Бінауральне слухопротезування

Бінауральне слухопротезування

Двостороннє слухопротезування

Будемо раді надати Вам компетентну допомогу в цьому вкрай непростому питанні

У нас є все для того, щоб ви могли чути та бути щасливими!

Ми пропонуємо 5 різних типів слухових рішень.
Дізнайтеся про них більше, щоб знайти оптимальний для себе варіант.

Під цим професійним терміном зі світу аудіології – науки, що вивчає стан слуху людини, мають на увазі використання двох слухових апаратів. Це завжди виправдано в разі, коли у пацієнта спостерігається двостороннє зниження слуху і дозволяє добитися відмінних результатах незалежно від віку людини. В цій статті ми розкажемо Вам чому. Також ми відкриємо завісу таємниці, чому фахівці завжди наполегливо рекомендують саме пару слухових рішень.

Двостороннє слухопротезуванняЗгідно зі статистичними даними, якщо пацієнту пропонують порівняти свої відчуття при використанні одного і двох слухових апаратів, то в переважній більшості вони обирають другий варіант. Такі пацієнти більшою мірою задоволенні отриманими результатами, краще розуміють мову, розпізнають звуки і в цілому відчувають себе краще.

На практиці цю можливість можна перевірити, беручи участь у дискусіях з групою людей, або при розмові одночасно з 3-4 людьми. Особливо важлива така властивість для дітей, які часто знаходяться в місцях великого скупчення людей. Дитина з двома слуховими апаратами буде відчувати себе набагато впевненіше і спокійніше. До того ж вона зможе швидше і ефективніше розрізняти зміну навколишнього середовища.

Крім того, при бінауральному слухопротезуванні з’являється можливість вибіркового звукового сприйняття, що дозволяє набагато легше фокусуватися на бажаних звуках.

Переваги двостороннього слухопротезування для пацієнта

 1. Одним з найбільш головних переваг двостороннього слухопротезування є той факт, що з плином часу слух погіршуватися не буде. Також важливо відзначити, що наші вуха влаштовані таким чином, що при подачі посиленого звуку на обидва вуха відбувається ефект “підсумовування гучності”, що в свою чергу дозволяє налаштувати менший (в середньому на 3-5dB), більш комфортний рівень гучності по обидва боки. А це в свою чергу дає можливість знижувати рівень посилення і звукового тиску, що крім поліпшення якості звуку дає значне зниження рівня споживання живлення, що дозволяє користуватися апаратами без заміни батарейки набагато довше.
 2. Ми цілком і повністю впевнені в якості та надійності слухових рішень від компанії Starkey, якими займаються усі центри слуху Bettertone, проте також важливо буде згадати і той факт, що у разі збою в роботі одного із слухових апаратів, другий дозволить без пригод завершити усі свої справи , а лише потім запланувати свій візит у Центр Слуху.
 3. Більш стабільна розбірливість мови. Варто розуміти, що два прилади забезпечують більш стабільне і природне сприйняття звуків за рахунок того, що звуковий сигнал в обидва вуха надходить безперервно. У випадках, коли людина використовує один слуховий апарат, частина звукового сигналу може просто не дійти до мікрофонів слухового апарату. Як це можливо? Уся справа в так званому в аудіології “ефекті тіні голови”. Він полягає в тому, що звуки понад 1000 Hz (а понад 1000 Hz звучать добрі 60% мовних звуків) при зіткненні з будь-якою перешкодою (а в даному випадку з нашою головою) тут же втрачають до 20 dB гучності, внаслідок чого внутрішній алгоритм обробки звуку слухового апарату може вважати їх недостатньо важливими для посилення. Такому пацієнту буде набагато важче зрозуміти розмову і брати участь у ній. Ці факти науково доведені численними дослідженнями і тестами. Тільки використання пари слухових апаратів дозволить цього уникнути.
 4. Відмінне сприйняття мови в групових дискусіях і при численних сторонніх шумах. Механізм шумозаглушення в слухових апаратах дає можливість швидше вловлювати, розпізнавати і обробляти звуки при роботі системи з двох апаратів. Не виключенням в даному випадку є і головний мозок людини, який влаштований таким же чином – він більш уважний до деталей, інформацію про які він отримує розпізнає і зіставляє з обох сторін.
 5. Можливість швидко визначити напрямок звуку або шуму. Ця властивість дуже важлива на вулиці, особливо поблизу доріг. Крім того, це дозволить правильно визначити напрямок мови співрозмовника, і пацієнт може повернутися в потрібну сторону.
 6. Високоякісне сприйняття. Усі знають, що в стереосистемах застосовуються одночасно мінімум дві колонки, однак мало хто замислювався чому. Виявляється, для того, щоб забезпечити однорідне, виразне і натуральне звучання, необхідно як мінімум два джерела програвання сигналу. Це ж правило працює і в слухопротезуванні. До того ж при використанні цього механізму немає необхідності встановлювати регулятор на максимальній гучності. А якщо використовувати меншу гучність, мінімізується (крім енергоспоживання) сторонній шум, свист і легке фонове шипіння динаміків, зване в аудіології коефіцієнтом гармонік.
 7. Пацієнту комфортніше, приємніше, легше, бути активним слухачем більш тривалий час. Тобто використання двох апаратів полегшує сам процес сприйняття, наближаючи його до природного. Людині зі зниженим слухом не потрібно докладати особливих зусиль, щоб швидко, точно, лаконічно сприймати інформацію. А це суттєво полегшує життя, зводячи до мінімуму паузи під час бесіди.
 8. Маскування суб’єктивного шуму – тинітус. Більше 50% людей з вадами слуху скаржаться на постійний дзвін, гул, дзижчання, писк у вухах. При двосторонньому слухопротезуванні сторонній шум зменшується або проходить повністю.

Переваги двостороннього слухопротезування для фахівця

Кожному пацієнту, який потрапляє до нас на прийом і довіряє нам найдорожче – своє здоров’я і слух, ми як фахівці своєї справи в першу чергу пояснюємо загальну картину стану здоров’я, а вже потім пропонуємо варіанти вирішення. Спираючись на наш великий досвід, ми застерігаємо людей від помилкового вибору і пропонуємо найбільш правильний варіант для того, щоб пацієнт отримав кращі слухові рішення. У цій же частині статті ми розкажемо про те, які інструменти та переваги отримує фахівець, на прийом до якого потрапляє пацієнт з бінауральними синхронізованими слуховими апаратами.

 • Два апарати простіше налаштувати, ніж один.

Це може здатися дивним, адже здавалося би, фахівець на початковому етапі буде налаштовувати пару слухових рішень, виготовляти пару зліпків для вкладок, проводити аудіометрію через слухові апарати для кожного вуха, йому необхідно правильно розрахувати вентиляційні отвори в індивідуальних вкладках, або внутрішньовушних слухових апаратах і те, як це вплине на посилення звуку слухових апаратів. Але! Коли усе вищеперелічене зроблено правильно, грамотно, з урахуванням усіх даних, отриманих у ході збору анамнезу і діагностик, досить буквально 10-15 хвилинного налаштування для того, щоб людина почала чути абсолютно все. Подальша робота буде проходити максимально плавно і легко. Пацієнт буде радий повноцінно чути звуки, поступово до них звикати, якщо зниження було довше 2 – 3х років, а подальша робота з фахівцем буде полягати в підтримці результатів під час виключно теплих, дружніх візитів у центр і розповідях пацієнта про те, як добре він чує.

 • Точно прогнозований результат.

Коли ми налаштовуємо пару слухових рішень і в перший раз показуємо людині як вона може з їх допомогою чути на підборі слухових апаратів, ми з дуже високою ймовірністю можемо дати чітку оцінку реальності очікуваного пацієнтом результату. Після цього ми вносимо корективи в програму адаптації для кожного пацієнта таким чином, щоб прийти до нього в найкоротший час, однак тут також вкрай важливо робити поправки на тривалість зниження слуху і когнітивні здібності людини, що іноді, через незнання ставить родичів і самого пацієнта в глухий кут :

“Я все чую, але зрозуміти не можу”, або “Начебто все чую, але хочеться, щоб було чіткіше”.

У наших центрах Вас зорієнтують по термінам адаптації конкретно у Вашому випадку і розпишуть індивідуальний графік налаштувань для того, щоб фахівець в потрібний момент міг доналаштувати слухові рішення і тим самим допомогти Вам чути ще краще. Важливо пам’ятати, що слухові апарати носять накопичувальний ефект і в 90 випадків із 100 ми отримуємо % розбірливості вище 80 до першого місяця носіння.

 • Пацієнти ставляться до своїх слухових апаратів більш дбайливо.

Як показує наша практика, більш вагомий внесок (в тому числі і фінансовий) мобілізує свідомість людини і надає цінність усьому процесу слухової адаптації. Невід’ємною його частиною також є і догляд за слуховими рішеннями, куди крім повсякденного протирання, сушки слухових рішень і вкладок, також входить і сервісне обслуговування один раз на 6 місяців. Це дозволяє продовжити життя слухових рішень на 5, 10, 15 і більше років.

 • Ми спокійні за Вас.

Стан внутрішнього спокою – вкрай недооцінений ресурс у наш час, повний метушні, плутанини і переживань. Ваш фахівець така ж людина як і всі. Ми часто згадуємо про наших пацієнтів і той шлях, який разом з ними пройшли – шлях хорошого слуху. Кожен раз розмірковуючи про результати нашої спільної роботи, ми думаємо про те, що ще ми могли б зробити для того, щоб Ви краще чули і як же це приємно для нас – розуміти, що досягнуті прекрасні результати, що Ви відчуваєте нерозривний зв’язок з цим світом , що Ви чуєте голоси рідних і близьких людей. Коли ми “відпускаємо” наших пацієнтів з парою слухових рішень у наповнений звуком світ, ми залишаємося з твердим переконанням, що Ви підготовлені, що у Вас усе точно буде добре, адже Ваш слух – це наша турбота.

Ми впевнені в тому, що наше бачення і філософія процесу реабілітації людей з порушенням слуху, яке ми відшліфували за більш ніж 10 років успішної роботи з більш ніж 10000 пацієнтами, куди увійшли усі можливі і неможливі випадки різної важкості і легкості ступенів зниження слуху, дозволяє нам з упевненістю говорити про те, що буде краще для наших пацієнтів. Більш того, ми знаємо як цього досягти і на прийомах, які ведуть наші фахівці щодня бездоганно доводимо це.

Наші центри пропонують безкоштовний 5-ти річний супровід по слуховій адаптації усім нашим пацієнтам з порушеннями слуху і мінімум рік гарантії на слухові рішення від компанії Starkey.

Якщо у Вас, або Ваших близьких діагностовано незворотне зниження слуху, ми будемо раді надати Вам компетентну допомогу в цьому вкрай непростому питанні. На прийомі у спеціаліста в Центрі хорошого слуху «Беттертон» ми зможемо підібрати для Вас кращі слухові апарати, які дозволять наповнити Ваше життя звуком.

Перегляньте наші нові слухові апарати

Evolv AI

Evolv AI

Здатні повністю задовольнити запити сучасного користувача, що веде активний спосіб життя

livio

Livio

Набагато більше, ніж просто пристрій покращення слуху. Він робить усі сфери життя комфортними для свого користувача

livio

Model S

Model S чути зруніше та чіткіше в складних умовах

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Ulia Ulia
  Ulia Ulia
  09:32 16 May 24
  Центр на Оболоні супер! Зустріла привітний адміністратор, лікар також дуже привітний, все розпитала,розповіла,провела обстеження на високому рівні, все роз'яснила. Ще й каву мені з цукерками запропонували поки чекала результат обстеження . Дуже класно,що у центрі є на місці всі обстеження(ендоскоп,аудіометрія,тимпанометрія),що не потрібно бігати та шукати по іншим закладам. Дуже задоволена!!!
  Татьяна Тихоплав
  Татьяна Тихоплав
  07:10 16 May 24
  Дуже професійний лікар, дуже їй вдячна. За короткий час вилікувала.Рекомендую звертатись до Лисянченко Дарії Сергіїївни.Велике дякую!
  Anna Dvorovenko
  Anna Dvorovenko
  07:05 16 May 24
  Дуже хороша клініка з чудовим сервісом! Ставили чоловіку слуховий апарат. Лікар дуже уважний, все ідеально підібрали. Дуже важливо, що після встановлення апарату є гарантійні візити, які безкоштовні і вам допоможуть у коригуванні техніки. Дівчата на рецепції завжди привітні, нагадують, коли вам треба бути. Загалом - 10 з 10. Рекомендуємо "Беттертон"!
  Елена Добрянская
  Елена Добрянская
  12:44 14 May 24
  Рекомендую клініку. Гарні спеціалісти. Тепла атмосфера.
  Володимир Третяк
  Володимир Третяк
  14:36 09 May 24
  Задоволений сервісом.
  Oleg Krasnoselskiy
  Oleg Krasnoselskiy
  13:44 08 May 24
  Візитом до лікаря дуже задоволені, швидко та професійно. Дякуємо!
  Каленюк Андрій
  Каленюк Андрій
  13:00 08 May 24
  Сподобалося обслуговування, персонал вічливий, весь процес часу багато не займав. Своїх грошей коштує👍
  Аліна Захарченко
  Аліна Захарченко
  15:06 29 Apr 24
  Дуже сподобалося обслуговування, ЛОР Дар'я Сергіївна знайшла підхід до дитини, та дала чудові рекомендації щодо лікування!! Дуже задоволені візитом до Беттерон.
  Инна Директоренко
  Инна Директоренко
  14:34 29 Apr 24
  Сьогодні були з дитиною у Дарії Сергіївни Лисянченко лікар-отоларинголог!Дуже хвилювалася щоб дитина дала обстежити себе,але дарма лікар легко знайшла підхід до дитини,дуже швидко та професійно пояснила проблему та як її вирішити)Дарія Сергіївна дякую за ваш професіоналізм!!!!!
  Max Tresha4ok
  Max Tresha4ok
  13:38 29 Apr 24
  Maksym Posokhin
  Maksym Posokhin
  11:55 25 Apr 24
  Тамила Бугаенко
  Тамила Бугаенко
  13:45 19 Apr 24
  Дякуємо дуже класна атмосфера. Дуже затишно. Адміністратор Надія дуже уважна) Професійний та уважний лікар. Дякую)
  Аліса Шакуро
  Аліса Шакуро
  15:54 17 Apr 24
  Дуже приємні враження від центру. Робила аудіометрію та імпедансометрію. Це мій перший досвід - все дуже зрозуміло та доброзичливо пояснили, відповіли на купу моїх питань. І взагалі якесь дуже людське відношення - що у лікарки, що у адміністраторки.
  Оксана Кубик
  Оксана Кубик
  19:58 16 Apr 24
  Сьогодні були з дитиною на прийомі у лікаря в цьому центрі. Мені дуже сподобалось все , починаючи з приємних дівчат на ресепшен, все розповіли, пояснили, намагались чимось відволікти дитину, яка вже нила очікуючи візит до лікаря. Огляд у лікаря Палфьорова Ассоль Володимирівна пройшов просто чудово. Уважна, ніжна, професійна , знайшла підхід до дитини. Відповіла на всі запитання і дала гарні рекомендації . Дотримується доказової медицини. Я дуже вдячна і однозначно рекомендую звертатися саме сюди .
  Alina Domashenko
  Alina Domashenko
  13:02 11 Apr 24
  Дуже кваліфікований лікар, дослідження було проведено швидко, на всі питання я отримала відповіді, навіть, на ті, які не стосувались проблеми. Дякую!
  Олена Клен
  Олена Клен
  13:48 10 Apr 24
  Alexandr Alexandr
  Alexandr Alexandr
  11:52 09 Apr 24
  Дуже гарна клініка і приємні люди
  Роман Пазюк
  Роман Пазюк
  06:52 06 Apr 24
  Дякую лікарці Лисянченко Дарії Сергіївна за швидку, веселу та приємну процедуру імпедансометрії сину сподобалось.
  Maria Paziuk
  Maria Paziuk
  12:14 04 Apr 24
  Дякую, все сподобалася. Чітко пояснили та надали схему лікування. Лікар дуже приємний. Рекомендую
  Ludmila Korchevnyuk
  Ludmila Korchevnyuk
  06:56 03 Apr 24
  Любовь Андреевна
  Любовь Андреевна
  08:41 29 Mar 24
  Приємні, чуйні, професійні фахівці. Рекомендую!
  Анна Кривченко
  Анна Кривченко
  08:39 29 Mar 24
  Дякуємо за гарне та професійне обслуговування!
  Andriy Levchenko
  Andriy Levchenko
  20:55 28 Mar 24
  Влад Трухан
  Влад Трухан
  12:47 22 Mar 24
  Оксана Асеева
  Оксана Асеева
  18:58 17 Mar 24
  Доброго дня. Щира подяка Лисянченко Дарії Сергіївні за консультацію. Кваліфікований лікарь, ввічлива, уважна. Дуже задоволені. Дякую!
  Роман Костюченко
  Роман Костюченко
  15:59 15 Mar 24
  Дуже класний клієнторієнтований підхід. Приємний і кваліфікований персонал!
  Nataliya Diesperova
  Nataliya Diesperova
  13:33 15 Mar 24
  Denys Isaev
  Denys Isaev
  07:01 09 Mar 24
  Користуюсь берушами вже більше року, звертався в центр з тим щоб зробити ще одні беруші і мав нагоду знову отримати крутий сервіс цієї компанії, мої питання вирішувалися швидко і спілкування було приємним
  лора лора
  лора лора
  15:43 08 Mar 24
  Були перший раз. Все сподобалось, добре зустріли, чаес напоїли). Проходимо лікування. Дуже уважні лікарі.
  Nino
  Nino
  09:10 06 Mar 24
  Все сподобалося, чудове обслуговування!
  Dmitriy Ovrutskyy
  Dmitriy Ovrutskyy
  11:42 01 Mar 24
  Доброго дня, хочу поділитися відгуком, був на прийомі 28.02.2024. Моє враження залишилося дуже позитивним, сам живу на Мінській з усіх клінік я керувався тим, що клініка спеціалізується на лікуванні вух, що мене дуже порадувало, оскільки на Мінській є недалеко й інші клініки, але там солянка різних фахівців, тому мене це відштовхнуло. З плюсів: займаються все, що стосується вух, цікавий логотип компанії та місце розташування недалеко. Щодо адміністрації мене дуже тепло зустріли, на всі питання мені якісно відповідали і заспокоїли, що мою проблему вирішать, це вважаю великим плюсом. Я був на прийомі у доктора Лисянченка Дарії Сергіївної, на даний момент залишився задоволений, лікар мені все роз'яснив у деталях, хоча, я сам мало що розумію, але, не було такого, що мені не домовили якусь інформацію. Поки що мені не змінювали лікаря сподіваюся, що все буде далі добре, а то практика показує, що дуже часто деяким лікарям нудні випадки, у мене тубоотит не така цікава проблема). Все що стосується лікування та адміністративних питань тут тільки одні плюси, з рекомендацій хотів би порадити можливо попрацювати з Аптекою яка поруч запропонувати їм щоб вони закуповували отовент або отоглоб або Ваша компанія продавала ці лікарські засоби, так як, я обійшов весь район приблизно 15 аптек і досить складно було знайти це) А так все на вищому рівні дякую
  Alexsandra Kush
  Alexsandra Kush
  07:29 28 Feb 24
  Оперативно прийняли запит на аудіограму по вул. Йорданська. Швидко та якісно зробили аудіограму. Напоїли гарячим чаєм поки чекали висновок ♥️ Дали розширення пояснення по результатам.Дуже дякую за тепло та турботу!Рекомендую 👌🏻
  Таня Костюченко
  Таня Костюченко
  15:17 21 Feb 24
  Спасибо!Все дуже добре дуже уважний лікар і відповіли на всі мої питання.Дуже рекомендую.швидко та якісно зробили діагностику
  Юля Третьяк
  Юля Третьяк
  14:18 21 Feb 24
  Були в перше на огляді.Доці 1.8, лікар Хуторна Ірина Сергіївна має підхід до діток.Доця не плакала, сиділа чемно. Адміністратор Ольга, привітна її посмішка піднімає настрій.Ми задоволені.Будемо рекомендувати.
  Anna Voloshyna
  Anna Voloshyna
  14:33 16 Feb 24
  Була перший раз сьогодні, залишилися дуже приємні враження. Весь персонал ввічливий, а лікарка Лисянченко Дарія Сергіївна, була уважна, відповіла на всі мої питання. Дякую за роботу та гарний настрій 🥰
  Я Наталія Хивря
  Я Наталія Хивря
  09:42 15 Feb 24
  Все сподобалось,Дарія Сергіївна вічлива приємна лікар все пояснила , призначила лікування . Дякую.
  Владимир Ивасенко
  Владимир Ивасенко
  09:23 14 Feb 24
  Отримав слуховий апарат, задоволений обслуговуванням як якістю апарату, так і обслуговуванням персоналу!
  Ходун Оксана
  Ходун Оксана
  15:30 13 Feb 24
  Все сподобалось. Обслуговування, персонал на вищому рівні.
  Катя Гусарова
  Катя Гусарова
  12:02 04 Feb 24
  Доброго дня. Хочу щиро подякувати Лисянченко Дарії Сергіївні за консультацію, за ефективне та доказове лікування, пояснення всіх його елементів, людяність та щиру підтримку в тому, що ефект від лікування буде ☺️І він був!Один з найкращих ЛОРів в Києві 🏥Дуже раду)
  Ксенія Радевич
  Ксенія Радевич
  15:06 03 Feb 24
  Консультувалась у Лор-лікаря Лисянченко Дарії Сергіївни, дуже задоволена прийомом. Лікарка ввічлива, відповідала на всі питання , які мене цікавили. Нічого лишнього не приписували, все по суті, всі доказові призначення. Результатом дуже задоволена☺️ Рекомендую.
  Вера Заика
  Вера Заика
  14:06 01 Feb 24
  Дуже задоволена відношенням і професіоналізмом!
  Елена Зет
  Елена Зет
  12:40 01 Feb 24
  Все чудово, задоволені
  Марія Пилипенко
  Марія Пилипенко
  07:44 30 Jan 24
  Все супер) Ми були з сином 4 роки на діагностиці у Асоль Володимирівни та Наталії Юріївни. Лікарі дуже уважні. Нікуди не поспішають та знайшли контакт з дитиною.Дівчата на рецепції, то взагалі ❤️
  Юлия Ходаковская
  Юлия Ходаковская
  15:00 26 Jan 24
  Молодці! Обслуговування 10 з 10)Дівчата дуже привітні)Лікар усе детально пояснила)Дуже вдячна)
  Олена Кардаш
  Олена Кардаш
  16:46 25 Jan 24
  Рекомендую! Дуже привітливий персонал. Професійне обстеження. Кваліфікований лікарь. Все сподобалось. Дякую!
  Алина Мартыненко
  Алина Мартыненко
  07:48 23 Jan 24
  Все супер)швидко і вчасно)прийшли на свій час)перевірили доньці ( 2.8 р) слух)без нервів)без псіхів)лікар знайшов підходить до дитини)
  Александра Альбоха
  Александра Альбоха
  18:25 17 Jan 24
  Були з дитиною декілька разів, на перевірці слуху після отиту і на консультації, консультацією задоволена, лікар відповів на всі питання, ретельно оглянув дитину, вислухав всі скарги. Окремо хочу виділити ввічливість і доброзичливість адміністратора, і приємну атмосферу центра. Були на Оболоні.
  Александр Марш
  Александр Марш
  14:54 12 Jan 24
  Це неймовірно классна клініка, персонал та обслуговування просто на найвищому рівні, з вами стало дити легше)
  Виталина Кондратьева
  Виталина Кондратьева
  16:27 08 Jan 24
  Щиро вдячна Лисянченко Дарії Сергіївні , дійсно чуйний і доброзичливий лікар. Професійно надала допомогу , вічливо відповіла на всі питання. Задоволена на всі 100)
  Mariia
  Mariia
  21:18 05 Jan 24
  Дуже приємний персонал, адміністратори, і лікарка Ассоль. Дуже дякуємо!
  Ale Skrypka
  Ale Skrypka
  14:10 04 Jan 24
  Часто бували тут із донькою з 4-х років, коли часто отити були. Дуже задоволені сервісом та роботою лікарів. Для дітей у холі є іграшки, доньку завжди чимось пригощали, то колечко подарували, чи то пастилу. Усі дуже ввічливі, усміхнені, відповідають на всі запитання. Дочка дуже любила туди ходити і робити аналіз із навушником)
  Виктория Оськина
  Виктория Оськина
  12:24 27 Dec 23
  Дуже ввічливий персонал, чудова лікарка, залишилася задоволена на 100 відсотків!
  helgahaivor
  helgahaivor
  09:38 21 Dec 23
  Була на діагностиці слуху та ЛОР- консультації. Дуже приємно вражена обслуговуванням та професійним підходом лікаря. Якщо хочете бути впевнені, що Ваше здоров‘я у надійних руках, то звертайтеся в цю клініку😊 Щиро рекомендую! Мою проблему, з Якоб я мучилася 2 місяці - вирішили!
  Olga Klochko
  Olga Klochko
  13:41 19 Dec 23
  Чудовий центр, доказові лікарі, ретельне обстеження. Рекомендую!
  Марина Вікторівна Бойко
  Марина Вікторівна Бойко
  16:28 18 Dec 23
  Після огляду дитини 5 років і встановлення діагнозу «гострий двобічний секреторний отит, гіпертрофія аденоїдів» лікар призначила промивання носа, пшикання Назонексом і жування твердої їжі. Антибіотик за результатом аналізу крові не призначався. Завдячуючи Дарії Сергіївні і її підходом до лікування ми маємо гнійне запалення, яке діагностували в іншій клініці і тепер пʼємо антибіотик.Не рекомендую відвідування лор-центру на Йорданській, якщо вам важливе здоровʼя дитини.
  Ксения Яровенко
  Ксения Яровенко
  11:39 12 Dec 23
  Якісна діагностика. Лікар Дарія Сергіївна прекрасний спеціаліст
  Марина Нестеренко
  Марина Нестеренко
  19:48 08 Dec 23
  Доброго вечора!Сьогодні були перший раз на прийомі у лікаря-оториноларинголога Лисянченко Дарії Сергіївни. Все пройшло чудово, швидко , а головне без стресу з моєю дитиною 3-х років, тому що маютьіндивідуальний підхід до кожного. Залишилося приємне враження про Беттертон. Так тримати!Будемо рекомендувати!
  Валерия Кущ
  Валерия Кущ
  14:42 06 Dec 23
  Все сподобалось
  Илона Зеленская
  Илона Зеленская
  23:53 27 Nov 23
  Була на прийомі все сподобалося, дуже гарне обслуговування.Дякую центру робота на висоті
  Kris Tina
  Kris Tina
  15:33 27 Nov 23
  Сьогодні прийшла з сином і лишилася задоволена. Нам всього 5 місяців, але з досвіду знаю, що після ОРВ, ГРВІ потрібно дивитися вуха. І я не помилилася. Зробили досить швидко діагностику, хоча такі маленькі пацієнти ще той виклик, і направили далі.... Не хворійте, а раптом щось, то цей центр вам допоможе
  Евгения Федорец
  Евгения Федорец
  10:17 27 Nov 23
  Чудова клініка. Ввічливі адміністратори. Зробили все якісно та швидко
  Юрій Трухан
  Юрій Трухан
  14:54 23 Nov 23
  Доброго дня👋Хочу сказати, що працюють в клініці професіонали свого діла. Обговорили ситуація з лікарем, максимально приємно поспілкувалися і знайшли шляхи її вирішення🤝🏼Також дуже сподобалось дівчинка з рецепції. Правда не спитав її імʼя😊Так що рекомендую👍🏼
  LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
  LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
  13:32 20 Nov 23
  Рекомендую! Прийду ще, буду рекомендувати знайомим. Беруші для сну, літака і для плавання - під кожного кліента.
  Оля Кримова
  Оля Кримова
  17:30 16 Nov 23
  Дуже приємно було тут знаходитись,персонал милий і привітний.Під час очікування є чим зайняти діток,а після прийому ще й отримати подарунок (дитина щаслива)
  Ольга Грек
  Ольга Грек
  22:07 14 Nov 23
  Дуже приємно вражена клінікою, починаючи від привітних адміністраторів, закінчуючи дійсно кваліфікованим лікарем. Хочу відмітити лікаря Дидикало Ларису Іванівну, все чудово та доступно пояснилаРекомендую!
  Sonya Kochan
  Sonya Kochan
  11:35 14 Nov 23
  Проходила аудіометрію, доволі швидко, лікар все пояснює. Прийом відбувся в призначений час (м.Оболонь).Коли записувалася, залишила заявку, передзвонили в зазначений час, відповіли на всі питання які цікавили, можна було обрати зручний час. Я задоволена послугою.
  Alyona Zotova
  Alyona Zotova
  15:43 10 Nov 23
  Елена Криштанович
  Елена Криштанович
  08:20 06 Nov 23
  Враження позитивні! Була з дитиною в центрі по вулиці Йорданській. Зручне місцерозташування, ввічливий адміністратор, уважний та компетентний лікар( робили дитині тимпономитрію).
  Aganek U
  Aganek U
  19:13 05 Nov 23
  Хочу подякувати за якісні індивідуальні біруші. Все швидко зробили
  Анна Белова
  Анна Белова
  09:30 04 Nov 23
  ЛОР-цент на Йорданській - це прекрасне місце з привітним персоналом. Лікар Дарія Сергіївна - справжній фахівець у своїй галузі. Її уважний підхід та професійна компетентність допомогли мені швидко позбутися синуситу. Я дуже вдячна за її чуйне ставлення, приємне спілкування та ефективне лікування. Рекомендую з великим задоволенням! ❤️
  Т К
  Т К
  17:03 30 Oct 23
  Анна Дранева
  Анна Дранева
  07:28 30 Oct 23
  Дуже гарні лікарі, чуйне ставлення до дитини. Дуже вдячна за позитив.
  Valentina Klerk
  Valentina Klerk
  20:08 24 Oct 23
  Центр сподобався, лікар прийняв дуже швидко. Нічого зайвого не приписали, думала будуть натибіотики, бо мучилася з вухом, але ні. Рекомендую!
  Alison Ware
  Alison Ware
  19:43 13 Oct 23
  В Києві нещадовно, не знала куди звернутися, переживала, що доведу до тяжкого гайморита своїм самолікуванням. Було кілька прийомів в цій клініці, допомогли, не було ніяких лівих призначень, травок ба бадів, як зараз модно, все по справі. Лікар - жіночка, прізвища не пам'ятаю.
  Natali Golovko
  Natali Golovko
  09:04 13 Oct 23
  Нам все сподобалося,лікар Наталія Юріївна і дівчата адміністратори.Дякуємо за професіоналізм.
  Bogdan S
  Bogdan S
  08:24 12 Oct 23
  Чудовий персонал, адекватна цінова політика. Все швидко і доступно. Консультація та процедури були проведені на високому рівні, проблему з вухом вирішили вже в перший сеанс. Тому окрема подяка Дарії Сергіївні за її працю!
  Татьяна Шаталова
  Татьяна Шаталова
  14:29 09 Oct 23
  Сьогодні з дитиною були у лікаря Дар'ї Сергіївни Лисянченко. Лікар дуже уважна, чуйна, призначила лікування. Дякую за якісний сервіс і атмосферу в мед центрі в цілому
  Таня Азманова
  Таня Азманова
  09:39 08 Oct 23
  Доброго дня! В даному центрі замовляла беруші. З першого разу вони мені здійснювали дискомфорт. Мені запропонували їх доробити. З третього разу мені підібрали все чудово. Що я хочу сказати, такого гарного, чутливого відношення я не зустрічала ні в одній клініці. З мого боку було з початку незадоволення, але наполеглевість, старання працівників даного центру мене просто вразила. Особлива вдячність Наталії, вона дуже гарно і кваліфіковано все пояснила. Буду користуватися даними берушами і рекомендувати вас всім своїм друзям. Дякую.
  Anastasia Belova
  Anastasia Belova
  06:28 25 Sep 23
  Дуже сучасне та приємне місце! Всим залишилися дуже задоволені😍
  Вадим Кричко
  Вадим Кричко
  13:17 20 Sep 23
  Все дуже якісно і професійно. Гарний сервіс. Рекомендую!
  Vladimir Gobov
  Vladimir Gobov
  13:12 20 Sep 23
  Професійне і клієнтоорієнтовне обслуговування. Послугами і ставленням до мене, як клієнта задоволений!
  Дарина Грикун
  Дарина Грикун
  09:10 18 Sep 23
  Все на вищому рівні.
  Ирина Кононенко
  Ирина Кононенко
  13:05 15 Sep 23
  Була приємно вражена атмосферою, що панує в центрі, привітністю та люб'язністю адміністраторів, професіоналізмом лікарів. Щиро дякую, що допомогли вирішити мою проблему та ще й пригостили смачною кавою)) Всім рекомендую цей центр!
  Сергій Палюх
  Сергій Палюх
  12:22 12 Sep 23
  Був на прийомі в Романович Наталії Юріївни все сподобалося, лікар чітко і зрозуміло все пояснила і вирішила мою проблему. Дякую рекомендую всім
  Татьяна Сорока
  Татьяна Сорока
  06:22 11 Sep 23
  Велика вдячність за професіоналізм та турботливе відношення! Однозначно буду рекомендувати близьким.))!!!
  WainTime
  WainTime
  08:16 31 Aug 23
  Все чудово
  Дар'я Дашенко
  Дар'я Дашенко
  11:39 26 Aug 23
  Ця клініка вилікувала мені постійні ангіни, не страждаю на них вже два роки, хоча до цього були стабільно раз в місяць. Тож тепер про будь-яких захворюваннях одразу до них. Успішно справляємося з моїми отитами, ренітами, тонзилітами.До Беттертон мала досвід з іншими приватними лікарнями, загалом там налаштовані на швидкий результат антибіотиками, а не лікування хронічних явищ. Тож тепер довіряю тільки цьому закладу, бо знаю, що після них не буду відчувати подібну проблему ще дуже довгий час, або навіть ніколи ❤️
  7 7
  7 7
  13:42 16 Aug 23
  Дуже задоволенні візитом і результатом лікування. В центрі спочатку обстежувала маму, діагноз встановили абсолютно вірний, хоча в попередньо в іншій клініці його не знайшли. Лікування повністю відновило стан до хвороби. Лікар Романович - професіонал, велике дякую!Сьогодні були із дитиною у лікаря Палфьорова А.В. - дуже приємний, чуйний та теж професійний лікар. Уважно обстежала, діагноз встановила без проблем, назначили конструктивне лікування.Дуже приємний адміністратор.Дякую всім співробітникам за уважність, професіоналізм та гарне відношення.Рекомендую на 109%
  Каріна Василенко
  Каріна Василенко
  09:37 15 Aug 23
  Робила аудіометрію. Саме цікае обстеження:). Відбувається все швидко. Консультують, з‘ясовують причину відвідування. Для мене було цінно, що я переносила візит і мене терпляче перезаписували ).
  Alina Ars
  Alina Ars
  05:35 04 Aug 23
  Проходили з дитиною обстеження тімпанометрію. Уважний чемний персонал. Все пройшло дуже швидко. Пригостили смачною кавою. Рекомендую.
  Anna Shapoval
  Anna Shapoval
  11:02 01 Aug 23
  Дуже сподобалась клініка,була з дитиною 3 роки,дуже гарний підхід до дитини,лікарі все пояснюють як дитині перед процедурою так і мамі після.Однозначно рекомендую!!!
  Оксана Донченко
  Оксана Донченко
  10:51 12 Jul 23
  Відвідали сьогодні Лор -центр. Дуже затишна атмосфера, прекрасні адміністратори, кваліфікований лікар. Щиро дякую Палфьоровій Ассоль Володимирівні за індивідуальний підхід, уважність до скарг, та діагностику!!!!
  Kseniia Myronova
  Kseniia Myronova
  07:12 24 Jun 23
  Довго шукала гарного лора доказової медицини. І нарешті знайшла. Лікар Романович Наталія Юріївна дуже сподобалась, відразу видно, що професіонал своєї справи, сподобалось ретельне грамотне обстеження, безліч запитань та пояснення на зрозумілій мові що до чого та що робити далі. Дівчата на рецепції ввічливі, клініка маленька, затишна та охайна, обслуговування на найвищому рівні. Задоволена результатом на всі сто. Успіхів і клініці у подальшому розвитку та вдячних пацієнтів!
  Ірина
  Ірина
  12:47 23 Jun 23
  Була приємно вражена медичним центром "Беттертон" на Оболоні. Перевіряла слух у лікаря Романович Наталії Юріївни. Діагностика пройшла швидко і безболісно. Лікар все інформативно пояснила та назначила лікування. Дуже гарний центр та приємні адміністратори Анна та Ірина. Щиро вам дякую, обов'язково буду звертатися та рекомендувати вас.
  Марина Стоцька
  Марина Стоцька
  07:58 15 Jun 23
  Доброго дня!Були на прийомі у лікаря Яременко Вікторія Олександрівна, візитом до лікаря задоволені, все пройшло спокійно, а саме головне процедура безболісна, дитина без проблем пройшла процедури назначені лікарем, ще й по закінченню дитину порадували презентиком, подарували сину машинку))
  Анастасия Борсолюк
  Анастасия Борсолюк
  06:40 25 May 23
  Дуже приємно вражена обслуговуванням у вашій клініці. Адміністратори дуже приємні, зорієнтували як знайти центр, надіслали фото центру, запропонували каву. Лікар Романович Н.Ю дуже кваліфікована, звернулась до неї з отитом, вона чітко розписала лікування і мені все допомогло.Також була приємно вражена від дзвінка лікаря через тиждень після відвідування. Такого сервісу я ще не зустрічала.Тепер лише до вас!
  Sergos XX
  Sergos XX
  10:11 23 May 23
  Виготовляв беруші для сну в медичному центрі «Беттертон».Спочатку мені зробили зліпки і вуаля, через 4 дні я отримав індивідуальні беруші для плавання.Річ дуже крута, я задоволений. Комфортно сидять в вухах і рідина нікуди не потрапляє!!!Рекомендую!!!!
  WOD TEST
  WOD TEST
  06:54 23 May 23
  Був на діагностиці слуху в центрі на Йорданській 17 А.Лікар все чітко пояснила стосовно мого слуху, результати одразу видали і все розшифрували. Дуже уважний та розумний лікар. Дівчата адміністратори запропонували каву, пригостили шоколадкою.Однозначно рекомендую ваш центр . 10 з 10!!!!
  Віталік Мітнійчук
  Віталік Мітнійчук
  08:55 13 May 23
  Придбали слухові апарати для мого дідуся. Все на високому рівні. Атмосфера в центрі дуже приємна, дівчата на ресепшені гостеприємні та щирі. Лікар, Романович Наталія Юріївна, швидко і якісно підібрала апарати, відразу налаштували. Все доступно нам пояснила. Дякую за допомогу центру слуху Беттертон❤️
  Анастасия Чмиренко
  Анастасия Чмиренко
  08:17 12 May 23
  Я була на процедурі «Кукушка» у лікаря Романович Наталії Юріївни. Процедура безболісна, все просто і швидко. Лікар дуже хороша.Адміністратори дуже щирі, запропонували чай, каву. Я задоволена візитом до медичного центру. Рекомендую)
  Жанна Дубовик
  Жанна Дубовик
  14:40 02 May 23
  Дуже рекомендую клініку, особливо лікаря Романович Наталію Юріївну, професійна консультація на високому рівні, завдяки лікарю дізналась і замовила беруші для плавання, дуже приємні адміністратори!!! Все супер! Рекомендую👍👍👍
  Леоніда Григоренко
  Леоніда Григоренко
  08:20 02 May 23
  Дуже вдячна співробітникам центру слуху Беттертон на Йорданській 17А.Адміністратор Анна оперативно відгукнулася на моє прохання, запросила мене в центр і допомогла.Дуже швидко та якісно надала мені сервісне обслуговування.В центрі я підібрала слуховий апарат компанії Starkey, я всім дуже задоволена.Романович Наталія допомогла мені з підбором, перевірила мій слухЯ задоволена!Весь персонал чудовий.
  Лёшка Сардачук
  Лёшка Сардачук
  14:24 24 Apr 23
  Був на прийомі у лікаря Романович Наталії Юріївни, лікар професіонал своєї справи, все детально пояснила, назначила мені лікування. Пройшло 5днів і я почуваю себе чудово! Лікар мені телефонувала і запитувала як мої справи. Такого сервісу я ще не зустрічав.Адміністратор Анічка неперевершена, запропонувала каву, пояснила як проходять різні діагностики.Людина дуже обізнана в свої справі.Я приємно вражений.Рекомендую з радістю ваш центр!
  Виталина Вязова
  Виталина Вязова
  09:38 21 Apr 23
  Хочу подякувати лікарю за консультацію, Наталя Юріївна розвіяла мої переживання та дала рекомендації.Дуже важливо звертатись за допомогою вчасно, щоб попередите ускладнення.Адміністратори на рецепції дуже ввічливі, зробили мені каву і сама атмосфера у клініці комфортна.Щиро рекомендую клініку та спеціаліста!
  Anastas P
  Anastas P
  10:33 16 Aug 21
  Тільки позитивні враження від відвідин ЛОР центру. Чисто, швидко, професійно та ввічливо. Робила аудіограму. Задоволена і самим процесом і поясненням результатів та рекомендаціями від спеціаліста.
  Наталія Щербакова
  Наталія Щербакова
  07:25 01 Jun 21
  Маю приємне враження від спілкування з лікарем, зверталась до Світлани Сергіївни. Всі питання стосовно захворювання були роз'ясненні, все було зрозуміло, було призначене лікування. Також велике дякую дівчатам на рецепшені за ввічливість та привітність. Рекомендую клініку.
  Валерій Пархоменко
  Валерій Пархоменко
  13:36 26 Dec 20
  Дуже чуйні лікарі, дуже гарний прийом! Дякую за якісну роботу Бобровському Семену Олександровичу та адміністратору Вікторії! Раджу всім, всім, всім! ❤️
  Виктория Лазученко
  Виктория Лазученко
  17:05 27 Nov 20
  Дуже сподобалась консультація в Бетертоні. Лікар усе детально пояснив. Рекомендую лікаря Бобровського Семена Олександровича. Особливо якщо у вас діти. Знайшов підхід до дитини. Дитина вийшла з центру в хорошому настрої і з посмішкою.
  Переглянути всі відгуки
  js_loader