Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Зліпок слухового проходу. Зняття вушного зліпка

 

Вдало знятий зліпок вушного проходу значно впливає на якість індивідуально виготовленого слухового апарату і чистоту звучання.

Правильно виконаний зліпок гарантує, що внутрішньовушний слуховий апарат буде задовольняти власника своїм звучанням і якістю звуку, а також не буде приносити дискомфорту, перебуваючи у вусі. У нашому центрі слуху «Беттертон» працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід у знятті відбитків.

Дуже важливо під час процедури виконувати всі рекомендації лікаря, тоді відбиток буде виконаний з максимальною точністю. Саме по ньому надалі й буде виготовлений ваш внутрішньоканальний слуховий апарат.

Перш ніж приступити до зняття відбитка, спеціаліст попередньо оглядає вушний канал. Якщо в минулому ви перенесли оперативне втручання, маєте підвищену чутливість і схильність до алергічних реакцій, необхідно заздалегідь проінформувати лікаря, щоб уникнути несприятливих ситуацій.

Далі у вушний прохід спеціаліст вставляє отоблок з ниткою, щоб маса для зняття відбитків не потрапила в слуховий канал. Для виготовлення зліпків фахівцями використовується силіконова маса німецького виробництва Detax. Її основними перевагами по праву можна вважати гіпоалергенність і пластичність. З її допомогою відбиток виходить максимально точним і акуратним.

Спеціальним шприцом маса вводиться в слуховий прохід, рівномірно застигаючи. Зліпок буде готовий вже через пару хвилин.

Завдяки максимально точним зліпкам фахівець може виготовити найкращий слуховий апарат за індивідуальними параметрами, який буде відповідати всім вимогам і побажанням клієнта.

Loading...

Зліпок слухового проходу. Зняття вушного зліпка
Оцініть статтю