Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Виготовлення корпусів внутрішньовушних слухових апаратів

Внутрішньоканальні слухові апарати – це найкраща пропозиція сучасного ринку, адже вони мінімального розміру, а кріпляться безпосередньо в вушному каналі, лише мала частина знаходиться в зовнішній раковині. Саме тому для них потрібне виготовлення персонального корпусу, який забезпечить зручне й надійне кріплення та комфортну експлуатацію.

Зовнішня частина такого пристрою повинна максимально точно повторювати анатомію вуха пацієнта, тому вона створюється на основі зліпка каналу. Грамотно виконаний зліпок забезпечує високу якість кінцевого виробу, а також робить його щоденну експлуатацію зручною й практичною.

Ті, хто збирається внутрішньоканальні слухові апарати купити в Україні, повинні пам’ятати, що моделі від компанії Starkey реалізовуються без корпусу. Тобто в комплекс входить спеціальна плата, на якій розміщені та з’єднані між собою всі необхідні елементи приладу – мікросхеми, підсилювачі, ресивери та інше. Надалі всі ці деталі поміщаються в індивідуально виготовлену оболонку.

Основні способи виготовлення

Внутрішньовушні слухові апарати, а точніше вкладки для них, можуть виготовлятися двома основними способами:

  • За допомогою 3D-сканування та 3D-друку, які можуть виконуватися безпосередньо на американському заводі. Спочатку виконується 3D-сканування вушного проходу пацієнта, а далі отримані дані відправляються на підприємство у відділ отопластики. Там для створення кістяків і вкладишів застосовуються сучасні програми й методи 3D-моделювання, що дозволяє виготовляти максимально якісну та зручну продукцію. Вкладка виготовляється точною копією каналу, завдяки чому слухові апарати забезпечують комфортне носіння, а також якісну передачу звукових сигналів без різного роду перешкод і спотворень.
  • Виготовлення по зліпку, який виконується в сервісному центрі. Перед тим як придбати слухові апарати в Україні, клієнт повинен зробити зліпок вушного каналу, який далі передається в центр для створення остаточного варіанту вкладиша. Процес виготовлення має в собі кілька основних етапів:
  • додання необхідної форми, а також усунення всіх наявних дефектів;
  • нанесення воскової суміші на підготовлений зліпок, що дозволяє позбутися від будь-яких нерівностей;
  • виливок форми-відбитка, який по суті є майстер-моделлю, що відображає всі особливості вушного проходу пацієнта;
  • заливка в отриману форму спеціального матеріалу, з якого будуть виготовлені слухові апарати. Ціна на остаточний варіант буде залежати саме від використовуваних складів. У нашій компанії застосовуються виключно високоякісні сучасні матеріали, що не викликають алергічних реакцій. До таких належать отопластичні маси Dreve або Detax, які тверднуть під впливом ультрафіолетових променів. Форма ставиться в спеціальну камеру, де відразу починає ставати твердим верхній шар. Оптимальна товщина виробу досягається через встановлений час, після чого його виймають з камери, а рідкі залишки матеріалу виливають. Завдяки цьому в середині утворюється порожній простір для установки мікросхем. Залишки незатверділої маси вимиваються спеціальними розчинами;
  • установка всередину отриманого виробу всієї необхідної електроніки, а також шліфування й лакування.

Таким чином випускаються будь-які індивідуальні слухові апарати. Купити в Києві їх можна в нашому сервісному центрі, де працюють найкращі фахівці.

Важливі нюанси, про які потрібно пам’ятати

Важливим етапом при створенні корпусу є розміщення всередині всієї необхідної електроніки. Саме від цього буде залежати якість звуку, а також відсутність зворотного зв’язку, що виражається в свистах. Також за бажанням замовника у вкладиші може бути зроблено отвір для вентиляції.

Розміри підсумкового приладу, а також його форма залежать від анатомічних особливостей вушного отвору пацієнта. Тому чим він мініатюрніше і чим сильніше вигнутий, тим більша частина пристрою буде перебувати в зовнішньому вусі.

Також на зовнішню частину отвори для виведення звуку прикріплюється бушінг, що становить собою втулку з металу. Він необхідний для прикріплення сірчаних фільтрів.

При грамотному підході до створення внутрішньовушних пристроїв і використанню високоякісних матеріалів, експлуатувати вкладки можна протягом трьох-п’яти років. Тим не менше іноді слухові апарати, купити які можна в нашому центрі, потребують проведення дрібних робіт з усунення подряпин, заміну бушинга або інших елементів.

Loading...
Виготовлення корпусів внутрішньовушних слухових апаратів
Оцініть статтю