Лор-врач Львов

Адрес:

г. Львов,
ул. Городоцкая, 81

Режим работы:

Пн-Пт – 09:00 до 18:00
Сб-Вс – выходной

Подключайтесь к нашим чат-ботам

Инструкция

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Врачи, которые принимают в центре

Ищете качественные слуховые аппараты и услуги хорошего ЛОРа во Львове? Их можно подобрать в центре слуха «Беттертон», который работает в центральной части города. Здесь оказывают комплексную помощь в вопросах реабилитации слуха. Опытные специалисты работают на результат, делая все для улучшения качества жизни слабослышащих людей. Также в центре используется современное оборудование, позволяющее проводить точную диагностику слуха и ЛОР-заболеваний.

Услуги, доступные в центре

Львовский филиал «Беттертон» специализируется на слухопротезировании. Также к нам можно обращаться за ЛОР-услугами. Отоларингологи центра консультируют пациентов, проводят инструментальные осмотры. Они диагностируют ЛОР-болезни и назначают лечение, проводят необходимые процедуры.

Здесь можно:

 • Пройти комплексную диагностику и выявить точную причину и тип нарушения слуха. Для этого используются методы тимпанометрии, тональной аудиометрии.
 • Получить консультацию отоларингологов и сурдологов. Они расскажут, подлежит ли ваш случай тугоухости лечению, а также порекомендуют меры коррекции.
 • Подобрать качественные слуховые решения. Мы предлагаем продукцию американского бренда Starkey с гарантией от производителя.
 • Получить индивидуальные настройки слуховых решений. Наши специалисты программируют их по результатам аудиограммы.
 • Изготовить ушные вкладыши или корпуса слуховых аппаратов. Мы делаем их по слепкам ваших ушей.
 • Получить помощь в адаптации. Наши сурдологи будут поддерживать вас на этапе привыкания к слуховым аппаратам.
 • Проконсультироваться с отоларингологом, пройти диагностику и получить лечение ЛОР-заболеваний.

Также в центре доступны услуги сервиса и ремонта приборов для коррекции слуха. Пациенты, которые обслуживаются у нас, получают комплексную поддержку по всем вопросам.

Помимо реабилитации слуха, к нам можно обращаться за ЛОР-услугами. Отоларингологи центра осматривают, консультируют пациентов, проводят инструментальные осмотры. Они диагностируют ЛОР-болезни и назначают лечение, проводят необходимые процедуры.

Плюсы обращения в «Беттертон» (Львов)

В нашем филиале вы можете проверить свой слух на лучшем в городе оборудовании. По итогам диагностики мы предлагаем сертифицированные слуховые аппараты от авторитетного бренда. Они помогут вам слышать лучше и чувствовать себя увереннее в любых ситуациях.

Ждем вас по адресу: Львов, ул. Городоцкая, 81.

Отзывы клиентов Центра Беттертон во Львове
Юлия Шевченко
Юлия Шевченко
09:16 06 Dec 23
Дуже привітні співробітникиСправжні професіонали
Maria Oleksiv
Maria Oleksiv
09:15 04 Dec 23
Юрій Балушко
Юрій Балушко
10:29 01 Dec 23
Хороші і професійні фахівці
Елена Мардарина
Елена Мардарина
14:01 28 Nov 23
Дуже довго шукали якісний апарат з гарним лікарем та якісним обслуговуванням з добрим ввічливим персоналом. Повністю вирішили питання. Задоволені. Велика подяка за допомогу лікарю Когут Анні Іванівні та адміністраторам. Рекомендую 😊👍
Александр Цушко
Александр Цушко
12:54 28 Nov 23
гарне місце, з гарними спеціалістами!👍
Міша Костів
Міша Костів
17:33 22 Nov 23
Юлія Штаюра
Юлія Штаюра
06:25 19 Nov 23
Тут працюють дуже приємні люди, гарна атмосфера.Я вважаю прийом у лікаря тут якісним!
Jaesan Luck
Jaesan Luck
12:30 17 Nov 23
Дуже приэмнi люди приймали мене з мэю проблемой, висококвалiфiкована допомога, та людянi цiни.Пiшла вiд лiкаря задоволена, та,практично, здорова.Благополучия, миру та здоровья зичу коллективу цього закладу та процвiтання!
Vasily Utynkevych
Vasily Utynkevych
08:25 17 Nov 23
Гарні спеціалісти. Рекомендую кому потрібно перевірити слух.
Саня Засмучений
Саня Засмучений
08:23 17 Nov 23
Все дуже добре
Марія Сулило
Марія Сулило
20:17 09 Nov 23
Привітний колектив,висококваліфіковані лікарі.Завжди дуже приємно ходити на контрольні огляди,завжди залишаються тільки позитивні враження.
Oksana Boqdanivna
Oksana Boqdanivna
19:39 09 Nov 23
Дуже дякую, мені сподобалося, лікар і адміністратор дуже приємні, провіряли слух дитині 1рік 11місяців. Все чітко пояснили та надали додаткові рекомендації.
Nataliya Kuzmak
Nataliya Kuzmak
15:11 09 Nov 23
Дуже задоволена візитом в клініку. Привітний, ввічливий персонал, уважний та кваліфікований лікар!
Catérine Korchagin
Catérine Korchagin
15:23 07 Nov 23
Яна Процюк
Яна Процюк
10:07 07 Nov 23
Одна з найкращих клінік, в яких я бувала. Якби усі лікарі, адміністратори в інших клініках були б такими ж привітними, професійними і відповідальними - наша медицина була б на найвищому рівні. Дякую за якісну допомогу, за вирішення проблеми і за комплексний підхід до ситуаціі.Вночі вдарилось вухом в ліжко, як результат - свист у вусі, біль, шум, погіршення слуху, невеличкий крововилив і збирання гною. Завдяки пані Наталі і її професійному лікуванню за півтори тижні вже відновилась на 90%Якщо думаєте йти чи ні в цю клініку - однозначно рекомендую!
Лилия Халковская
Лилия Халковская
15:01 27 Oct 23
Хочу висловити подяку лікарям Львівського Центру РОМАНІВ Н.І., КОГУТ А.І., консультантам рецепції за професіоналізм, чуйність та доброзичливість по відношенню до відвідувачів закладу .Вислухавши мої проблеми щодо слуху, які інші лікарі не змогли виявити та вирішити, Наталія Іванівна (Романів) направила мене на діагностику, визначила схему, препарати та методи лікування. Завдяки чому я пройшла правильне лікування.І я знову чую та радію звукам навколо себе!Дякую!!!
Таня Боровик
Таня Боровик
16:31 26 Oct 23
Нас зустріли теплим прийомом,в клініці гарно та дуже атмосферно, уважний та привітний персонал.Лікарка Когут Анна Іванівна дуже уважна до своїх пацієнтів,прийом на найвищому рівні.Всім буду рекомендувати ваш Лор-цент.Дякуємо 🙂
Іруся Прийма
Іруся Прийма
10:31 26 Oct 23
Чудовий центр для перевірки слуху. Працюють хороші фахівці, та дуже привітний персонал. Записали на прийом в той же день, коли я до них звернулася, за що я дуже вдячна.
Михаил Гий
Михаил Гий
15:07 20 Oct 23
Paul Pontus
Paul Pontus
19:50 19 Oct 23
Після покупки мотоцикла захотів захистити слух, бо при швидкій їзді було дуже неприємно і звуки вітру швидко втомлюють. Вибір пав на індивідуальні беруші по зліпку вух. Був на прийомі у Наталії Іванівни Романів.Процедура пройшла дуже швидко і без будь якого дискомфорту. Пані Наталія все дуже добре пояснювала і розказувала.Надзвичайно сподобався прийом та клініка.Сьогодні вже приміряв іх із шоломом і відчуття чудові, сидять беруші ідеально!!!Нетерпиться випробувати їх на першому ж виїзді😊Буду однозначно рекомендувати своїм друзям та знайомим!
gretta romaniv
gretta romaniv
20:33 17 Oct 23
У центрі Беттертон працюють досвідчені оттоларингологи. Я дуже вдячна лікарю-отоларингологу Кунець Анні Іванівні за підбір та налаштування слухових апаратів моїй мамі. Центр слуху не просто продає слухові апарати, а робить життя комфортним. Рекомендую цей заклад для діагностики слуху та підбору слухових апаратів. Бобажання, щоб таких центрів слуху було більше у Львівській області. На даний час у нашій області такий центр є один у місті Львові.
Наталія Дацишин
Наталія Дацишин
17:50 16 Oct 23
Щиро дякую чудовому лікарю Анні Іванівні та Лор-центру "Беттертон ",за теплий і такий необхідний для нас візит! Лікар дуже уважно і з усмішкою на обличчі, оглянула дитину(яка після невдалого лікування зуба не підпускає до себе лікарів) зробила відповідні обстеження, все пояснила, назначила лікування! Дуже задоволені оглядом лікаря Анни Іванівни, її професійний підхід і роботою кваліфікованого персоналу!"Дуже смачні у Вас цукерки..."🥰Дякуємо Вам і щиро рекомендуємо Ваш центр!
Алёна Зданевич
Алёна Зданевич
15:24 16 Oct 23
Дуже дякую, мені все сподобалось! Для мене було важливо дуже швидко попасти на прийом і дівчина адміністратор увійшла в моє положення та записала мене в той же день до лікаря. Коли ми прийшли, нас дуже гарно зустріли та запропонували теплі напої. Дівчатам на рецепції велике дякую! Лікар дуже приємна, моя дитина навіть не разу не заплакав (2,5 роки), коли йому перевіряли слух. Все було дуже обережно та ввічливо. Результатом обслідування і поясненням - залишилась задоволена. Все чітко і ясно пояснили та надали додаткові рекомендації.Візитом я залишилась дуже довольна!Рекомендую!!!
Lina Mango
Lina Mango
18:12 14 Oct 23
Була на огляді у лора Наталії і дуже задоволена, отримала куди більше чим очікувала (крім запиту провела повний огляд і відповіла на всі питання, пояснила все, що цікавило) + дуже професійний підхід, приємний сервіс.
Людмила
Людмила
15:52 13 Oct 23
Приводила на прийом особливу дівчинку 12 років у якої сенсоневральна глухота обох вух. Дуже вдячні лікарю Анні Іванівні, за терпіння та чутливість. Обстежила дитину і підібрали слуховий аппарат, яким ми задоволені. Був цікавий підхід, терпіння і розуміння. Високий професійний рівень. Вони завжди цікавилися, телефонували про слух і як дівчинки ці апарати, бо є з чим порівняти.Сервіс на високому рівні. Дівчатка молодці на саоєму місці. Раджу всім спробувати. Дуже вдячні!
Галина
Галина
14:19 12 Oct 23
Дуже приємний і турботливим персонал🤗
svitlana blonska
svitlana blonska
20:04 11 Oct 23
Звернулась з моєю мамою щоб підібрали для неї слуховий апарат Мамі 82 роки .Дуже ввічливий і привітний персонал Лікар Кунець Анна Іванівна обстежила слух в моєї мами та підібрала хороший апарат а також постійно супроводжує, консультує нас і перевіряє апарат Рекомендую
Юра Рибаха
Юра Рибаха
16:34 11 Oct 23
Хороші фахівці своєї справи , люди які знають свою роботу. Дуже привітній персонал, завжди готові допомогти . Замовлення приходить швидко, є повний технічний супровід.
Аделіна Брановська
Аделіна Брановська
15:30 05 Oct 23
Дуууже сподобалась клініка)Привітні та дбайливі лікарі та весь персонал клініки, усмішка на обличчі після візиту не сходила ще пару годин😄
Євгенія
Євгенія
19:58 04 Oct 23
Приїхали гуляти до Львова, але настрій зіпсував сильний біль у вусі. Беттертон перша клініка де готові були прийняти в цей же день.Лікар швидко визначила причину болю і призначила лікування, яке вже в вечері повністю позбавило неприємних відчуттів.Дуже чемна адміністратор телефонувала за декілька днів, щоб дізнатись як я себе почуваю.Дякую за турботу, дієвість і гарний сервіс!
Oksana Melnyk
Oksana Melnyk
07:04 04 Oct 23
Була на прийомі у отоларинголога Романів Наталії Іванівни, все сподобалось.Лікар все детально пояснює, розказує, уважно оглядає,відповідає на запитання.Рекомендую дану клініку, де можна отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста. Привітний та кваліфікованих персонал! Успіхів Вам.
Arthur Bilak
Arthur Bilak
13:43 03 Oct 23
Дуже приємний персонал, дбайливе ставлення і всі дуже привітні.
Міша Шемеляк
Міша Шемеляк
09:05 03 Oct 23
Самі красиві та позитивні дівчата, заходиш одразу слух появляється)))
Евгений Кухарук
Евгений Кухарук
08:17 19 Sep 23
Дуже рекомендую. Чудові лікарі і хороший сервіс.
Олексій Налисник
Олексій Налисник
12:29 14 Sep 23
Якість слухових апаратів starkey відмінне, звучання чудове. Обслуговування у центрі прекрасне. Велика подяка лікарю Анні Іванівні за її професіоналізм і розуміння.
Maria Mykhailova
Maria Mykhailova
09:21 13 Sep 23
Taisiia Boiko
Taisiia Boiko
18:22 09 Sep 23
Була на прийомі у лікаря Романів Наталії Іванівни. Чудовий спеціаліст і приємна людина. Відповість на усі ваші питання. Рекомендую від чистого серця.
Misa
Misa
10:08 07 Sep 23
Проходив діагностику слуху, все пройшло успішно, працівники привітні.Рекомендую усім !!!
Irchik
Irchik
10:22 05 Sep 23
Абсолютно задоволена прийомом. Рекомендую лікаря Анну Іванівну Когут, яка встановила діагноз на відміну від інших закладів, які я відвідую з 2019року. Щиро дякую!
Богдан Віхоть
Богдан Віхоть
16:22 29 Aug 23
Дуже все сподобалося, привітні, щирі люди, хороші спеціалісти, все обстежити, розповіли, відповіли на всі питання, підібрали апарати, купу всього до апаратів дали, також добре те, що частину грошей оплатили, а частину розбили на певний термін,при тому, що ціна досить помірна серед інших, раді, що попали з першого разу туди, куди потрібно, всім рекомендую)
Ольга Ляпко
Ольга Ляпко
14:09 28 Aug 23
Візитом до центру лишилися дуже задоволені.Були на діагностиці.Приємна атмосфера та привітні дівчата.Дуже вдячна ,що допомогли з вирішенням проблеми з якою зверталися протягом двох років не до одного спеціаліста.
Уляна Кравчук
Уляна Кравчук
11:22 28 Aug 23
В мене була проблема з стукотом у вухах ,багато клінік обходила і ніхто не міг пояснити чому. Тільки тут мені сказали проблему, дуже рада що знайшла хороших спеціалістів 😇😇😇
Katerina pavelko
Katerina pavelko
16:53 24 Aug 23
Дуже кваліфіковані спеціалісти і якісний сервіс та підхід, особливо до дітей.Були на лор-консультації та діагностиці.Якісні слухові аппарати.Рекомендую Беттертон.Дякую вам
Natalia Romaniv
Natalia Romaniv
07:13 22 Aug 23
Хочу поділитись відгуком про відвідування центру слуху, мене дуже сподобалась атмосфера доброзичливості, я відчула щиру турботу про своє здоровʼя ♥️ Обовʼязково при потребі буду звертатись 👌
Yulya Balog
Yulya Balog
18:49 21 Aug 23
Дуже дякую Кунець Анні Іванівні, за її професіоналізм та кропітку роботу, допомогла у вирішені проблеми, та пояснила все від А до Я, а ще хочу подякувати адміністраторам за привітність і дбайливість.
Лесик Фесик
Лесик Фесик
14:37 31 Jul 23
Дуже задоволена, що натрапила на ваш центр. Прийняли в день звернення, зробили аудіометрію підлітку на сучасному обладнанні, все детально розказали, описали, попередили всі ризики і надали рекомендації з подальшого дообстеження. Щиро вдячні за привітність і турботу! Окреме "Дякую!" від дитини за цукерочки і смачну водичку)))
Таня Прокопчук
Таня Прокопчук
12:50 18 Jul 23
Дуже задоволена, що потрапила на прийом до чудової лікарки Кунець Анни Іванівни, кваліфікована, приємна лікарка, яка прекрасно промила мені мигдалики за кілька прийомів по саме не хочу😂 буду звертатись ще!Адміністратори, загальна атмосфера теж дуже приємні
Роксолана Швабович
Роксолана Швабович
19:48 29 Jun 23
Звертались вчора в ЛОР- центр, приємний колектив швидке і якісне обслуговування, приємна атмосфера, дитина має чим зайнятий чекаючи результат.
Оля Заремба
Оля Заремба
10:15 22 Jun 23
Дуже гарний і привітний персонал,доступно все пояснюють,швидко і легко пройшла процедури і відразу отримала результати на руки,однозначно рекомендую❤️
Володимир Поротніков
Володимир Поротніков
08:07 22 Jun 23
Ввічливий і професійний персонал.сучасна апаратура. Швидко зробили аудіограму та одразу видали результат. Є дитячий куточок. Зручна зона очікування. Зручне місцерозташування. Неподалік є парковка біля цирку.
Katya Yu
Katya Yu
12:12 21 Jun 23
Чудовий центр, я більш ніж задоволена візитом. Персонал уважний і привітний, пояснюють все покроково і зрозуміло. Впевнена, що за потреби звернусь іще
Анна Драновська
Анна Драновська
13:13 16 Jun 23
Щиро вдячні за професійний підхід та чудову атмосферу (для огляду дітей-це важлива умова).Наші візити повторні,адже багато років довіряємо слух лор-центру Беттертону.
Ірина Хольвінська
Ірина Хольвінська
11:08 08 Jun 23
Рекомендую,приємний колектив і ставлення до пацієнтів дуже гарне.Перевіряла слух в себе виявився в межах норми,а я переживала)Дякую вам дівчатка!
Iryna Sokyrko
Iryna Sokyrko
07:31 30 May 23
Робили тимпанограму дитині, задоволені. Процедуру зробили швидко та якісно. Нове обладнання, що порадувало. Однозначно будем звертатись ще, бо при аденоїдах слух треба тримати на контролі.
Марія
Марія
11:52 07 May 23
Лікар те, що треба і якщо приходите з дітками, то вони мають чим зайнятись, поки ви на прийомі
Darya Lininskaya
Darya Lininskaya
12:03 05 May 23
Робила діагностику слуху в Беттертоні, центр дуже сподобався, адміністратор Лілія дуже уважна і турботлива, сама діагностика пройшла швидко і одразу результати на руки. Лікар все пояснила докладно і зрозуміло. Рекомендую!
Миллок Хорошая
Миллок Хорошая
08:55 04 May 23
Дуже зручна локація, легко добратись. Радує те, що приймають тут з турботою і ставляться з розумінням. Нагадують за візит, а то в теперішньому ритмі життя можна все забути. Здивувало, що лікар подзвонив і запитала про мій стан)Дякую
Марян Гарматій
Марян Гарматій
08:33 04 May 23
Можу тільки рекомендувати звертатись в Беттертон. Завжди привітні, уважні, а головне вирішили моє питання. І ще одна приємність, пригостили кавою
Richi_top1
Richi_top1
16:27 25 Dec 20
Що особливо сподобалося - це люди, які тут працюють!!! Люди, які горять своєю справою, постійно розвиваються і, що головне, присутнє відчуття, що тобі тут хочуть допомогти)Однозначно рекомендую!
Смотреть все отзывы
js_loader
Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.