Політика якості «Беттертон» для Пацієнтів

Политика в области качества для Пациентовфото

Компанія «Беттертон» дотримується у своїй роботі з Пацієнтами наступних Принципів:

 1. Наш персонал зробить все можливе для того, щоб Вам було комфортно в нашому Центрі слуху, починаючи з першого візиту.
 2. Вас завжди привітно зустрінуть і проведуть прийом у повному об’ємі.
 3. Наш фахівець завжди запропонує Вам оптимальний варіант слухового апарату, необхідного за медичними показаннями саме Вам.
 4. Вам завжди запропонують широкий асортимент засобів по догляду за Вашим слуховим апаратом і порадять Кращі Рішення, які допоможуть продовжити термін служби апарату.
 5. Ви завжди можете записатися на безкоштовну консультацію або налаштування слухового апарату «Starkey» протягом першого року його використання. При продовженні гарантійного терміну слухового апарату безкоштовний супровід залишається.
 6. Вам завжди повідомлять вартість наших послуг або продукції до того, як Ви вирішите, чи готові придбати їх.
 7. Під час прийому у спеціаліста Вам завжди запропонують провести тестування запропонованої моделі слухового апарату «Starkey».
 8. Вашому слуховому апарату «Starkey» буде надана послуга правильного і якісного сервісу з першого разу.
 9. Перед тим, як повернути Вам слуховий апарат після ремонту, наш фахівець ретельно перевірить його.
 10. Ваш слуховий апарат «Starkey» завжди буде переданий Вам в призначений день.
 11. Вам завжди нададуть детальний рахунок на оплату сервісних робіт зі слуховим апаратом «Starkey» і пояснять зміст квитанції.
 12. Ваш слуховий апарат завжди буде переданий Вам в чистому вигляді.
 13. Протягом 5-ти днів після ремонту Вашого слухового апарату з Вами обов’язково зв’яжуться, щоб Ви могли повідомити Ваші враження від використання слухового апарату після сервісного обслуговування.
 14. Ви завжди отримаєте від наших фахівців індивідуальну програму реабілітації слуху і гарантійного обслуговування.

Сертифікат якості продукції СА

Сертифікат якості продукції берушів

 • Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики видана наказом МОЗ від 25.01.2018 No 127 (п. 7) за місцем провадження діяльності м.Київ, вул. Саксаганського, буд. 103. Реєстраційне досьє від 26.12.2017 No сп/3698
 • Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики видана наказом МОЗ від 14.09.2017 № 1092 (п. 18) за місцем провадження діяльності м.Київ, вул. Нивська, буд. 2-Л. Реєстраційне досьє від 07.09.2017 № 0709/05-М
 • Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики видана наказом МОЗ від 14.09.2017 № 1092 (п. 18) за місцем провадження діяльності м.Київ, вул. Йорданська, буд. 17-А. Реєстраційне досьє від 05.10.2018 № СП/2992