Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Статті

Якщо у вас втрата слуху, носити слуховий апарат треба обов’язково. Він забезпечить необхідну звукову стимуляцію та попередить подальшу втрату слуху. До того ж, чим раніше почнеться реабілітація, тим легше буде звикнути до приладу.

Люди, які відкладають покупку слухового апарату, дуже багато втрачають. Без стимуляції їхні вуха «відвикають» сприймати звуки, атрофуються центри мозку, що відповідають за сприйняття. А коли людина нарешті наважиться вдягнути прилад для корекції слуху, то сприймає звуки надто гучними та дискомфортними. Чому так трапляється? Бо й досі існують міфи щодо слухових приладів.

Детальніше

Слухові апарати були створені, щоб зробити комфортнішим життя людини зі слабким слухом. Вони допомагають краще чути мову та інші звуки. Але головна умова для цього – правильно підібрати модель приладу. Сучасні виробники пропонують величезне різноманіття асортименту. Щоб дізнатися, як вибрати слуховий апарат, треба звернутися до лікаря-сурдолога. Він підкаже, яка модифікація приладу вам підійде, які в неї повинні бути технічні характеристики.

Детальніше

Вухо людини здатне сприймати звуки у досить широкому діапазоні частот – від 16 до 20000 Гц. Але коли слух погіршується, деякі частоти поступово «зникають». Людина продовжує чути, але загальна картина звукового світу в неї змінюється, стає неповною.

Чому не варто зневажливо ставитися до проблем зі слухом? Бо це одна з найважливіших функцій організму, без якої неможливо повноцінно жити. Чим гірше людина чує, тим складніше їй сприймати та розуміти навколишній світ. На щастя, сьогодні існують ефективні засоби виправлення цієї ситуації.

Детальніше

Щоб нормально сприймати звуки, треба чути їх обома вухами. Адже недаремно цей орган парній, у людській фізіології все продумано. Двосторонній слух дає нам можливість чути сигнали з різних боків, визначати їх джерело, відрізняти корисний звук від шуму. Тому якщо в людини знижений слух на обох вухах, потрібно носити два слухових апарати. Цей підхід називається бінауральне рішення.

Першими презентувала бінауральну систему американська компанія Starkey. Вона випустила парні слухові апарати, які синхронізуються один з одним та обмінюються інформацією. Це створює так званий «стерео-ефект», яким від природи наділені наші вуха. Але якщо слухова система дає збій, на допомогу приходять бінауральні слухові апарати!

Детальніше

Звуки різної гучності оточують нас постійно, але не всі з них корисні для вух. Якщо рівень звукового тиску перевищує 85 дБ, це може нашкодити слуховій системі людини. Доведено, що людині можна знаходитися у гучному середовищі не більше 15 хвилин. Але іноді просто неможливо уникнути звукового навантаження. Наприклад, водіям під час інтенсивного руху на дорозі, працівникам нічних клубів та різних виробництв. Що ж робити, аби зберегти слух?

Детальніше

Реабілітація слуху в дітей – дуже відповідальний процес. Якщо дитина народилася з приглухуватістю, або її слух погіршився у ранньому віці, це може завадити нормальному розвитку. Їй буде складно формувати мовлення, навчатися, спілкуватися у соціумі. Але за допомогою слухових апаратів це можна скоригувати.

Підібрати слуховий апарат для дитини досить складно. Адже по мірі зросту в дитини змінюються не тільки розміри та форма вуха, але й потреби. І все це слід враховувати, підбираючи прилади для корекції слуху. Вони повинні бути зручними та повністю компенсувати відсутність звукосприйняття. До того ж їх доведеться часто міняти.

Детальніше

Отит – це запальний процес у вусі. Спровокувати його може анатомічна особливість будови вуха або носа. Інфекції вірусної та бактеріальної природи, слабка імунна система також можуть бути причиною отиту. Ця хвороба часто є ускладненням захворювань верхніх дихальних шляхів.

Детальніше

Є стереотип, що погіршенням слуху страждають лише люди похилого віку. Але це помилка, адже туговухість буває і у відносно молодих людей, і навіть у дітей. Хтось вже з нею народжується, хтось втрачає слух з часом, під впливом різних шкідливих чинників. Якщо їх знати і намагатися виключити з життя, то ви завжди будете чути добре!

Детальніше

Слухові апарати Halo – нове покоління компанії Starkey. Вони ефективно компенсують туговухість, забезпечуючи користувачеві гострий бінауральний слух, а також підключаються до iPhone. Завдяки цьому людина може комфортно спілкуватися по смартфону, слухати музику і дивитися фільми з нього, а також керувати слуховими рішеннями за допомогою спеціальної програми.

Детальніше

Ми вважаємо, що слуховий апарат має працювати без перебоїв за будь-якої погоди. Дощ, сніг та інші негаразди не повинні впливати на його функції. Саме тому наш центр слуху «Беттертон» пропонує слухові апарати Starkey з вологостійким корпусом. Отже, незважаючи на погодні умови, їх користувачі завжди чують чистий природний звук.

Детальніше

Середній отит – це запальний процес у середньому вусі, при якому у порожнині за барабанною перетинкою накопичується рідина. Ця рідина може мати різну консистенцію та бути зараженою або ні. Якщо вона не заражена, хвороба протікає легко, з невеличким зниженням слуху, без сильного болю та лихоманки. Але у іншому випадку у вусі накопичується густа клеєподібна рідина, слух втрачається, активно проявляється загальна симптоматика.

Під час отиту майже завжди проявляється кондуктивна приглухуватість. Тобто, слух втрачається на хворому вусі – частково або повністю. Зазвичай згодом, після лікування, він відновлюється. Але якщо запустити хворобу, втрата слуху може стати незворотною.

Детальніше

Чистка вух – важлива частина гігієни людини. Якщо робити її рідко, утворюються сірчані пробки, які заважають нормально чути і провокують запальні процеси в вухах.

Детальніше

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся:

  • Що таке слуховий апарату, і кому потрібно його носити
  • Які бувають типи слухових апаратів, і чим відрізняється їх налаштування
  • Що буде, якщо встановити слуховий апарат неправильно, і як розпізнати помилку
  • Як проходить процес налаштування слухового апарату – від первинної консультації до допомоги в адаптації
  • Чому краще підбирати слухові рішення з фахівцем
  • Де вибрати і встановити слуховий апарат
Детальніше

Міжнародна статистика говорить, що приблизно кожен 9-й чоловік на планеті страждає розладом слуху. В Україні близько 50 тисяч людей з вадами слуху. Багато з них вже народилися з поганим слухом, хтось втратив його через хворобу або травму. Але головне те, що всім цим людям можна допомогти.

Особливо це стосується дітей. При вродженій приглухуватості дитина не може навчитися розмовляти, адаптуватися в суспільстві, у неї проблеми з навчанням. Але якщо в ранньому віці виявити проблему і підібрати якісні слухові апарати, життя дитини буде повноцінним і яскравим.

Детальніше

20 березня 2019 року світ побачить нову модель слухового апарату – Starkey Livio AI. Довгоочікувана прем’єра пройде в Лондоні, Великобританія. Цей сучасний «розумний» гаджет – набагато більше, ніж просто пристрій для посилення слуху. Він робить всі сфери життя комфортними для свого користувача.

Чому вихід Starkey Livio AI на ринок – це подія світового масштабу? Справа в тому, що розробники цього приладу оснастили його всіма тими функціями, про які давно мріяли споживачі.

Детальніше