Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Статті

Спочатку літа всі ми будуємо багато планів. Але час йде швидко, і ось уже серпень на носі, а багато ще не зроблено. Знайома історія? Можливо, ви планували за літо підібрати слуховий апарат, але так і не встигли. Можемо з цим допомогти – прямо зараз в нашому центрі проходить акція «слуховий апарат нарозхват»!

Детальніше

З вуха пішла кров? Це небезпечний симптом, який свідчить про серйозні проблеми зі здоров’ям. Дізнайтеся, що його викликає, як зупинити кров і уникнути кровотеч надалі.

У нормі зі слухового проходу виділяється тільки сірка. При появі будь-яких інших виділень потрібно звертатися до лікаря. Особливо якщо у вас тече кров із вуха. Це є наслідком травми або патологічного процесу. Потрібно терміново з’ясувати причину і вжити заходів – інакше будуть небезпечні наслідки.

Детальніше

Носите слуховий апарат? Тоді ваше завдання – дбайливо за ним доглядати, і головне – захистити від вологи. Вона постійно буде присутня на корпусі приладу і проникати всередину. Дізнайтеся, які корисні прилади допоможуть висушити ваші слухові апарати, і де їх купити.

Детальніше

Хочете отримати допомогу кваліфікованого лікаря сурдолога? Наш спеціаліст Христина Оганян нещодавно отримала 2 категорію Дізнайтеся, що це значить, як надють категорії, і яким вимогам повинен відповідати лікар.

Лікарям центру «Беттертон» важливо, що пацієнти виходили з їхнього кабінету не просто задоволеними, а щасливими і з вирішеною проблемою. Для цього вони постійно розвиваються і проходять курси, тренінги та інші заходи. Нещодавно наш отоларинголог і сурдолог Христина Оганян пройшла підвищення кваліфікації. Тепер вона лікар 2 категорії і надає ще більш якісні послуги в лікуванні ЛОР-хвороб та сурдології.

Детальніше

Носите слухові апарати і внутрішньовушні аксесуари до них? Їх потрібно регулярно чистити від сірки і забруднень. Дізнайтеся, як це правильно робити.

Є кілька аксесуарів, які контактують із вухом досить щільно. Це вкладки для слухових рішень, беруші, а також слухові апарати внутрішньовушного типу. Давайте розберемося, як за ними доглядати, і які аксесуари в цьому допоможуть.

Детальніше

Відчуваєте дискомфорт після конхотомії або іншої операції на носі? Дізнайтеся, чому це не можна залишати без уваги, і як можна вирішити проблему.

Синдром порожнього носа (СПН) – це досить рідкісне захворювання, при якому порушується природний процес дихання. Людина відчуває порожнечу і сухість у носі, може страждати задухою, болями. Зазвичай ця патологія виникає, коли внутрішня порожнина носа була пошкоджена при травмі або хірургічному втручанні. У медицині також зустрічається термін “синдром широкої носової порожнини”.

Детальніше

Працюєте в авіації? Дізнайтеся, як це впливає на слух, і чому не можна приховувати приглухуватість. Отримайте допомогу в профілактиці і лікуванні порушень слуху у пілотів.

Авіаперельоти тісно пов’язані з великим навантаженням на слухову систему. Тому пілот цивільної авіації або ас у своїй роботі постійно ризикує втратити слух. Професійна приглухуватість – поширена проблема, з якою стикається пілот авіа і весь інший льотний склад. Найчастіше вона розвивається у тих, хто не використовує спеціальних захисних засобів для вух. Давайте розберемося, як зниження слуху у пілота впливає на його роботу.

Детальніше

Носите слухові апарати і не встигли «подружитися» з батарейками для них? Дізнайтеся все про їх типорозміри, правила заміни, перевірку та придбання. Пропонуємо якісні батарейки всіх типів від кращих виробників!

Для живлення слухових апаратів використовуються спеціальні батарейки – повітряно-цинкові. Вони вимагають активації і відрізняються за типорозмірами. Тому перш ніж купити батарейки для слухових апаратів, потрібно зрозуміти, який номер вам потрібен. Розберемося з цим більш детально!

Детальніше