Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Комплексне аудіометричне дослідження слуху

Професійна діагностика – це запорука ефективного лікування

Поняття «аудіометрія» об’єднує всі види методів перевірки слуху. Це комплексне дослідження, що допомагає визначити поріг чутності звуків різної інтенсивності і висоти. Діагностика проводиться на сучасному обладнанні з урахуванням актуальних тенденцій аудіології. Аудіометричне обстеження відіграє важливу роль:

 • Дає інформацію про діапазоиі сприйняття звуків різної тональності і гостроти
 • Безпомилково визначає гостроту слуху
 • Визначає чутливість до звуків висоти 2048 цикл / сек, що дозволяє ставити прогнози подальшого розвитку приглухуватості
 • Показує співвідношення повітряної і кісткової провідності

Точну інформативну аудіометрію в Києві можна пройти в центрі слуху «Беттертон». Тут використовуються прогресивні методи дослідження і застосовується комплексний підхід. За результатами діагностики буде поставлений точний діагноз і запропоновані способи реабілітації. Ми допомагаємо пацієнтам виявити проблему зі слухом і усунути її!

Переваги аудіометричної діагностики слуху у дітей і дорослих

Туговухість може розвинутися у людини в будь-якому віці, але особливо вона небезпечна для дитини. Адже без можливості нормально чути вона не може повноцінно розвиватися, вчитися, спілкуватися в соціумі. Вирішити цю проблему допоможе профілактична діагностика слуху у дітей. Вона дасть інформацію про провідності слухових шляхів і кісточок, стан барабанної перетинки, середнього вуха, слухового нерва.

Комплексное аудиометрическое исследование слуха

Довгий час вроджена приглухуватість була для дитини вироком, що означає обмежені можливості і ізоляцію. Причиною тому була відсутність об’єктивних методик обстеження немовлят. Сьогодні ж медицина в цьому плані зробила крок далеко вперед. Сучасні скринінгові процедури дозволяють обстежувати немовлят. Завдяки цьому можна почати реабілітацію з перших місяців життя, подарувавши малюкові повноцінний розвиток.

Переваги раннього діагностування слуху у дітей:

 • Безпека – ніякого болю і побічних ефектів
 • Інформативність – дозволяє точно поставити діагноз
 • Можливість призначити ефективне лікування, завдяки якому малюк зможе нормально чути і розмовляти

У дорослих туговухість може розвинутися під впливом різних факторів: шуму, перенесених захворювань, прийому важких ліків та інших. І в цьому випадку теж важливо своєчасно виявити проблему і почати реабілітацію. Це допоможе не випадати з соціуму і продовжувати жити активно: працювати і підкорювати нові кар’єрні вершини, спілкуватися з друзями, ходити в театр, кіно, на концерти і т д.

Перевірити слух в Києві можна в центрі «Беттертон». Ми проводимо обстеження пацієнтам будь-якого віку. Крім головного столичного центру, у нас є філії в Білій Церкві, Кривому Розі, Львові та Кременчуці. Ми застосовуємо революційні методики, за допомогою яких можна максимально точно поставити діагноз. Завдяки сучасному обладнанню, в центрі можливо обстеження навіть новонароджених починаючи з 3-го дня життя.

Способи діагностики слуху у дітей і дорослих

У центрі «Беттертон» використовуються прогресивні методики, що дають хорошу інформативність. Вони безпечні і дозволяють проводити обстеження швидко і точно:

 • Тональна порогова аудіометрія – найпоширеніший спосіб перевірки слуху, що вважається базовим. Успішно виявляє порушення слуху будь-якого характеру. В процесі обстеження пацієнту подаються сигнали різних частот. Якщо він їх чує – натискає спеціальну кнопку. Для визначення повітряної провідності використовуються навушники, а для діагностики патологій внутрішнього вуха замість навушників – кістковий вібратор.
 • ASSR дослідження – один з найефективніших способів діагностики слуху у новонароджених. Обстеження проводиться шляхом фіксації реакцій мозку на модульні тони. З його допомогою можна виявити патології слухової системи, визначити ступінь приглухуватості і вибрати заходи реабілітації. Для проведення процедури малюка занурюють в природний сон, використання медикаментів не рекомендується – це може вплинути на результати.
 • Поведінкова аудіометрія – підійде для дітей віком 1-3 років. Буває умовно і безумовно-рефлекторною. В ході дослідження лікар подає дитині звукові сигнали і відстежує реакцію на них. Часто це відбувається в ігровій формі.
 • Тимпанометрия (імпедансометрія) – визначає акустичний рефлекс, його поріг. У вушний канал вводиться зонд, за допомогою якого створюються перепади тиску, і вимірюється реакція на них. В результаті можна виявити патології середнього і внутрішнього вуха, а також слухового нерва.
 • Отоакустичної емісія (ОАЕ) – успішно діагностує проблеми внутрішнього вуха і його волоскових клітин. Дозволяє точно визначити гостроту слуху, підходить пацієнтам будь-якого віку, починаючи з перших місяців життя.
 • КСВП – обстеження шляхом реєстрації слухових потенціалів. Проводиться в стані сну – як природного, так і медикаментозного. В результаті діагностики можна отримати дані про роботу слуховою і нервової системи, визначити локалізацію ураження слуху.
аудиометрическая диагностика слуха

Професійна діагностика – це запорука ефективного лікування! Де перевірити слух в Києві?

Не варто відкладати діагностику на потім! Наш центр слуху в Києві і інших містах пропонує сучасне комплексне обстеження. Пройшовши його, ви зможете подивитися проблемі в очі і почати боротися з нею. У центрі використовується новітнє обладнання, за допомогою якого ми отримуємо достовірні результати.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію і стажувалися за кордоном. Вони професійно проведуть обстеження і за результатами запропонують відповідні реабілітаційні заходи. Ціна аудіометрії в центрі «Беттертон» залежить від обраних методів. Щоб дізнатися докладніше, запишіться на консультацію, заповнивши онлайн форму, або по телефону.

Сотрудники центра слуха Беттертон

Заповніть форму та пройдіть комплексне аудіометричне дослідження слуху:

Loading...

 

Комплексне аудіометричне дослідження слуху
Середня оцінка «5» Проголосували 1