Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб, Нд — 09:00 до 16:00

Статті

Турбує кашель і першіння в горлі? Ці симптоми можуть вказувати на ларинготрахеїт – небезпечне захворювання з високим ризиком ускладнень. Дізнайтеся, як його розпізнати і вилікувати!

Детальніше

Сприймаєте мову спотворено і нерозбірливо? Це може бути ознакою слухової нейропатії. Дізнайтеся, що це за патологія, і як з нею впоратися!

Детальніше

Сильно болить горло? Процедура глоткової блокади допоможе полегшити біль і зняти запалення. Дізнайтеся більше і запишіться на прийом до лікаря!

Детальніше

Коли дихальні шляхи перекриваються – це дуже небезпечно. Дізнайтеся, з чим пов’язаний такий стан, і як його лікують. Пропонуємо допомогу в лікуванні та профілактиці обструкції дихальних шляхів.

Детальніше

Не хочете йти до лікаря, бо дотримуєтеся карантинних обмежень? Наш центр в умовах пандемії пропонує онлайн консультації – лікування у ЛОР-лікаря, підбір слухових апаратів і ларингофонів. Дізнайтеся більше і запишіться!

Детальніше

Стали гірше чути? Сурдолог – ваш кращий друг і соратник на шляху до хорошого слуху. Дізнайтеся, чому важливо налагодити з ним діалог, як це зробити, і куди звернутися!

Аудіолог – це спеціаліст, який займається діагностикою, корекцією і моніторингом порушень слуху. Саме цим займається наша мережа сертифікованих центрів «Беттертон». Тут слабочуючі люди отримують комплексну допомогу і підтримку на всіх стадіях реабілітації. І дуже важливий крок на цьому шляху – налагодити діалог із лікарем. Адже на всіх етапах корекції слуху лікар аудіолог – це ваш вірний друг і соратник. Спеціаліст нашого центру Бобровський Семен Олександрович поділився своїм досвідом роботи з пацієнтами та порадами, які зроблять спілкування з аудіолгом максимально продуктивним.

Детальніше