Беруші

Беруші

Індивідуальні по зліпку вух

Відкрийте для себе наші найкращі технології для захисту слуху.

Наші органи слуху потребують захисту від шкідливих факторів – це допоможе зберегти здоровий слух на довгі роки. Тому потрібно захищати вуха від шуму, води та перепадів тиску. Для цього лікарі рекомендують використовувати беруші. Це досить прості аксесуари, є невеликими вкладками, які вставляються у вуха, ізолюючи їх від зовнішніх подразників. У нашому центрі слуху є магазин отопластики, де можна купити беруші, вибравши з різноманітного асортименту варіантів. Ми продаємо готові вироби від авторитетних виробників, так і робимо індивідуальні засоби захисту вух.

Види берушів

В першу чергу ці аксесуари класифікують оп цільового призначення та функціоналу. Вони можуть захищати вас від:

  • Шуму – гучні звуки шкідливі для вух та провокують акустичні травми, а згодом і стійкі порушення слуху. За допомогою спеціальних вкладишів можна знизити їхню дію. Такі беруші необхідні людям, які живуть у галасливих місцях, наприклад, біля жвавої траси), а також працюють на гучних підприємствах, будовах. Ще вони стануть у нагоді під час занять музикою, їзди на мотоциклі, стрілянини та в багатьох інших ситуаціях.
  • Води – зайва вологість у слухових проходах викликає набухання вушної сірки та стає сприятливим середовищем для розвитку інфекції. У результаті людині можуть утворюватися сірчані пробки, запальні процеси. Особливо це актуально для тих, хто ходить у басейн або часто купається у водоймах. Їм рекомендується носити спеціальні плавальні беруші, які не пропускають воду, але дозволяють чути корисні звуки, зокрема команди тренера.
  • Перепад тиску – під час занурення під воду або зміни висоти виникає сильна різниця між зовнішнім та внутрішнім тиском. У результаті барабанна перетинка починає натягуватись всередину або назовні і може розірватися. Для захисту органів слуху від баротравми рекомендується використовувати спеціальні беруші. Вони оснащені вбудованим фільтром, що вирівнює тиск. Такі беруші знадобляться для дайвінгу та польотів літаком.

дизайнерські індивідуальні беруші

індивідуальні беруші

Крім цього, різні моделі берушів можуть відрізнятися між собою за матеріалом виготовлення. Вони бувають:

  • поліпропіленові – пористий матеріал добре поглинає шум, але швидко накопичує сірку та бруд;
  • воскові – ці беруші самі приймають потрібну форму, нагріваючи від тепла тіла, але швидко забруднюються, тому не розраховані на довготривале використання;
  • силіконові – беруші з цього матеріалу комфортно відчуваються всередині, не викликають алергії та роздратування, легко миються, довго служать.

За формою беруші можуть бути у вигляді кіл, овалів, «ялинок», або ж індивідуальні. Остання категорія вважається найякіснішою. Роблять такі аксесуари на замовлення – по зліпках слухових каналів майбутнього власника, тому їхня вартість вища, ніж у стандартних.

Переваги індивідуальних берушів

Засоби захисту вух, які виготовляють по вушних зліпках, точно повторюють контури слухових каналів. Завдяки цьому вони комфортно відчуваються всередині та надійно захищають від шуму та інших подразників. Робить ці беруші з якісних матеріалів, тому вони не викликають роздратування, легко миються і довго служать. І хоча їхня вартість вища, ніж у масових товарів цієї категорії, вона встигає кілька разів окупити себе за час експлуатації.

У нашому центрі слуху ви можете придбати індивідуальні беруші, виготовлені з медичних силіконів преміум класу. Для цього потрібно зняти зліпки в одному з наших філій у Києві чи інших містах. Якщо у вас є готові зліпки, ви можете надіслати їх нам. Готові беруші видаємо особисто, а також відправляємо Україною поштою та перевізниками. Зв’яжіться з нами, щоб уточнити ціни, записатися на зліпок та придбати беруші!