка налаштовує на позитивний результат. Всім рекомендую
olga minenko
olga minenko
11:55 03 Jul 24
Дякую чудовому Лікарю Бойко Аллі Петрівні, звернулася з проблемами слуху. Користуюся слуховими апаратами не один рік, свої перші замовляла в цьому центрі у далекому 2016 році. Приїжджаю з Києва у Білу Церкву саме до цього лікаря, адже відношення та професіоналізм такого рівня не зустрічала ніде! Дякую привітним дівчаткам адміністраторам за теплий прийом та увагу. Рекомендую Беттертон у Білій Церкві від усього серця, дякую!
Лидия Сергиенко
Лидия Сергиенко
09:25 03 Jul 24
Ми пацiенти данного центру вже 2 роки. Хожу видiлити неймовiрною турботою та пiклуванням даний центр. Лiкар Бойко Алла Петрiвна з душею вiдноситься та постiйно цiкавиться самопочуттям, адмiнiстратори Марина та Александра компетентнi та привiтнi. З перших хвилин спiлкування в телеыоннiй розмовi розумiеш що тут готовi допомогти кожному хто звертаеться. Рекомендую!
Віталій Космач
Віталій Космач
12:36 27 Jun 24
Звернувся в центр на перевірку слуху. Швидко підібрали час, привітно прийняли в центрі. Лікар Бойко Алла Петрівна на сучасному обладнанні провела обстеження та все чітко і детально роз'яснила. Дякую і всим рекомендую
VVV VVV
VVV VVV
02:35 27 Jun 24
Ирина Уткина
Ирина Уткина
21:59 19 Jun 24
Сподобалось. Була з малою дитиною один рік, дуже капризував, заспокоювали всі і його і мене. Зібрались навкруги всі і адміністратор і лікарі. І з плачем але пройшли діагностику. Дуже сподобалось, що є іграшки для дитини і кава для мами щоб заспокоїтись. Всім дякую!
Alyona Bondarenko
Alyona Bondarenko
14:34 18 Jun 24
Все сподобалось, дуже ввічливий персонал. Лікар має гарний підхід до діток. Рекомендую.
Светлана K
Светлана K
13:40 18 Jun 24
Іонічев Віктор Дмитрович чудовий спеціаліст свого профілю. Дякую за лікування
Альберт Багаутдинов
Альберт Багаутдинов
11:40 14 Jun 24
Пройшов обстеження слуху в центрі, дуже сподобалось обслуговування пацієнта у лікаря Бойко Алли Петрівни. Отримав якісну діагностику і корисну інформацію про свій слух. Дівчатка на ресепшн уважні і ввічливі.
Ольга Гатько
Ольга Гатько
13:29 13 Jun 24
Чітке зрозуміле роз'яснення, приємне та уважне ставлення
Раиса Шпачук
Раиса Шпачук
11:20 07 Jun 24
Звернулися в центр за рекомендацією. Ми всією сім'єю відвідували центр і ось прийшла черга до покращення слуха для чоловіка. Наших слів подяки передати не можливо: неймовірний лікар, професіонал своєї справи Бойко Алла Петрівна все зробила на вищому рівні. Привітні адміністратори Олександра та Марина привітні та усміхнені. Алла Петрівна процвітання вам та та низькій уклін вашій роботі.
Dmitry
Dmitry
15:10 05 Jun 24
Чудовий центр. Дуже хороший сервіс та кваліфіковані спеціалісти. Був на прийомі у Бойко Алли Петрівни і залишився дуже задоволений кваліфікацією спеціаліста, все чітко та зрозуміло. Дякую 😇
Игорь Свиридов
Игорь Свиридов
09:55 03 Jun 24
Звернувся в центр для перевiрки слуху. Лiкар Бойко Алла Петрiвна чудовий фахiвець своеi справи. Провела обстеження на сучасному обладнанi та пiдыбрали слуховий апарат. Я дуже задоволений ставленням лiкаря та всього кооективу. Дуже приемно знаходитись в центрi бо розумiеш, що в надiйних руках.
Петро Куликівський
Петро Куликівський
13:57 24 May 24
Були в центрі слуху перевіряли слух.Дякуємо за гарний,якісний прийом лікарям Бойко Алі Петріївні та Гузієнко Катерині Сергіївні.
Mira Vovk
Mira Vovk
12:35 24 May 24
Лікар Бойко А.П. дуже приємна та ввічлива, чудово знайшла підхід до бабусі, усе дуже зрозуміло пояснює та дуже позитивна. Раджу усім. Від входу і до виходу вас супроводжуватимуть лише приємні враження!
Галина Ковальська
Галина Ковальська
11:45 24 May 24
Професійна робота персоналу!
Александр Труш
Александр Труш
08:49 24 May 24
Бойко Алла Петрівна зе бест 👌. Рекомендасьйон☺️Швидко, доступно, зрозуміло. Для людей.Маю доповнити відгук- відмінний сервіс ☝️
F5 Boguslav
F5 Boguslav
06:43 23 May 24
Відвідую центр вже досить давно. Дуже приємно що при звернені завжди знайдуть час для приділення часу на консультацію. Лікар Алла Петрівна дуже привітна, чуйна, кваліфікована. Завжди дасть пораду та йде на зустріч. Центр зручний у розташуванні та має сучасне обладнання. Дуже привітні адмістратори. Всім радимо центр Беттертон
maryana kovalenko
maryana kovalenko
13:26 21 May 24
Дуже вдячна Віктору Дмитровичу за лікування двостороннього гаймориту без проколів. Я щаслива та здорова. Рекомендую!
Сергій Голота
Сергій Голота
12:59 21 May 24
Лікар Бойко Алла Петрівна
Ирина Колотило
Ирина Колотило
12:32 21 May 24
Мій лікар Бойко Алла Петрівна. Чудовий лікар який дасть відповіді на всі ваші питання.
Vasilii Sinko
Vasilii Sinko
09:16 21 May 24
Дуже добре зустрічають, працюють професіонали, рекомендую всім у кого проблеми з слухом. Подяка лікарю Бойко Аллі Петрівні та адміністратору ГолубоярМарині.
Богдан
Богдан
11:25 14 May 24
Звернувся в центр з питання слуху. Лікар Бойко Алла Петрівна зустріла привітно, провела обстеження та надала кваліфіковану консультацію. Хочу висловити щиру подяку лікарю та медичному персоналу за компетентну роботу та привітний прийом. Всим рекомендую цент слуху Беттертон!
Віталіна Пустовіт
Віталіна Пустовіт
14:10 13 May 24
Була у лікаря Іонічева Віктора Дмитровича, сказати що це професіонал, це дуже мало. Після першої ж консультації, я почала виконувати всі інструкції , у мене було запалення правого вуха, через 6 днів я повністю позбулась відчуття дискомфорту у вусі. Лікар назначив правильне лікування, що допомогло так швидко отримати результат. На другій консультації лікар приписав ліки більш профілактичного характеру, які підтримують попереднє лікування, що було призначене на 1 консультації. Ну і сьогодні, я була на 3 консультації, і отримала в призначенні підтримки профілактики вітаміни та оздоровчі каплі для вушок. Отож, на даний момент мої візиті завершенні, рекомендовано прийти через місяць для профілактики.ВИСНОВОК:ЛІКАР ПРОФЕСІОНАЛ, чуйний і небайдужий, після 1 консультації телефонував до мене щодня в обумовлений час, запитував про мій стан, сказати що це приємно, МАЛО, мені було дуже і дуже приємно!)Вперше зустрічаю такий професійний підхід і комфорт.ЩИРО РАДЖУ ЛІКАРЯ ІОНІЧЕВА ВІКТОРА ДМИТРОВИЧА, ВІН МОЛОДЧИНКА!)
Светлана Осадча
Светлана Осадча
06:52 08 May 24
Хочу від душі подякувати за відмінну роботу ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон. Дякую за уважність і відповідальність! Величезне спасибі вам за чудово виконану роботу. Результатом ми дуже задоволені і щасливі, що звернулися саме до вас. Ви дуже хороші професіонали і фахівці!
Вікторія Шкуренко
Вікторія Шкуренко
13:05 03 May 24
Відвідали центр слуху Беттертон.Бойко Алла Петрівна провела консультацію та підбір слухового апарата.Нашим бажанням було підібрати непомітний та стильний апарат.Обрали внутрівушний.Дуже задоволені.Саме головне,що наша донечка все чує.Дякуємо велике за теплий прийом та допомогу.Алла Петрівна,чудова лікар,рекомендую.
Інна Навроцька
Інна Навроцька
14:28 02 May 24
При відвідуванні центру відразу відчувається приємна і доброзичлива атмосфера. В центрі працюють фахівці, які хочуть допомогти і це відчувається у всьому, розпочинаючи від діагностики, закінчуючи супроводом. Фаховість і людяність - це про центр у Білій Церкві!!! Сучасний центр і абсолютно інший підхід до пацієнта. Дякую Бойко Аллі Петрівні за фаховість, відповідальність і уважність! Дякую вам, процвітання!!!
Інна Ільченко
Інна Ільченко
17:27 01 May 24
Хочу подякувати Бойко Аллі та Гузієнко Катерині за гарне ставлення та професіоналізм,за надану допомогу моїй донечкі,Дякую Вам за добре серце і чуйність.Ви – чудові лікарі! Лікарі від Бога❤️❤️❤️
Жданна Акерман
Жданна Акерман
12:00 01 May 24
Бойко Алла Петрівна чудовий спеціаліст, з дитиною 5 років знайшла спільну мову, за декілька секунд. Ввічливо, з доброю душею, професійно провели перевірку слуху донечці.На рецепції дуже ввічливі, уважні працівники. Зателефонували запропонували інший, зручніший для нас час. Ми задоволені 100%. Дякую за сервіс, Беттертон.
Славик Савчук
Славик Савчук
15:15 30 Apr 24
Дуже задоволені роботою лікаря Бойко Алли Петрівни, її професіоналізм та душевністю. І адміністратор привітні. Рекомендую!
Світлана Олексенко
Світлана Олексенко
10:12 26 Apr 24
Лікар Бойко Алла ПетрівнаВдячна за кваліфікаційну допомогу.Рекомендую
Девід Гукасов (Уникум Q)
Девід Гукасов (Уникум Q)
14:20 24 Apr 24
Іонічев Віктор Дмитрович дуже професійний лікар ,назначив дуже гарний курс лікування. Після якого я дійсно почуваю себе краще. Всім рекомендую
Александр Виниченко
Александр Виниченко
09:24 22 Apr 24
Дуже задоволені роботою центру на його працівниками. Усміхнені дівчатка адміністратори пригощають кавою, Алла Петрівна з терпінням та турботою ставиться до батька та допомагає йому адаптуватися до слухових апаратів. Батько чує чим ми дуже задоволені. Рекомендую центр та Аллу Петрівну як лікаря найкращого в своїй справі
Олег винніченко свая жизнь
Олег винніченко свая жизнь
09:20 22 Apr 24
Звернулися в центр слуху Беттертон з погіршенням слуха у батька. Зустріли привітно, зробили обстеження слуху, по результатам надали консультацію та підібрали слухові апарати. Ми дуже задоволені роботою лікаря Бойко Алли Петрівна. Людина з досвідом та кваліфікацією. Рекомендуємо центр для всіх у кого є проблеми зі слухом
Василь Мусієць
Василь Мусієць
11:54 20 Apr 24
Дякуємо за ввічливість та теплий прийом Більш таких фахівців дякуємо
Лина Ткачук
Лина Ткачук
12:46 17 Apr 24
Дуже сподобалось! Професійне і якісне обслуговування! Візитом задоволені) дякуємо!
Тетяна Фурман
Тетяна Фурман
20:00 16 Apr 24
Рекомендую Катерину Сергіївну Гузієнко, вона допомогла вилікувати мого сина, що значно покращило його самопочуття, і ми обійшлися без хірургічного втручання. Щиро дякую ❤️
Юлія Карпова
Юлія Карпова
11:08 15 Apr 24
Дуже гарні спеціалісти,прекрасний лікар Алла Петрівна (має підхід і терпіння)
Леся Трофимчук
Леся Трофимчук
13:05 13 Apr 24
Звернулися в клініку за допомогою,у тата була значна втрата слуху .Сама клініка розміщена в доступному місці,так як не місцеві швидко зорієнтуватися і знайшли її,приміщення невелике ,компактне, світле ,персонал завжди привітний .Наш лікар Алла Петрівна професіонал високого рівня ,зробила діагностику слуху татові ,порекомендувала найкращий варіант апаратів ,а нам їх потрібно два ,який допоможе татові чути себе і навколишній світ,дуже добра і чуйна ,до кожного пацієнта відноситься з повагою і співчуттям .Замовили слухові апарати,через тиждень вже одягли .Зараз тато проходить адаптацію і з початку починає чути світ у всих його фарбах .Дуже задоволені!Дякуємо за турботу і за те що ви робите людей щасливими, а їхнє життя комфорним!!!Клініку і лікаря однозначно рекомендуємо !
Валентина Горобець
Валентина Горобець
13:45 11 Apr 24
Бойко Алла Петрівна дуже уважна, компетентна,гарна спеціаліст.Дуже сподобалася доньці, раджу завітати до центру слуху БЕТТЕРТОН. ДЯКУЄМО ВЕЛИКЕ. МИРНОГО НЕБА🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🥰
Олег Матвиенко
Олег Матвиенко
11:24 08 Apr 24
Звернувся в Беттертон за консультацією. Дуже привітно зустріли адміністратори, пригостили смачною кавою. Обстеження та консультацію провела Бойко Алла Петрівна. Хочу відзначити їх кваліфікацію, її професіоналізм та віддачу даній справі. Все пояснила доступно та детально. Дякуючи Аллі Петрівна було прийняте правильне рішення для вирішення своїх проблем. Чуйна, доброзичлива та турботлива, завжди цікавиться самопочуттям. Сервіс та обслуговування на вищому рівні!
Валентина Яценко
Валентина Яценко
03:56 06 Apr 24
Дуже сподобалося ставлення лікарів, персоналу. Якісь, повага. Просто супер❤️❤️❤️
Юра Танайлов
Юра Танайлов
14:50 05 Apr 24
Я пацієнт центру слуху Беттертон на протязі 4х років. Хочу висловити особливу подяку Бойко Аллі Петрівна за проявлену нею турботу та піклування про мій слух. Завдяки їй я відчув світ звуків по новому. Алла Петрівна завжди підкаже та порадить в прийнятті вірного рішення. Центр сучасний та світлий з новітніми технологіями. Завжди нагадають про візит та супровід на вищому рівні. Рекомендую!
Инна Парсяк
Инна Парсяк
14:06 05 Apr 24
Відвідали сьогодні Центр, все чудово! Персонал привітний! Все доступно і просто. Були на обстеженні у лікаря Бойко Алли Петрівни з3-ьох річною дитиною. Рекомендую. Спокійно і детально нам пояснили що потрібно робити. Віднеслися з терпінням і розуммінням до маленької дитини. Є відведені місця, де діти можуть погратися, в разі очікування.
Виталий Ткаленко
Виталий Ткаленко
10:00 05 Apr 24
Звернулися в центр слуху Беттертон з мамою для перевірки слуху. Зустріли привітно та чуйно! Наш лікар Бойко Алла Петрівна лікар своєї справи. Все чітко та зрозуміло роз'яснила після проведеного обстеження та підібрала слухові апарати. Лікар турбується та цікавиться самопочуттям. В наш час велика рідкість знайти такого чуйного лікаря. Рекомендуємо всім у кого є проблеми зі слухом центр слуху Беттертон!
Марія Куріченкова
Марія Куріченкова
12:07 29 Mar 24
Прекрасне відношення до клієнтів,привітна адміністрація чудове обслуговування на вищому рівні клініка достойна своїх 5 зірок
Надежда Конышева
Надежда Конышева
16:14 27 Mar 24
Дуже задоволена центром!Особливо лікарем Бойко Алла Петрівна,вдячна за ставлення до дитини та своєю професійністю.Дякую👍
Вячеслав Серов
Вячеслав Серов
14:53 25 Mar 24
Дуже добре) Бойко Алла Петрівна гарний лікар
Наталія Грицюк
Наталія Грицюк
19:04 22 Mar 24
Хочу поділитися своїми враженнями про чудового лікаря, Гузієнко Катерину Сергіївну. Вона дійсно лікар зі щирим бажанням допомогти. З перших хвилин спілкування я відчула її увагу, чуйність і професіоналізм. Вона детально розпитала мене про мою проблему, уважно вислухала всі скарги і ретельно оглянула, приділила мені достатньо часу, відповідала на всі мої запитання і дала чіткі та зрозумілі рекомендації. Дякую за цікаве кіно після ендоскопії) Дівчата на рецепції також дуже уважні та привітні. Тож вашому центру бажаю процвітання та благополуччя
Николай Скоробагатько
Николай Скоробагатько
20:12 20 Mar 24
Хочу поділитися враженнями від візиту в центр. Здивований сучасним та просторим інтер'єром, дуже уважні дівчата адміністратори - зустрічають з посмішкою та пригощають смачною кавою. Дуже уважні лікарі. Особливо хочу відмітити лікаря Бойко Аллу Петрівну. Лікар з великої літери. Дуже уважна до деталей. Після обстеження дала чіткі та зрозумілі пояснення діагнозу. Рекомендую всім центр слуху Беттертон.
Rusya Kvitochka
Rusya Kvitochka
15:31 19 Mar 24
Після отиту отмала ускладення. За направленням лікаря ЛОРа звернулась до даного центру. Лікар Бойко Алла Петрівна зробила обстеження. Задоволена прийомом. Лікар привітна, професіонал своєї справи. Рекомендую. Та буду рекомендувати друзям та знайомим.
Гончар Людмила
Гончар Людмила
12:34 19 Mar 24
Дуже вдячна високваліфікованому й уважному фахівцю клініки Бойко Аллі Петрівні. Вона дуже уважна до пацієнтів, я та моя мама (пацієнт) дуже задоволені, що Алла Петрівна саме наш лікар. Однозначно рекомендуємо!!!
Алена Чередниченко
Алена Чередниченко
07:23 18 Mar 24
Луже сподобалась робота як лікаря так і адміністраторів.На прийомі при огляді було дуже багато питань,на які лікар мені все детально(людською)пояснив.
Аня Сова
Аня Сова
16:45 15 Mar 24
sergy Tkachuk
sergy Tkachuk
07:47 12 Mar 24
Звернувся в центр за консультацією ЛОР лікаря. Мені запропонували запис до Гузієнко Катерини Сергіївни. Лікар дуже уважний, професіонал своєї справи, чуйний, привітний. Завжди турбувався про мій стан здоров'я. Рекомендую всім кому потрібна консультація ЛОРа Катерини Сергіївна!
Anastasia Brovchenko
Anastasia Brovchenko
10:41 11 Mar 24
Лена Грузинска
Лена Грузинска
16:44 09 Mar 24
Дуже дякую за надану кваліфіковану допомогу!Сучасні методи діагностики,лікування.Ввічливий персонал,особлива подяка лікарю Катерині Сергіївні!
Ryslana Zinchenko
Ryslana Zinchenko
12:33 07 Mar 24
Мені сподобалося все!Дівчата на рецепшині дуже ввічливі та привітні .Окремо дякую лікарю Катерині Сергіївні ,щира,прівітна та дуже приємна , легко знаходить підхід до діток..
Нила Бабенко
Нила Бабенко
12:20 07 Mar 24
Відвідала центр Беттертон дуже задоволена роботою лікаря Гузієнко Кптерини Сергіївна дуже вдячна що вирішила мою проблему🤗
Наталія Максименко
Наталія Максименко
12:16 27 Feb 24
Хочу висловити велику подяку ЛОР лікарю Іонічеву Віктору Дмитровичу у якого багато років лікуються всі члени нашоі родини. Особисто я захворіла. одразу після Нового року і ніяк не могла одужати майже півтора місяці. Звернувшись до лікаря Іонічева і отримавши ретельний огляд і неохідне лікування результат очікувати довго не прийшлося - на другий день я вже почувалася краще і швидко одужала. Дякую лікарю!
Natalya Stepova
Natalya Stepova
10:12 24 Feb 24
Велика подяка лікарю Центру слуху Беттертон Бойко Аллі Петрівні за вирішення проблем зі слухом. Професійно, якісно, доступно.
Таня Ліченко
Таня Ліченко
10:04 24 Feb 24
Були сьогодні на прийомі у Бойко Алли Петрівни. Лікар яка має найвищий кваліфікаційний рівень. Завдяки її праці, моя мама сьогодні почула мене, без сліз не можу про це говорити. Так як має 4 ступінь глухоти, і читала по губах, а сьогодні вона чує. Спасибі Вам за Вашу працю, професіоналізм , турботу і терпіння . Всьому колективу велика подяка.
Анастасія Панченко
Анастасія Панченко
09:37 22 Feb 24
Вчора відвідали чудовий ЛОР-центр. Такого відношення до дитини я ще не зустрічала. Дуже гарні лишились враження від усього персоналу. Дівчата адміністратори дуже привітні. А лікар-то знахідка! Ми були у Катерини Сергіївни Гузієнко. Все показала,все пояснила,без поспіху,без осуду! Дуже людяна. А доця від неї не хотіла їхати) дуже раджу.
Михаил Авдеев
Михаил Авдеев
08:28 22 Feb 24
Велика подяка всім працівникам центру слуху Беттертон у Білій Церкві за їхню працю та трепетне ставлення до кожного пацієнта. Особлива подяка Бойко Аллі Петрівні за професіоналізм, чітку роботу, уважне ставлення. Дякую вам за мій слух! Процвітання вам!
Анна Ермакова
Анна Ермакова
16:15 21 Feb 24
Хочу дуже подякувати центру,а найбільше лікарю Іонічеву Віктору Дмитровичу за допомогу і гарне лікування.Цей лікар дуже мені допоміг.Також в центі привітні адміністратори.Дуже їм дякую.
Iren Bondar
Iren Bondar
15:15 21 Feb 24
Відвідали цей центр. Дуже вдячні лікарю Бойко Аллі Петрівні за аудіометричне дослідження та сурдологу Іонічеву Віктору Дмитровичу за надану консультацію . Гарне обслуговування, приємні і чуйні, уважні лікарі. Привітні працівники-адміністратори. Дякуємо за гарні враження. До зустрічі 🤗
Оксана Бублик
Оксана Бублик
12:57 21 Feb 24
Хочу подякувати за професіоналізм, за надану грамотну кваліфіковану допомогу, за відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення всього колективу ЛОР- центру Беттертон. Щиро дякую за надану допомогу відчувати слух, за можливість повноцінного життя Бойко Аллі Петрівні. Від щирого серця бажаю вам завжди залишатися найкращим спеціалістом. Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям і отримуючи в якості нагороди посмішки близьких і повагу оточуючих.
Алла Похило
Алла Похило
10:43 14 Feb 24
Була на підпорі слухового апарату в центрі Беттертон. Дуже уважна та чуйна лікар Бойко Алла Петрівна, зробила обстеження, дала відповіді на всі мої запитання, тепер я чую. Рекомендую всім людям, які страждають від погіршення слуху звернутися у Беттертон, вам тут допоможуть. Адміністратор Олександра та Марина зустрінуть завжди з усмішкою. Дякую всім працівникам за допому та турботу.
Сергей Неженец
Сергей Неженец
06:17 11 Feb 24
Все професійно,, просто супер.Дуже досвідчені. Підібрали та налаштували слухові апарати так як мені потрібно було.Я задоволенний на всі 💯 відсотків.Хотілось окремо подякувати дівчатам на ресепшені: дуже приємні та відповідальні . Вони в телефонному режимі напоминають коли пацієнту на прийом. Хочу подякувати Аллу Петрівну, вона майстер своєї справи, рекомендую кожному у кого є вади слуху звертатися до неї, допоможе кожному. Беттертон в Білій Церкві просто супер!!!!
Тетяна Мокрицька
Тетяна Мокрицька
13:43 10 Feb 24
Двічі робили аудіометрію в Бойко Алли Петрівна. При першому зверненні деякі тести робила по два рази,для максимально точного результату. Консультувала з приводу подальших дій. Можу рекомендувати,як уважного і кваліфікованого спеціаліста.
KOSTIANTYN KOROLKO
KOSTIANTYN KOROLKO
09:51 10 Feb 24
Vse dije dobre. Likar Boyko Ala Petrivna duje vviclyva . Profesionalizm na vychomu rivni . Administrator Oleksandra uvanjna , vviclyva . Duje vam vdiachni .Bajaemo rozvytku I uspihiv .
Ірина Буренко
Ірина Буренко
08:29 09 Feb 24
Були у лікаря Бойко Алли Петрівни, чудовий підхід до дитини. Рекомендую!
Слава Каминский
Слава Каминский
12:12 02 Feb 24
Добрий день! Раніше у мене був не дуже гарний досвід проведення аудіограми. Після цього довго не звертався з своєю проблемою до лікарів, оскільки дуже хотілось потрапити до надійних професіоналів. Звернувся в клініку Беттертон, де мені дуже сподобалась сучасність цього закладу та його обладнання. Особлива подяка Бойко Аллі Петрівні за уважність, чуйність та професійний підбір апаратів. Дуже вдячний всім співробітникам.
Володимер Тищенко
Володимер Тищенко
11:12 02 Feb 24
Придбали слухові апарати в центрі слуху, дуже задоволені обслуговуванням. Центр сучасний, нове обладнання. Зустрічають чемно, пригощають кавою, чисто, затишно. Наш лікар Бойко Алла Петрівна фахівець до якого радимо звертались всімпацієнтам із порушенням слуху, тому що професіонал своєї справи, людина, уважна,терпилива. Дякуємо вам за роботу!!!
Оля Коваленко
Оля Коваленко
07:35 02 Feb 24
Дуже задоволені лікарем!!!Дуже уважна,позитивна,пояснює все дитині її дії,переймається ,телефонує питає як стан дитини.Лікар видно що з досвідом!!!Ми рекомендуємо,дуже вдячні і задоволені результатом лікування!😍👍🔥🙏
Петр Кравчук
Петр Кравчук
19:20 01 Feb 24
Алла Петрівна - чудовий спеціаліст! Дуже дякую за уважність, турботу та професіоналізм!
Микола Півовар
Микола Півовар
16:49 01 Feb 24
Все на найвищому рівні. Дуже вдячний за кваліфіковану допомогу Гузієнко Катерині Сергіївні.
Olga Snizhko
Olga Snizhko
09:05 27 Jan 24
Вже кілька років спостерігають в цьому центрі Найкращий фахівець це Бойко Алла Петрівна.Дівчатка адміністратори Олександра та Марина дуже приємні та позитивні.Дуже приємна та делікатна лікар лор Катерина Сергіївна.Рекомендую!!!
Юля Лисюк
Юля Лисюк
15:36 26 Jan 24
Дуже дякую Лор-центру Беттертон за чудове лікування нашої родини.)З донькою вперше довелося відвідувати такої виду діяльності лікаря, так як застудили вушко. Дитина взагалі не злякалася, так як приємний персонал, а лікар (Іонічев Віктор Дмитрович) взагалі чудовий. Знайшов підхід, навіть промити вушка, було не страшно :) Чоловік також лікував вухо, все добре, вилікували в найшвидші терміни. Так що дякую, якщо що то тільки до Вас!:)
Ярослав Барилюк
Ярослав Барилюк
12:25 26 Jan 24
Завітали до клініки все добре сервіс на висоті ціни доступні швидко та якісно дякуємо
Вікторія
Вікторія
09:36 25 Jan 24
Звернулися в центр Беттертон на перевірку слуху для особливої дитини.Малеча боїться лікарів але ОБСТЕЖЕННЯ пройшло швидко та комфортно.Дякуємо лікарю Гузієнко Катерині Сергіївна за її індивідуальний підхід до моєї дитини та кваліфіковану консультацію. Якщо в когось є питання зі слухом рекомендую звертатися в центр слуху Беттертон в Білій Церкві.
Наталія Вахрушева
Наталія Вахрушева
14:32 23 Jan 24
Звернулися з запаленням вуха до Гузієнко Катерини. Назначили лікування і в той же день біль пройшов. Дякую за Вашу роботу)
Юлия Бугайчук
Юлия Бугайчук
15:43 18 Jan 24
Іонічев Віктор Дмитрович дуже хороший кваліфікований спеціаліст, має підхід до дітей,що дуже важливо , дуже йому вдячні, бажаємо міцного здоров'я, щастя, успіхів, мирного неба.
Екатерина Рудюк
Екатерина Рудюк
10:20 17 Jan 24
Хочу написати відгук про ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон. Звернулися з дитиною на консультацію та огляд, бо після хвороби пропав слух. Потрапили до лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни, дуже позитивна, приємна в спілкування, має підхід до дітей, легко знаходить з ними спільну мову, навіть мій Андрійко дав подивитись вушка, носик і горло, хоча нам завжди з цим важко у інших лікарів було.) Назначили лікування, бо пішло ускладнення після хвороби і була рідина в вухах. Лікар Гузієнко Катерина Сергіївна телефонувала нам постійно і питала за самопочуття. Дуже рекомендую Центр слуху Беттертон та лікаря Гузієнко Катерину Сергіївну.
Zenon Neyman
Zenon Neyman
12:11 16 Jan 24
Дуже уважний лікар Бойко Алла Петрівна підібрала слуховий апарат, налаштувала його, також забезпечує супровід. Апарат дуже добрий. Висловлюю подяку співробітникам Беттертона, дякую!
Masha Andrushchenko
Masha Andrushchenko
15:50 06 Jan 24
Чудовий центр! Тільки позитивні враження!Дочка (9 років) важко перехворіла і пішли ускладнення. Одного ранку у неї з вушка пішов гній. Знайома порекомендувала звернутись в Беттертон. Коли я подзвонила, то з"ясувалося, що на цей день вже запису не було. Але коли я пояснила, що ситуація важка і вимагає термінової консультації, то працівники центру пішли мені на зустріч і вже через годину ми потрапили до лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни. Дуже доброзичлива і приємна в спілкування пані, має підхід до дітей, легко знаходить з ними спільну мову. Особливо сподобалось, що перед усіма маніпуляціями вона показує і розказує дитині, що і як буде робити і що дитина буде відчувати. Таким чином з"являється передбачуваність подій і дитина не так хвилюється. Огляд проводить дуже обережно, все чітко пояснює, змістовно відповідає на всі питання, детально розписує комплекс лікування, прискіпливо ставиться до підбору препаратів, враховуючи особливості дитячого організму.Лікування було підібране вдало і вже через кілька днів у дочки спостерігалось суттєве покращення, дитина нарешті "ожила".Дуже раджу Гузієнко Катерину Сергіївну, особливо для маленьких пацієнтів. Дуже делікатний і людяний підхід, який зараз не часто зустрінеш!
Виталий Цыганков
Виталий Цыганков
13:36 06 Jan 24
Щиро дякуємо за чудовий прийом, дякуємо за консультацію та підбір слухового апарату! Дякуємо всьому персоналу! Рекомендуємо до звернення!Все було супер!
Олексій Косар
Олексій Косар
12:09 06 Jan 24
Дякуємо центру слуху Беттертон за людяне ставлення! Дякуємо нашому лікарю Аллі Петрівна за підібрані слухові апарати, з ними жити дійсно стає легше! Дякуємо за теплий прийом адміністратору Олександрі, ! Дякуємо за професіоналізм та турботу!
Галина Дончевская
Галина Дончевская
16:28 05 Jan 24
Дякуємо лікарю Катерині Сергіївні за якісну консультацію та лікування. Лікар проявила турботу у всіх проявах. Тепер будемо звертатися тільки до вас. Дякуємо 🙏
Олена Базілевич
Олена Базілевич
17:37 29 Dec 23
Дуже вражена, що знайшла сучасний центр ,де отримала кваліфіковану консультацію ЛОР лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни.Вдячна Богу ,за таку знахідку ,де можна отримати якісну допомогу та лікування. Щиро вдячна всій команді за їх роботу.
BCTEC INFO
BCTEC INFO
13:03 28 Dec 23
Центр професіоналів.Чітка організація прийому.Окрема подяка Бойко Аллі Петрівні.Висновки проведеної діагностики підтверджено інститутом отоларингології ім.проф.О.С.Коломійченко.Щиро дякую працівникам.Рекомендую для звернення.
анна анна
анна анна
15:24 27 Dec 23
Лікувались у лікаря Іонічева Віктора Дмитровича, лікуванням задоволена! Компетентний та досвідчений лікар, рекомендую! Такожзамовляли беруші для плавання , син у захваті! Дякую Аллі Петрівна за допомогу та консультацію, ми у захваті!
Andrii39 Seremeta78
Andrii39 Seremeta78
14:23 27 Dec 23
Сучасна апаратура, кваліфіковані фахівці, людяне відношення. Дякую.
Вікторія Рудавка
Вікторія Рудавка
17:32 22 Dec 23
Звернулися з дитиною 10 років в даний центр слуху по відгукам і жодного разу про це не пожалкували. Чудовий лікар Гузієнко Катерина Сергіївна знайшла підхід до дитини (яка не дуже любе лікарів та різні маніпуляції) та правильно підібране лікування дало відмінний та швидкий результат одужання. Дякуємо Вам)
Наталія Бондаренко
Наталія Бондаренко
10:41 21 Dec 23
Звернулася в центр слуху на консультацію, в зв'язку з тим, що став погіршуватися слух.Я зустріла дуже приємних і кваліфікованих працівників.Особливо хочу подякувати Бойко Аллі Петрівні за її професійні здібноті.Вона провела діагностику,чітко і зрозуміло все пояснила.Результатом роботи дуже задоволена.Притримуючись порад я повернулася у світ звуків.Дякую Вам!
Iryna Zavorotnya
Iryna Zavorotnya
11:56 19 Dec 23
Якщо є проблеми зі слухом, то ласкаво просимо в Центр слуху Беттертон і проблеми вмить щезнуть, ви попадете до справжніх професіоналів з обслуговуванням на вищому рівні, вас окутають увагою, теплом і добротою - саме це я відчула коли звернулась по допомогу для своєї мами, у якої погіршився слух. Від усієї душі дякую Аллі Петрівні, яка повернула нам радість спілкування "без проблем", а також всьому прекрасному колективу. Тут піклуються про всіх і кожного як своїх рідних, використовують найсучасніші технології, швидко і ретельно проходить тестування, підбір апаратів та виготовлення вкладок. Щиро дякую і бажаю подальших успіхів і перемог у вашій дуже важливій праці!!!
Антоніна Благовісна
Антоніна Благовісна
09:49 19 Dec 23
Найприємніше враження маємо від візиту центру Беттертон. Бойко Алла Петрівна лікар з великої літери, великою душею, щира та привітна. Знайде підхід до кожного враховуючи проблеми пацієнта. Раджу Аллу Петрівну всим у кого є питання зі слухом!
Таня Терещенко
Таня Терещенко
18:17 18 Dec 23
Найприємніші враження залишає центр слуху Беттертон.Чудова ,дружня ,кваліфікована команда. Яка вирішує швидко ваші проблеми зі здоров'ям. Завжди нададуть пораду та підтримку. Ми дуже обожнюємо Аллу Петрівну. Вже не перший рік з нею співпрацюємо. Також хочу відмітити адміністратора Мариночку. Зробить так,щоб вісім було приємно і зручно. Звертаємось всією сім'єю,якщо є якісь проблемки або потрібно обстеження. Щиро всім дякуємо!!!!
Саша Шишко
Саша Шишко
14:09 13 Dec 23
Отримала сьогодні два слухових апарата, в яких чуб дуже добре, тобто я отримала новий слух, а значить нове життя.В центрі слуху працівники уважні і людяні, відносяться до пацієнта дуже добре. Дякую Аллі Петрівні за професійність, турботу і новий слух.
Віктор Маркушин
Віктор Маркушин
13:06 13 Dec 23
Моя мама є пацієнткою даного центру досить давно. Ми дуже вдячні нашому лікарю Бойко Аллі Петрівні що допомогла прийняти вірне рішення при підборі слухового апарату. Тепер мама не просто чує, а й повноцінно спілкується щ рідними та близькими. Алла Петрівна низький уклін вам за вашу роботу, турботу та піклування. Рекомендуємо!
Ліда Маркушина
Ліда Маркушина
13:06 13 Dec 23
4роки користуємося послугами клініки.Сервіс на вищому рівні.Це європейський рівень в Україні.
Александр Туренко
Александр Туренко
10:08 12 Dec 23
Дуже привітний персонал, Алла Петрівна дуже приємний лікар, людина своєї справи, завжди приємно бути в неї на прийомі. Хороше місце розташування лікарні. Дякуємо що ви є і за Вашу працю.
Елена Лабунец
Елена Лабунец
16:14 04 Dec 23
Чудові лікарі і чуйний персонал. Все зроблять щоб слух до вас повернувся. Всі проблеми вирішуються швидко. Дякую Аллі Петрівні за її професійність і людяність
Татьяна Мельник
Татьяна Мельник
14:45 04 Dec 23
Дуже вдячна лікарю Віктору Дмитровичу,дуже уважний до пацієнта,компетентний.
Тетяна Василівна Понедільчук
Тетяна Василівна Понедільчук
11:16 04 Dec 23
Хочу поділитися нашою історією з усіма хто має певні вади слуху. Тож, Моя мама років з 30 тому втратила слух і за цей час ми у Києві зустрічались з багатьма фахівцями...., лікувалися, підбирали апарати... і вже змирилися з тим що мама не буде чути на рівні з нами. І можливо, так і було б, якщо б ми рік назад не звернулися у Цент слуху Беттертон (Біла Церква). Нас зустрів дуже доброзичливий, тактовний та високопрофесійний персонал) і дуже важливо, що мама одразу довірилась своєму лікарю - Аллі Петрівні ( у нашому випадку це було майже неможливо!) Одже, ми неймовірно вдячні Аллі Петрівні та всьому персоналу, за те що мама чує!!! А також за те що повернули їй віру у себе та в рази підвищили якість життя! Бажаємо Вам подальшого розвитку та успіху у Ваших починаннях!
Таня Опришко
Таня Опришко
18:48 02 Dec 23
Рекомендуємо центр слуху Беттертон,обрали в місті Біла Церква, мають дуже гарний підхід до клієнтів навіть індивідуальний , нам дуже сподобалося все, дякую що допомогли вмовити чоловіка придбати сухові апарати, бо самі ми довгий час з цим не могли впоратися, дуже гарне відношення до людей! Дякуємо !
Елена Самсоненко
Елена Самсоненко
18:02 01 Dec 23
Коли стало питання підбору слухових апаратів для дитини 6 років,ми зверталися в різні клініки. І ось ми попали в Беттертон. Тут дійсно справжні фахівці. Підхід до дитини на вищому рівні. Хочу подякувати Аллі Петрівні за дійсно кваліфіковану надану консультацію. Тепер моя дитина чує ті звуки на які ми навідь не звертаємо увагу.
Володимир Солтисюк
Володимир Солтисюк
17:53 22 Nov 23
Дякую. Все сподобалось, на найвищому рівні
Lexa-bc
Lexa-bc
08:28 22 Nov 23
Вчора відвідали центр слуху Беттертон з донечкою, дуже задоволені. Дякую лікарю Бойко Аллі Петрівні за гарне та чуйне ставлення до пацієнтів. Добре що такий центр тепер є в нашому місті.
Микола Кравченко
Микола Кравченко
17:25 21 Nov 23
Обстеженням задоволені, фахівці знають свою справу.Кому потрібне обстеження - рекомендую.
Anastasiia Khakhalieva
Anastasiia Khakhalieva
15:01 21 Nov 23
Мала консультацію у лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни. Можу із впевненістю сказати, що вона — неймовірний спеціаліст. Так детально і зрозуміло всі процеси обстеження і безпосередньо план лікування мені ще ніхто ніколи не роз'яснював. Це чудово, не залишилось жодних питань. Окрім того, це ще чемна і приємна у спілкуванні людина, справжній професіонал своєї справи. Також окреме дякую співробітницям ресепшену — приємні і привітні. Такій команді абсолютно не шкода і не лінь залишити відгук. Дякую за вашу працю.
Галина Іванчeнко
Галина Іванчeнко
12:38 20 Nov 23
Катерина Сергіївна, чудовий лікар.Рекомендую
Владислав Швидун
Владислав Швидун
19:53 16 Nov 23
Дуже хороші враження після діагностики слуху та підбору слухового апарату моїй бабушці. Особливо, хотів би подякувати Аллі Петрівні за професіоналізм, щире та чуйне ставлення до не надто легкого пацієнта) Гарно продіагностували, з першого разу все налаштували що і не прийшлось їхати і доналаштовувати, всі звуки гарно чути і нічого не заважає. Підібрали, відлили під зліпок вуха раковину і уже рік бабушка задоволена, гарно чує. Вже були на гарантійній чистці апаратів через 9 місяців після покупки. Всі залишились дуже задоволені!
Vika Tremtiacha
Vika Tremtiacha
10:55 15 Nov 23
Маю приємне враження від персоналу та лікарки, яка приймала нас з дитиною. Відношення до пацієнта- на найвищому рівні. Дівчата дуже привітні та ввічливі
Тетяна Саранюк
Тетяна Саранюк
15:38 11 Nov 23
Дякую адміністратору Марині і лікарю Бойко Аллі Петрівна за професійність, увагу і компетентність. Зверталися з папою із значними порушеннями слуху. Дуже вдячна за кваліфіковану роботу.
Aнтон Назарчук
Aнтон Назарчук
07:36 10 Nov 23
Хороша клініка та персонал. Особливо Гузієно Катерина Сергієвна, допомогла покинути судинозвужуючі препарати!!
Татьяна Олейник
Татьяна Олейник
11:10 09 Nov 23
Сьогодні була у клініці на консультації і обстеженні після незакінченого двотижневого лікування у Гузієнко Катерини Сергіївни. Заходячи у центр тебе зустрічає посмішка привітної працівниці рецепшину Марини. Потім ,привітно зустрічає лікар ГУЗІЄНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА Проводить повторно обстеження і терпеливо, доступно все роз'яснює❤️. Результат лікування задавненої проблеми не заставив себе чекати,тому,що професіоналізм лікаря Катерини Сергіївни на найвищому рівні. Слух відновився,запалення проходить. Лікування продовжуємо,але вже сьогодні хочеться щиро подякувати за допомогу,за професіоналізм,за відкритість і витримку. Щиро дякую ! Миру нашій Україні,всім міцного здоров'я,любові,добробуту та процвітання💙💛.З повагою Олійник Т.В.
Shpak
Shpak
11:46 04 Nov 23
Усім задоволений, всім раджу сюди звертатися, якщо маєте проблеми зі слухом. Приємний персонал, гарна апаратура, все проходить не боляче, акуратно, та все проводиться професіоналами. Набагато приємніше проходить обслуговування, ніж в державних лікарнях. По всіх питаннях, що цікавили допомогли, самі подзвонили, і вирішили, та сказали куди звертатися далі, для продовження лікування. Персонал привітний, трохи з гумором, все ясно розповів. Приміщення приємне, не такі задрипані коридорчики, як в звичайних лікарня) Якщо тривога, то теж боятися нема чого, нікуди спускатися не треба, процедури не зупиняються, бо приміщення підвальне, може використовуватися як сховище. Вдячне дуже за допомогу, і всім раджу звертатися сюди!
Fortnite WTF
Fortnite WTF
18:01 02 Nov 23
Неодноразово звертаюся у центр Беттертон. На рецепції дівчата чуйні та турботливі. Приємно здивувала чай та кава, поки очікуєш на прийом.Лікарі професіонали своєї справи ! особливо лікар Бойко Алла Петрівна ,до якої я звертаюся на постійній основі. Дуже уважна до деталей, пояснює все простими словами.Ставлю 10/10 за професіоналізм !Однозначно рекомендую !
Сергей Кириленко
Сергей Кириленко
08:27 01 Nov 23
Хочу поділитися враженням після відвідування центру слуху Беттертон. Приємний і кваліфікований спеціаліст Алла Петрівна вміло індивідуально підібрала і налаштувала слуховий апарат. А ще мене супроводжують протягом всього часу,коли я проходжу адаптацію. Персонал турботливий і ввічливий. Дякую вам, процвітання!!!
Anna Skar
Anna Skar
08:26 26 Oct 23
Хочу поділитися враженням після відвідування центру слуху Беттертон. Приємний і кваліфікований спеціаліст Алла Петрівна вміло індивідуально підібрала і налаштувала слуховий апарат. А ще мене супроводжують протягом всього часу,коли я проходжу адаптацію. Персонал турботливий і ввічливий. Дякую вам, процвітання!!!
Аліна Вірьовка
Аліна Вірьовка
07:29 25 Oct 23
Були на прийомі у лікаря Гузієнко Катерина Сергіївна, були приємно вражені , як нас прийняли! Лікар приємна, уважна та швидко знайшла підхід до дитини. Все ясно та доступно роз'яснила, з нею спілкуватись одне задоволення. Рекомендую! Ще дуже приємні адміністратори!
Dubovoy Andrey
Dubovoy Andrey
06:09 25 Oct 23
Привозив маму на консультацію. Персонал центру огорнув турботою та увагою одразу при вході. Повністю задоволений візитом, та тим, що привіз маму саме сюди.
Maksim Goncharov
Maksim Goncharov
13:43 24 Oct 23
Чудовий центр.Лікарі професіонали, уважні та акуратні.Затишні, обладнані кабінетиПривітний персонал.Рекомендую.
Оксана Пампущенко
Оксана Пампущенко
11:43 24 Oct 23
Дякуємо центру слуху м.Біла Церква за добре відношення ,консультацію і підбір слухового апарату.
Елена Дыба
Елена Дыба
11:50 20 Oct 23
Сьогодні були в Беттертон на діагностиці слуху, нас зустріла приемна адміністратор, потім ми пішли до спеціаліста Бойко Алли Петрівни, це було втретє за декілька років, вона як завжди дуже уважна, заспокоїла дитину , бо донька була схвильована, Алла Петрівна, детально розказала нам все про обстеження. Однозначно рекомендую.
Ирина Счастливая
Ирина Счастливая
06:45 20 Oct 23
Хочу подякувати за професіоналізм Бойко Аллу Петрівну і Гузієнко Катерину Сергіївну! Дуже бережно поводились з моєю дитиною, все сподобалось)
Таня Полищук
Таня Полищук
11:00 19 Oct 23
Велике дякую центру слуху БЕТТЕРТОН, професійний підхід, приємна атмосфера та впевненість у якості проведених обстежень. Особливу вдячність хочу висловити Бойко Аллі Петрівні, за професіоналізм та уважність. Щиро вдячна за компетентність та чуйне ставлення до маленьких пацієнтів!Дуже рекомендую всім!
Настя Сухецька
Настя Сухецька
07:32 19 Oct 23
Хочу щиро подякувати найкращому ЛОР лікарю Катерині Сергіївні! Лікар дуже вміло знайшла підхід до дитини,що наступного разу,ми їхали з великим задоволенням,від усього серця хочу порадити клініку Беттертон,дуже чуйний та приємний колектив,дякую за надану допомогу!
Марія Шевченко
Марія Шевченко
11:36 18 Oct 23
Я залишилась дуже задоволеною після відвідування центру слуху. Дякую Бойко Аллі Петрівні за професійно підібрані і налаштовані на сучасному обладнанні слухові апарати. Зараз я із слуховими апаратами почуваюсь впевнено і стверджено при спілкуванні із людьми. Перед відвідуванням центру я дуже сумнівалась, що мені відновлять можливість чути, але все трапилось навпаки, я дуже щаслива. Жалкую, що не звернулась раніше і терпіла роками. Рекомендую центр слуху Беттертон у Білій Церкві. Такого чуйного, турботливого відношення і бажання допомогти, як від Алли Петрівни я ніде не зустрічала. Не зволікайте - звертайтесь до надійних фахівців!!!
Юля Дюба
Юля Дюба
17:45 11 Oct 23
Щиро дякую за чудовий сервіс, привітний персонал, високу якість обстеження. Все до дрібниць продумано.Мою дитину обстежувала лікар Гузієнко Катерина Сергіївна . Обстеження проводила ретельно , уважно і професійно , одразу знайшла підхід до дитини . Кваліфіковано доступно і зрозуміло пояснила усі деталі захворювання , відповіла на усі запитання , дала корисні поради . Особливо мене вразила привітність і людяність лікаря .
valeri nesterenko
valeri nesterenko
17:21 11 Oct 23
Дякую за хорошу роботу та прекрасний пристрій, працює та допомагає жити, ще раз дякую
Анжела Святецкая
Анжела Святецкая
12:17 11 Oct 23
Обслуговування на вищому рівні... дуже приємні працівники,уважні.Мають підхід до діток.Нам сподобалось.
Natasha Plevako
Natasha Plevako
10:20 10 Oct 23
Нещодавно стала пацієнтом цієї клініки, звернулась із проблемою утрудненого дихання носом, лікувалась у Гузієнко Катерини.Мою проблему було вирішено швидко та професійно підібраним лікуванням!)Сподобалось те що у них можуть зробити детальний ендоскопічний огляд і він входить у вартість консультації!Лікар максимально приємна, відповіла на всі питання)Ціна доступна та виправдовує результат!Я задоволена, маю надію що причин більше звертатись не буде, але в разі чого - однозначно в Беттертон!)
Лена Бащенко
Лена Бащенко
11:10 02 Oct 23
Чудовий центр і хороші фахівці!Лікар Алла Петрівка поставила точний діагноз і зробила всі обстеження!Будемо при потребі звертатись в цей центр!
Марина Орловская
Марина Орловская
07:15 26 Sep 23
Відвідали з дитиною центр Беттертон. Звернулися з гострим болем у вушці. Катерина Сергіївна Гузієнко знайшла підхід до дитини і лікування виписала дієве. Дуже дякуємо лікарю за турботу та піклування. Рекомендужмо всім!
Лена Чабан
Лена Чабан
08:48 21 Sep 23
Велика подяка всім працівникам центру слуху Беттертон!Особлива подяка Бойко Аллі Петрівна за індивідуальний підхід, терплячість, чуйність та повагу.Процвітання та міцного здоров'я!
Анна Анна
Анна Анна
14:26 19 Sep 23
Дуже вдячна чудовому лікарю Бойко Аллі Петрівна за кваліфіковану допомогу.А також найчарівнішому адміністратору Маріні.раджу всім звертатися до центру слуху Беттертон.
Vika Andriychenko
Vika Andriychenko
17:36 18 Sep 23
Дякуємо всьому персоналу клініки ,,Бетертон" за вашу працю, увагу та гарне відношення до кожного клієнта. А особливо дякуємо нашому лор лікарю Бойко Аллі Петрівній за професійність , толерантність і підхід .Моя дитина себе відчувала комфортно. Обслуговування на вищому рівні. Рекомендую цю клініку, хто має проблеми зі слухом .
Vita Sushkova
Vita Sushkova
07:06 18 Sep 23
Доброго дня всім. Хочу розповісти про цей центр. Я тимчасово перміщена особа і на данний час мешкаю в місті Біла Церква. Я звернулась до них із захворюванням вуха. Захворювання було запущено тому що деякі ЛОР лікарі призначили мені неправильне лікування. Коли я звернулась до центру, мені вже потрібно було обстеження вуха(аудіометрія і тимпанометрія) тому що у мене почав пропадати слух. На момент звернення запис на обстеження був аж на наступний тиждень, але, вислухавши мою скаргу на стан слуха, адміністратор Марина разом із лікарем Бойко Аллою Петрівною знайшли для мене час для обстеження та записали мене після обстеження на прийом до лікаря Іонічева Віктора Дмировича. Коли я прийшла до центру, адміністратор Марина зустріла мене як найдорожчого гостя, запропонувала каву і відповіла на всі мої запитання. Потім настав час обстеження. Його проводила Бойко Алла Петрівна. Вона мені все пояснила, дуже уважно ставилась до мене під час обстеження і розвіяла всі мої страхи з приводу втрати слуха та заспокоїла. Потім я попала до лікаря. Він дуже уважно мене оглянув і виписав, на мій погляд, кваліфіковане лікування. Лікар мені навіть зателефонував на мій особистий номер через 2 доби щоб дізнатись чи стало мені легше, чи допомагають ліки. Мені було дуже приємно. В заключенні всієї довгої історії можу сказать наступне: я всім рекомендую ЛОР центр Беттертон. Тут вас зустрінуть, щиро будуть вам раді, приділять увагу, кваліфіковано проконсультують і вилікують. Якщо треба вилікувати вуха, то тільки в Беттертон. Дякую всім співробітникам і керівникам цього центру за такий рівень обслуговування і ставлення до клієнтів.
Анастасія Гречана
Анастасія Гречана
14:21 17 Sep 23
Хочу виразити свою вдячність відмінним спеціалістам Бойко Аллі Петрівні та Гузієнко Катерині Сергіївні за їхню високу кваліфікацію , тендітний підхід до маленьких пацієнток! Приємно коли в лікувальному закладі поєднуються лікарська кваліфікація, чуйність, турбота та тепла атмосфера!)
Юлія Ковальчук
Юлія Ковальчук
05:51 15 Sep 23
При відвідуванні клініки Беттертон хочу подякувати лікарю Гузієнко Катерині Сергіївні хочу за професіоналізм та чуйність!Кваліфікований лікар, рекомендую!
Надежда Кульчицкв
Надежда Кульчицкв
10:07 13 Sep 23
Дякую працівникам центру слуху Беттертон у Білій Церкві за увагу та професіоналізм, особливо моя подяка Бойко Аллі Петрівні за її чуйність та знання, вміння та розуміння, нехай благословить її Господь!!!
Елена Михайлик
Елена Михайлик
22:52 12 Sep 23
Моє знайомство з центром слуху Беттертон розпочалося з дуже привітною адміністратором Мариной. Я привела до центру свою маму, яка практично не чує. Завдяки уважному та професійному відношенню на консультації отоларинголога Гузієнко Катерини Сергіївни та комплексної діагностики слуху лікарем Бойко Аллою Петрівной моя мама знову набула нагоди - чути світ навколо себе! Дуже вам дякую за чуйне ставлення до кожного пацієнта, за індивідуальний підхід при виборі слухових апаратів. Моя мама кілька тижнів ходить у зручних апаратах і насолоджується звуками, які давно не чула – співом птахів, шумом дощу та просто спілкуванням з людьми!Я дуже задоволена та вдячна, що моїй мамі повернули можливість чути ваші чудові лікарі!
Галя Усова
Галя Усова
09:19 11 Sep 23
Моя мама є пацієнткою центру слуху Беттертон. Я неймовірна задоволена ставленням та відношенням до мами. В центрі працюють кваліфіковані спеціалісти. Бойко Алла Петрівна лікар яка змогла повернути маму до повноцінного життя. Тепер мама завдяки лікарю чує оточуючий світ. Я задоволена та рекомендую всім у кого ж питання зі слухом!
Ксения Козаченко
Ксения Козаченко
16:18 09 Sep 23
Два дні тому приходили з дочкою (6 років) на обстеження. Залишились задоволені, лікар Бойко Алла Петрівна одразу знайшла підхід до дитини, якісно провела обстеження, надала відповіді на всі наші запитання. Рекомендую! 👍👍👍👍👍
Галина Борисенко
Галина Борисенко
12:54 08 Sep 23
Стала пацієнткою центру Беттертон - і залишилась неймовірно задоволеною. Мій лікар Бойко Алла Петрівна допомогла покращити мій слух та повернула до повноцінного життя. Тепер я спілкуюсь з колегами, друзями та сім'єю без проблем та легкістю. Центр наповнений неймовірною енергетикою. Адміністратор Марина завжди нагадає про візит і привітно зустрінеРекомендую всім центр слуху Беттертон для покращення слуху
Татьяна Зеленская
Татьяна Зеленская
09:53 08 Sep 23
При відвідуванні клініки Беттертон у лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни хочу виразити свою подяку за професіоналізм, уважність, ввічливість. Рекомендував всім при потребі звертатись в клініку!Дякую всьому персоналу!
Анна Самойленко
Анна Самойленко
16:54 07 Sep 23
Від усієї душі хочу подякувати Лікарю Бойко Аллі Петрівні за лікування моєї мами! Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи! Дякую за Вашу кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Я щиро бажаю здоров’я Вам, Вашим близьким і Вашим пацієнтам, а також успіхів і благополуччя в діяльності, миру, достатку, гармонії і щастя в житті.
Раиса Кизилова
Раиса Кизилова
08:10 04 Sep 23
Яєвляють пацієнтом Беттертон в м.Біла Церква. У мене знижений слух, йшов до центру довго, все зволікав. Але коли прийшов в центр усе змінилось. Навколо привітлиливі, усміхнені, доброзичливі фахівці. Придбав два слухових апарати і моє життя змінилось. Тепер я чую всі звуки, навіть світлячка.Дякую вам за відновлення мого слуху. Лікар Бойко Алла Петрівна , особлива вдячність вам за фаховість, людяність і підтримку! Рекомендую всім, не зволікайте!
Владислав Ніжегородцев
Владислав Ніжегородцев
18:43 03 Sep 23
Дозвольте з неймовірним приємним відчуттям повідомити про медичний центр слуху "Беттерон"(Біла Церква). Мав нагоду звернутися з проблемами слуху батька в даний центр. Величезна щира подяка спеціалісту Бойко Аллі Петрівні за професіоналізм, людську проникність, повну віддачу своїх позитивних неймовірних людських якостей до пацієнтів. Лише тільки позитивні враження від візиту! Починаючи від початкового візиту з чарівною адмістратором, яка надала максимум допомоги і проконсультувала від а до я до неперевершеного прощання з нашим спеціалістом Аллою Петрівною. За практику життя мав багато спостережень з лікарів, але тут в клініці сформувалась гармонія непередаваємої рідної, домашньої атмосфери з першокласним персоналом та лікарями! Дякуюємо. Ви найкращі!
diana kalinichenco
diana kalinichenco
06:47 01 Sep 23
Ми дуже вдячні центру слуху Беттертон за їхню турботу, увагу. Особлива подяка Бойко Аллі Петрівні за її роботу, завдяки їй мій чоловік чує і радіє життю. Низький уклін працівникам центру.
Юлія Ковалевська
Юлія Ковалевська
14:39 30 Aug 23
Приходила зі скаргами на стук у вухі, провели ретельний огляд, пояснили абсолютно усе досить детально, що дуже сподобалось! Лікування призначили дієве, стук припинився навіть раніше за прогнози.Окреме дякую лікарці Гузієнко Катерині Сергіївні! Прийом був професійний та у невимушеній атмосфері.Обов'язково буду обирати цю клініку, після "вдалих" спроб сходити до державних.
Людмила Булгаченко
Людмила Булгаченко
18:36 22 Aug 23
Вкотре відвідали центр слуху "Беттертон". Як завжди, привітна адміністратор Марина зустріла, проконсультувала.На прийомі у лікаря Бойко Алли Петрівни моя мама із захопленням розповідала їй про той світ, який для неї відкрився: почула звуки, які її оточують, сміх правнуків, заспівала пісню і почула свій голос.Щиро дякуємо за Вашу роботу, турботу до людей.
Марія Захарова
Марія Захарова
07:40 17 Aug 23
Дуже сподобалось обслуговування та професійне ставлення. Мама до цього погано чула, але завдяки професіональному ставленню лікаря та правильно підібраним слуховим апаратам, мама чудово все чує і нормально себе почуває серед людей. Дуже задоволені та рекомендуєм, якщо вам дійсно небхідне якісне та професійне обслуговування.Щиро вдячні центру Беттертон в Білій Церкві
Люба Любовь
Люба Любовь
11:15 16 Aug 23
Добрий день!!! Відвідували центр Беттертон в м. Біла Церква для обстеження слуху. Бойко Алла Петрівна, проводила наше обстеження, дуже кваліфікований спеціаліст, надала повну консультацію та рекомендації для подальших дій. Ситуація у нас була не райдужна, тому ми встановлювали два слухових апарати і по зпипкам нам робили вкладиші в уші для кращого прилягання та відчуття слуху. Що стосується компетенції лікаря, то вона на вищому рівні, раджу звертатись до Алли Петрівни Бойко, а всі інші нюанси стосовно носіння, використання слухових апаратів звісно залежить лише від самого пацієнта і його прагнення відчуття навколишнього світу. Раджу звертатись до центру Беттертон в м. Біла Церква!!! Всім гарного дня і звісно міцного здоров'я та скорішої нашої ПЕРЕМОГИ!!!💙💛
Anastasia Rima
Anastasia Rima
12:02 15 Aug 23
Клініка сподобалась. Привітний персонал, все чудово. Чисто та охайно.Була у лікаря -лора Гузієнко Катерини Сергіївни ,захворіла і були проблеми з горлом. Лікар провела консультацію, все дуже круто пояснила, як дитині розжувала) перевірила ніс, вуха та горло, призначила лікуванняВидно, що дійсно хотіла допомогти, а не пошвидше прийняти наступного пацієнта 🙂Лікар тримала на зв’язку, дзвонила , щоб запитати, як здоров’я. Також казала дзвонити обов’язково у разі погіршення .Також записали в цей самий день, як подзвонила ❤️Мені потрібно було терміново, тому і за це дякую.Лікування допомогло, почуваю себе прекрасно 🥰 дякую цій клініці. Буду звертатися далі у разі потреби
Tatiana Ivanovna
Tatiana Ivanovna
09:25 15 Aug 23
На днях пройшли з мамою, Киричок Галиною, плановий огляд в центрі слуху.Як завжди привітна адміністратор Маріна, як завжди уважна і компетентна в допомозі лікар Бойко Алла Петрівна!Вже 4 роки мама користується слуховим апаратом «Беттертон», який дав їй можливість знову почути спів пташок і нашу спокійну розмову поруч, продовжити співати самій улюблених пісень в хорі.Дуже вдячні центру за кваліфікаційну допомогу в рішенні всіх питань!
Тетяна Залевська
Тетяна Залевська
12:05 11 Aug 23
Дякуємо за вашу працю, увагу та гарне відношення до кожного клієнта. А особливо Бойко Аллі Петрівна за професійність толерантність і підхід до кожної делікатної справи .
Yuriy Demtsyura
Yuriy Demtsyura
10:07 10 Aug 23
Кайфую від цього колективу професіоналів своєї справи. Користувався послугами центру, звернувся по рекомендації знайомого, щоб виготовити беруші для стендової стрільби. Надали послуги чітко, швидко, професійно. Новий сучасний центр слуху в нашому місті. Дякую Аллі Петрівні за увагу і професійність. Спеціаліст зробила за 5 хв індивідуальні зліпки, відсканувала на сканері і передали на виготовлення. Все це я зробив за 10 хв.А за тиждень я отримав готові беруші! Дякую вам! Рекомендую!!!
bcmvvs
bcmvvs
08:57 08 Aug 23
Сьогодні відвідали консультацію ЛОР лікаря в центрі слуху Беттертон у Гузієнко Катерини Сергіївни. Отримали кваліфіковану консультацію та сучасний огляд. Катерина Сергіївна з легкістю знайшла пвдзід до моєх дитини і оглчд пройшов продуктивно і не травматично для дитини. Радимо всім центр слуху Беттертон!
Альона Калашник
Альона Калашник
15:30 03 Aug 23
Сьогодні відвідали центр слуху з дитиною, дуже задоволена. По-перше це сам персонал, вічливий і приємний, по-друге лікар, підхід до дитини на вищому класі, я як мама дуже хвилювалась за результат, але після 10 хв спілкування і обслідування лікаря мені стало більш спокійніше. Рекомендую, якщо у вас є вибір куди піти.
Irina
Irina
16:00 02 Aug 23
Звернулися до центру з приводу зниження слуху у моєї мами. Залишилися тільки позитивні враження. Швидко та професійно підібрали лікування. Щиро дякуємо за розгорнуті відповіді та увагу до пацієнта адміністратору Марині, та лікарю Бойко Аллі Петрівні! Рекомендую!
Ольга Шишкина
Ольга Шишкина
10:26 28 Jul 23
У центр Беттертон Я звернулась з проблемою снижения слуху. Проблема турбувала багато років.Лікар Бойко Алла Петрівна надала фахову допомогу. Запропонувала різні варіанти подолання проблеми. Обстеження проводиться на високому рівні. Сучасне комп'ютерне обладнання та програма. Відношення до пацієнта щире та доброзичливе. Хочу сказати що рівень обслуговування та допомоги високий у центрі. Відношення до пацієнта як до рідної людини. Кваліфікований менеджер Марина. Рідко зустрічається такий рівень допомоги. Дуже задоволена і пропоную звертатись до цього центру в разі потреби. Не пожалкуєте.
Мирослава Качаненко
Мирослава Качаненко
13:30 25 Jul 23
Сьогодні вперше звернулись до центру БЕТТЕРТОН із дитиною на дослідження -тимпанометрія. Велике спасибі лікарю Аллі Петрівні, чуйна,привітна із дитиною знайшла спільну мову із перших секунд, дитина із задоволенням пройшла обстеження. Також хочеться окремо сказати за загальну атмосферу і вона на вищому рівні. Також велике спасибі адміністратору Марині за надану інформацію, запис та професійні якості персоналу.Оцінка закладу 10/10Оцінка атмосфери 10/10Оцінка надання медичних послуг 10/10Дякуємо!
Lu Mona
Lu Mona
06:41 21 Jul 23
Нашій мамі 85 років, з часом частково втратився слух. Звернулись в клініку "Бетертон" і отримали від лікаря Бойко А.П. кваліфікований огляд, дуже детальний і зрозумілий опис нашої проблеми. Відразу підібрали слухові апарати і тепер регулярно обслуговуємось. Мама задоволена і ми теж, бо можемо тепер спілкуватись з нею тихенько
Павліна Євдокимова
Павліна Євдокимова
15:01 20 Jul 23
Звернулися в центр Беттертон на консультацію з чоловіком. Отримали якісне обстеження на сучасній апаратури, кваліфіковано надали консультацію, все чітко та зрозуміло роз'яснили. Центр має зручне розташування, приємна атмосфера та кваліфікований персонал.
Людмила Ємельянова
Людмила Ємельянова
14:29 20 Jul 23
Мій син є пацієнтом даного центра вже 4.5 роки, користується слуховим апаратом. В центрі гарне обслуговування, людяне відношення, кваліфіковані співробітники.Дякую за слух мого сина. З вами надійно. Успіхів вам і процвітання! Рекомендую всім центр у Білій Церкві!
Юрий Гребенюк
Юрий Гребенюк
16:38 19 Jul 23
Зверталися до центру з мамою,має проблему зі слухом. Надали дуже якісну, професійну консультацію,провели обстеження,та допомогли з вибором слухових апаратів. Залишилися дуже задоволені обслуговуванням. Величезна подяка лор -лікарю Аллі Петрівні , кваліфікована,доброзичлива до пацієнтів. Також подяка алміністратору Марині,за надання потрібної інформації.
Natalia Miakinina
Natalia Miakinina
11:37 19 Jul 23
Величезна подяка Аллі Петрівні за висококваліфіковану допомогу при діагностиці та підбору слухових апаратів для нашої бабусі! І окреме «Дякую» адміністраторці Марині за вчасні нагадування про візити на прийом та інші моменти «по ділу». Професіоналізм, клієнтоорієнтованість і сервіс на вищому рівні.
Roman
Roman
19:07 09 Jun 23
Зверталися до центру з проблемами зі слухом у бабусі. Продіагностували та обрали відповідний варіант слухового апарату. Дуже вдячні лікарю Бойко Аллі за професіоналізм, доброту та терплячість у роботі з бабусею :)Нарешті можна говорити, не підвищуючи голос!
Смотреть все отзывы
js_loader
Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.