Аксесуари Surflink та StarLink

Мобільний додаток – My Starkey


My Starkey мобільний додаток

Розроблений за участю тих, хто користується слуховими апаратами, My Starkey поєднується зі слуховими апаратами Genesis AI, щоб допомогти вам насолоджуватися чудовими моментами, покращенням самопочуття та легшим повсякденним життям — і все це у вашій долоні.

Зручний для користувача інтерфейс та легкий для користування, забезпечує переваги, що виходять далеко за рамки просто кращого слуху.

 • Налаштовуйте параметри слухових апаратів, транслюйте виклики та навіть знаходьте втрачені апарати за допомогою різноманітних функцій контролю слуху.
 • Вткористовуйте опцію при увімкнених слухових апаратах, щоб точно підраховувати кроки, відстежити взаємодію та допомогти собі досягти цілей (фітнес).
 • Перекладайте з різних мов, встановлюйте нагадування та користуйтеся перевагами низки функцій, які полегшують життя.

My Starkey мобільний додаток

My Starkey мобільний додаток

Мобільний додаток - My Starkey

Основні можливості додатку My Starkey

Розумний помічник

Розумний помічник

За допомогою голосу ви можете регулювати налаштування, встановлювати нагадування, ставити запитання про слухові апарати тощо.

Виявлення падіння

Виявлення падіння

Єдина програма для слухових апаратів, яка може допомогти виявити падіння пацієнта та попередити рідних або друзів, — перша у слуховій світовій галузі.

Відстеження активності

Відстеження активності

Відстежує щоденні кроки, вимірює рух і відстежує більш інтенсивну фізичну активність.

Аудіострімінг

Аудіострімінг

Пацієнти можуть приймати та завершувати телефонні дзвінки безпосередньо зі свого слухового апарату Evolv AI замість свого пристрою Apple. Крім того, мікрофони слухових апаратів вловлюють і передають їхній голос безпосередньо на вибрані моделі iPhone і iPad, дозволяючи вашим пацієнтам легко розмовляти hands-free.

Режим Edge

Режим Edge

Передача штучного інтелекту до кожного пацієнта за допомогою функцій за запитом, таких як Edge Mode, має доведені переваги сприйняття мови. У цій лінійці це покращено, щоб забезпечити ще чистіший звук у транспортних засобах.

Віддалене програмування TeleHear

Віддалене програмування TeleHear

Ще більше гнучкості та точного налаштування для наших пацієнтів, де б вони не були. Ми можемо безперешкодно віртуально налаштувати слухові апарати.

Додаток Thrive


Додаток Thrive Hearing Control

Додаток Thrive Hearing Control


Зручний мобільний додаток надає пацієнту повний контроль над слуховими рішеннями Evolv AI.

TeleHear Remote Programming
Віддалене програмування TeleHear
Дозволяє пацієнтам записатися на прийом до вас у відеочаті за допомогою програми Thrive.
Reminders
Нагадування
Пацієнти можуть налаштувати нагадування про зустрічі, прийом ліків, поповнення рецепта або інші особисті завдання та отримувати звукові сповіщення прямо в слухові апарати.
Self Check
Самоперевірка
Забезпечує швидкий і зручний тест для пацієнтів з метою проаналізувати роботу системи слухового апарату.

Додаток Thrive Hearing – це повнофункціональна, проста у використанні програма, яка дозволяє Вам контролювати Ваші слухові апарати Livio AI і допомагає досягти Ваших цілей в галузі фізичного і розумового здоров’я. Воно надає безліч функцій, призначених для поліпшення Вашого сприйняття в будь-якому місці, куди б ви не відправилися, – і приносить задоволення від усього, що Ви робите.

Якщо Ви ще не чули про наші революційні нові слухові апарати Livio AI, то, перш ніж читати далі, ознайомтеся з ними.

Один додаток – десятки переваг

Уявіть собі один додаток для смартфонів, який допоможе Вам відслідковувати здоров’я Вашого тіла і мозку, переводити мови, коли Ви їх чуєте, управляти своїми слуховими апаратами віддалено, передавати музику, телефонні дзвінки, подкасти та відео прямо на Ваші слухові апарати і багато іншого.

Давайте розглянемо переваги додатки Thrive Hearing.

Слідкуйте за своїм тілом і розумовою активністю

Приложение Thrive

Слухові апарати Livio AI – перші слухові апарати, які включають в себе 3D-датчики руху. За допомогою цих датчиків ви можете відстежувати активність, кроки і загальний рух (наприклад, FitBit). Датчики також можуть відстежувати розумову активність при носінні слухових апаратів, за рахунок вимірювання тривалості використання, соціальної активності і часу активного прослуховування. Також показники здоров’я тіла і мозкової активності складаються в єдину оцінку стану загального здоров’я. Ця оцінка дозволяє дізнатися, чи відповідаєте Ви вашим фізичним і когнітивним цілям і допомагає забезпечити Вам життя в повній мірі.

Перекладач в режимі реального часу

Приложение Thrive

Спілкуйтеся з людьми, які говорять на інших мовах за допомогою простого у використанні інструменту перекладу в додатку Thrive Hearing. (Необхідне підключення до інтернету.) Переклад «відтворюється» безпосередньо в слухові апарати Livio в режимі реального часу, а також відображається у вікні додатку.

Тонкі налаштування звуку

Приложение Thrive

Зробіть персоналізовані коригування в реальному часі відповідно до своїх уподобань щодо звуку і прослуховування в різних ситуаціях і навколишніх середовищах.

Потокові телефонні дзвінкиотоковые телефонные звонки

Приложение Thrive

Відповідайте на телефонні дзвінки одним натисканням кнопки і вся розмова буде передаватися прямо на Ваші слухові апарати.

Керуйте своїми слуховими апаратами через телефон

Приложение Thrive

Використовуючи функцію дистанційного керування в додатку Thrive Hearing, Ви можете змінювати гучність і перемикати пам’ять на слухових апаратах прямо зі свого смартфона.

Створіть персоналізовані запам’ятки

Приложение Thrive

Створіть кілька користувальницьких запам’ятовувань, використовуючи будь-який з параметрів настройки. Ви також можете створити geo пам’ять. Геотегована пам’ять використовує GPS і стільникові вишки, щоб розпізнавати, де Ви перебуваєте, і автоматично перемикати Ваші слухові апарати в налаштування цієї пам’яті.

Живий мікрофон

Приложение Thrive

Встановіть смартфон поруч з людиною, яку Ви хочете почути, увімкніть функцію мікрофона і передайте свій голос прямо на Ваші слухові апарати для ще більш чіткого і більш ясного прослуховування.

Вносьте коригування дистанційно

Приложение Thrive

Вам більше не потрібно щоразу відвідувати свого фахівця із слухових апаратів для настройки і коригування слухового апарату. Ця функція тепер доступна віддалено і Ви можете налаштовувати свій слуховий апарат в будь-якому місці і в будь-який час.

Знайдіть свої слухові апарати

Приложение Thrive

Додаток Thrive Hearing допоможе Вам знайти Ваші слухові апарати, якщо Ви забули, куди їх поклали.

app store

google play

Mini Remote Microphone

Насолоджуйтесь бесідами один на один у галасливому середовищі за допомогою маленького, легкого у користуванні міні-дистанційного мікрофона. Просто прикріпіть його до свого одягу людини, щоб чітко чути співрозмовника та насолоджуватися бесідою. Його також можна використовувати як телевізійний стример, розташувавши біля джерела звуку.

Remote Microphone +

У шумному середовищі легко транслюйте потокове відео на обидва вуха від Bluetooth, телефонної котушки,
FM і насолоджуйтеся розмовами наодинці в повній мірі.

TV Streamer

Легко транслюйте аудіо з телевізора чи іншого пристрою (аудіоджерела) безпосередньо до слухових апаратів.
Він забезпечує чудову якість звуку, простий у використанні та підтримує обидва аналогові та цифрові джерела вхідного сигналу.

Remote Control

Керуйте пам’яттю та гучністю слухових рішень, вимикайте звук слухових апаратів і вмикайте інші спеціальні функції (переключення програм СА, улюблена програма тощо).

Table Microphone

Багатофункціональний пристрій, призначений для покращення якості звуку під час групових зібрань чи у галасливих ресторанах.
Він також функціонує як телевізійний стример або навіть на тілі дистанційний мікрофон.


БЕСПЕЧНЕ ПІДКЛЮЧЕНЯЯ
 З НАЙКРАЩИМИ ОПЦІЯМИ

Мобільний пристрій SurfLink Mobile 2 забезпечує подвоєння терміну служби батареї в порівнянні з нашим першим поколінням SurfLink Mobile

Наш популярний SurfLink Mobile був вдосконалений для забезпечення кращого слуху пацієнта. SurfLink Mobile 2 – це бездротовий аксесуар для мобільного телефону, а також допоміжний пристрій, медіацентр. Пропонуючи оновлений призначений для користувача інтерфейс і елементи управління, він також забезпечує подвоєний термін служби батареї в порівнянні з нашим першим поколінням SurfLink Mobile, при цьому розмір пристрою не змінився. SurfLink Mobile 2 – єдиний пристрій, що пропонує JustTalk ™, дає можливість розмовляти по мобільному телефону без допомоги рук, перетворюючи слухові апарати в мікрофон і приймач. Це можливо робити з усіма слуховими рішеннями, які в своїй назві мають індикатор “і” (Axio, Z Series, Muse, Soundlens та ін.).

У своєму революційному режимі JustTalk SurfLink Mobile робить розмови по телефону простіше, ніж коли-небудь. Слухові апарати користувача можуть діяти як мікрофон і приймач через двосторонню передачу. 

surflink mobile 2

SURFLINK MOBILE 2

З використанням нашого революційного режиму JustTalk ™ SurfLink Mobile 2 дає можливість розмовляти по мобільному телефону без допомоги рук, перетворюючи слухові апарати Z Series, Muse “i”, SoundLens Synergy “i” в мікрофон телефону і приймач:[arrow_list_three]

 • Функція мікрофона – мікрофони слухових апаратів приймають голос пацієнта
 • Функція приймача – SurfLink Mobile 2 передає голос пацієнту безпосередньо в два слухових апарати
 • Функція спрямованих мікрофонів полегшують розмови «один на один» в гучних ситуаціях
 • Функція всеспрямованих мікрофонів ідеально підходить для спілкування на зборах або в групах
 • Бездротове відтворення звуку з телевізорів або MP3- плеєрів відбувається за допомогою Bluetooth® або кабелю[/arrow_list_three]

SURFLINK MEDIA

SURFLINK MEDIA

SurfLink Media надає пацієнтам першу, яка потребує постійного контролю технологію потокової передачі мультимедіа. Просто підключіть аксесуар до телевізора, радіо або MP3-плеєра і багатий стереозвук буде передаватися безпосередньо в бездротові слухові апарати в радіусі дії без додаткових адаптерів.

SurfLink Mini Mobile

SurfLink Mini Mobile і SurfLink Remote Microphone

За допомогою SurfLink Mini Mobile підключіть будь-який мобільний пристрій з підтримкою Bluetooth до Ваших слухових апаратів для отримання телефонних дзвінків прямо в апарати. Мобільний адаптер SurfLink Mini працює з мікрофоном SurfLink 2 – одним з наших найбільш популярних рішень для пацієнтів, яке допомагає передавати мову, наприклад, вчителя прямо в слухові апарати учня. Для цього необхідно, щоб аксесуар SurfLink Remote Microphone був у мовця поруч.

Як це працює?

 • Передає стереозвук безпосередньо з телефону в слухові апарати пацієнтів без сполучення додаткових пристроїв, які необхідно надягати
 • Використовує інтелектуальну мультимедійну мобільність, щоб забезпечити плавні міжкімнатні перемикання між пристроями мультимедіа
 • Дозволяє декільком користувачам носити бездротові слухові апарати з підключенням до одного пристрою
 • Усуває проблеми затримки звуку і синхронізації губ, що зазвичай зустрічається в інших бездротових системах
 • Допомагає перешкоджати пацієнтам і співрозмовникам в гучних бесідах

ПУЛЬТ SURFLINK REMOTE

За допомогою аксесуара SurfLink Remote пацієнти можуть контролювати настройки пам’яті і гучності своїх слухових рішень, відключати звук або входити і виходити з потокового режиму, якщо захочуть.