Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Статті

З тексту ви дізнаєтеся:

 

 • Що таке пансинусит, і чому він розвивається
 • Які види і симптоми пансінусіта
 • Як вилікувати пансинусит і уникнути його в подальшому

 

Пансинусит – це хвороба, при якій відбувається розвиток запалення слизової оболонки всіх придаткових синусів. У хворого одночасно запалюються верхньощелепні, клиновидні, лобові і гратчасті пазухи. При цьому слизова оболонка потовщується і набрякає, зменшаться просвіт, і порушується відтік слизу.

Детальніше

Ми навіть не замислюємося про те, наскільки важливу роль в нашому житті відіграє слух. І лише ті люди, у яких він починає падати, розуміють, як ця проблема обмежує життя. Вона виходить далеко за фізіологічну площину. Розлади слуху – це помітне зниження якості життя і поступова ізоляція від соціуму. Розглянемо основні функції, які виконує в житті людини слух.

Детальніше

Центр слухопротезування Беттертон, розташований недалеко від центру міста на тихій затишній вуличці, був відкритий в Києві в 2010 році. З самого початку ми пропонували слухові апарати компанії Starkey й донині є її офіційним представником в Україні.

Детальніше

Розповідаємо:

 • Чому розвивається запалення вуха
 • Які структури вуха можуть запалитися, і як це проявляється
 • Що робити при вушних запаленнях, і як їх уникнути

Запалення вуха в отоларингології називається отит. Це ЛОР-захворювання досить часто зустрічається у дітей і дорослих. Запальний процес може вражати різні структури слуховий системи: зовнішній, середній і внутрішній. Залежно від форми перебігу розрізняють гострий і хронічний отит.

Детальніше

Для роботи слухового апарату дуже важливе джерело живлення. Особливо сьогодні, коли з’явилися сучасні цифрові моделі з великим функціоналом. І батарейки теж «еволюціонували» разом з ними. За останні 10 років вони постійно вдосконалювалися.

Детальніше

Зі статті ви дізнаєтесь:

 • Що таке ангіома горла
 • Чому вона формується і яка буває
 • Як проявляється і діагностується ангіома глотки
 • Як лікувати ангіому глотки, і чому це потрібно робити

Ангіома – це доброякісне новоутворення судинної природи. Може утворитися на різних ділянках тіла. Однією з досить поширених патологій є ангіома глотки – її частка становить 13% всіх доброякісних пухлин горла.

Детальніше

У статті розповідається:

 • Що таке акустична травма
 • Чому розвивається акутравма
 • Як розпізнати акустичну травму і вилікувати її

Акустична травма – поразка структур внутрішнього вуха під впливом занадто гучного звуку або шуму. Коли на вуха надають сильне звукове навантаження, відбувається пригнічення слухових рецепторів – волоскових клітин. Це одна з найпоширеніших причин придбаної приглухуватості.

Детальніше

19-21 жовтня 2019 року в Нюрнберзі проходив аудіологічний конгрес EUHA. Ця масштабна виставка інновацій від виробників слухових рішень. Вона проходила на локації площею 14 тис. Кв. м., участь взяли 134 компанії з 90 країн світу. Ми підготували для вас найцікавіші новини з конгресу і запрошуємо на короткий тур по виставці!

Детальніше

Щорічно в Марселі проходить симпозіум Afrepa – Асоціації міждисциплінарних груп в сфері вушного шуму. Самим знаменних з них був 7-й, у вересні 2016 року. Адже там було зроблено чимало цікавих відкриттів. Зокрема, як пов’язаний слух і шум у вухах з людською психікою.

«Беттертон» стежить за актуальними дослідженнями вчених і завжди знайомить вас з ними. Ми завжди в курсі новин індустрії слуху і готові ділитися ними. Давайте подивимося, що цікавого було на симпозіумі!

Детальніше

Дізнайтеся:

 • Що таке Афонія, і чому пропадає голос
 • Чи візьмуть із афонією в армію
 • Як вилікувати афонію і повернути свій голос

 

Афонія – це порушення роботи голосового апарату, при якому відбувається втрата звучності голосу. Простіше кажучи, у людини пропадає голос, і вона може говорити тільки пошепки. Більш легким проявом цього розладу є дисфонія, коли голос слабшає, змінюється, може виникати гугнявість і захриплість.

Детальніше

У Середні віки запаморочення лікували кислою їжею та пропонували хворому частіше відпочивали. Потім з’явилися більш «прогресивні» методи – розтирання кінцівок та кровопускання. На щастя, сього медицина просунулася далеко вперед. Тепер головний підхід у лікування запаморочення – знайти його причину.

Детальніше

У тексті розповідається:

 

 • Що за хвороба заглотковий абсцес, і яким він може бути
 • Чому трапляються заглоткові абсцеси і як проявляються
 • Що робити, якщо ви підозрюєте абсцес

 

Заглотковий абсцес – це гнійне запалення клітковини, розташованої в заковтувальному просторі. Цей патологічний процес виникає на тлі травм, а також інфекційних запальних захворювань глотки, носоглотки, вуха. Абсцес стрімко прогресує і може викликати серйозні ускладнення, аж до смерті. Тому важливо якомога раніше виявити і усунути його.

Детальніше

Поліноз – це сезонний сплеск алергічних реакцій, які проявляються на пилок рослин. Не дарма назва хвороби походить від латинського “pollen” – «пилок». Раніше її називали сінна лихоманка.

Це циклічне захворювання, при якому алергія проявляється тільки в період цвітіння рослин, а в решту часу спостерігається ремісія. Їм страждає більше 10% населення земної кулі. В основному це люди віку 10-30 років, що проживають в мегаполісах, частіше в сухому і теплому кліматі.

Детальніше

Дисфагія – це порушення акту ковтання. Воно перешкоджає просуванню твердої і рідкої їжі, а також напоїв і слини з порожнини рота в глотку і стравохід. При цьому фрагменти їжі і рідини можуть потрапляти в дихальні шляхи, а слина виділяється активніше. Через порушення функції ковтання людина відчуває величезний дискомфорт і може «заробити» серйозні проблеми зі здоров’ям.

Детальніше

Екзостоз – це доброякісний процес гіперплазії кісткових тканин. На поверхні кістки утворюється хрящової або кістково-хрящової наріст. Одним з проявів цієї патології є екзостоз слухового проходу. В цьому випадку кісткові розростання формуються на барабанної частини скроневої кістки.

Екзостоз вуха – досить рідкісна хвороба, вона становить не більше 1,5% всіх вушних захворювань. Найчастіше зустрічається у підлітків і молодих людей до 20 років.

Детальніше