Догляд за слуховими апаратами

Сучасні слухові апарати міцні, прості у використанні і дуже надійні. А дотримання простих рекомендацій забезпечить вам багато років їх безвідмовної роботи.

  1. Уникайте забруднення вашого слухового апарата. Переконайтеся, що ваші пальці сухі і чисті перед тим, як встановлювати або налаштовувати апарат. Отвір мікрофону має дуже невеликий розмір, тому може легко забитися брудом.
  2. Уникайте ударів. Міцно фіксуйте слуховий апарат під час встановлення та видалення з вуха, і робіть це над м’якою поверхнею (ліжко або диван).
  3. Бережіть ваш слуховий апарат від високої температури. Ніколи не залишайте його в тих місцях, де він може зазнати високих температур. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів (вдома або в припаркованому автомобілі) і не залишайте слуховий апарат біля нагрівальних приладів.
  4. Бережіть ваш слуховий апарат від вогкості. Виймайте прилад перед прийняттям душу, ванни або плаванням. Не залишайте слухові апарати у ванній кімнаті, в них може потрапити вода. Регулярно сушіть і видаляйте пот у слуховому проході і навколо вушної раковини. Конденсат і волога, потрапляючи в слуховий апарат, можуть пошкодити електронні компоненти. Ми рекомендуємо відкривати батарейний відсік на ніч і використовувати спеціальне очищувальне приладдя (уточніть у вашого фахівця).
  5. Зберігайте ваші слухові апарати від дітей і домашніх тварин. Собак дратує свист (зворотній зв’язок) апарату, а також приваблює запах господаря. Часто собаки розгризають слухові апарати. Маленька дитина може проковтнути батарею. Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо акумулятор був проковтнутий.
  6. Уникайте контакту з косметикою і лаком. Дрібні частинки косметики або лак для волосся можуть легко блокувати отвір мікрофона. Обов’язково виймайте слуховий прилад, коли використовуєте косметику.
  7. Акуратно очищуйте ваш апарат. Чищення апарату здійснюється тільки м’якою сухою тканиною. Спирт, розчинники та рідини для чищення можуть пошкодити електронні компоненти апарату для корекції слуху.
  8. Дотримуйтеся гігієни вуха. Переконайтеся, що ваше вухо чисте. Якщо ваш слуховий апарат погано працює, то можливо, звуковод або фільтр забилися сіркою або брудом. Запитайте вашого слухопротезиста про спеціальні набори для догляду та чистки.
  9. Зберігайте ваш слуховий апарат в надійному місці. Коли ви не використовуєте прилад, то зберігайте його у футлярі або спеціальній осушувальній ємності. Витягайте батарейки, якщо не використовуєте слуховий апарат довгий час.
  10. Довіряйте ремонт тільки фахівцеві. Викрутки і масло можуть стати фатальними для слухового апарату. Навіть легкий дотик до електроніки або мікромеханики може спричинити серйозні пошкодження слухового апарату.
Догляд за слуховими апаратами
Середня оцінка «5» Проголосували 1