Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Індивідуальні умови постійним Пацієнтам

Консультация-Центр-слуха-беттертон фото

Під час бінаурального протезування надається 10% знижка на другий слуховий апарат.

Головна відмінна особливість бінаурального варіанту протезування полягає у використанні двох слухових апаратів, встановлених одночасно в ліве і праве вухо. Як показує практика – це найбільш результативний метод, який повертає людині здатність добре чути.

 

Ефективність двостороннього застосування слухових пристроїв підтверджується багатьма перевагами. Головні з них:

  • поліпшення не тільки самого слуху, але і його якості;
  • можливість визначати джерело звуку і його віддаленість;
  • більш швидка і легка адаптація пацієнта в соціумі.

Людина, набуваючи здатність сприймати звуки, наближені до природних, стає більш впевненою, прагне до спілкування, веде активний спосіб життя. Крім того, бінауральний метод протезування дозволяє застосовувати менш дорогі апарати (середнього класу) і отримувати кращий результат у порівнянні з найвисокотехнологічним пристроєм на одному вусі.

Режим роботи у вихідні дні

Гарна новина для тих, хто потребує термінової кваліфікованої допомоги, консультації, але не має можливості відвідати наш центр в робочі дні! Ми піклуємося про вас, тому Центр хорошого слуху «Беттертон» – це місце, де працюють шість, включаючи суботу, або сім днів на тиждень. Більш детальну інформацію ви знайдете на нашому сайті, ознайомившись з розділом «Адреси центрів». Також пропонуємо скористатися телефонним номером центру або on-line зв’язком.

Запишіться на прийом у зручний для вас час прямо зараз! Виберіть той спосіб запиту, який для вас кращий і узгодьте час прийому.

Важливо! Режим роботи з шести або семиденним робочим тижнем встановлений не в кожному Центрі «Беттертон».

Якщо відвідування особисто не представляється можливим

В цьому випадку достатньо набрати наш номер телефону і залишити заявку на виїзд фахівця додому. Навіть в домашніх умовах лікар:

  • продіагностує ступінь зниження слуху;
  • зніме зліпок вуха, щоб зробити вушний вкладиш;
  • докладно проконсультує з будь-якого питання.

Важливо! Виїзд лікаря здійснюється не у всіх Центрах «Беттертон». Обов’язково уточніть наявність цієї послуги по телефону.

Якщо ви вирішили подбати про себе і хочете поліпшити свій слух за допомогою слухопротезування вдома, ласкаво просимо до нас! Досить просто набрати один з наступних номерів у Києві: 222-88-07, 222-88-07 і повідомити ваші контактні дані: адресу проживання, повне ім’я та телефонний номер, зручний для вас час відвідування або заповнити форму нижче.

Індивідуальні умови постійним Пацієнтам
Оцініть статтю
Марьяна Григорьевна Бандурка

Марьяна Григорьевна Бандурка

Отоларинголог (ЛОР), Сурдолог у Беттертон
Бандурка Марьяна Григорьевна лечит заболевания уха, горла, носа. Выполняет ЛОР-манипуляции, проводит пункцию верхнечелюстной пазухи, катетеризацию слуховой трубы, вскрытие фурункулов наружного слухового хода.
Марьяна Григорьевна Бандурка

Останні публікації від Марьяна Григорьевна Бандурка