Слухові апарати для пенсіонерів

Слухові апарати для пенсіонерів

Наші сучасні слухові апарати для пенсіонерів мають бездротове підключення, яке дозволяє підключатися до телефону або іншого пристрою.

Слухові рішення є важливим інструментом для пенсіонерів, які можуть стикатися зі зниженням слуху, і допомагають покращити їх якість життя та комунікацію з оточуючими.

У нас є все для того, щоб ви могли чути та бути щасливими!

Ми пропонуємо 5 різних типів слухових рішень.
Дізнайтеся про них більше, щоб знайти оптимальний для себе варіант.

З віком у багатьох людей псується слух. Це трапляється через процеси, які відбуваються в організмі при старінні. Відмирають слухові рецептори (волоскові клітини внутрішнього вуха), втрачає свою функціональність слуховий нерв та інші структури. На щастя, цю проблему можна вирішити за допомогою корекції – купити слуховий апарат для літньої людини. Це поверне ії радість спілкування і впевненість у собі, допоможе жити повним життям, незважаючи на втрату слуху.

Є стереотип, що пенсіонерам не по кишені слухові рішення – через їх дорожнечу. Це не так. Завжди можна знайти моделі базового рівня, які допоможуть скорегувати порушення слуху. На сайті «Беттертон» представлений великий каталог слухових апаратів для літніх людей. Ми пропонуємо послуги діагностики та реабілітації слуху і є офіційним представником бренду «Starkey» в Україні.

4 головних переваги слухових апаратів для літніх людей

  • Ціна слухових апаратів для пенсіонерів доступна – ми пропонуємо варіанти бюджетної категорії. Якщо не вистачає грошей – можна оформити розстрочку.
  • Усі базові моделі, які ми пропонуємо людям похилого віку – це цифрові слухові рішення, що забезпечують якісне чисте звучання.
  • Прилади мають необхідний набір функцій – пригнічують шум і сигнал зворотного зв’язку, запам’ятовують налаштування для частих акустичних середовищ.
  • Слухові апарати зручні в носінні, ними легко керувати і надягати їх. Вони підходять людям, у яких є проблеми із зором і моторикою.

Слухові апарати для пенсіонерів

Недоліки слухових апаратів для пенсіонерів

Оскільки моделі, що розраховані на людей похилого віку, зазвичай дешевші, то їх функціонал не такий широкий, як у преміальних варіантів. Але пенсіонерам часто і не потрібні різні просунуті опції – їм просто хочеться краще чути. А з цим завданням прилади якраз справляються на «ура». В цілому ж, усі їхні недоліки нівелюються за рахунок плюсів і, головне, доступної ціни.

На що звернути увагу при покупці слухового апарату для літньої людини

Найважливіші критерії вибору – це потужність, кількість каналів, форма носіння та інші технічні параметри. Але їх потрібно підбирати разом із лікарем. Він вивчить результати діагностики слуху і підкаже, які характеристики треба вибрати.

Також при підборі слухового апарату для бабусі варто дивитися на виробника. Одним із лідерів ринку вважається американський бренд «Starkey». В його асортименті є моделі бюджетного сегмента, що компенсують будь-які ступені приглухуватості у літніх людей. Вони забезпечують якісне чисте звучання в різних акустичних середовищах. Купити ці слухові рішення можна в центрі «Беттертон». Тут працюють досвідчені фахівці, які підбирають відповідну модель приладу за результатами діагностики та допомагають із адаптацією. Запишіться на прийом, щоб дізнатися більше!

Перегляньте наші нові завушні слухові апарати

Evolv AI (ВТЕ)

Новий крок у технології комфортного звучання та підключення

Livio

Універсальні пристрої, які дають пацієнтові набагато більше, ніж просто кращі слухові апарати.

Model S

Лінійка сучасних слухових апаратів, що відрізняються високоякісним звучанням, надійністю, функціональністю і відносно невисокою вартістю.

Evolv AI

Evolv AI

Здатні повністю задовольнити запити сучасного користувача, що веде активний спосіб життя

livio

Livio

Набагато більше, ніж просто пристрій покращення слуху. Він робить усі сфери життя комфортними для свого користувача

livio

Model S

Model S чути зруніше та чіткіше в складних умовах

Запишіться на підбір

    Або скористайтеся нашими чат-ботами

    viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

    Ваші дані захищені політикою конфіденційності.