Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб, Нд — 09:00 до 16:00

Статті

Не уявляєте життя без крапель для носа? Це може бути ознакою медикаментозного риніту – серйозної залежності, яка викликає важкі ускладнення. Дізнайтеся, як повернути собі радість нормального дихання без назальних крапель і спреїв!

Детальніше

Сучасні слухові рішення можуть похвалитися широким функціоналом, чим помітно полегшують життя своєму користувачу. Але чи знаєте ви, що можна отримати від цих приладів ще більше можливостей, якщо підключити їх до смартфону? Багато цифрових слухових апаратів можуть інтегруватися з iPhone, а також деякими пристроями, що працюють на Android. Це дає користувачу чимало переваг і дозволяє розширити функції слухового апарату. Розповідаємо про 10 найкорисніших із них!

Детальніше

Коли людина втрачає слух, її якість життя помітно знижується. Більш того – приглухуватість може провокувати й інші проблеми зі здоров’ям. Множинні дослідження підтверджують, що люди, які ігнорують погіршення слуху і не коригують його, частіше травмуються, потрапляють до лікарні, впадають в депресії. Крім того у них погіршуються когнітивні здібності і підвищується ризик розвитку деменції.

Детальніше

Що таке електроенцефалограма, коли вона потрібна, що показує? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в цьому тексті. Дізнайтеся, чи потрібно вам робити ЕЕГ!

Детальніше

У світі приблизно 50 мільйонів людей живуть із деменцією. Ця хвороба приносить із собою постійну тривогу, страх, невпевненість, спустошення і життя в постійному стресі. Причому не тільки людям, які хворі, але також їх близьким. Не дарма комісія The Lancet Commission on Dementia Prevention, Intervention and Care у 2017 році назвала деменцію “найбільшою глобальною проблемою для охорони здоров’я і соціального забезпечення в 21 столітті”.

Детальніше

Діагноз БАС – не завжди вирок. З цією хворобою можна прожити досить довго і якісно. Дізнайтеся, як ларингофон при хворобі БАС допомагає відновити голосові функції.

Детальніше

Хочете позбутися від хронічних ЛОР-хвороб? Пропонуємо ефективний метод ампліпульстерапії. Дізнайтеся, що це за процедура, і який ефект вона надає!

Детальніше

Пропав слух після коронавірусу або під час хвороби? Дізнайтеся, чому це відбувається, і як вирішити цю проблему! Допоможемо вам повернутися в світ звуків!

Детальніше