Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб, Нд — 09:00 до 16:00

Статті

Коли дихальні шляхи перекриваються – це дуже небезпечно. Дізнайтеся, з чим пов’язаний такий стан, і як його лікують. Пропонуємо допомогу в лікуванні та профілактиці обструкції дихальних шляхів.

Детальніше

Не хочете йти до лікаря, бо дотримуєтеся карантинних обмежень? Наш центр в умовах пандемії пропонує онлайн консультації – лікування у ЛОР-лікаря, підбір слухових апаратів і ларингофонів. Дізнайтеся більше і запишіться!

Детальніше

Стали гірше чути? Сурдолог – ваш кращий друг і соратник на шляху до хорошого слуху. Дізнайтеся, чому важливо налагодити з ним діалог, як це зробити, і куди звернутися!

Аудіолог – це спеціаліст, який займається діагностикою, корекцією і моніторингом порушень слуху. Саме цим займається наша мережа сертифікованих центрів «Беттертон». Тут слабочуючі люди отримують комплексну допомогу і підтримку на всіх стадіях реабілітації. І дуже важливий крок на цьому шляху – налагодити діалог із лікарем. Адже на всіх етапах корекції слуху лікар аудіолог – це ваш вірний друг і соратник. Спеціаліст нашого центру Бобровський Семен Олександрович поділився своїм досвідом роботи з пацієнтами та порадами, які зроблять спілкування з аудіолгом максимально продуктивним.

Детальніше

Шукаєте роботу сервісного інженера в ЛОР-клініці? Можливо, вас зацікавить наша вакансія. Читайте, щоб дізнатися подробиці про роботу мрії!

Інженер – це фахівець, який займається діагностикою, ремонтом і технічним обслуговуванням різноманітного обладнання. Ця професія затребувана в багатьох сферах діяльності, в тому числі і в медицині. В отоларингології сервісний інженер займається слуховими апаратами та аксесуарами до них, а також обладнанням для діагностики слуху. В центрі слуху «Беттертон» зараз відкрита вакансія – сервісного інженера в Києві. Для вас це може стати роботою мрії і відмінним стартом кар’єри!

Детальніше

Рак носа і носоглотки легко можна сплутати із звичайним ринітом. Дізнайтеся, як виявити патологію на ранніх стадіях і успішно вилікувати її!

Рак носа – це злоякісна пухлина, яка може поширюватись на носову порожнину, носову частину глотки, а також верхньощелепні, лобні та інші придаткові пазухи. Становить 1,5-3% від усіх онкологічних патологій. Найчастіше діагностується у людей після 40 років, переважно чоловіків.

Детальніше

Хвороби дихальних шляхів можуть викликати небезпечне ускладнення – стеноз гортані. Дізнайтеся, чому він розвивається, як його розпізнати і вилікувати.

Стеноз гортані – це часткове або повне звуження гортанного просвіту. Призводить до ускладнення проходження повітря при диханні. Ця патологія ніколи не буває самостійною, вона завжди розвивається на тлі хвороб дихальної системи. Тому важливо вчасно розібратися в причинах цього стану і усунути їх.

Детальніше

Втратили слух? Дізнайтеся, що робити при вродженій та набутій глухоти. Допомагаємо з реабілітацією втрати слуху пацієнтам будь-якого віку!

Нормальний слух ми сприймаємо як належне і навіть не замислюємося про це. Але коли він псується, відчуваємо сильний дискомфорт. Зниження слуху – серйозне захворювання, яке називається приглухуватість. У цій патології є 4 ступені, залежно від тяжкості втрати слуху. Найважчою є глухота – це ступінь приглухуватості, при якій людина не сприймає звуки тихіше 90 дБ, або ж повна відсутність слуху. Давайте розберемося, що робити глухій людині, і куди звертатися по допомогою!

Детальніше