Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Команда

Дата: Оновлено:

Адміністратори центра слуху БеттертонМи ставимо собі за мету НАДАТИ такий рівень послуг, який дозволить створити позитивні зміни в житті людей із вадами слуху, ми чудово розуміємо, що Хороший Слух дозволяє нашим клієнтам Краще Жити.

Спеціалісти центра слуху БеттертонДружна команда «Беттертон», яка складається як з страших, так і молодих співробітників, забезпечить кожному клієнту психологічну підтримку, максимум уваги і відмінний сервіс, щоб він відчував себе комфортно при візиті до нас.

Співробітники центра слуху БеттертонНаші фахівці виконають повний комплекс послуг з діагностики слуху, а також допоможуть вибрати той слуховий апарат, який буде відповідати індивідуальним потребам клієнта з точки зору його ефективності, зовнішнього вигляду, зручності в користуванні, а також вартості.

Ми раді бачити в нашій команді нових ініціативних і талановитих співробітників.

Колектив центра слуху Беттертон

Команда
5
Середня оцінка «5» Проголосували 2
Команда
5
Ассоль Владимировна Палферова

Ассоль Владимировна Палферова

Палферова А.В. специализируется на аппаратной и компьютерной диагностике слуха, коррекции различных по степени тяжести нарушений слуха, терапии грибковых и воспалительных процессов в ушах, носу и придаточных пазухах, хронических и острых болезней горла.
Ассоль Владимировна Палферова

Останні публікації від Ассоль Владимировна Палферова