Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Електронна сушильна камера

Будь-який технічний пристрій, яким би досконалим і надійним він не був, вимагає дбайливого ставлення та щоденного догляду. В рівній мірі це відноситься і до слухових апаратів. Постійний контакт з вушною сіркою, що утворюється в зовнішньому слуховому проході, надлишок вологи усередині приладу може стати причиною його ламання. Тому для збереження працездатності обладнання його регулярно дезінфікують і сушать. Саме для цих цілей і призначена сушильна камера.

Електронна сушильна камера для слухових апаратів

Що таке сушильна камера

Являє собою електронний прилад у вигляді невеликого контейнера, в якому проводиться видалення зайвої вологи, сушіння та дезінфекція апарату. Абсолютно простий у використанні, безпечний у застосуванні, повністю автоматизований. Відноситься до сучасних винаходів – функціональних, надійних і довговічних. Підтвердженням високої ефективності сушильної камери, а також безпеки її роботи слугують результати клінічних випробувань.

Сушка та дезінфекція самого апарата проводиться автоматично протягом трьох годин. При цьому видалення вологи забезпечується циркуляцією теплого повітря в об’ємі контейнера, а знезараження за допомогою ультрафіолету. Управління процесом, в тому числі вибір температурного режиму, виконується за допомогою програмного забезпечення приладу. Після проходження всіх етапів програми, камера вимикається.

Основні переваги

Використання сушильної камери як засобу для догляду за слуховим приладом обгрунтовано наступними перевагами:

  • швидким знезараженням від різного роду бактерій з ефективністю 99,9%;
  • збільшенням терміну служби пристрою;
  • автоматизацією процесу;
  • зниженням фінансових витрат за непотрібністю виконання ремонту.

Подбайте про ваш прилад та забезпечте йому необхідний догляд. Звертайтеся в Центр Слуху «Беттертон» за найбільш зручними, безпечними і функціональними сушильними камерами.

Loading...

Електронна сушильна камера
Оцініть статтю