Консультація слухопротезиста

консультация осмотр центр слуха беттертон

Консультація слухопротезиста

Слухопротезист – це фахівець, який займається аналізом аудіограми слабочуючих, його підготовкою до слухопротезування, підбором і налаштуванням слухових апаратів. Також він підтримує пацієнта в подальшому – йому можна задавати питання по адаптації, обслуговуванню, догляду та ремонту приладу.

Навігація по сторінці:

Слухопротезування

Реабілітація слуху (слухопротезування) – комплексна допомога слабочуючих, в ході якої проводиться підбір слухових апаратів, їх настройка і докладне консультування пацієнта. Цим займається кваліфікований лікар-сурдолог.

Симптоми, з якими звертаються до слухопротезиста

Будь-які проблеми зі слухом вимагають звернення до цього фахівця. Найчастіше люди записуються до нього на прийом, коли слух падає різко – повністю або частково. Також варто проконсультуватися, якщо ви чуєте звуки, але не особливо розбірливо.

На окрему увагу заслуговує слухопротезування у дітей. якщо туговухість вроджена, батьки повинні виявити її якомога раніше. Зазвичай це помітно вже в перші місяці життя – дитина не реагує на голос, звуки іграшок. Але краще перестрахуватися і пройти скринінг новонароджених – його можна робити з 3-го дня життя.

Слух погіршився

Один з головних і найбільш помітних симптомів приглухуватості. Зниження сприйняття може проходити різко, або ж непомітно – протягом багатьох років. У другому випадку людина часто не помічає проблему. В основному він дізнається про це від людей з найближчого оточення – рідних, друзів.

Мова оточуючих стала нерозбірливою

Один з тривожних ознак, які вказують, що людині потрібно слухопротезування. При цьому може здаватися, що ви все чуєте, просто люди говорять нерозбірливо. Це оманливе враження – швидше за все, справа в ваших вухах, і потрібно пройти діагностику!

Алгоритм роботи слухопротезиста

Слухопротезист надає пацієнтам комплексну допомогу в реабілітації слуху. Коли людина звертається в центр слухопротезування, йому проводять діагностику, а потім починається робота лікаря-сурдолога.

Консультування

Перша стадія слухопротезування. Спеціаліст уважно вивчає аудіограму – результат дослідження слуху. Він пояснює пацієнту, наскільки серйозні проблеми зі слухом, і як можна їх вирішити.

Консультація дозволяє дізнатися, чого людина хоче від слухового апарату – яку хоче форму, колір. Також фахівець цікавиться способом життя, рівнем активності і звичками пацієнта – щоб зрозуміти, які моделі приладів краще відповідають його потребам. Ця інформація допомагає зробити більш точний підбір на наступному етапі.

Вибір відповідної моделі

Підбір слухового апарату – спільна робота слухопротезиста і його клієнта. Лікар пропонує на вибір кілька моделей, які найбільш точно відповідають вимоги пацієнта. Він допомагає вибрати:

 • Тип носіння – завушний, внутрішньовушний або внутрішньоканальний
 • Потужність – залежно від ступеня приглухуватості
 • Частотний діапазон і число каналів – з урахуванням аудіограми

Завдання фахівця – підібрати модель, яка найбільш точно відповідає ступеню втрати слуху, стилю життя і бюджету клієнта.

Індивідуальне програмування

Коли прилад обраний, проводиться настройка слухового апарату. Лікар програмує різні ступені посилення звуків на різних частотах – по картині аудіограми пацієнта. Потім слабочуючому надягають слухові апарати і проводять контрольне тестування слуху – щоб зрозуміти, наскільки точно внесені настройки.

слухопротезистПереваги слухопротезистів в «Беттертон»

Наш центр сурдології та слухопротезування пропонує послуги слабочуючим різного віку. Тут працюють досвідчені слухопротезисти, які уважно ставляться до пацієнтів і допомагають їм повернутися в світ звуків. Плюси звернення в «Беттертон»:

 • Максимально точна діагностика – дозволяє безпомилково визначити ступінь зниження сприйняття на різних частотах
 • Широкий асортимент моделей – тут можна купити слухові апарати для різних ступенів приглухуватості, на будь-який бюджет
 • Офіційна гарантія – протягом 2 років сервісне обслуговування і ремонт приладів проводимо безкоштовно
 • Максимально ефективне слухопротезування – слухові апарати, пропоновані тут, випущені лідером ринку (компанією Starkey з США)
 • Вигода – в нашому центрі діють знижки та акційні пропозиції, що дозволяють отримати приємні бонуси при покупці
 • Підтримка на етапі адаптації – в процесі звикання можна звертатися до наших слухопротезистів по будь-яким питанням, пов’язаних з носінням приладу

І найголовніше – професіоналізм працюючих тут фахівців зі слухопротезування на вищому рівні! Для них не існує проблем зі слухом, яких не можна вирішити.

Важливість допомоги фахівця

Без допомоги слухопротезиста не вийде правильно підібрати прилад для корекції слуху. Тільки фахівець розбирається у всіх тонкощах технічних характеристик і може вибрати модель під індивідуальні потреби слабочуючих. Крім того настройка слухових апаратів без спеціального обладнання і знань неможлива. Таке під силу тільки кваліфікованому лікарю.

Потрібна консультація слухопротезиста? Заповніть спеціальну форму на сайті або зателефонуйте нам, щоб записатися на прийом!

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *