Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Статті

Для людини, що слабо чує, слуховий апарат є вірним другом та помічником у різних ситуаціях. Тому в інтересах користувача, щоб цей прилад прослужив йому якомога довше. Так і буде, якщо турбуватися про апарат та уникати шкідливих для нього чинників.

Детальніше

У холодну погоду нас часто переслідує нежить. Також він може проявлятися в будь-який час року як наслідок переохолодження або інших причин. Якщо процес затягується, варто звернутися до лікаря. Адже це може бути симптом серйозного захворювання, що потребує лікування.

Детальніше

Одним з досить підступних ЛОР-захворювань є ексудативний отит. Головна небезпека полягає в тому, що він протікає безболісно, тому людина може навіть не підозрювати про проблему. І якщо вчасно не виявити і не вилікувати патологію, вона провокує серйозні ускладнення.

Детальніше

Коли в вусі зріє фурункул, це завдає чимало дискомфорту. Але крім цього він здатний завдати серйозної шкоди здоров’ю. Тому головне питання для людини, який знайшов у себе фурункул – що робити, щоб його позбутися. В цьому випадку краще не допускати самодіяльності, а відразу звертатися за допомогою до лікарів.

Детальніше

Одним з досить небезпечних захворювань вуха є тубоотит. Він розвивається внаслідок інфекційних процесів в носоглотці і інших причин. Хвороба призводить до серйозних наслідків, тому вимагає професійної медичної допомоги.

Детальніше

Одна з серйозних загроз вільному спілкуванню – неприємний запах з рота. Співрозмовник, від якого погано пахне, підсвідомо викликає неприязнь, від нього хочеться дистанціюватися. Ця проблема створює масу перешкод нормального життя в суспільстві. Але окрім того вона може сигналізувати о серйозних патологіях, на які варто звернути увагу.

Детальніше

Барабанна перетинка розташовується між зовнішнім і середнім вухом. Вона виконує важливу роль в слуховій системі людини, вібруючи і пропускаючи через себе звукові коливання. Тому перфорація барабанної перетинки є небезпечним станом, які заподіює людині біль, дискомфорт і серйозної шкоди.

Детальніше

Несвіже дихання – причина невпевненості в собі і постійного дискомфорту. Але ще це ознака того, що в організмі відбувся якийсь збій. У медичній практиці дане явище отримало назву галитоз і вимагає допомоги кваліфікованого лікаря. Якщо вас цікавить галитоз (що це таке, причини, фото), нижче можна знайти докладну інформацію.

Детальніше

Одним з досить рідкісних проявів синуситу є сфеноїдит. Він розвивається в клиноподібній пазусі (друга назва – основна пазуха) і часто поєднується з інфекцією епітелію інших пазух.

Детальніше

Для людського організму ніс є найважливішим органом, що відповідає за дихання, нюх, зволоження і підігрів вдихуваного повітря. Але при деяких патологіях він частково втрачає свій функціонал. Одна з них – поліпи в носі, про які людина часом навіть не підозрює.

Детальніше

Нерідко люди помічають зниження слуху після отиту. Воно може бути одно- або двостороннім і проявляється, якщо хвороба протікала важко, і була перфорована барабанна перетинка. У багатьох пацієнтів ця проблема оборотна і проходить сама або за допомогою лікування. Але часом слух падає безповоротно. У будь-якому випадку, така ситуація вимагає допомоги кваліфікованого ЛОРа.

Детальніше

Людям, які працюють на виробництві, з техніки безпеки рекомендовано використовувати ЗІЗ – засоби індивідуального захисту. До них відносять рукавички, маски, респіратори, окуляри, а також засоби індивідуального захисту органів слуху. Однак останнім працівники часто нехтують. Мало хто усвідомлює, що вплив шуму представляє не меншу небезпеку, ніж пари їдких речовин та інші шкідливі фактори виробництва.

Детальніше

Серед захворювань носа досить неприємним є етмоїдит. Він проявляється на тлі інфекційного зараження і супроводжується нежиттю, утрудненим диханням і головним болем. Захворювання потребує професійного лікування, оскільки може легко перейти в хронічну форму або обернутися ще серйознішими наслідками.

Детальніше

Сьогодні навушники, які вставляються у вуха, в широкому ходу. Користувачі цінують їх за компактність і якісну передачу звуку. Вона досягається за рахунок того, що навушники щільно сидять в стінках вушного проходу, створюючи вакуум. І робиться це за рахунок насадок на їх кінчиках.

Детальніше

Звертаючись до ЛОРа, людина найчастіше скаржиться на біль при ковтанні. Цей неприємний симптом заважає комфортно жити і отримувати задоволення від смачної їжі і напоїв. Зазвичай його асоціюють із застудою, але причина не обов’язково в цьому.

Детальніше