Model S

Cлухові апарати передовими технологіями

Лінійка сучасних слухових апаратів, що відрізняються високоякісним звучанням, надійністю, функціональністю і відносно невисокою вартістю. Ці пристрої розроблені корпорацією Starkey – одним з лідерів в області виготовлення слухових технологій.

Model S

Слухові апарати Model S від Starkey призначені для тих, хто хоче знову чути, маючи при цьому невеликий бюджет. Вони містять розширені функції і розроблені для того, щоб:

  • Спростити звукосприйняття в не спокійній обстановці
  • Поліпшити якість звукосприйняття музики і ТВ-передач
  • Поліпшити здійснення телефонних дзвінків
  • Практично усунути свист при зворотному зв’язку
  • Адаптуватися до вашого слуху і компенсувати його зниження

Слухові апарати Model S від Starkey оснащені системою шумозаглушення і виділення мови на тлі шуму, яка призначена для забезпечення неймовірної чіткості звуку в не перенасичених шумом ситуаціях.

Коли мова йде про зручні та індивідуальні слухові рішення з чудовим звучанням, люди вибирають Starkey – єдиного Американського виробника, що використовує передові технології для проблем слуху. Девіз Starkey:  Ваш слух – наша турбота. ™

Слухові рішення Model S – це моделі з цифровою обробкою звуків, спрямованими мікрофонами, опцією шумозаглушення і можливістю комп’ютерного індивідуального програмування. Слухові апарати даної серії оснащені досить широким набором функцій, що дозволяє легко адаптуватися до акустичного середовища і з комфортом сприймати навколишні звуки. Вони однаково впевнено себе почувають як на галасливій вулиці, так і у великій аудиторії.

Чути краще - жити краще з Model S

слухові апарати для старших людей

Слухові апарати цієї категорії підійдуть пацієнтам, які ведуть активний і насичений спосіб життя. У використанні ці моделі дуже комфортні, оскільки розпізнають звуки мови на відстані і в шумі, підвищують розбірливість мови, легко справляються з участю в груповій бесіді. Дана категорія апаратів може похвалитися відмінною чутністю при перегляді ТБ-передач, прослуховування музики.

Дана лінійка слухових рішень підійде людям з порушеннями слуху І-ІІІ ступеня. Апарати легко адаптуються до навколишнього середовища і надійно захищені від агресивних зовнішніх впливів. Вони зроблені відповідно до вимог користувача і відповідають прийнятим стандартам якості. При дбайливому ставленні і профілактичних доглядових процедурах служать до 5 років.

Model S – Це функціональні і надійні пристрої від 12 до 16 каналах (в залежності від моделі), що забезпечують комфортне сприйняття звуку.
Наші досвідчені фахівці допоможуть вам визначитися з підходящим варіантом і внесуть необхідні настройки.

Технічні можливості слухових апаратів Model S

Основні функціональні особливості апаратів для корекції слуху Starkey Model S:

Адаптація до акустичної обстановки

Апарати самостійно аналізують навколишнє середовище і підбирають необхідний режим звучання.

Зменшення зворотного зв’язку

Позбавляє від неприємного свисту (зворотного зв’язку).

Наявність автоматичної та індукційної котушок

Робить спілкування по телефону максимально комфортним.

12-16 каналів настройки

Дозволяють фахівцеві налаштувати декілька програм для комфортного перебування в різних акустичних ситуаціях. Програми пацієнт перемикає вручну.

Тональна і голосова індикація

Звуковий індикатор (голос або сигнал) інформує пацієнта про перемикання програм, змінюється рівень звуку, заздалегідь нагадує про заміну батарейки, і т д.

Динамічні спрямовані мікрофони

Два вбудованих мікрофона безперервно моніторять звукову обстановку і змінюють спрямованість, забезпечуючи комфортне звучання навіть в непростому акустичному середовищі.

програмований перемикач Rocker, Surface Nano Shield (IP57)

Ви можете самі вибирати програму посилення звуку відповідно до того, в якому звуковому середовищі ви перебуваєте

Автоматична спрямованість мікрофонів

Адаптацію до навколишнього середовища

Система приглушення зворотного зв’язку

Приглушення сторонніх шумів

Насолоджуйтесь бездротовим зв'язком з новими аксесуарами

Нові аксесуари для слухових апаратів оснащені бездротовим зв’язком, щоб допомогти Вам повністю зануритися в світ навколо Вас.

аксессуары для телевизора

TV

Направляє аудіо потік з телевізора або іншого електронного джерела звуку безпосередньо на Ваші слухові. Цей аксесуар передає відмінну якість звуку, простий у використанні і підтримує як аналогові, так і цифрові джерела вхідного сигналу.

пульт дистанционного управления для слуховых аппаратов

Дистанційний пульт

Новий пульт включає в себе оновлені функції, що дозволяють управляти пам’яттю і гучністю, відключати звук слухових апаратів і ввімкнути або вимкнути інші функції

Remote Microphone +

Remote Microphone +

Передає легкий потік звуку з різних джерел.