Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Індивідуальні умови постійним Пацієнтам

Під час бінаурального протезування надається 10% знижка на другий слуховий апарат.

Головна відмінна особливість бінаурального варіанту протезування полягає у використанні двох слухових апаратів, встановлених одночасно в ліве і праве вухо. Як показує практика – це найбільш результативний метод, який повертає людині здатність добре чути.

Бінауральне протезування 10% знижка на слуховий апарат

Ефективність двостороннього застосування слухових пристроїв підтверджується багатьма перевагами. Головні з них:

  • поліпшення не тільки самого слуху, але і його якості;
  • можливість визначати джерело звуку і його віддаленість;
  • більш швидка і легка адаптація пацієнта в соціумі.

Людина, набуваючи здатність сприймати звуки, наближені до природних, стає більш впевненою, прагне до спілкування, веде активний спосіб життя. Крім того, бінауральний метод протезування дозволяє застосовувати менш дорогі апарати (середнього класу) і отримувати кращий результат у порівнянні з найвисокотехнологічним пристроєм на одному вусі.

Режим роботи у вихідні дні

Гарна новина для тих, хто потребує термінової кваліфікованої допомоги, консультації, але не має можливості відвідати наш центр в робочі дні! Ми піклуємося про вас, тому Центр хорошого слуху «Беттертон» – це місце, де працюють шість, включаючи суботу, або сім днів на тиждень. Більш детальну інформацію ви знайдете на нашому сайті, ознайомившись з розділом «Адреси центрів». Також пропонуємо скористатися телефонним номером центру або on-line зв’язком.

Запишіться на прийом у зручний для вас час прямо зараз! Виберіть той спосіб запиту, який для вас кращий і узгодьте час прийому.

Важливо! Режим роботи з шести або семиденним робочим тижнем встановлений не в кожному Центрі «Беттертон».

Якщо відвідування особисто не представляється можливим

В цьому випадку достатньо набрати наш номер телефону і залишити заявку на виїзд фахівця додому. Навіть в домашніх умовах лікар:

  • продіагностує ступінь зниження слуху;
  • зніме зліпок вуха, щоб зробити вушний вкладиш;
  • докладно проконсультує з будь-якого питання.

Важливо! Виїзд лікаря здійснюється не у всіх Центрах «Беттертон». Обов’язково уточніть наявність цієї послуги по телефону.

Якщо ви вирішили подбати про себе і хочете поліпшити свій слух за допомогою слухопротезування вдома, ласкаво просимо до нас! Досить просто набрати один з наступних номерів у Києві: 222-88-07, 222-88-07 і повідомити ваші контактні дані: адресу проживання, повне ім’я та телефонний номер, зручний для вас час відвідування або заповнити форму нижче.

Loading...

Індивідуальні умови постійним Пацієнтам
Оцініть статтю