Звертаючись до Центрів Слуха «Беттертон», багато клієнтів не володіють необхідною інформацією про дії, призначення, і характеристики слухових апаратів. Ми з радістю відповідаємо на всі їхні запитання. Найпопулярнішими з них є:


Для кожного слухового апарату підходить лише один тип батарейок. Виробники можуть бути різними, однак ми працюємо лише з сертифікованими за міжнародними стандартами. Ви можете бути впевнені в якості елементів живлення, які купуєте в центрах слуху Беттертон.
Якщо коротко - велике енергоспоживання апарату, мала енергоємність елементів живлення. А тепер докладніше. У найменшій батарейці 10 типорозміру міститься близько 310 мАг електроенергії. В акумуляторі сучасного смартфона - близько 1810 мАг, що майже в 6 разів більше. За статистикою, пацієнти користуються апаратами від 8 до 12 годин на день. При цьому навіть базовий слуховий апарат пригнічує зворотний акустичний зв'язок, виділяє мову на тлі шумів, усуває ці шуми, проводить аналіз навколишнього середовища, розділяючи спектр сигналу на тихі, гучні та середні по гучності звуки, обирає посилення для кожного так, щоб створювалася найбільш повна звукова картина і при цьому робить все це настільки швидко, що мозок навіть не встигає зрозуміти що саме відбувається і як саме ви чуєте. Навіть в такому випадку батарейку необхідно змінювати 1 раз на 7 днів. А тепер давайте згадаємо, скільки часу ми використовуємо телефон за прямим призначенням? Півгодини, годину, дві? Більш молоде покоління використовує його в середньому по 4-8 годин, після чого він повністю розряджається і його необхідно перезаряджати. Висновок напрошується сам собою. Апарати працюють стільки лише тому, що вони не можуть працювати довше.
Виробництво вкладки займає до 5 робочих днів. Вкладки - це продукція індивідуального виготовлення, вона робиться за зліпком вуха пацієнта і цей процес вимагає певного часу.
Для комфортного носіння, однакового, якісного звучання слухового апарату, а також виключення ефекту зворотного акустичного зв'язку.
Для м'якої, зробленої із силікону - 6 місяців, що обумовлено необхідністю заміни трубочки звуководо, яка з часом твердне і може спадати з апарату. Для твердої вкладики з акрилу термін служби в середньому становить 1 рік.
Так. У нас є ліцензований сервісний центр. Дізнатися про причини поломки і отримати консультацію за вартістю ремонту Ви зможете, звернувшись в будь-який з наших центрів в м. Києві, Львові, Білій Церкві, Кременчуці та Кривому розі. На першому етапі фахівець прослухає Ваші слухові рішення, візуально оцінить ступінь їх зносу і якщо вдасться - усуне причину поломки на місці, в центрі. Якщо ж цього зробити це не вдасться, то апарати будуть передані в сервісну службу для більш детальної діагностики, після чого інженер повідомить про необхідні роботи і точну, фіксовану вартість ремонту. До вашого підтвердження платні ремонтні роботи проводитися не будуть. Зазвичай термін ремонту не перевищує 5 робочих днів. Також на весь ремонт, або замінені деталі ми надаємо гарантію до 3-х місяців.
Ми не з'їмо, тому що ми всеукраїнська мережа Центрів Гарного Слуху. ЛОР-центри “Беттертон” працюють в Україні вже більше 10 років і десятки тисяч людей довірили нам найголовніше - своє здоров'я, але набагато красномовніше про нас говорять відгуки наших задоволених пацієнтів на сторінках Google Maps, з якими Ви можете ознайомитися у відповідному розділі на сайті.
Чекати не варто. Втрату слуху можна уповільнити до 1% в рік при носінні слухового пристрою. Без апарату слух сідає до 15% в рік (за даними статистичних досліджень).
Відповідь лікаря-сурдолога: “Це помилкова думка. Слуховий апарат не впливає на ступінь втрати слуху, а навпаки - тренує слухову кору, покращує роботу головного мозку, тобто сприяє поліпшенню розбірливості та розуміння мови. Але коли людина не чує звуки, то як би вона не прислуховувалася, вона їх все одно не почує. І чим більше проміжок часу від початку втрати слуху, до початку носіння слухового апарату, тим сильніше атрофується слухова кора, погіршується розбірливість мови і складніше звикати до забутих, нечутних звуків і до самого апарату. Коли ж людина одягає слуховий апарат і повертається в насичений звуками світ, то дуже багато чого в її житті змінюється. Вона може продовжувати жити як раніше, активно спілкуватися з рідними та коханими, чути спів птахів, музику і більше не витрачати внутрішні сили прислухаючись, щоб не упустити важливу подія, або приємну дрібницю.”
При перегляді телевізора в звичайному режимі слухового апарату, людина чує багато сторонніх шумів. Через це звук стає нерозбірливим! Існує таке поняття як ефект реверберації - багаторазового відлуння від стін. Звуки потраплянні в слуховий апарат створюють неприємний фон. Для перегляду телевізійних передач у сучасних цифрових апаратах використовується режим спрямованих мікрофонів, які працюють за принципом "чую те, на що дивлюся". При цьому всі сторонні шуми блокуються. Запитайте Вашого слухопротезиста про можливість встановлення такого режиму в окрему програму для перегляду телевізора. Якщо ж це не допоможе, то Вам можуть знадобитися додаткові аксесуари для прослуховування телевізора - Surflink. Детальніше про них Ви також дізнаєтеся на прийомі у фахівця.
На вітчизняному ринку вони не мають сенсу тому що в японській мові зовсім інша фонемная група (різні основні звуки в мові). Їх звучання буде незручним для наших користувачів. Недоцільним їх придбання робить і висока вартість від 2000 доларів за 1 апарат.
Так, бувають. Але вони не популярні тому що незручні при носінні.
Термін придатності не обмежений. При щоденному використанні без належного догляду 4-5 років, однак при грамотній експлуатації і правильному догляді може досягати 10,15, а то і 20 років. Детальніше про те, як доглядати за слуховими апаратами Ви можете дізнатися зі статті на цьому сайті, або на прийомі у спеціаліста центру слуху Беттертон.
Все залежить від потужності апарату, ємності елемента живлення і того, наскільки галасливе звукове середовище, в якій апарат використовується. За статистикою батарея змінюється один раз на 5 - 20 днів. Чим потужніше апарат, тим швидше витрачається заряд батарейки. Чим менше розмір елемента живлення, тим швидше він витрачається.
При виборі слухового апарату враховується безліч факторів таких як: вид приглухуватості, її ступінь, індивідуальні анатомічні особливості (висота і ширина вушного каналу), стан зору і дрібної моторики, стиль життя, протипоказання для носіння пристрою (травми, операції, хронічні отити). З урахуванням усіх факторів робиться висновок про можливість застосування того чи іншого апарату. Найчастіше самостійно важко визначитися з вибором слухового рішення, однак Вам із радістю допоможуть у будь-якому з наших слухових центрів.
До п'яти робочих днів.
Провідні світові виробники: Starkey - США, Widex - Данія. Phonak - Швейцарія. Bernafon - Швейцарія, Siemens (Signia) - Німеччина.
Всі технічні засоби реабілітації для людей з вадами слуху: слухові апарати, допоміжні засоби для слухових апаратів (пульти, адаптери для ТВ, перехідники з Bluetooth для підключення СА до телефону), засоби по догляду за приладом, супутні товари (батарейки, вкладки, сушильні камери, серветки, гігієнічні креми і засоби по догляду за шкірою вуха).
Апарати відрізняються потужністю, функціональними можливостями і якістю звуку. Існують апарати як базового рівня, що дозволяють вести бесіди 1 на 1 в тихому акустичному середовищі, так і понад просунуті слухові рішення з можливістю їх синхронізації і подальшого керування з мобільних пристроїв. Почути і відчути різницю ви зможете записавшись на прийом до фахівця в один із центрів слуху Беттертон.
Можна, але доведеться розраховувати або на дані раніше отриманої аудиометрии, або на ваші відчуття про ступінь її приглухуватості. Це буде простий прилад, позбавлений багатьох функцій, а також не буде повністю і точно налаштований під вашого родича, тому ми завжди наполягаємо на підборі слухового рішення або в самому слуховому центрі, або на дому.
Підбір здійснюється за даними аудіометрії, яку можна зробити як заздалегідь, так і безпосередньо в нашому ЛОР-центрі. Спеціаліст огляне слухові канали пацієнта і за типом і ступенем зниження слуху підбере слухові рішення, які будуть найкращим чином підходити пацієнтові.
Так, на всі слухові рішення Starkey, які реалізуються в центрі слуху Беттертон надається повна гарантія на мінімум 1 рік, в яку також включено сервісне гарантійне обслуговування.
Це тинітус. Причина його виникнення індивідуальна в кожному випадку. Тинітус може бути обумовлений проблемами із судинами, отриманням травм голови і шиї, але іноді він з'являється абсолютно без будь-яких видимих ​​причин. У більшості випадків тинітус є симптомом зниження слуху, яке можна вилікувати повністю, або частково медикаментозно. У тих же випадках, коли зниження слуху немає, або медикаментозне лікування не зробило належного ефекту, тинітус лікується подачею сигналу (білого шуму / рожевого шуму) в «протифазі» з існуючим шумом у вухо пацієнта. Подача сигналу може здійснюватися як окремим маскувальним пристроєм, так і слуховим апаратом за допомогою спеціальної функції «тинітус-маскер». При грамотному підході можна звести настирливий шум до мінімуму, або навіть повністю його усунути. Детальніше про способи лікування шуму у вухах ви зможете дізнатися на прийомі у фахівця.
Батарейку - в міру необхідності. Як правило для 10 і 312 розміру батарейки нормальний термін експлуатації 3-10 днів. Для 13 і 675 від 10 до 25 днів. Про низький рівень заряду слуховий апарат повідомить вас звуковим сигналом, або шляхом розпізнавання голосу індикатором.
Анітрохи. На початкових стадіях адаптації може виникати деяку втому від звуку, яка з часом проходить. Шуми і головні болі можуть виникнути через порушення в серцево-судинній системі, а також при носінні аналогового підсилювача звуку, який слуховим апаратом не є.
Спеціаліст проводить огляд слухового ходу на наявність захворювань чи інших перешкод для здорового слуху (отити, аномалії слухового ходу, сірчані корки, сторонні тіла). 
Без спеціального підбору апарат може завдати шкоди або буде неефективним. Це складний в налаштуванні цифровий пристрій, який подібно неправильно підібраним окулярам, по початку викличе дискомфорт, а при подальшому носінні - зниження стану слуху.
Так, обов'язково. Підбір має на увазі під собою вибір моделі, її типу, потужності і налаштування за даними аудіометрії, щоб оцінити результативність обраного слухового рішення. Виходячи з даних, отриманих у результаті примірки, фахівець буде обирати тип індивідуальної вкладки, а також конфігурацію вентиляційного каналу. Пропустивши ці кроки можна запросто звести всю ефективність слухової реабілітації навіть найсучаснішими слуховими апаратами до нуля.
Виявлення типу і ступеня приглухуватості за допомогою аудіометра. Діагностує які звуки навколишнього світу ви чуєте. Вам у вухо будуть подаватися сигнали різної гучності та частоти, почувши які вам необхідно буде натискати на кнопку. Отримані результати будуть зведені в мульти криву і описані фахівцем.
Необхідний вент у вкладці або регулювання (зменшення) низьких частот у слуховому апараті.
Так існують - гострі отити, хірургічні втручання, що спричинили зміни в формі зовнішнього слухового проходу, перфорована барабанна перетинка і одночасно рясні виділення, сірчані пробки (після їх видалення можливо протезувати). Однак для кожного випадку є винятки, про які Ви зможете дізнатися на прийомі у фахівця.
Тут мова йде швидше за все про підсилювачі звуку. Так, чути Ви будете. Всі звуки, сторонні шуми, наведення, звуки проїжджаючого повз транспорту, а також робота холодильника, або пилососа буде викликати у вас головні болі, так як пристрої цього типу аж ніяк не відсіюють сторонні шуми. Виходити на вулицю в таких пристроях вкрай небезпечно, тому що будь-який гудок машини може призвести до перфорації барабанної перетинки через надмірне посилення апаратом і без того високий рівень гучності. Наша компанія не займається подібного роду пристроями.
Це лінійне посилення всіх звуків, неприйнятне для складних втрат слуху (ламана аудіограма). При даному типі посилення будуть однаково чути всі звуки і корисні і неприємні (дзвін скла, брязкіт кришки каструлі і т.д.). Можливе виникнення головного болю.
Підсилювач може завдати шкоди і не бере до уваги індивідуальну аудіограму пацієнта, що може призвести до істотного зниження слуху.
Різна зарядна ємність та термін служби. На даний момент існує 5 визнаних світових лідерів з виробництва елементів живлення:
 • Rayovac - Великобританія
 • Power One (Varta) - Німеччина
 • Duracell - CША
 • Signia - Німеччина
 • iCellTech - Корея
На підставі нашого досвіду і досвіду наших закордонних колег, кращими в індустрії визнані батарейки Rayovac, Power One і Duracell. Вони чесно тримають заявлений термін експлуатації, продовжуючи тим самим дорогоцінні хвилини нашого зв'язку з навколишнім світом. Елементи живлення цих виробників також підтримують стабільний електричний струм, що особливо важливо для ланцюгів живлення слухових рішень і крім всього - не дозволяють цинку вийти за межі елементів живлення після закінчення терміну придатності батарейок, що позитивно впливає на екологію.
Ототоксичні (антибіотики та інші ліки, в протипоказання яких є виноска на «ототоксичну дію»).
Лікарі не прийшли до єдиної думки. Рекомендують слухати класичну музику і аудіокниги.
Різниця залежить від стилю апарату (невидимий, внутрішньовушний, або завушній), його функціональних можливостей, шумозаглушення, а також року розробки моделі. Однак це все вимірюється лише в числових значеннях, які дають лише загальне розуміння картини. По-справжньому ж оцінити роботу слухових апаратів можна лише на прийомі у фахівця в галузі слухопротезування.
В першу чергу - за типом посилення (відповідно аналогове і цифрове), в другу - якістю і м'якістю звучання в цифрових апаратах, як і відсутністю різких звуків, більш гнучкими налаштуваннями індивідуально під кожного пацієнта. У цифрових апаратах присутні всілякі автоматичні функції шумозаглушення і регулювання звуку, що дозволяють отримувати задоволення від носіння слухових апаратів. Цифрове слухове рішення - мікрокомп'ютер, який дозволяє вносити різні алгоритми посилення, відповідні різним пацієнтам. Аналоговий же апарат - по суті простий підсилювач звуку, який однаково посилює всі шуми і мову, що часом робить їх використання просто неможливим, а іноді і зовсім небезпечним.
На жаль так, може і буде. Без правильно підібраного і налаштованого слухового апарату, згідно зі статистикою, слух погіршується на 10-15% щорічно при відсутності обтяжуючих захворювань судин, голови, вух і нервової системи. А регулярне носіння слухових рішень уповільнює зниження слуху приблизно до 1% на рік.
Так можна. Протипоказань не виявлено.
Залежить від пацієнта. Якщо є судинні захворювання, то цілком можлива поява деякого дискомфорту, пов'язаного з підвищеною втомлюваністю на початкових етапах звикання, яке люди можуть пов'язувати з носінням апаратів. Згодом цей ефект проходить, оскільки мозок адаптується до нового звучання. Точного взаємозв'язку з підвищенням тиску в той же час не встановлено. Деякі фахівці говорять про психосоматику, як про можливу причину підвищення тиску під час використання слухових апаратів.
Запорукою правильної роботи слухового апарату є саме індивідуальний підбір і налаштування під параметри кожного окремого пацієнта. Тут враховуються як анатомічні особливості, так і дані діагностики. Відповідно, без особистої присутності виконати точну налаштування неможливо. Дистанційне придбання і самостійне налаштування можуть не тільки не виправдати очікувань, але і нашкодити ще більше.
Купуючи слуховий апарат «Starkey» в Центрах Слуха «Беттертон», наш клієнт отримує річну гарантію на будь-яку модель. Для цього заповнюється гарантійний талон, де вказується ім'я покупця і дата. Крім того, протягом гарантійного терміну в наших Центрах можна користуватися безкоштовними налаштуваннями, а також діагностикою пристрою. Якщо обладнання вийшло з ладу з вини виробника, компанія зобов'язується надати безкоштовний ремонт. Варто відзначити, що якщо гарантійний термін закінчився, його можна продовжити. Вартість продовження гарантії на один рік становить 10% від ціни, яку покупець заплатив за пристрій.
Насправді, вартість слухового апарату прямо пропорційна його надійності та якості звучання. При покупці слухового апарату слід звертати увагу не тільки на його ціну, але і на багато інших чинників, в тому числі функціонал і характеристики. В даний час знайти якісний слуховий апарат дешевше, ніж за 6000 просто неможливо. Сюди також входять витрати на розробку і виробництво, логістику, індивідуальний підбір і налаштування, а також робота з фахівцем по адаптації слабочуючих. Також важливо не забувати, що якісний слуховий апарат здатний прослужити не менше 5 років навіть при відсутності за собою будь-якого догляду, тому простий розрахунок показує, що подібне вкладення у власне здоров'я цілком виправдано і не так вже й дорого.
Канали дозволяють розширити діапазон звуків. Більше каналів потрібно для складної (ламаної) аудіограми. Звук стає чистішим і більш природним (натуральним). Особливо відчувається в складних акустичних ситуаціях при наявності стороннього шуму в мові, на вулиці, при шумі автомобілів.
Можлива поломка - перевірити можна заткнувши ріжок пальцем, свистить - зламаний, не свистить - нещільно прилягає вушна вкладка - необхідна індивідуальна.
Індивідуальна вкладка виготовляється за зліпком вушного проходу конкретного пацієнта, не допускає зворотного зв'язку (свисту) і більш комфортна при використанні. ЇЇ можна назвати анатомічною.
Все залежить від індивідуальних особливостей пацієнта (від ступеня втрати слуху, віку). При великій втраті слуху бажано м'яка вкладка. М'який індивідуальна вкладка більш комфортна при носінні, але має менший термін служби на відміну від твердої. Яку обрати - це вже підкаже фахівець виходячи з вашої аудіометрії.
НІ, але може підтримувати на тому ж рівні. Панацеї немає, поліпшень можна очікувати в розбірливості мови, даючи пацієнтові чути більше звуків - апарати тренують центри слуху в головному мозку.
При втраті на обидва вуха краще носити 2 апарати, тому що вони дозволяють підняти розбірливість мови в 3 рази в порівнянні з 1 апаратом. Крім цього поліпшується якість звуку і його локалізація (орієнтація в просторі).
Вікові зміни, травми, прийом антибіотиків, тривалий вплив гучного шуму. Порушення на шляху передачі звуку - ушкодження слухових кісточок, відмирання волоскових клітин у равлику, проблеми в передачі імпульсів по нервових закінченнях у мозок.
Розрахунковий термін служби слухового рішення - 4-5 років. Тривалість може варіюватися в залежності від зовнішніх факторів, таких як вологість, забруднення, механічні пошкодження, проте при дбайливому догляді, якому навчають фахівці наших центрів, слухові апарати можуть прослужити 7,10,15, а то і всі 20 років. Тут на думку спадає приказка - бережена річ два століття служить.
Внутрішньовушний дещо більше внутріканального, у вусі видно батарейний відсік. Внутрішньоканальний - видно тільки ліску, взявши за яку можна видалити апарат із вуха. На зображенні по порядку: 1 - завушний апарат (BTE), 2 - внутрішньовушний (ITE), 3 - внутрішньоканальний (ITC), 4-повністю в каналі (CIC).
Всі результати обстежень зберігаються в базі даних. Ми завжди видаємо їх на руки в друкованому вигляді та навіть якщо Ви їх втратили, то не хвилюйтеся, їх швидко знайдуть і відправлять Вам в електронному вигляді, або роздрукують при повторному візиті в цент.
Ціна відповідає якості та функціональності слухового рішення. Чути можна як за 6000 гривень, так і за 86000. Відчути різницю між слуховими рішеннями Ви зможете на прийомі у фахівця.
Термін служби більше, значний комфорт, виключено утворення зворотного зв'язку (свисту). Під дією сірки і вологи стандартна вкладка втратить пластичність, прийме неправильну форму, виникнуть зазори між вкладкою і вушним проходом, він стане непридатним для використання. Індивідуальна вкладка навпаки - довговічна і комфортна. При жувальних рухах слуховий прохід змінює свою форму, індивідуальна вкладка враховує це і не дозволяє виникнути «свисту».
Різниця в якості корпусу, в ергономічності, в косметичній привабливості, в якості елементної бази (мікросхем), різниця в сприйнятті звучання конкретним пацієнтом різних апаратів.
Так це можливо. За часом це займає до 5 робочих днів.
Можна за додаткову плату, і в тому випадку, якщо він підійде за технічними характеристиками. Для внутрішньовушних апаратів необхідно буде перевиготовлення корпусу.
Такого розміру акумулятор буде невигідно виробляти через його малу місткість та високу вартість.
Ні не шкідливий. Якщо не тренувати ділянку мозку, що  обробляє звук, можна погіршити ситуацію з втратою слуху тим, що мозок просто починає забувати як звучить навколишній світ, через що може розвинутися деменція, хвороба Альцгеймера та інші когнітивні захворювання.
Ні. Навпаки, слухові апарати уповільнюють зниження слуху і дозволяють добре чути.
Коли ви одягаєте цей прилад вперше і тільки звикаєте до нього, рекомендується носити його включеним по 2-3 години в день протягом 2 тижнів. Потім можна поступово збільшувати ці інтервали, поки ви нарешті не зможете комфортно використовувати слуховий апарат протягом усього періоду дня. Однак варто розуміти, що ця рекомендація умовна, процес адаптації у кожного проходить індивідуально. І краще в цей період прислухатися до своїх відчуттів і радитися з лікарем.
 • Економ
 • Базовий
 • Середній
 • Бізнес
 • Преміум
 • ТОП
Сьогодні нам доступні прилади різних класів, тому можна легко знайти той, який впишеться у ваш бюджет. Якщо ви дотримуєтеся активної життєвої позиції, постійно в русі і любите спілкуватися, то краще придивитися до преміум моделей з широким функціоналом. Якщо ж ви домосід і купуєте прилад в основному для спілкування з близькими, краще обрати модель із економ або середнього цінового сегмента. Почати ж варто з консультації з фахівцем, який не просто розповість, а покаже як ви зможете чути в тій, чи іншій моделі слухових рішень.
 • Кишенькові
 • Завушні - стандартні (ВТЕ) і мініатюрні (міні ВТЕ)
 • Завушні з виносним ресивером у вушному каналі (RIС)
 • Внутрішньовушні (ITC):
  • Внутрішньоканальні (CIC)
  • Глибококанальні (IIC)
  • Міні-канальні (CS)
  • З виносним мікрофоном
  • Конха (IT)
  • Полуконха (CT)
 • Кісткової провідності
Мала: 1-2 ступінь зниження слуху; Середня: 2-3 ступінь зниження слуху; Висока: 3-4 ступінь зниження слуху; Надвисока: - 4 прогресивна ступінь зниження слуху.
Слуховий апарат «нафарширований» тонкою електронікою, через що вимагає дбайливого ставлення. Тому при його використанні слід дотримуватися запобіжних заходів:
 • Прилад боїться вологи, тому потрапивши під дощ, відразу знімайте і ховайте його. Якщо ж ви випадково намочили слуховий апарат, ні в якому разі не намагайтеся висушити його феном, не тріть спиртом. Відключіть батарейний відсік, зніміть вкладку і покладіть прилад на поверхню з доступом повітря з усіх боків. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів і тепла від нагрівальних приладів.
 • Роблячи рентген, КТ, або МРТ та інші подібні процедури, завжди знімайте апарат.
 • Захищайте слуховий апарат від потрапляння будівельного пилу та інших забруднень.
 • Як джерело живлення використовуєте тільки спеціальні батарейки, адже звичайні можуть вивести прилад із ладу.
 • Не давайте нікому користуватися своїм слуховим апаратом - це індивідуальний пристрій, налаштований під свого користувача.
 • На час, поки ви не користуєтеся апаратом, відключайте батарейний відсік.
 • Якщо прилад барахлить, не розбирайте його самостійно, не намагайтеся закрити тріщини на корпусі клеєм.
 • Не використовуйте для чищення агресивні рідини.
У плані догляду та зберігання діють такі рекомендації:
 • Регулярно здійснюйте чистку приладу спеціальною щіточкою і серветкою
 • Вирішивши помити вкладку, завжди від’єднуйте її від слухового апарату
 • Зберігайте прилад тільки в спеціальній коробці з вологопоглинаючою капсулою, в сухому місці при кімнатній температурі
Ці прості рекомендації допоможуть слуховому апарату прослужити довше, а вам - насолоджуватися його безвідмовної роботою!
Клініки «Беттертон» знаходяться в декількох містах країни, і тут пацієнтам можуть запропонувати наступне:
 • консультацію лікаря;
 • порогову, а також надпорогову тональну аудіометрію;
 • мовну аудіометрію;
 • тімпанометрію;
 • отоакустичну емісію.
Крім того, в наших Центрах проводиться як доросле, так і дитяче слухопротезування. За допомогою інноваційного програмного забезпечення проводиться діагностика і підбір потрібного слухового апарату.
Наші Центри Слуха пропонують можливість придбання різних аксесуарів, призначених для слухових апаратів. До них відносяться фільтри, контейнери та препарати для догляду за апаратами, батарейки, щітки, чохли, серветки, а також багато інших приналежностей. Наші інженери пропонують отопластічні послуги. Сюди входить виробництво індивідуальних вкладок, берушів для плавців, телеведучих, а також декор слухових виробів стразами. До наших фахівців можна звернутися за видаленням сірчаних пробок, лікуванням ЛОР-органів і якщо є необхідність в налаштуванні - коригування звучання слухового апарату. Крім реалізації продукції «Starkey», в клініках можна придбати аудіологічну техніку, різного роду отоскопи, ларингоскопи, і так далі.
Це внутрішньоканальні слухові апарати Starkey. Вся обробка звуків ведеться потужним і маленьким комп'ютером, який повністю розміщується всередині слухового каналу і його практично не видно. Апарат автоматично обирає найбільш відповідний в даний момент рівень гучності, практично немає власних шумів і ніяких ручних регулювань. Центри слуху Беттертон раді запропонувати вам абсолютно непомітні слухові рішення, які обирають для себе лідери прогресивних країн світу, а наша цінова політика приємно вас здивує. Запишіться на прийом в один із наших центрів хорошого слуху, щоб познайомитися зі слуховими рішеннями від компанії Starkey.
Це найбільш типовий і небезпечний міф. Процес сприйняття звуку дуже складний. У ньому беруть участь ділянки центральної нервової системи. Тривала відмова від використання слухового апарату може призвести до «забування» нервовою системою специфічних звуків. Для відновлення цієї здатності буде потрібно проведення спеціальних занять протягом довгого часу.
Фахівці рекомендують починати користуватися внутрішньовушними апаратами приблизно з 11 років з огляду на невеликий, швидко зростаючий слуховий канал. Необхідно також пам'ятати, що внутрішньовушні апарати не призначені для компенсації значних порушень слуху.
Фахівці центру «Беттертон» рекомендують віддавати перевагу цифровим моделям. Адже аналогові слухові апарати, хоч і дешевше, мають досить мізерний функціонал. Вони просто підсилюють гучність сигналу, без поділу по частотному діапазону. А цифрові моделі краще тим, що в них посилення можна налаштувати на ті частоти, на яких користувач погано чує.
Тут неможливо дати однозначної відповіді, адже прилади підбираються для кожної людини індивідуально. При рівній аудіограмі (рівномірному зниженні слуху по всіх частотах), відмінним рішенням стане тримерний слуховий апарат, гучність якого користувач може регулювати за допомогою навігації на корпусі. Якщо ж втрата слуху розподілена по частотному діапазону нерівномірно, то краще віддати перевагу програмованій моделі, що має ширші можливості налаштування.
У таких випадках рекомендують бінауральні рішення, тобто - по апарату на кожне вухо. Плюси носіння двох приладів очевидні:
 • Просте визначення локалізації звуку
 • Покращена розбірливість
 • Синхронне сприйняття звуку обома півкулями мозку
 • Більш зручне сприйняття, без зайвої напруженості
При підборі бінаурального рішення слід врахувати один важливий нюанс - обидва апарати повинні бути одного виробника, однакової моделі та ідентичні за потужністю, це забезпечить стовідсоткову синхронізацію.
Це найбільш типова і небезпечна помилка. Процес сприйняття звуку дуже складний. У ньому беруть участь ділянки центральної нервової системи. Довге невикористання слухового апарату може призвести до «забування» нервовою системою специфічних звуків. Для відновлення цієї здатності знадобиться проведення спеціальних занять протягом довгого часу.
Фахівці рекомендують починати користуватися внутрішньовушними апаратами приблизно з 11 років. Необхідно також пам'ятати, що внутрішньовушні апарати не призначені для компенсації значних порушень слуху.
Це внутрішньоканальні слухові апарати. Уся обробка звуків ведеться потужним і маленьким комп'ютером, який повністю розміщується усередині слухового каналу і його практично не видно. Апарат автоматично вибирає найбільш відповідний в даний момент рівень гучності, практично немає власних шумів і ніяких ручних регулювань. У нашому центрі є такі апарати.
У цифровому апараті для корегування слуху звук переходить в комплект цифр «0» і «1», як, наприклад, на електронних носіях. Потік цифр оброблюється спеціальним ресивером або цифровим процесором, схожим на процесор в ПК. Так, мовний процесор цифрового СА здійснює декілька сотен мільйонів операцій у секунду. Саме це гарантує широкий потенціал під час обробки звуку, набуття його найвищої якості, придушення шуму. Відмінно від цифрового, в аналоговому СА звук представлений у формі суцільного електросигналу, як це відбувається у рядових магнітофонах, телефонах, телевізорах. В цьому разі звук іноді викривляється шумом і його якість не така висока, як на компакт-дисках.
Перевірте, чи включений слуховий апарат? Чи закритий повністю батарейний відсік? Чи правильно вставлена ​​батарейка? Чи можливо, що батарейка разрядилась? Ваша вкладка чиста? Якщо вищенаведені дії не допомогли, зверніться в будь-який із наших Центрів.
Підбір і налаштування слухових апаратів фахівці проводять, враховуючи індивідуальні особливості слуху і суб'єктивні відчуття конкретної людини, а тому її присутність під час придбання апарату бажана. Як правило, пацієнтові при підборі приміряють слухові апарати різних моделей, щоб він зміг обрати саме той, в якому йому найбільш комфортно. Також, у разі замовлення індивідуальної вушної вкладки або внутрішньовушного слухового апарату, присутність пацієнта обов'язкова. Якщо ж з об'єктивних причин пацієнт не може бути присутнім, то слуховий апарат можна підібрати по аудіограмі, але такий спосіб не дозволить зробити його точне налаштування.
Найбільш ймовірна причина - разрядилась батарейка. Якщо заміна батарейки не допомагає, зверніть увагу на чистоту звукового каналу вкладки і трубки, що з'єднує вкладку із СА. Наявність рідини або вушної сірки в отворі вкладки або в трубці може бути причиною зменшення гучності або навіть повного "мовчання" СА. Якщо ні заміна батарейки, ні чистка не допомогли, зверніться до вашого фахівця. Центри слуху Беттертон надають всі види гарантійного та післягарантійного ремонту слухових рішень. Ми також будемо раді вам допомогти.
Природа не випадково наділила нас двома вухами. Носіння двох слухових апаратів (бінауральне посилення) рекомендується для отримання максимального виграшу від посилення слуху. Прослуховування двома слуховими апаратами на два вуха покращує розбірливість мови, полегшує орієнтування в просторі і дає більш збалансоване звучання. Пацієнт набагато менше втомлюється, якщо слухове навантаження розподіляється на обидва вуха. При використанні двох слухових апаратів потрібно істотно менше посилення кожного (звичайне зниження близько 3 дБ), при цьому зменшуються нелінійні спотворення і звук стає чистішим, підвищуючи розбірливість мови. Якщо ви зацікавилися великими можливостями бінаурального слуху, проконсультуйтеся у вашого фахівця.
Нормальна медична практика передбачає, що пацієнт із втратою слуху перш за все повинен звернутися до ЛОР-лікаря для медичного дослідження. Таке медичне дослідження покликане виявити всі захворювання, які можуть бути відповідальні за порушення слуху, і, якщо необхідно, рекомендувати і провести відповідні медичні процедури. Після цього ЛОР-лікар дає рекомендацію про необхідність застосування слухового апарату. Ось тепер потрібно провести діагностику слуху, підібрати і налаштувати слуховий апарат. Заощадити свій час, пройшовши всі необхідні обстеження, можна записавшись в центр слуху "Беттертон", де наші фахівці проведуть усі необхідні обстеження за один візит і допоможуть Вам повернутися в світ звуків. Ми займаємося як медикаментозним лікуванням ЛОР органів, так і корекцією слуху за допомогою сучасних слухових рішень від американської компанії Starkey - світового лідера в галузі використання прогресивних слухових технологій. На прийомі наші фахівці в галузі слухопротезування зможуть показати вам як ви зможете чути і допоможуть підібрати саме ті слухові рішення, з якими ви будете переживати найприємніші моменти свого життя, насичені природним, якісним, повним фарб звуком.
Головне завдання сучасного слухового апарату - максимальне задоволення потреб людей із порушеннями слуху: забезпечення комфорту і розбірливості мови для людини в будь-яких умовах, якість звуку. Тихі звуки стають розбірливими, а сильні не дуже гучними. Але головне - постійна боротьба з основною перешкодою при розумінні мови - шумом. Досягти цього можна тільки за допомогою потужних комп'ютерів, тобто цифрових слухових апаратів. Аналогові апарати не здатні забезпечити бажаний результат при компенсації порушень слуху. 
Лікарі отоларингологи ЦС bettertone проводять консервативне і хірургічне лікування при наступних станах: викривлення носової перегородки; хронічний риніт; тонзиліт; фарингіт; гайморит; чужорідне тіло в гайморової порожнини; з повним переліком послуг Ви зможете ознайомитись на сайті
Консультація ЛОР-лікаря в Київських клініках дорівнює 550 грн. У регіональних клініках вартість уточнюйте по телефону.
На сайті bettertone.com.ua ви можете знайти всю інформацію про отоларингології регіональних та київських клінік. Є можливість вибрати хорошого ЛОРа з вашого міста за відгуками користувачів і зробити запис на консультацію через інтернет.
Відповідь на це питання очевидна: як тільки ви зіткнулися з першими симптомами хвороби ЛОР-органів.