Ресивер в каналі

У нас є все для того, щоб ви могли чути та бути щасливими!

Ми пропонуємо 5 різних типів слухових рішень.
Дізнайтеся про них більше, щоб знайти оптимальний для себе варіант.

Слухові апарати з виносним ресивером (RIC)

Маленькі, непомітні і швидко встановлюються.
Ідеально підходять тим, хто вперше користується слуховими апаратами. Доступні моделі слухових рішень: Cтандартні (RIC), перезарядні (RIC R), міні (mini RIC)

Переваги

 • Як правило, менші і більш непомітні, ніж стандартна завушна модель
 • Має опцію “відкритого слухопротезування”, що забезпечує більш природну якість звуку голосу користувача
 • Розмір слухових рішень типу RIC забезпечує більшу довговічність і надає більше корисних та зручних функцій – доступні моделі із вбудованим перезарядним акумулятором, що дуже зручно

Що важливо

 • Швидкість отримання – слухові рішення ви забираєте одразу ж у день першого прийому
 • Стриманий та лаконічний дизайн, що закриває потреби найвимогливіших пацієнтів
 • Ресивер більш чутливий до забиття вушною сіркою та скупчення вологи
Ресивер в канале
Handle

Чи підходять вам слухові апарати з виносним ресивером?

Вибір правильних слухових апаратів залежить від багатьох факторів, у тому числі від бажаних функцій, анатомії вашого вуха, особливостей способу та стилю життя, бюджету, косметичної привабливості тощо.
Найкраще - це зробити комплексну діагностику та індивідуальний підбір, примірку і налаштування слухових рішень саме для вас зі спеціалістом Центру слуху, щоб не помилитися у виборі.

Перегляньте наші нові слухові апарати

Genesis AI

Слухові рішення ще ніколи не звучали так неймовірно! Найбільший прорив вперед у слухових технологіях!

Evolv AI

Новий крок у технології комфортного звучання та підключення

Livio

Універсальні пристрої, які дають пацієнтові набагато більше, ніж просто кращі слухові апарати.

Model S

Лінійка сучасних слухових апаратів, що відрізняються високоякісним звучанням, надійністю, функціональністю і відносно невисокою вартістю.

слухові апарати Genesis

Genesis AI

Слухові рішення ще ніколи не звучали так неймовірно! Найбільший прорив вперед у слухових технологіях!

Evolv AI

Evolv AI

Здатні повністю задовольнити запити сучасного користувача, що веде активний спосіб життя

livio

Livio

Набагато більше, ніж просто пристрій покращення слуху. Він робить усі сфери життя комфортними для свого користувача

livio

Model S

Model S чути зруніше та чіткіше в складних умовах

Досі думаєте чи підійдуть Вам ці слухові апарати?

Завітайте до нас на пробне носіння

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Ресивер в каналі – симбіоз непомітності і функціональності

  За статистикою у кожної десятої людини на планеті є проблеми зі слухом. І найчастіше порушення ці необоротні, тому доводиться замислюватися про компенсаційні заходи. Найпоширенішою з них є носіння слухового апарату. І тут сучасна індустрія готова запропонувати безліч варіантів. Одним з найбільш вдалих можна назвати слухові апарати RIC – мініатюрні пристрої з виносним ресивером. Ніколи таких не бачили? Це тому, що вони дійсно непомітні! Їх важко розгледіти навіть у користувачів з короткою стрижкою!

  Детальніше про цю інновації

  Технологія RIC була розроблена американською компанією Starkey і дослівно перекладається як «ресивер в каналі». Ресивер, також часто званий телефоном, є одним з ключових вузлів будь-якого слухового апарату. Він відповідає за перетворення електронного сигналу в акустичний і подальшу трансляцію його в вухо. У системах RIC цей елемент винесений з корпусу під внутрішньовушний вкладиш. Саме ця особливість відрізняє його від стандартних завушних і внутрішньовушних моделей, у яких ресивер вбудований в корпус. Завдяки такому рішенню помітно зменшується і полегшується видима частина приладу і досягається непомітність!

  Сучасні слухові апарати типу RIC здатні успішно компенсувати слухові розлади різного ступеня тяжкості. У США понад 50% людей з приглухуватістю віддають перевагу саме цій модифікації.

  За рахунок виносу ресивера в вухо вдалося не тільки домогтися непомітності, а й успішно вирішити багато інших проблем. Зокрема, позбутися неприємного свисту шляхом збільшення відстані між мікрофоном і телефоном. Сама ж якість звучання і посилення підвищуються – завдяки максимальній близькості ресивера до барабанної перетинки. До того ж в таких моделях можна легко варіювати потужність – досить лише змінити ресивер! Дана процедура займає близько 1 хвилини і дає відчутний ефект.

  Види вушних вкладишів для слухових апаратів RIC:

  • відкриті
  • закриті
  • потужні
  • Індивідуальні (SlimType і cShell)

  Останній варіант вважається найбільш надійним і функціональним, а також безпечним, оскільки добре передає звукове посилення і підтримує оптимальний волого обмін в вушному проході.

  Переваги слухових апаратів RIC

  • Природність звучання – ресивер знаходиться зовсім близько від барабанної перетинки, за рахунок чого звукова хвиля проробляє менше шляху. Це знижує число резонансних піків більше ніж наполовину. Якщо у завушних моделей воно дорівнює 5, то у RIC – 2.
  • Відсутність свисту – за рахунок віддаленості телефону від мікрофона. У інших моделей слухових апаратів ці елементи знаходяться в одному корпусі, через що виникає ефект зворотного зв’язку. Винесення ресивера дозволило успішно вирішити цю проблему.
  • Відсутність закладеності вух – завдяки поліпшеній формі вушного вкладиша вдається позбутися від так званого ефекту оклюзії. В завушних моделях він виникає через герметичне прилягання вкладиша до стінок вуха, у моделей RIC ця конструкція оптимізована шляхом додавання спеціальних гвинтів.
  • Непомітність – корпус, з якого винесено ресивер, стає мініатюрним і легко ховається за вушної раковиною. Від нього до слухового проходу йде прозора трубочка, а сам телефон знаходиться глибоко в вусі.
  • Хороша чутність з усіх боків – використовувані в системах RIC мікрофони здатні вловлювати звуки, які виходять з будь-яких напрямків. У них передбачене автоматичне фокусування на джерелі звуку, тому користувачеві не доводиться зайвий раз повертати голову, щоб «зловити» його, як це часто буває у випадку з іншими моделями слухових апаратів.

  Ці крихітні на вигляд прилади можуть принести слабочуючій людині величезну користь і навіть, без перебільшень, змінити життя. Але важливо розуміти, що призначати ці прилади повинен тільки лікар. Адже у них є ряд протипоказань.

  Слухові апарати з виносним ресивером RIC не можна встановлювати пацієнтам, у яких:

  • Порушена анатомічна форма вуха – занадто вузький або деформований слуховий прохід
  • Хронічні запальні процеси в зовнішньому і середньому вусі
  • Вікові обмеження – RIC протипоказані дітям до 7 років
  • Порушена моторика пальців

  Питання призначення слухового апарату даного типу суто індивідуальне. Пацієнта попередньо повинен оглянути лікар, провести обстеження, виключити протипоказання. Після цього підбирається підходяща модель пристрою, пропонуються варіанти різних цінових категорій. Це складний і тонкий процес, що передбачає тісну взаємодію сурдолога і пацієнта. Більш детальну консультацію можна отримати в нашому центрі слуху «Беттертон», ми пропонуємо допомогу кваліфікованих фахівців і підбір якісних слухових апаратів від відомого американського бренду Starkey.