Лор-лікар Львів

Адреса:

м. Львів,
вул. Городоцька, 81

Графік работи:

Пн-Пт – 09:00 до 18:00
Сб-Вс – вихідний

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com

Підключайтесь до наших чат-ботів

Інструкція

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Лікарі, котрі приймають в центрі


Шукаєте якісні слухові апарати та послуги гарного ЛОРа у Львові? Їх можна підібрати в центрі слуху «Беттертон», який працює в центральній частині міста. Тут надають комплексну допомогу в питаннях реабілітації слуху. Досвідчені фахівці працюють на результат, роблячи все для поліпшення якості життя людей із вадами слуху . Також у центрі використовується сучасне обладнання, що дозволяє проводити точну діагностику слуху та ЛОР-захворювань.

Послуги, доступні в центрі

Львівська філія «Беттертон» спеціалізується на слухопротезуванні. Також до нас можна звертатися за ЛОР-послугами. Отоларингологи центру консультують пацієнтів, проводять інструментальні огляди. Вони діагностують ЛОР-хвороби і призначають лікування, проводять необхідні процедури.

Тут можна:

 • Пройти комплексну діагностику і виявити точну причину і тип порушення слуху. Для цього використовуються методи тимпанометрії, тональної аудіометрії.
 • Отримати консультацію отоларингологів і сурдологів. Вони розкажуть, чи підлягає ваш випадок приглухуватості лікуванню, а також порекомендують заходи корекції.
 • Підібрати якісні слухові рішення. Ми пропонуємо продукцію американського бренду Starkey з гарантією від виробника.
 • Отримати індивідуальні налаштування слухових рішень. Наші фахівці програмують їх за результатами аудіограми.
 • Виготовити вушні вкладки або корпуси слухових апаратів. Ми робимо їх по зліпкам ваших вух.
 • Отримати допомогу в адаптації. Наші сурдологи будуть підтримувати вас на етапі звикання до слухових апаратів.
 • Проконсультуватися з отоларингологом, пройти діагностику та отримати лікування ЛОР-захворювань. 

Також у центрі доступні послуги сервісу і ремонту приладів для корекції слуху. Пацієнти, які обслуговуються у нас, отримують комплексну підтримку з усіх питань.

Крім реабілітації слуху, до нас можна звертатися за ЛОР-послугами. Отоларингологи центру оглядають, консультують пацієнтів, проводять інструментальні огляди. Вони діагностують ЛОР-хвороби і призначають лікування, проводять необхідні процедури.

Плюси звернення в «Беттертон» (Львів)

У нашій філії ви можете перевірити свій слух на кращому в місті обладнанні. За результатами діагностики ми пропонуємо сертифіковані слухові апарати від авторитетного бренду. Вони допоможуть вам чути краще і відчувати себе впевненіше в будь-яких ситуаціях.

Чекаємо вас за адресою: Львів, вул. Городоцька, 81.

Відгуки клієнтів Центру Беттертон у Львові
Яна Шпек
Яна Шпек
19:30 15 May 24
Дуже дякую центру Беттертоне, зокремалікарю Лаврів Лілії Михайлівні за уважнеставлення, професійний підхід, позитивну енергетику.Зверталась за рекомендацією лор лікаря після перенесеного гнійного отиту, який дав ускладнення і була часткова глухота, слух завдяки правильному лікуванню відновився, на обстеженні власне мене додатково заспокоїли, що все в межах норми. Бажаю вам успіхів, процвітання, вдячних та задоволених пацієнтів! Ви робите людей щасливішими!!! Рекомендую 😊
Алла Лукачович
Алла Лукачович
12:29 15 May 24
Я була на прийомі з дитиною у лікаря Романів Наталі Іванівна , як спеціаліст 💪Все швидко ті знає підхід до дитини . Все супер . Дякую!!
Орхі Дея
Орхі Дея
08:17 15 May 24
Була у лора Романів Наталїі Іванівної. Чудовий спеціаліст, уважна і толерантна. Персонал клініки ввічливий!!! Рекомендую клініку!!!
Taras Holovanych
Taras Holovanych
08:02 15 May 24
Наталя Стефанишин
Наталя Стефанишин
09:36 14 May 24
Дуже привітні лікарі.Все на вищому рівні рекомендую.
Ярослав Копиленко
Ярослав Копиленко
11:33 08 May 24
Дуже приємний персонал, швидко виконають роботу. Легко пояснюють усі нюанси. Видача результатів одразу після закінчення
Alina Suchowiecka
Alina Suchowiecka
01:46 04 May 24
Щиро дякую персоналу центру Беттертоне, зокрема лікарю Наталії Іванівни за уважне ставлення, професіоналізм та щирі посмішки. Бажаю вам успіхів та розвитку в подальшій праці і служінні людям.
Serhii Burlachenko
Serhii Burlachenko
17:02 02 May 24
Все було добре, зустрічають привітно, приймаючий лікар ЛОР у нас була хорошим спеціалістом і детально та доступно пояснила поточний стан і можливі наступні кроки. Добре, що навіть на неприємні процедури знаходять контакт з дитиною і все було без криків! ДЯКУЮ, рекомендую!
Соня Цебряк
Соня Цебряк
08:22 25 Apr 24
Дуже привітні, зроблять каву)) сервіс та професійність на вищому рівніІ ціни помірні)
Fermino
Fermino
22:37 24 Apr 24
Nastya Tsybulska
Nastya Tsybulska
19:29 23 Apr 24
Дуже турботливі спеціалісти.
Дмитрий Чeрняховский
Дмитрий Чeрняховский
12:29 17 Apr 24
Привітний, приємний персонал, смачний чай, дякую персоналу та лікарці за консультацію, залишились лиш приємні враження від відвідування, всім раджу 🫡
Уляна Бачинська
Уляна Бачинська
15:43 16 Apr 24
Щиро рекомендую , лікаря Романів Наталію , дуже гарний підхід до дитини, гарно провірили слух ,приємна атмосфера.
Олена Ілюк
Олена Ілюк
09:56 15 Apr 24
Відвідували даний ЛОР-центр з 10-річною дочкою.Потрібно було виготовити аква-баруші, так як ми мали операцію шунтування(у двох вухах шунти) і нам не можна відповідно мочити вуха. Дуже гарну і професійну отримали консультацію ,були в лікаря Романів Наталії .Зробили відбитки і до 7-и днів отримали свої баруші.І тепер можемо відвідувати басейн😊Дякуємо щиро центру «Беттертон»!
Іра Слюсарчук
Іра Слюсарчук
10:22 05 Apr 24
Дуже приємний і щирий персонал. Окрема подяка буде Романів Наталі Іванівні, що допомогла і ми вирішила проблему. Ви професіонал своєї справи.
Безгина Анастасия
Безгина Анастасия
13:28 03 Apr 24
Лише приємні емоції. По-перше, чудові лікарі. Нарешті правильний діагноз і вірне лікування. По-друге, дякую всім працівникам центру за щирість, легкість і смачну каву. Рекомендую!
Христина Кореневич
Христина Кореневич
15:37 29 Mar 24
Якісне обслуговування
Nataliya Horina
Nataliya Horina
15:56 26 Mar 24
Дякую ЛОР центру Беттертон за якісно проведену аудіометрію та за прекрасних спеціалістів. Однозначно, буду рекомендувати Вас усім знайомим!!!
Uliana Mark
Uliana Mark
19:36 24 Mar 24
Rejoice Samuel
Rejoice Samuel
07:06 21 Mar 24
Найкращі лікарі, найкраще обслуговування, дуже привітні та спокійні працівники, дуже рекомендую
Bodya Polomany
Bodya Polomany
13:33 19 Mar 24
Вже не перший рік користуюся їхніми послугами. Потужний центр слуху з неймовірно талановитими і професійними спеціалістами!
Марианна Самотис
Марианна Самотис
12:52 19 Mar 24
Все сподобалось. Дуже хороші і уважні працівник. Все на найвищому рівні.
Vira Kurylo
Vira Kurylo
10:25 18 Mar 24
Мені сподобалося , робила тимпанометрію ,лікар приємний , компетентний , все розповіла , все швидко і точно , буду замовляти індивідуальні беруші для роботи !
Anastasiya Zinchuk
Anastasiya Zinchuk
10:20 15 Mar 24
Я дуже задоволена послугами центру Беттертон, приємна атмосфера , турботлива лікарка, чудові беруші, якими я користуюсь вже біля двох років, і буду користуватись ще!
Natalia Omelchuk
Natalia Omelchuk
16:36 14 Mar 24
Бармен 23
Бармен 23
16:15 14 Mar 24
Andrii Borodai
Andrii Borodai
16:50 13 Mar 24
Сьогодні був на прийомі у чудового лікаря Анни Іванівни Когут. Персонал клініки ввічливий та знає свою роботу. Дуже дякую за проведені обстеження та детальну консультацію. Отримав відповіді на всі свої питання та навіть більше! Тут працюють професіонали своєї справи
Geladamoria
Geladamoria
08:07 13 Mar 24
Станіслава Ошовська
Станіслава Ошовська
09:52 06 Mar 24
Дуже гарне обслуговування, завдяки вам я знову чую! Це вже мої другі слухові апарати, першим користувалася 5 років і дуже задоволена. Анна Іванівна Когут дуже чуйна і хороша лікарка, дівчата адміністратори теж завжди допоможуть і проконсультують
Oksana Havryljuch
Oksana Havryljuch
11:03 01 Mar 24
Персонал на вищому рівні. Дякую.
Наталія
Наталія
15:12 28 Feb 24
Альона Тарабара
Альона Тарабара
15:39 26 Feb 24
Була на прийомі у лікаря Романової. По-перше я запізнювалась, але дяка мене почекали і прийняли. Це вже дуже приємно. Всі дуже привітні і допомагали у деяких моїх питаннях по локаціях, бо я не місцева. Лікар обстежила з усіх сторін і знайшла одну з можливих причин мого дискомфорту, яку не знаходили інші лікарі до того. Маю надію що вона допоможе у подальшому. Центр рекомендую
Андрій
Андрій
17:37 21 Feb 24
Чудова атмосфера,файне ставлення до клієнта,пропонують:каву,чай,все супер, дякую,рекомендую.
Светлана Николаева
Светлана Николаева
16:00 21 Feb 24
Уважний лікар, ввічливі працівники, рекомендую)
HR L1
HR L1
11:30 21 Feb 24
Дуже хороші, та розумні лікарі)
Инга Чухрай
Инга Чухрай
12:08 16 Feb 24
Після відвідування центру залишилися позитивні емоції, записали наступного дня після дзвінка, Наталія Іванівна перевірила слух коли дитина спала і не прокинулася від цього, адміністратор та лікар дуже ввічливі, всім рекомендую звернутися до центру якщо у вас є потреба.
Галина Вавричук
Галина Вавричук
08:57 16 Feb 24
Все сподобалось.
Alina Kravchenko
Alina Kravchenko
14:44 15 Feb 24
Дуже допоміг лікар-отоларинголог! Професійна, тактовна, вміє спілкуватися з дітками і доступно пояснила мені проблему і шляхи її вирішення! Будемо звертатися постійно 👌🏻
storage raccoon
storage raccoon
08:26 15 Feb 24
Маю досвід лікування у даному центрі. Неодмінним плюсом є те, що лікар може доступно відповісти на безліч питань пацієнта, висвітлити плюси й мінуси тієї чи іншої схеми лікування, допомогти визначитися. Можу порівняти з іншим відомим лор-центром у Львові - у Беттертоні приділяють достатньо уваги й часу вам і вашому захворюванню.Моя лікар Романів Наталія - дуже рада, що потрапила до неї і вдячна за турботу. Допомогла мені вирішити досить складне питання.Працівники клініки на Городоцькій, 81 справили гарне враження, привітні та доброзичливі.
Володимир Лівша
Володимир Лівша
09:25 14 Feb 24
Провели діагностику, підібрали апарат, дали рекомендації. Уже пару років зв'язуються з нами з нагадуванням про необхідність щорічної перевірки/доналаштування слухового апарату. Чудові працівники, ввічливі, акуратні, виглядають професійно.Дякую.
Olena Tsymbalista
Olena Tsymbalista
12:35 07 Feb 24
Все пройшло на вищому рівні) Лікар Наталія Іванівна дуже компетентна і приємна в спілкуванні)Дуже приємні дівчатка на рецепції)
Тетяна Адаменко
Тетяна Адаменко
11:55 07 Feb 24
Я задоволена спеціалістом Романів Наталією Іванівною. Людина доступно все пояснює, має підходи до людей.
Оля Вус
Оля Вус
15:36 05 Feb 24
Щиро дякуємо за кваліфіковану консультацію.Персонал дуже приємний. Рекомендую.
Артем Суддя
Артем Суддя
18:46 23 Jan 24
Орест Яблонський
Орест Яблонський
17:34 20 Jan 24
Приємний, ввічливий персонал! Професійна і людяна консультація лікаря!
Sveta prokhorova
Sveta prokhorova
10:06 20 Jan 24
Доброго дня, хочу поділитися своїм враженням, цей лор- центр мене приємно здивував, приємний і уважний персонал, що до лікаря- Лора, також досвідчена дівчина, нажаль не пом'ятаю ім'я, все розказала, пояснила все по пунктах! Я дуже задоволена! Рекомендую цей центр! Дякую вам за вашу роботу!!! Миру і процвітання вам у вашій роботі!!!! Слава Україні!!!🇺🇦🙂
Karina Kasarab
Karina Kasarab
13:52 12 Jan 24
Дуже приємні лікарі, затишно, запропонували кавуську) Дуже професійний підхід, все розказали-показали, бабуся дуже щаслива, каже у неї почалось нове життя, бо дівчаика подарували їй слух 🥰 Дуже реуомендую!
Наталя Ната
Наталя Ната
13:45 12 Jan 24
Дуже задоволена результатом відвідування. Все зробили на місці, і промивання і аудіограму, підібрали апарати , підлаштували їх . Уся команда працює злагоджено, багато корисної інформації. Дуже рекомендую!
Valeriya ROGACH
Valeriya ROGACH
17:40 11 Jan 24
Доброго вечора! Хотіла бо подякувати усій команді(адміністраторам,медсестричкам та лікарям)Персонал максимально уважний до пацієнтів і зацікавленний в тому,щоб допомогти. Все доступно пояснюють,покрово призначають лікування,процедури,слідкують за динамікою та станом пацієнта і будуть вести вас до повного вашого відновлення. Дуже приємна атмосфера,ввічливі та уважні до кожного пацієнта! Усім рекомендую відвідати цей центр,хто має ЛОР-проблеми! Ви будете задоволені
roksolana yatsyk
roksolana yatsyk
06:52 11 Jan 24
Відвідали ЛОР-центр з моїм 11-річним сином, проходили обстеження ЛОР-органів і провіряли слух. Все на найвищому рівні: компетентні лікарі, детально обстежили дитину і все гарно пояснили, приємні дівчата в приймальній, загалом атмосфера дуже позитивна. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Vladimir Gutey
Vladimir Gutey
21:04 10 Jan 24
Залишився дуже задоволеним уважністю, ввічливостю і професіоналізмом працівників.
Volodymyr Litichevskyi
Volodymyr Litichevskyi
14:39 03 Jan 24
Ірина Мороз
Ірина Мороз
14:38 27 Dec 23
Света Беласик
Света Беласик
07:39 26 Dec 23
Я дуже задоволена. Проходила стільки обстежень і ніхто не бачив, що були проблеми з барабанної перетинкою! Лікар Наталія Іванівна Все доступно і зрозуміло пояснила. Дівчата на рецепшн дуже уважні. Дякую вам
Марія Віхрецька
Марія Віхрецька
14:22 24 Dec 23
Щиро дякую за наполегливу та самовіддану працю! Сервіс та обслуговування на вищому рівні!
Назарій Данилко
Назарій Данилко
11:41 22 Dec 23
Хочу порекомендувати Когут Анну Іванівну, дуже професійний лікар! Оглянула, відповіла на всі мої запитання, пояснила що і як, підібрала мені топові апарати такі як я хотів, також хочу відмітити дівчат з рецепції, завжди привітні, ввічливі і запропонують каву/чай! Щиро Вам усім Дякую🫶P.S. Апарати Starkey Evol AI 2400 IT C R
Roman Denys
Roman Denys
15:17 21 Dec 23
Дуже професійні і якісні спеціалісти. Щиро дякую!
Петро Янів
Петро Янів
14:31 20 Dec 23
Юлія Кульчицька
Юлія Кульчицька
15:08 16 Dec 23
Привітний персонал та хороші спеціалісти)
Аліна Браташ
Аліна Браташ
06:58 15 Dec 23
Швидкий запис, комфортні умови, кваліфікований персонал! Провели обстеження та надали рекомендації! 👍
Зоряна Двуліт
Зоряна Двуліт
13:41 14 Dec 23
Дякую команді Беттертон за консультацію і приємну атмосферу!
atonoxa
atonoxa
10:09 14 Dec 23
Дуже вдячний, дівчата просто супер!
Віка Ярема
Віка Ярема
13:09 12 Dec 23
Мегакруті дівчата !Приємний колектив добрі уважні до діток особливе ставлення!Лікарка кваліфікована все доступно зрозуміло пояснить порекомендує і допоможе!Дякуюємо дуже !10з10🥰
Юлия Шевченко
Юлия Шевченко
09:16 06 Dec 23
Дуже привітні співробітникиСправжні професіонали
Maria Oleksiv
Maria Oleksiv
09:15 04 Dec 23
Юрій Балушко
Юрій Балушко
10:29 01 Dec 23
Хороші і професійні фахівці
Елена Мардарина
Елена Мардарина
14:01 28 Nov 23
Дуже довго шукали якісний апарат з гарним лікарем та якісним обслуговуванням з добрим ввічливим персоналом. Повністю вирішили питання. Задоволені. Велика подяка за допомогу лікарю Когут Анні Іванівні та адміністраторам. Рекомендую 😊👍
Александр Цушко
Александр Цушко
12:54 28 Nov 23
гарне місце, з гарними спеціалістами!👍
Міша Костів
Міша Костів
17:33 22 Nov 23
Юлія Штаюра
Юлія Штаюра
06:25 19 Nov 23
Тут працюють дуже приємні люди, гарна атмосфера.Я вважаю прийом у лікаря тут якісним!
Jaesan Luck
Jaesan Luck
12:30 17 Nov 23
Дуже приэмнi люди приймали мене з мэю проблемой, висококвалiфiкована допомога, та людянi цiни.Пiшла вiд лiкаря задоволена, та,практично, здорова.Благополучия, миру та здоровья зичу коллективу цього закладу та процвiтання!
Vasily Utynkevych
Vasily Utynkevych
08:25 17 Nov 23
Гарні спеціалісти. Рекомендую кому потрібно перевірити слух.
Саня Засмучений
Саня Засмучений
08:23 17 Nov 23
Все дуже добре
Марія Сулило
Марія Сулило
20:17 09 Nov 23
Привітний колектив,висококваліфіковані лікарі.Завжди дуже приємно ходити на контрольні огляди,завжди залишаються тільки позитивні враження.
Oksana Boqdanivna
Oksana Boqdanivna
19:39 09 Nov 23
Дуже дякую, мені сподобалося, лікар і адміністратор дуже приємні, провіряли слух дитині 1рік 11місяців. Все чітко пояснили та надали додаткові рекомендації.
Nataliya Kuzmak
Nataliya Kuzmak
15:11 09 Nov 23
Дуже задоволена візитом в клініку. Привітний, ввічливий персонал, уважний та кваліфікований лікар!
Catérine Korchagin
Catérine Korchagin
15:23 07 Nov 23
Яна Процюк
Яна Процюк
10:07 07 Nov 23
Одна з найкращих клінік, в яких я бувала. Якби усі лікарі, адміністратори в інших клініках були б такими ж привітними, професійними і відповідальними - наша медицина була б на найвищому рівні. Дякую за якісну допомогу, за вирішення проблеми і за комплексний підхід до ситуаціі.Вночі вдарилось вухом в ліжко, як результат - свист у вусі, біль, шум, погіршення слуху, невеличкий крововилив і збирання гною. Завдяки пані Наталі і її професійному лікуванню за півтори тижні вже відновилась на 90%Якщо думаєте йти чи ні в цю клініку - однозначно рекомендую!
Лилия Халковская
Лилия Халковская
15:01 27 Oct 23
Хочу висловити подяку лікарям Львівського Центру РОМАНІВ Н.І., КОГУТ А.І., консультантам рецепції за професіоналізм, чуйність та доброзичливість по відношенню до відвідувачів закладу .Вислухавши мої проблеми щодо слуху, які інші лікарі не змогли виявити та вирішити, Наталія Іванівна (Романів) направила мене на діагностику, визначила схему, препарати та методи лікування. Завдяки чому я пройшла правильне лікування.І я знову чую та радію звукам навколо себе!Дякую!!!
Таня Боровик
Таня Боровик
16:31 26 Oct 23
Нас зустріли теплим прийомом,в клініці гарно та дуже атмосферно, уважний та привітний персонал.Лікарка Когут Анна Іванівна дуже уважна до своїх пацієнтів,прийом на найвищому рівні.Всім буду рекомендувати ваш Лор-цент.Дякуємо 🙂
Іруся Прийма
Іруся Прийма
10:31 26 Oct 23
Чудовий центр для перевірки слуху. Працюють хороші фахівці, та дуже привітний персонал. Записали на прийом в той же день, коли я до них звернулася, за що я дуже вдячна.
Михаил Гий
Михаил Гий
15:07 20 Oct 23
Paul Pontus
Paul Pontus
19:50 19 Oct 23
Після покупки мотоцикла захотів захистити слух, бо при швидкій їзді було дуже неприємно і звуки вітру швидко втомлюють. Вибір пав на індивідуальні беруші по зліпку вух. Був на прийомі у Наталії Іванівни Романів.Процедура пройшла дуже швидко і без будь якого дискомфорту. Пані Наталія все дуже добре пояснювала і розказувала.Надзвичайно сподобався прийом та клініка.Сьогодні вже приміряв іх із шоломом і відчуття чудові, сидять беруші ідеально!!!Нетерпиться випробувати їх на першому ж виїзді😊Буду однозначно рекомендувати своїм друзям та знайомим!
gretta romaniv
gretta romaniv
20:33 17 Oct 23
У центрі Беттертон працюють досвідчені оттоларингологи. Я дуже вдячна лікарю-отоларингологу Кунець Анні Іванівні за підбір та налаштування слухових апаратів моїй мамі. Центр слуху не просто продає слухові апарати, а робить життя комфортним. Рекомендую цей заклад для діагностики слуху та підбору слухових апаратів. Бобажання, щоб таких центрів слуху було більше у Львівській області. На даний час у нашій області такий центр є один у місті Львові.
Наталія Дацишин
Наталія Дацишин
17:50 16 Oct 23
Щиро дякую чудовому лікарю Анні Іванівні та Лор-центру "Беттертон ",за теплий і такий необхідний для нас візит! Лікар дуже уважно і з усмішкою на обличчі, оглянула дитину(яка після невдалого лікування зуба не підпускає до себе лікарів) зробила відповідні обстеження, все пояснила, назначила лікування! Дуже задоволені оглядом лікаря Анни Іванівни, її професійний підхід і роботою кваліфікованого персоналу!"Дуже смачні у Вас цукерки..."🥰Дякуємо Вам і щиро рекомендуємо Ваш центр!
Алёна Зданевич
Алёна Зданевич
15:24 16 Oct 23
Дуже дякую, мені все сподобалось! Для мене було важливо дуже швидко попасти на прийом і дівчина адміністратор увійшла в моє положення та записала мене в той же день до лікаря. Коли ми прийшли, нас дуже гарно зустріли та запропонували теплі напої. Дівчатам на рецепції велике дякую! Лікар дуже приємна, моя дитина навіть не разу не заплакав (2,5 роки), коли йому перевіряли слух. Все було дуже обережно та ввічливо. Результатом обслідування і поясненням - залишилась задоволена. Все чітко і ясно пояснили та надали додаткові рекомендації.Візитом я залишилась дуже довольна!Рекомендую!!!
Lina Mango
Lina Mango
18:12 14 Oct 23
Була на огляді у лора Наталії і дуже задоволена, отримала куди більше чим очікувала (крім запиту провела повний огляд і відповіла на всі питання, пояснила все, що цікавило) + дуже професійний підхід, приємний сервіс.
Людмила
Людмила
15:52 13 Oct 23
Приводила на прийом особливу дівчинку 12 років у якої сенсоневральна глухота обох вух. Дуже вдячні лікарю Анні Іванівні, за терпіння та чутливість. Обстежила дитину і підібрали слуховий аппарат, яким ми задоволені. Був цікавий підхід, терпіння і розуміння. Високий професійний рівень. Вони завжди цікавилися, телефонували про слух і як дівчинки ці апарати, бо є з чим порівняти.Сервіс на високому рівні. Дівчатка молодці на саоєму місці. Раджу всім спробувати. Дуже вдячні!
Галина
Галина
14:19 12 Oct 23
Дуже приємний і турботливим персонал🤗
svitlana blonska
svitlana blonska
20:04 11 Oct 23
Звернулась з моєю мамою щоб підібрали для неї слуховий апарат Мамі 82 роки .Дуже ввічливий і привітний персонал Лікар Кунець Анна Іванівна обстежила слух в моєї мами та підібрала хороший апарат а також постійно супроводжує, консультує нас і перевіряє апарат Рекомендую
Юра Рибаха
Юра Рибаха
16:34 11 Oct 23
Хороші фахівці своєї справи , люди які знають свою роботу. Дуже привітній персонал, завжди готові допомогти . Замовлення приходить швидко, є повний технічний супровід.
Аделіна Брановська
Аделіна Брановська
15:30 05 Oct 23
Дуууже сподобалась клініка)Привітні та дбайливі лікарі та весь персонал клініки, усмішка на обличчі після візиту не сходила ще пару годин😄
Євгенія
Євгенія
19:58 04 Oct 23
Приїхали гуляти до Львова, але настрій зіпсував сильний біль у вусі. Беттертон перша клініка де готові були прийняти в цей же день.Лікар швидко визначила причину болю і призначила лікування, яке вже в вечері повністю позбавило неприємних відчуттів.Дуже чемна адміністратор телефонувала за декілька днів, щоб дізнатись як я себе почуваю.Дякую за турботу, дієвість і гарний сервіс!
Oksana Melnyk
Oksana Melnyk
07:04 04 Oct 23
Була на прийомі у отоларинголога Романів Наталії Іванівни, все сподобалось.Лікар все детально пояснює, розказує, уважно оглядає,відповідає на запитання.Рекомендую дану клініку, де можна отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста. Привітний та кваліфікованих персонал! Успіхів Вам.
Arthur Bilak
Arthur Bilak
13:43 03 Oct 23
Дуже приємний персонал, дбайливе ставлення і всі дуже привітні.
Міша Шемеляк
Міша Шемеляк
09:05 03 Oct 23
Самі красиві та позитивні дівчата, заходиш одразу слух появляється)))
Евгений Кухарук
Евгений Кухарук
08:17 19 Sep 23
Дуже рекомендую. Чудові лікарі і хороший сервіс.
Олексій Налисник
Олексій Налисник
12:29 14 Sep 23
Якість слухових апаратів starkey відмінне, звучання чудове. Обслуговування у центрі прекрасне. Велика подяка лікарю Анні Іванівні за її професіоналізм і розуміння.
Maria Mykhailova
Maria Mykhailova
09:21 13 Sep 23
Taisiia Boiko
Taisiia Boiko
18:22 09 Sep 23
Була на прийомі у лікаря Романів Наталії Іванівни. Чудовий спеціаліст і приємна людина. Відповість на усі ваші питання. Рекомендую від чистого серця.
Misa
Misa
10:08 07 Sep 23
Проходив діагностику слуху, все пройшло успішно, працівники привітні.Рекомендую усім !!!
Irchik
Irchik
10:22 05 Sep 23
Абсолютно задоволена прийомом. Рекомендую лікаря Анну Іванівну Когут, яка встановила діагноз на відміну від інших закладів, які я відвідую з 2019року. Щиро дякую!
Богдан Віхоть
Богдан Віхоть
16:22 29 Aug 23
Дуже все сподобалося, привітні, щирі люди, хороші спеціалісти, все обстежити, розповіли, відповіли на всі питання, підібрали апарати, купу всього до апаратів дали, також добре те, що частину грошей оплатили, а частину розбили на певний термін,при тому, що ціна досить помірна серед інших, раді, що попали з першого разу туди, куди потрібно, всім рекомендую)
Ольга Ляпко
Ольга Ляпко
14:09 28 Aug 23
Візитом до центру лишилися дуже задоволені.Були на діагностиці.Приємна атмосфера та привітні дівчата.Дуже вдячна ,що допомогли з вирішенням проблеми з якою зверталися протягом двох років не до одного спеціаліста.
Уляна Кравчук
Уляна Кравчук
11:22 28 Aug 23
В мене була проблема з стукотом у вухах ,багато клінік обходила і ніхто не міг пояснити чому. Тільки тут мені сказали проблему, дуже рада що знайшла хороших спеціалістів 😇😇😇
Katerina pavelko
Katerina pavelko
16:53 24 Aug 23
Дуже кваліфіковані спеціалісти і якісний сервіс та підхід, особливо до дітей.Були на лор-консультації та діагностиці.Якісні слухові аппарати.Рекомендую Беттертон.Дякую вам
Natalia Romaniv
Natalia Romaniv
07:13 22 Aug 23
Класний медичний центр , в свій час нам дуже допоміг)Тепер мій дідусь знає що таке прекрасно чути😘
Yulya Balog
Yulya Balog
18:49 21 Aug 23
Дуже дякую Кунець Анні Іванівні, за її професіоналізм та кропітку роботу, допомогла у вирішені проблеми, та пояснила все від А до Я, а ще хочу подякувати адміністраторам за привітність і дбайливість.
Лесик Фесик
Лесик Фесик
14:37 31 Jul 23
Дуже задоволена, що натрапила на ваш центр. Прийняли в день звернення, зробили аудіометрію підлітку на сучасному обладнанні, все детально розказали, описали, попередили всі ризики і надали рекомендації з подальшого дообстеження. Щиро вдячні за привітність і турботу! Окреме "Дякую!" від дитини за цукерочки і смачну водичку)))
Таня Прокопчук
Таня Прокопчук
12:50 18 Jul 23
Дуже задоволена, що потрапила на прийом до чудової лікарки Кунець Анни Іванівни, кваліфікована, приємна лікарка, яка прекрасно промила мені мигдалики за кілька прийомів по саме не хочу😂 буду звертатись ще!Адміністратори, загальна атмосфера теж дуже приємні
Роксолана Швабович
Роксолана Швабович
19:48 29 Jun 23
Звертались вчора в ЛОР- центр, приємний колектив швидке і якісне обслуговування, приємна атмосфера, дитина має чим зайнятий чекаючи результат.
Оля Заремба
Оля Заремба
10:15 22 Jun 23
Дуже гарний і привітний персонал,доступно все пояснюють,швидко і легко пройшла процедури і відразу отримала результати на руки,однозначно рекомендую❤️
Володимир Поротніков
Володимир Поротніков
08:07 22 Jun 23
Ввічливий і професійний персонал.сучасна апаратура. Швидко зробили аудіограму та одразу видали результат. Є дитячий куточок. Зручна зона очікування. Зручне місцерозташування. Неподалік є парковка біля цирку.
Katya Yu
Katya Yu
12:12 21 Jun 23
Чудовий центр, я більш ніж задоволена візитом. Персонал уважний і привітний, пояснюють все покроково і зрозуміло. Впевнена, що за потреби звернусь іще
Анна Драновська
Анна Драновська
13:13 16 Jun 23
Щиро вдячні за професійний підхід та чудову атмосферу (для огляду дітей-це важлива умова).Наші візити повторні,адже багато років довіряємо слух лор-центру Беттертону.
Ірина Хольвінська
Ірина Хольвінська
11:08 08 Jun 23
Рекомендую,приємний колектив і ставлення до пацієнтів дуже гарне.Перевіряла слух в себе виявився в межах норми,а я переживала)Дякую вам дівчатка!
Iryna Sokyrko
Iryna Sokyrko
07:31 30 May 23
Робили тимпанограму дитині, задоволені. Процедуру зробили швидко та якісно. Нове обладнання, що порадувало. Однозначно будем звертатись ще, бо при аденоїдах слух треба тримати на контролі.
Марія
Марія
11:52 07 May 23
Лікар те, що треба і якщо приходите з дітками, то вони мають чим зайнятись, поки ви на прийомі
Darya Lininskaya
Darya Lininskaya
12:03 05 May 23
Робила діагностику слуху в Беттертоні, центр дуже сподобався, адміністратор Лілія дуже уважна і турботлива, сама діагностика пройшла швидко і одразу результати на руки. Лікар все пояснила докладно і зрозуміло. Рекомендую!
Миллок Хорошая
Миллок Хорошая
08:55 04 May 23
Дуже зручна локація, легко добратись. Радує те, що приймають тут з турботою і ставляться з розумінням. Нагадують за візит, а то в теперішньому ритмі життя можна все забути. Здивувало, що лікар подзвонив і запитала про мій стан)Дякую
Марян Гарматій
Марян Гарматій
08:33 04 May 23
Можу тільки рекомендувати звертатись в Беттертон. Завжди привітні, уважні, а головне вирішили моє питання. І ще одна приємність, пригостили кавою
Richi_top1
Richi_top1
16:27 25 Dec 20
Що особливо сподобалося - це люди, які тут працюють!!! Люди, які горять своєю справою, постійно розвиваються і, що головне, присутнє відчуття, що тобі тут хочуть допомогти)Однозначно рекомендую!
Переглянути всі відгуки
js_loader
Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.