Як доглядати за слуховими апаратами взимку

Як доглядати за слуховими апаратами взимку

Взимку ми часто стикаємося з тим, що наша техніка потребує підвищеної уваги. Автомобілю потрібна зимова гума, смартфон може гірше працювати на морозі тощо. Та й для нашого тіла холоди стають серйозним випробуванням: руки мерзнуть без рукавичок, а вуха – без шапки. А що щодо слухових апаратів? До них теж у зимовий період потрібно ставитися дбайливіше. Але проблем з ними не виникне, якщо дотримуватися правил, про які ми вам розповімо нижче.

5 порад для тих, хто носить слухові апарати взимку:

 1. Знімайте шапки та шарфи акуратно, щоб не випадково не зірвати апарати з вух, не впустити та не втратити їх.
 2. Якщо ви збираєтеся кататися на лижах або ковзанах, з’їжджати з гірки або брати участь в інших зимових активах – краще зніміть апарати. інакше вони можуть «нахопитися» зайвої вологи від снігу або взагалі випадково злетіти з вух.
 3. Чим холодніше на вулиці – тим швидше розряджаються батареї та акумулятори слухових рішень. Тому взимку завжди носіть із собою комплект запасних батарейок або зарядний пристрій.
 4. Коли ви приходите з вулиці до приміщення, виникає різкий перепад температур, і всередині корпусу приладів може накопичитись конденсат. Тому відразу ж вимкніть їх, зніміть та відкрийте кришки батарейних відсіків – щоб випустити вологу. Сам же корпус протріть сухою тканиною. На ніч залишайте апарати у спеціальному сушильному боксі.
 5. Якщо у вас вдома або в офісі дуже сиро, волога може проникнути всередину корпусу і вивести з ладу тонку електроніку. Щоб уникнути цього, використовуйте осушувач повітря в приміщенні.

как исправить неполадки слухового аппарата дома фотоЧого робити не потрібно – 5 головних табу

 1. Зберігати батареї або зарядні пристрої для слухових апаратів у машині.
 2. Гріти слухові рішення або акумулятори.
 3. Забувати чистити пристрої після кожного носіння.
 4. Хвилюватися, що холод нашкодить вашим слуховим апаратам.
 5. Відкладати візит до фахівців, якщо прилади для корекції слуху почали працювати некоректно – наприклад, почастішали мимовільні вимикання, перешкоди, спотворення звуку.

Якщо ви хочете отримати більше рекомендацій на холодний сезон, запишіться на консультацію до фахівців «Беттертон». Вони складуть вам особистий план, як у зимовий період використовувати слухові рішення максимально ефективно і безпечно. Для цього просто зателефонуйте до найближчої філії слухового центру!

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *