Статті

Захворювання приносових пазух та їх лікування фото

Захворювання приносових пазух та їх лікування

У ЛОР-практиці хвороби носа і приносових пазух є досить поширеними. Зазвичай вони розвиваються на тлі інфекцій, алергічних реакцій та інших причин. І якщо вчасно не провести правильне лікування, можуть призвести до серйозних наслідків. (більше…)

Читати далі...
лікування задишки фото

Задишка та хвороби гортані

Задишка – це стан, при якому виникає ускладнене дихання, відчуття важкості у грудях або недостатньої подачі повітря в легені. Це може бути симптомом різних медичних станів, в тому числі й ЛОР-захворювань. (більше…)

Читати далі...

Прокол вуха (пірсинг) – що треба знати

Сьогодні пірсинг є досить популярним способом прикрашання тіла як серед жінок, так і серед чоловіків. Один з найпопулярніших його різновидів – це прокол вух. Зазвичай дівчатам його роблять ще у досить ранньому віці, щоб вдягнути перші сережки. (більше…)

Читати далі...

Лікування горла при скарлатині

Скарлатина – це гостре антропонозне інфекційне захворювання, що спричинене бактерією Streptococcus pyogenes, яка також відома як група A стрептококів. Викликає сильне запалення горла та супроводжується інтоксикацією всього організму. (більше…)

Читати далі...

Склерома верхніх дихальних шляхів

Склерома – це інфекційна патологія, що вражає слизову оболонку верхніх дихальних шляхів. Вона проявляється специфічним запальним процесом, що провокує утворення щільних інфільтратів зі сполучної тканини, які у міру прогресування хвороби перетворюються на грубі рубці, викликаючи деформацію та стеноз ураженої ділянки. (більше…)

Читати далі...

Стрептококова ангіна (гострий тонзиліт): симптоми та лікування

У побутовій мові словом ангіна прийнято називати запалення мигдаликів та інших структур глотки. Медики для цього захворювання зазвичай користуються терміном тонзиліт. (більше…)

Читати далі...

Ендемічний зоб та дискомфорт у горлі

Ендемічний зоб – це ендокринне захворювання, що проявляється збільшенням щитоподібної залози. Виникає через дефіцит йоду в організмі. Захворювання також має назву дифузний зоб. Без правильного лікування патологія може суттєво псувати якість життя та призводити до важких ускладнень. При цьому пацієнти часто не підозрюють про свій діагноз, вважаючи, що в них...

Читати далі...

Розлади аутистичного спектру у дітей та дорослих

Розлад аутистичного спектру (скорочено РАС) – це порушення розвитку, що проявляєтеся дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Цей стан є вродженим та всебічним, він може проявляється в різних формах та ступенях важкості. (більше…)

Читати далі...

Вірусний (бульозний) отит: особливості та лікування

Бульозний отит – це гостре інфекційне запалення середнього або зовнішнього вуха, при якому на шкірі або на барабанній перетинці утворюються невеликі пухирці (були). Захворювання зустрічається в дорослих та дітей, а його доля серед всіх вушних хвороб складає близько 6%. (більше…)

Читати далі...
сурдопедагог для дітей та дорослих

Абілітація та реабілітація дітей з особливостями розвитку

Діти з особливостями розвитку потребують спеціалізованого підходу до їхнього виховання. Саме для цього існують абілітація та реабілітація. Вони включають різні індивідуальні програми, що враховують особливості кожної дитини. Їх мета – прискорити й покращити комплексний розвиток малюка, щоб зробити дієздатним у майбутньому. (більше…)

Читати далі...

Дизартрія в дітей та дорослих: причини, симптоми та лікування

Дизартрія – це порушення вимовної сторони мовлення, при якому погіршується координація м'язів, відповідальних за артикуляцію звуків, також параметри голосу (інтонація, тембр, гучність). Виникає через пошкодження мозкових центрів, що координують роботу мовлення. (більше…)

Читати далі...

Диференціація звуків: правила, послідовність і допомога логопеда

Диференціація звуків є важливим аспектом мовленнєвого розвитку дітей. Це процес розмежування правильної вимови звуків від дефектної, яка була в малюка в перші роки життя. Тобто, коли дитина раніше замінювала звук на інший або пропускала його, та продовжує робити це. Для деяких дітей ця проблема є доволі актуальною, тому їм потрібна...

Читати далі...
Исследования-слуха-живой-речью-в-лор-центре

Гіперакузія: причини, симптоми та лікування

Гіперакузія – це патологічний стан, при якому в людини спостерігається хвороблива чутливість до звуків. Такий аномально гострий слух дозволяє відчувати навіть слабкі сигнали, яких оточуючі зовсім не помічають. Ця патологія може помітно псувати якість життя – навколишні звуки здаються занадто гучними, нав’язливими та спричиняють дискомфорт. Через це людина стає тривожною,...

Читати далі...

Корекційний педагог для дітей та дорослих

Корекційний педагог – це фахівець у галузі освіти, який працює з дітьми або дорослими з різними видами освітніх, психологічних або розвиткових потреб. Він надає їм індивідуальну підтримку в процесі навчання, допомагаючи досягти свого максимального потенціалу. (більше…)

Читати далі...

Брадилалія – причини, симптоми та лікування

Брадилалія – це порушення темпу та ритму мовлення, пов’язане неправильною роботою артикуляційного апарату. Людина при цьому промовляє слова дуже повільно та монотонно, робить великі паузи. Вимова втрачає природню плавність, стає ускладненою. (більше…)

Читати далі...
Исследования-слуха-живой-речью-в-лор-центре

Тимпаносклероз – причини, симптоми та лікування

Тимпаносклероз (ТС) – це одне з ускладнень середнього отиту, що супроводжується розростанням безструктурної сполучної тканини всередині барабанної порожнини. В результаті там утворюються білі гіалінові маси, що згодом починають ущільнюватися та костеніти. Патологія може призвести до порушення провідності звуку та спровокувати погіршення слуху. Тому важливо вчасно виявити цю проблему та звернутися...

Читати далі...

Дитина з порушенням слуху

Порушення слуху – це патологія, при якій людина не може нормально сприймати та диференціювати звуки. Це може бути пов’язано з ушкодженнями периферійного або центрального слухового аналізатору. Найбільш серйозну проблему становить порушення слуху в дітей. Близько 6 немовлят з 1000 народжуються з приглухуватістю. (більше…)

Читати далі...

Дислалія – причини, форми та корекція

Дислалія - це розлад мовлення, що проявляється порушенням вимови звуків.  Цей синдром також називають недорікуватістю. Патологія може спостерігатися навіть при нормальному слухові. Дефект може бути як вродженим, так і набутим та зустрічається в пацієнтів будь-якого віку. Людям з цим розладом складно промовляти слова, їхнє мовлення стає незрозумілим.  (більше…)

Читати далі...

Сигматизм: причини, види та методи корекції

Сигматизм – це дефект звуковимови, при якому є проблеми з артикуляцією шиплячих та свистячих звуків. Цей вид дислалії вважається фонетичним порушенням та призводить до складнощів у сприйнятті та розумінні мовлення. Проблема зазвичай виявляється у дітей віком 3-4 років – вони спотворюють або пропускають ці звуки. У такому віці недоліки вимови...

Читати далі...
консультация детского лор врача

Дитина з порушенням мовлення

Порушення мовлення – це збірний термін, яким позначають будь-які відхилення від норми у відтворенні звуків. Вони можуть мати різні прояви та стосуватися різних аспектів мовлення – фонетики, граматики, артикуляційного праксису, словникового запасу. Здебільшого їх виявляють у дошкільному віці, коли дитина активно вчиться розмовляти. (більше…)

Читати далі...
отоларинголог для детей и взрослых

Дисфонія – причини, симптоми та лікування

Дисфонія – це розлад мовлення, що проявляється у вигляді порушення фонації. Голос втрачає індивідуальність звучання, може змінюватись його тембр, висота тону, гучність, ритм. Патологія може буде пов’язана з різними факторами – фізіологічними, психогенними, системними. Навігація по сторінці: Причини порушень голосоутворення Види та форми дисфонії Дисфонія у дітей Симптоми порушень Корекція дисфонії...

Читати далі...

Афазія – симптоми, причини та діагностика

Афазія – це неврологічний розлад мовлення, при якому втрачається можливість розуміння мови та висловлювання. На відміну від алалії, що є вродженою патологією, афазія завжди набута й розвивається на тлі пошкодження мовних центрів головного мозку – внаслідок травми або хвороби. Вона частіше зустрічається у дорослих пацієнтів, ніж у дітей. Навігація по сторінці: ...

Читати далі...

Загальне недорозвинення мовлення та його корекція

Загальне недорозвинення мовлення (ЗНМ) – це патологічний розлад, що потребує серйозної корекційної роботи. Діти з цією особливістю не можуть навчитися нормально розмовляти, адже в них порушуються усі компоненти мовлення: лексика, граматика, фонетика. Через це їм складно розуміти оточуючих та формулювати свої думки й бажання. (більше…)

Читати далі...

Логоритміка та її користь для дітей

Логоритміка – це низка вправ і завдань для формування та розвитку мовлення. Її основний інструментарій складається з ігор, віршів, музики та рухів. Зазвичай ці вправи призначають при різних порушеннях мовлення, але їх також можна робити з профілактичною метою. Логоритміка для дітей корисна тим, що допомагає «поставити» правильну, красиву та плавну...

Читати далі...
Логопед (дефектолог) у Києві

Дисграфія у дітей – допомога логопеда

Дисграфія – це неврологічний розлад, що заважає опануванню навичок письма та читання. Здебільшого розвивається у дітей та є вродженою особливістю. Зазвичай дислексія та дисграфія проявляються одночасно – тобто, дитині складно навчитись читати та писати. Також інколи до цього додається дискалькулія – ускладнення в оволодінні числовими даними, арифметикою. Навігація по сторінці: Чому...

Читати далі...
ЛОР клиника украина

Дефекти (порушення) мовлення: види, причини, виправлення

Порушення мовлення – це будь-які відхилення від нормальної вимови. Найчастіше ними страждають діти дошкільного віку, й на цьому етапі проблема легко піддається корекції. Етіологія порушень мовлення може бути пов’язана зі спадковістю, патологічним перебігом вагітності, травмами під час пологів, вадами слуху або зору, перенесеними захворюваннями, стресами. Дуже важливо вчасно звернути увагу...

Читати далі...

Автоматизація звуків з логопедом

Автоматизація звуків – це комплекс систематичних тренувань, що дозволяє закріпити правильну вимову. Це необхідно дітям, які проходили корекцію порушень мовлення. Навіть коли дитина навчиться правильно проговорювати проблемний звук, під час вимови може на ньому «спотикатися». Але за допомогою спеціальних тренувань це можна виправити й довести мовлення до автоматизму. У центрі...

Читати далі...
Логопед (дефектолог) у Києві

Алалія: види, симптоми та корекція

Алалія – це порушення мовленнєвої функції, при якому дитина не говорить або розмовляє дуже погано. Ця патологія не пов’язана зі слухом або інтелектом, вона розвивається через несформованість або недорозвинення мовленнєвих зон кори головного мозку. Алалія заважаю дитині гармонійно розвиватися, соціалізуватися, навчатися. Тому важливо вчасно її виявити й розпочати корекцію. У...

Читати далі...
лечение лор заболеваний у детей в киеве фото

Артикуляційна гімнастика та вправи

Дітям на етапі формування мовлення потрібна артикуляційна гімнастика. Це комплекс вправ для тренування органів та структур, що відповідають за правильну артикуляцію звуків. У цьому процесі приймають участь язик, піднебіння, губи, щелепи, а також м’язи – жувальні, ковтальні, мімічні. Головна мета, з якою проводяться артикуляційні вправи – формування правильної та чіткої...

Читати далі...
сурдопедагог для дітей та дорослих

Корекція затримки мовного розвитку (ЗМР) у дітей з логопедом

Зазвичай батьки хочуть якомога швидше почути від малюка перші слова. Але в деяких дітей спостерігається затримка мовного розвитку (скорочено ЗМР). Це запізнення в освоєнні мовлення щодо вікової норми. Тобто, дитина або зовсім не розмовляє, або набуває мовленнєвих навичок дуже повільно у порівнянні з однолітками. ЗМР у дітей – це доволі...

Читати далі...

Гайморотомія – показання, підготовка та профілактика

Гайморотомія - це операція з розкриття гайморової (верхньощелепної) пазухи. Її призначають при тяжких синуситах, коли консервативна терапія не дає ефекту. У ході операції пазуху розкривають та санують, евакуюючи гній, слиз та інший патологічний вміст. У ЛОР-центрі "Беттертон" це хірургічне втручання проводять досвідчені лікарі, які діють з максимальною обережністю. Пацієнти після...

Читати далі...
ЛОР клиника украина

Заїкання (логоневроз) у дітей та дорослих

Заїкання – це порушення процесу мовлення, що проявляється у неприродному перериванні, а також мимовільному повторенні окремих звуків та навіть цілих фраз. Здебільшого зустрічається заїкання у дітей та у 50-80% випадків піддається корекції. Але дорослі також можуть мати цей дефект вимови. У медицині для цієї патології існує термін логоневроз. Навігація по сторінці: ...

Читати далі...
лечение лор заболеваний у детей в киеве фото

Тахілалія: причини, симптоми, діагностика, методи корекції

Тахілалія – це форма порушення усного мовлення, що проявляється у прискоренні темпу мовлення. Зазвичай воно не супроводжується дефектами вимови, але слова та фрази звучать невиразно, що ускладнює сприйняття. Нормою є 10-15 звуків за секунду, але при тахілалії їх кількість збільшується приблизно вдвічі. Найчастіше зустрічається тахілалія у дітей та в ранньому...

Читати далі...
ЛОР клиника украина

Бронхіальна астма – симптоми, діагностика та лікування

Астма – це хронічне запальне неінфекційне захворювання, яке вражає структури нижніх дихальних шляхів. Розвивається як відповідна реакція організму на алергени та інші несприятливі фактори. У результаті бронхах починає активно виділятися і накопичуватися слизовий секрет, який утрудняє дихання. Тому в медицині патологію називають бронхіальна астма (скорочено - БА). Навігація по сторінці:  Причини...

Читати далі...
сурдопедагог для дітей та дорослих

Записатись на консультацію сурдопедагога в Києві

Зміст сторінки: Сурдопедагоги: де навчаються і над чим працюють? Чому дитині може знадобитися навчання у сурдопедагога? Як проходять заняття з сурдопедагогом? Записатись на заняття з  сурдопедагогом Записатися на заняття Ваше ім'я Ваш телефон Виберіть Центр Центр Слуху метро Нивки в м. КиївЦентр Слуху метро Оболонь в м. КиївЦентр Слуху метро Дарниця...

Читати далі...
ЛОР клиника украина

Сикоз (фолікуліт) носа

Шкіра носа почервоніла, свербить, і на ній з'явилися бульбашки? Це може вказувати на сікоз. Дізнайтеся, чому розвивається це захворювання, і як його позбутися! Навігація по сторінці: Причини сикозу носа Як проявляється захворювання Класифікація патології Наслідки та прогноз при фолікуліті в носі Діагностика та лікування Профілактика сикозу носа Сікоз – це гнійно-запальний процес,...

Читати далі...
осмотр лов врача

Риноліт – носовий камінь. Класифікація та клінічні спостереження

Риноліт – це тверді утворення у носі, сформовані з нерозчинних фосфорнокислих та вуглекислих солей. У побуті цю патологію називають носовий камінь. Утворюється при попаданні в ніс стороннього тіла і спричиняє утруднення дихання, запальні процеси та інші ускладнення. Тому важливо вчасно виявити риноліт у носі та видалити його. У цьому вам...

Читати далі...
Импедансометрия подростком

Мізофонія та дратівливість звуків

Вас дратують вибіркові звуки? Ця проблема називається мізофонією і призводить до серйозних наслідків. Дізнайтеся, як її розпізнати та вилікувати! (більше…)

Читати далі...

Оталгія: причини, види, симптоми, діагностика та профілактика

Чи турбує біль у вухах? Медичною мовою ця проблема називається оталгія. Дізнайтеся, чому важливо з'ясувати причину болю та лікувати її під наглядом лікаря! Навігація по сторінці: Як проявляється оталгія Види оталгії Причини оталгії Особливості оталгії у різному віці Чим небезпечна оталгія Особливості лікування оталгії Оталгія – це біль у вусі, який може...

Читати далі...
консультация лор врача

Державна чи приватна ЛОР-клініка

Не знаєте, куди звернутися: до приватної клініки чи до державної? Розбираємось на прикладі ЛОР-кабінету – що краще, які плюси та мінуси звернення до приватного та державного отоларинголога. Навігація по сторінці: Коли потрібно звертатися до ЛОРу Симптоми Хвороби Інші випадки Особливості звернення до приватної клініки Особливості звернення до державної ЛОР-лікарні ЛОР-центр Беттертон Отоларинголог,...

Читати далі...
працюємо без світла

Центри слуху Беттертон працюють автономно

Центр "Беттертон" - справжній пункт незламності для вашого слуху. Нам важливо, щоб у вас не було перешкод на шляху до здоров'я. Тому всі наші центри повністю автономні й працюють навіть за відключення світла. Наш графік роботи завжди стабільний та ретельно дотримується: Пн-Пт - 09:00 до 18:00 Сб - 09:00 до 16:00 Нд - 09:00...

Читати далі...
фарингоскопія в Києві

Фарингоскопія

Турбує горло? Тоді варто пройти фарингоскопію – вона покаже, чому причина проблеми. Проводимо сучасне обстеження глотки із відеозаписом результатів. Навігація по сторінці: Показання до фарингоскопії Які захворювання можна виявити Фарингоскопія - види Підготовка до фарингоскопії Як проводиться фарингоскопія Переваги фарингоскопії Фарингоскопія – це ендоскопічне візуальне дослідження горлянки за допомогою спеціального оптичного приладу....

Читати далі...
диагностика слуха

Гігієна слуху у різні періоди життя

Наші органи слуху відрізняються досить складною будовою. Це не тільки зовнішнє, середнє та внутрішнє вухо, але й спеціальні центри сприйняття звуків, розташовані в головному мозку. Тому важлива правильна гігієна слуху – вона допоможе добре чути у будь-якому віці, навіть у глибокій старості. Давайте розберемося, якою має бути профілактика порушень слуху...

Читати далі...
диагностика носа в киеве фото

Конхотомія носових раковин

У вас порушено носове дихання? Вирішити цю проблему допоможе проста операція під назвою конхотомія. Дізнайтеся, кому вона потрібна і як проводиться! Навігація по сторінці: Кому потрібна конхотомія Коли не варто робити операцію Види конхотомії Підготовка до операції Проведення конхотомії у «Беттертон» Відновлення після конхотомії Конхотомія – це хірургічна операція, під час якої...

Читати далі...
осмотр носа лор врачом фото

Кіста Торнвальда і як її позбутися

Турбує закладеність у носі та вухах, головний біль? Це може бути ознакою вродженої патології – кісти Торнвальдта. Дізнайтеся, чим вона небезпечна, і як її позбутися. Навігація по сторінці: Патогенез Клінічні ознаки захворювання Негативний вплив на організм Діагностика Лікування кісти Торнвальдта Прогноз та профілактика Кіста Торнвальда – це вроджена доброякісна пухлина на задній...

Читати далі...
Лечение-болезней-носа-в-Киеве фото

Нюхові галюцинації – чому з’являються, і як лікувати

Відчуваєте запахи, яких немає? Дізнайтеся, з чим пов'язана ця проблема, чим вона небезпечна і як її можна вирішити! Навігація по сторінці: Причини нюхових галюцинацій Хибні запахи після covid-19 До чого можуть призвести нюхові галюцинації Що робити при нюхових галюцинаціях? Лікування нюхових галюцинацій в Беттертон Профілактика захворювання Нюхові галюцинації (фантосмія) – це спотворене...

Читати далі...
консультация лор врача

Какосмія. Причини, симптоми і як вилікувати

Вам здається, що все навколо смердить? Це симптом серйозної патології – какосмії. Розповідаємо, чому вона розвивається, чим небезпечна, і як її позбутися. Навігація по сторінці: Причини кокосмії Симптоми кокосмії Кокосмія після Ковід-19 Діагностика хвороби Лікування кокосмії в центрі «Беттертон» Ускладнення Профілактика Какосмія – це порушення нюху, у якому виникає розлад сприйняття запахів....

Читати далі...
консультация лор врача

Кандидоз ЛОР-органів

Грибкові інфекції ЛОР-органів легко переплутати зі звичайною застудою. Дізнайтеся, чим це небезпечно, і як розпізнати кандидоз горла, носа або вух. Пропонуємо ефективне лікування мікозів. Навігація по сторінці: Причини грибкових інфекцій Грибок у вусі Кандидоз у горлі Мікоз носа Як зрозуміти, що у вас саме кандидоз Що буде, якщо не лікувати грибок...

Читати далі...
Импедансометрия подростком

Атерома ЛОР-органів

Вас турбує припухлість в області вуха чи носа? Це може бути атерома, лікування якої можна отримати у центрі «Беттертон». Розповідаємо, як зрозуміти, що у вас кіста сальної залози і що робити при цьому. Навігація по сторінці: Причини появи атероми ЛОР-органів Особливості розвитку у дітей Види атероми Як зрозуміти, що у вас...

Читати далі...

Як доглядати за слуховими апаратами взимку

Взимку ми часто стикаємося з тим, що наша техніка потребує підвищеної уваги. Автомобілю потрібна зимова гума, смартфон може гірше працювати на морозі тощо. Та й для нашого тіла холоди стають серйозним випробуванням: руки мерзнуть без рукавичок, а вуха – без шапки. А що щодо слухових апаратів? До них теж у...

Читати далі...
осмотр в детского лора

Як слух впливає на наше здоров’я – пояснює лікар медицини

Нещодавно компанія Starkey, лідер у сфері виробництва слухових апаратів, запустила новий подкаст. Він називається Starkey Sound Bites та присвячений усьому, що пов'язано зі слухом. На ефіри запрошують експертів, які розповідають, наскільки слух важливий у нашому житті. Також у подкасті говорять про нові технології та дослідження, які допомагають людям чути краще. Чому...

Читати далі...
купить слуховой аппарат

Носіння слухового апарату покращує когнітивне здоров’я

Раніше ми неодноразово писали про те, що якщо не лікувати і не компенсувати втрату слуху, то ризик деменції та інших когнітивних порушень збільшується на 50%. Про це сьогодні все частіше говорять, тема стає актуальною у медичному світі. Чому приглухуватість підвищує ризики деменції, і чи можна цього уникнути? Зараз розкажемо! Причини когнітивних...

Читати далі...
слуховые аппараты

Чому стигматизація слухових апаратів більше не актуальна

Порушення слуху - досить часта проблема, з якою стикається близько 50% людей старше 60 років, а також 2/3 дорослих після 70 років і 80% - після 85 років. І при цьому лише 20% людей із втратою слуху носять слухові апарати. Ця статистика пригнічує. Але чому так склалося, звідки взявся такий...

Читати далі...
слуховые аппараты

Де краще купити слухові апарати

Ще зовсім недавно людина, яка зіткнулася з втратою слуху, мала одну альтернативу – піти до лікаря в найближчу поліклініку і виконувати його вказівки. Сьогодні йому відкривається значно більше варіантів. З'являються нові інтернет-магазини, роздрібні продавці, приватні компанії, слухові центри. І кожен із них пропонує слухові рішення та свої послуги з корекції...

Читати далі...
Слуховые аппараты Беттертон фото

Добре чути стане ще легше з Evolv AI

Який критерій найважливіший для людини, яка обирає слухові апарати? Якість звуку. Головна цінність і ціль людей із приглухуватістю – чути добре. І ми раді повідомити, що в нашому центрі є модель слухового рішення з бездоганним звучанням – Evolv AI від Starkey. На сьогоднішній день це найфункціональніший і найдосконаліший апарат на...

Читати далі...

5 фактів, які потрібно знати про вушну сірку

Про те, що наші вуха виділяють сірку, знають усі. Але для більшості це просто якась в'язка рідина, яку треба прибирати з вух. Багато хто навіть не здогадується, наскільки важлива вушна сірка для здоров'я наших вух. Тому ми вирішили розповісти, яку роль вона відіграє у вашому організмі! Навігація по сторінці:  Вушна сірка...

Читати далі...

12 причин купити слухові апарати Evolv AI

Представляємо нові індивідуальні слухові рішення з акумулятором, що перезаряджається. Ергономічна форма, широкий функціонал, комфорт та довга автономна робота. Ми давно займаємося реабілітацією слуху і знаємо, що утримує людей, які слабо чують, від покупки слухових апаратів. Наші фахівці багато разів чули аргументи: «Ні, не хочу їх носити, це надто помітно, надто схоже...

Читати далі...
Типы потери слуха

Постковідний синдром

Перенесли COVID-19? Медики виявили, що після хвороби пацієнти можуть мати неприємні наслідки. Дізнайтеся більше про постковідний синдром: як його виявити та вилікувати. Навігація по сторінці:  Причини виникнення Фактори ризику Як зрозуміти, що у вас постковідний синдром Постковідний синдром та слух Діагностика та лікування Близько 20% пацієнтів, які перенесли коронавірусну інфекцію, страждають від...

Читати далі...

Чому слухові апарати «живуть своїм життям»?

Слуховий апарат працює неправильно та буквально «живе своїм життям»? Почитайте про основні причини, з яких це відбувається, і дізнайтеся про способи вирішення цієї проблеми. Сьогодні для корекції слуху використовують слухові апарати нового покоління. Це продвинуті цифрові пристрої, орієнтовані на окремого користувача – вони налаштовуються індивідуально під його потреби. Також багато моделей...

Читати далі...

Суб’єктивна аудіометрія

Все про суб'єктивну аудіометрію – чим вона відрізняється від об'єктивної, які є методи, і як проводиться. Дізнайтесь більше про перевірку слуху! Аудіометрія - це дослідження слуху, що дозволяє виявити порушення у сприйнятті звуків та їх ступінь тяжкості. Існує суб'єктивна та об'єктивна аудіометрія. До об'єктивної відносять методи, що не вимагають участі пацієнта...

Читати далі...
приемы по выходным

Депресивні розлади та приглухуватість

Чи знали ви, що порушення слуху можуть спровокувати депресію та інші психічні патології? Розбираємось, як ці захворювання взаємопов'язані, і що робити, щоб знизити ризики! Навігація по сторінці: Як виявити симптоми депресії Вплив порушень слуху на мозок Як приглухуватість підвищує ризик розвитку психічних захворювань Вплив дзвону у вухах на психіку Деменція та...

Читати далі...

Порушення слуху через шум

Часто піддаєтеся дії шуму? Дізнайтеся, чим це може бути небезпечно, як себе захистити, і що робити, якщо слух почав падати! Навігація по сторінці: Види шуму Групи ризику Помилки про шумову втрату слуху Небезпека шуму у молодому віці Допустимий рівень шуму Як уберегти себе від шумового впливу Тимчасове та постійне зміщення порога...

Читати далі...

Цікаві факти та міфи про слухові апарати

Боїтеся носити слухові апарати? Можливо, ви потрапили під вплив популярних міфів про ці прилади. Дізнайтеся реальні правдиві факти про слухові рішення, щоб краще розбиратися в цій темі! Навігація по сторінці: Слухові апарати не можуть зіпсувати вам слух Небажано купувати СА онлайн Операція краще за слуховий апарат? Чим менше СА, тим краще? ...

Читати далі...

Сухість у роті та горлі

Пересохло в роті чи горлі? Це далеко не такий невинний симптом, як здається на перший погляд. Дізнайтеся, про які хвороби він може говорити, і що потрібно робити при сухості у горлі або у роті. Навігація по сторінці: Види та причини сухості в порожнині рота та глотці Запальні захворювання Інші причини Сухість...

Читати далі...

Спорт та порушення слуху

Хочете віддати дитину на спорт, але вагаєтесь? Боїтеся, що він не впорається через приглухуватість чи зламає слуховий апарат? Дізнайтеся, які види спорту доступні при порушеннях слуху та як мінімізувати ризики! Навігація по сторінці: Особливості дітей із порушеннями слуху Який спорт вибрати з приглухуватістю Які види спорту небажані Якими видами спорту можна...

Читати далі...
осмотр носа

Медикаментозний риніт

Не уявляєте життя без крапель для носа? Це може бути ознакою медикаментозного риніту - серйозної залежності, яка викликає важкі ускладнення. Дізнайтеся, як повернути собі радість нормального дихання без назальних крапель і спреїв! Навігація по сторінці: Причини хвороби Групи ризику: хто може захворіти Як проявляється захворювання Коли звертатися до лікаря Можливі ускладнення ...

Читати далі...

10 нових можливостей слухових апаратів, підключених до смартфона

Сучасні слухові рішення можуть похвалитися широким функціоналом, чим помітно полегшують життя своєму користувачу. Але чи знаєте ви, що можна отримати від цих приладів ще більше можливостей, якщо підключити їх до смартфону? Багато цифрових слухових апаратів можуть інтегруватися з iPhone, а також деякими пристроями, що працюють на Android. Це дає користувачу...

Читати далі...

Прості поради – як виправити несправності слухового апарату вдома

Слухові рішення працюють некоректно? Багато з неполадок можна виправити, не виходячи з дому. Розповідаємо, що треба робити! Цифровий слуховий апарат - це по суті міні-комп'ютер у вашому вусі. І часом цей високотехнологічний пристрій може давати збій. Що робити, якщо слуховий апарат барахлить? Перш за все - не панікувати. Досить багато із...

Читати далі...
слуховые-аппараты-киев

Слухові апарати Livio AI стали ще краще

Світ стрімко змінюється, і наші слухові апарати не відстають! Дізнайтеся, які оновлення лінійки Livio AI допоможуть вам почувати себе впевненіше! Друзі, ви знаєте, що в нашому центрі «Беттертон» представлені найсучасніші і функціональні слухові рішення від компанії Starkey. І найбільш прогресивною вважається серія Livio AI. Ці прилади для корекції слуху викликали фурор...

Читати далі...

Електроенцефалограма (ЕЕГ)

Що таке електроенцефалограма, коли вона потрібна, що показує? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в цьому тексті. Дізнайтеся, чи потрібно вам робити ЕЕГ! Електроенцефалограма - це сучасний метод дослідження функціональності мозку. Його принцип заснований на виявленні біологічної активності, яку генерують клітини. Спеціальні датчики вловлюють електричні сигнали, а підключений до них...

Читати далі...

Що можна зробити для профілактики деменції прямо зараз

У світі приблизно 50 мільйонів людей живуть із деменцією. Ця хвороба приносить із собою постійну тривогу, страх, невпевненість, спустошення і життя в постійному стресі. Причому не тільки людям, які хворі, але також їх близьким. Не дарма комісія The Lancet Commission on Dementia Prevention, Intervention and Care у 2017 році назвала...

Читати далі...
Як правильно користуватися голосостворювальним апаратом?

Ларингофон і хвороба Баса

Діагноз БАС - не завжди вирок. З цією хворобою можна прожити досить довго і якісно. Дізнайтеся, як ларингофон при хворобі БАС допомагає відновити голосові функції. Бічний (латеральний) аміотрофічний склероз, або хвороба БАС - це прогресуюче невиліковне нейродегенеративне захворювання, яке пошкоджує центральні та периферичні нервові клітини. У людини відбувається дегенерація рухових нейронів,...

Читати далі...
консультация лор врача

Ампліпульстерапія

Хочете позбутися від хронічних ЛОР-хвороб? Пропонуємо ефективний метод ампліпульстерапії. Дізнайтеся, що це за процедура, і який ефект вона надає! Ампліпульстерапія - це сучасний метод електролікування і фізіотерапії. Він заснований на стимуляції змінним струмом, імпульси якого проникають в тканини і стимулюють нейром'язову передачу. Це сприяє зменшення больового порогу і допомагає в лікуванні...

Читати далі...
огляд лор лікарем

Втрата слуху при ковіді

Пропав слух після коронавірусу або під час хвороби? Дізнайтеся, чому це відбувається, і як вирішити цю проблему! Допоможемо вам повернутися в світ звуків! Коронавірус, він же Covid-19, в поданні не потребує, починаючи з 2020 року ця хвороба у всіх на слуху. Ми вже досить багато знаємо про шляхи зараження, профілактику, прояви...

Читати далі...

Голосоутворювальні протези

Голосоутворювальний протез - це електронний пристрій, призначений для компенсації втрати голосу. Його рекомендують використовувати людям при втраті голосових функцій - повній або частковій, тимчасовій або постійній. Прилад також називають ларингофоном і електрогортанню. Він допомагає генерувати звуки - тобто, служить аналогом гортані і голосових зв'язок. Які бувають голосові протези Голосоутворювальні протези відрізняються між...

Читати далі...
консультація отоларинголога у києві

Слухова нейропатія

Сприймаєте мову спотворено і нерозбірливо? Це може бути ознакою слухової нейропатії. Дізнайтеся, що це за патологія, і як з нею впоратися! Навігація по сторінці: Синдром слуховий нейропатії Причини ССН Як зрозуміти, що у вас слухова нейропатія Комплексна діагностика синдрому слуховий нейропатії Лікування слуховий нейропатії в «Беттертон» Реабілітація дітей з синдромом слуховий...

Читати далі...
огляд дитини у лор центрі Беттертон

Блокада горла

Сильно болить горло? Процедура глоткової блокади допоможе полегшити біль і зняти запалення. Дізнайтеся більше і запишіться на прийом до лікаря! Навігація по сторінці: Коли треба робити блокаду глотки Протипоказання до блокади горла Які захворювання можна вилікувати Блокада глотки у дітей Глоточная блокада при вагітності Процедура блокади глотки Переваги блокади горла в...

Читати далі...

Вибір слухових апаратів у 2021 році

Шукаєте сучасний і технологічний прилад для корекції слуху? Дізнайтеся, які слухові апарати популярні в 2021 році, і де їх купити! Навігація по сторінці: Види новітніх слухових апаратів Головні особливості інноваційних слухових апаратів Синхронізація з мобільними пристроями Де вибрати слухові апарати в 2021 році? Вибір слухових апаратів в умовах пандемії Чи існують...

Читати далі...

Пакети лікування і перевірки слуху в «Беттертон»

Як піклуватися про здоров'я слуху в умовах пандемії? Ми знаємо відповідь! Пропонуємо вигідні пакети для лікування і діагностики ЛОР-органів із щедрими знижками. Навігація по сторінці: Чому варто звертатися за допомогою до нас Нові пакети перевірки слуху Пакетне лікування слуху Користь пакетних варіантів Інші акційні пропозиції Профілактика слуху в домашніх умовах Поки в...

Читати далі...

Обструкція дихальних шляхів

Коли дихальні шляхи перекриваються - це дуже небезпечно. Дізнайтеся, з чим пов'язаний такий стан, і як його лікують. Пропонуємо допомогу в лікуванні та профілактиці обструкції дихальних шляхів. Навігація по сторінці: Симптоми обструкції дихальних шляхів Види і причини обструкції Обструкція дихальних шляхів у дитини Лікування обструкції дихальних шляхів у Беттертон Можливі ускладнення ...

Читати далі...

Лікування та реабілітація слуху

Помітили, що слух почав погіршуватися? Не втрачайте часу! Реабілітація слуху в нашому центрі допоможе виправити ситуацію і чути всі звуки цього світу. Навігація по сторінці:   Найчастіші причини порушення слуху Кондуктивна Нейросенсорна Де перевірити слух в Києві Реабілітація дітей з порушенням слуху Лікування та реабілітація слуху в Беттертон Соціальна реабілітація Профілактика втрати...

Читати далі...
консультація лор лікаря в києві

Видалення стороннього тіла з дихальних шляхів

В горло або ніс потрапив сторонній предмет? Зволікати може бути небезпечно. Дізнайтеся, як надати першу допомогу в таких випадках, і куди звернутися, щоб видалити сторонній предмет! Навігація по сторінці: Симптоми наявності стороннього предмета Перша допомога при попаданні чужорідного тіла в горло Причини потрапляння сторонніх тіл в глотку Чужорідне тіло в горлі...

Читати далі...

Онлайн консультації та підбір слухових апаратів у період пандемії

Не хочете йти до лікаря, бо дотримуєтеся карантинних обмежень? Наш центр в умовах пандемії пропонує онлайн консультації - лікування у ЛОР-лікаря, підбір слухових апаратів і ларингофонів. Дізнайтеся більше і запишіться! Карантинні обмеження в період пандемії Covid-19 змінили наші звички і життєвий уклад. Багато послуг перейшли в онлайн-сферу. «Беттертон» завжди йде в...

Читати далі...

Діалог з аудіологом

Стали гірше чути? Сурдолог - ваш кращий друг і соратник на шляху до хорошого слуху. Дізнайтеся, чому важливо налагодити з ним діалог, як це зробити, і куди звернутися! Аудіолог - це спеціаліст, який займається діагностикою, корекцією і моніторингом порушень слуху. Саме цим займається наша мережа сертифікованих центрів «Беттертон». Тут слабочуючі люди...

Читати далі...

Вакансія сервісного інженера в ЛОР-центрі «Беттертон»

Шукаєте роботу сервісного інженера в ЛОР-клініці? Можливо, вас зацікавить наша вакансія. Читайте, щоб дізнатися подробиці про роботу мрії! Інженер - це фахівець, який займається діагностикою, ремонтом і технічним обслуговуванням різноманітного обладнання. Ця професія затребувана в багатьох сферах діяльності, в тому числі і в медицині. В отоларингології сервісний інженер займається слуховими апаратами...

Читати далі...
беттертон лечение храпа

Рак носа і носоглотки

Рак носа і носоглотки легко можна сплутати із звичайним ринітом. Дізнайтеся, як виявити патологію на ранніх стадіях і успішно вилікувати її! Рак носа - це злоякісна пухлина, яка може поширюватись на носову порожнину, носову частину глотки, а також верхньощелепні, лобні та інші придаткові пазухи. Становить 1,5-3% від усіх онкологічних патологій. Найчастіше...

Читати далі...
Ларингит, лечение и профилактика фото

Стеноз гортані: лікування, причини та профілактика

Хвороби дихальних шляхів можуть викликати небезпечне ускладнення - стеноз гортані. Дізнайтеся, чому він розвивається, як його розпізнати і вилікувати. Стеноз гортані - це часткове або повне звуження гортанного просвіту. Призводить до ускладнення проходження повітря при диханні. Ця патологія ніколи не буває самостійною, вона завжди розвивається на тлі хвороб дихальної системи. Тому...

Читати далі...
Беруші для польотів з фільтрами індивідуальні

Беруші для польотів

Часто подорожуєте літаками? Тоді вам потрібні спеціальні беруші, які вирівнюють тиск і приглушують неприємні звуки. Виготовимо їх по зліпкам вух! Коли ми летимо в літаку, через зміну висоти виникає різкий перепад між тиском зовні та всередині вуха. Це дає про себе знати неприємним відчуттям закладеності у вухах. І крім дискомфорту, перепади...

Читати далі...

Обвал цін на слухові апарати в Беттертон

Ми знизили ціни - тепер ви можете купити слухові апарати набагато дешевше. Читайте, щоб дізнатися подробиці! Нікого вже давно не дивує тенденція, що все дорожчає з кожним роком - одяг, продукти, послуги. Але тільки не у нас, в центрі хорошого слуху «Беттертон»! Нам дійсно є чим вас здивувати - адже ми...

Читати далі...

Перфорація та відновлення носової перегородки

Є підозра на перфорацію носової перегородки? Це серйозна патологія, яка вимагає адекватного лікування. Розповідаємо, що робити, якщо хрящова перегородка пошкоджена. Перфорація носової перегородки - це дефект, при якому в хрящовій тканині, що розділяє порожнину носа, утворюється наскрізний отвір. Він може утворитися на тлі травм або невдалих хірургічних втручань, а також при...

Читати далі...
лечение заболеваний горла в Беттертон

Вірусний ларингіт

У тексті розповідається: Чим відрізняється вірусний ларингіт від бактеріального Як розпізнати вірусний ларингіт Якими методами лікують ларингіт вірусної природи Ларингіт - це одне з досить поширених інфекційних захворювань, при якому запалюються тканини гортані та голосових зв'язок. Інфекція може бути бактеріальної природи, але найчастіше зустрічається вірусний ларингіт. Навігація по сторінці: Особливості вірусного ларингіту ...

Читати далі...

До якого лікаря звернутися з проблемами слуху

Стали погано чути? Дізнайтеся, до якого лікаря потрібно звернутися, і чому чому важливо зробити це вчасно. Допомагаємо людям із різними типами порушень слуху! Якщо ви помітили у себе або когось із близьких проблеми зі слухом, це не можна залишати без уваги. Самі собою вони не пройдуть - навпаки, лише посиляться. Тому...

Читати далі...

Невроз горла (фарингоневроз) – лікування і профілактика

Відчуваєте дивні симптоми у горлі - оніміння, біль або може лоскотання? Це характерні ознаки неврозу глотки - серйозної патології, яка вимагає лікування. Дізнайтеся, що робити в цьому випадку! Невроз глотки - це захворювання, що вражає глотковий воронкоподібний канал і проявляється дискомфортними відчуттями у горлі. Патологія є одним із розладів чутливості слизової...

Читати далі...

Діалог зі слухопротезистом

Хочете знати, що чекає вас на прийомі у слухопротезиста? Розповідаємо детально про роботу цього фахівця і наводимо фрагмент реального діалогу! Слухопротезист - це фахівець, який допомагає слабочуючим пацієнтам із реабілітацією слуху. Він допомагає підібрати слухові апарати і налаштовує їх під індивідуальні потреби користувача. Також цей фахівець консультує пацієнта і допомагає йому...

Читати далі...
лидер галузи

«Беттертон» – лідер сфери медицини 2020 року

Щорічно в Україні вручають нагороду «Лідер галузі». У рейтинг цієї премії потрапляють найуспішніші підприємства країни. Для цього проводять аналіз їх діяльності, враховуючи фінансові показники, зростання, продуктивність і стабільний розвиток й інші критерії. Найуспішнішим номінантам дають медалі. Навігація по сторінці: Як стати кращим - принцип відбору Конкурентні переваги Нагороди підприємству Чому варто...

Читати далі...
Ларингит, лечение и профилактика фото

Лікування ЛОР-захворювань на апараті Тонзилор

Хочете вилікувати хронічний тонзиліт без операції? Дізнайтеся, чим допоможе терапія апаратом Тонзилор - як це працює, і який ефект дає. Проводимо процедуру на сучасному апараті з високою ефективністю. Навігація по сторінці: Показання до застосування апарату Як проходить процедура Протипоказання до процедури Переваги Тонзилора Де можна пройти процедуру Профілактика тонзилітів Можливі побічні...

Читати далі...

Що дратує ЛОР-лікаря

Збираєтеся на прийом до ЛОР-лікаря? Дізнайтеся, як підготуватися до прийому, щоб він пройшов комфортно та приніс максимум користі. Записуйтеся на прийом до наших лікарів - вони доброзичливі і спілкуються з пацієнтами без негативу! Навігація по сторінці: Як підготуватися до прийому у ЛОР-лікаря Як вести себе в ЛОР-кабінеті Чого не можна робити...

Читати далі...

Аспірація з трахеостоми

Складно дихати через слиз у трахеї? Прибрати його можна за допомогою аспірації. Дізнайтеся більше про процедуру і запишіться до наших лікарів! Людям, у яких встановлена ​​трахеостома, періодично потрібна аспірація. Це процедура відсмоктування з дихальних шляхів слизу за допомогою спеціального інструменту. Її виконують, щоб полегшити дихання, а також для санації. Навігація по сторінці: ...

Читати далі...

Сертифікація ISO в «Беттертон»

Друзі, раді вам повідомити, що наш центр «Беттертон» знову отримав сертифікат ISO 9001: 2015. Ми роками формуємо свою репутацію і працюємо над поліпшенням якості послуг. З 2014 року ми проходимо процедуру сертифікації, щоб у черговий раз підтвердити свій статус. Це доводить, що пацієнти не дарма довіряють нам свій слух. Що таке...

Читати далі...
Беттертон-Рецепция фото

Шукаємо адміністратора

Хочете зробити успішну кар'єру? Вакансія адміністратора клініки стане відмінним стартом! Пропонуємо роботу комунікабельним і цілеспрямованим людям, які поділяють наші цінності. Дізнайтеся подробиці! Адміністратор - це працівник, який займається організацією і координацією різних робочих процесів у компанії. Він консультує пацієнтів, розповідає про послуги і ціни, відповідає на питання, що цікавлять. Також у...

Читати далі...