Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Контейнери для сушіння

Дата: Оновлено:

Електронна сушильна камера

Будь-який технічний пристрій, яким би досконалим і надійним він не був, вимагає дбайливого ставлення та щоденного догляду. В рівній мірі це відноситься і до слухових апаратів. Постійний контакт з вушною сіркою, що утворюється в зовнішньому слуховому проході, надлишок вологи усередині приладу може стати причиною його ламання. Тому для збереження працездатності обладнання його регулярно дезінфікують і сушать. Саме для цих цілей і призначена сушильна камера.

Електронна сушильна камера для слухових апаратів

Що таке сушильна камера

Являє собою електронний прилад у вигляді невеликого контейнера, в якому проводиться видалення зайвої вологи, сушіння та дезінфекція апарату. Абсолютно простий у використанні, безпечний у застосуванні, повністю автоматизований. Відноситься до сучасних винаходів – функціональних, надійних і довговічних. Підтвердженням високої ефективності сушильної камери, а також безпеки її роботи слугують результати клінічних випробувань.

Сушка та дезінфекція самого апарата проводиться автоматично протягом трьох годин. При цьому видалення вологи забезпечується циркуляцією теплого повітря в об’ємі контейнера, а знезараження за допомогою ультрафіолету. Управління процесом, в тому числі вибір температурного режиму, виконується за допомогою програмного забезпечення приладу. Після проходження всіх етапів програми, камера вимикається.

Основні переваги

Використання сушильної камери як засобу для догляду за слуховим приладом обгрунтовано наступними перевагами:

  • швидким знезараженням від різного роду бактерій з ефективністю 99,9%;
  • збільшенням терміну служби пристрою;
  • автоматизацією процесу;
  • зниженням фінансових витрат за непотрібністю виконання ремонту.

Контейнери для сушіння

Фірмовий сушильний комплект – найоптимальніший варіант для продовження терміну експлуатації вашого пристрою для поліпшення слуху. Він простий у застосуванні й досить місткий.hearing aid dehumidifier

Найголовнішим ворогом слухового апарату є волога. Саме тому для того, щоб прилад залишався в належному вигляді, існують спеціальні контейнери для сушіння.

Вони виготовлені з пластмаси й мають капсулу з гігроскопічними гранулами бурштинового кольору. Саме вони активно вбирають вологу. Коли їх колір стане білим – використовувати їх більше не можна.

Застосування такої технології дає можливість уберегти слуховий апарат від проникнення вологи. Це позитивно відбивається на його експлуатаційних характеристиках.

Використовувати пристрій для сушіння нескладно:

  • необхідно зняти слуховий пристрій та відкрити відсік з акумулятором;
  • відкрити бокс, вийняти капсулу з блістера. Помістити її в контейнер так, щоб паперова поверхня залишалася нагорі й покласти слуховий прилад всередину;

Важливо! Не потрібно розкривати шар з паперу та розбирати саму капсулу.

  • герметично прикрити кришку, залишивши в боксі пристрій на всю ніч. Вранці просушений апарат буде готовий до застосування.

Важливо! Капсула повинна знаходитися в герметично закритому боксі.

Проводити сушку пристроїв для поліпшення слуху слід не менше двох разів на тиждень. В період дощів, підвищеної вологості та спеки є сенс виконати позапланову процедуру. Ні в якому разі не сушіть апарати побутовими приладами. Використовувати для цієї мети можна тільки спеціальні сушильні комплекти!

Подбайте про ваш прилад та забезпечте йому необхідний догляд. Звертайтеся в Центр Слуху «Беттертон» за найбільш зручними, безпечними і функціональними сушильними камерами.

Контейнери для сушіння
5
Оцініть статтю
Контейнери для сушіння
5
Анна Ивановна Кунец

Анна Ивановна Кунец

Лор-врач, Сурдолог, слухопротезист у Беттертон
Доктор Анна Ивановна Кунец является прогрессивным специалистом в области отоларингологии, аудиологии и сурдологии.
Анна Ивановна Кунец

Останні публікації від Анна Ивановна Кунец