ЛОР-лікар Дарницький район (Лівий Берег)

Адреса:

м. Київ, вул. Андрія Малишка, 2,
1-й поверх

Графік работи:

Пн-Пт з 9.00 до 18.00
Сб-Нд з 9.00 до 16.00

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com

Підключайтесь до наших чат-ботів

Інструкція

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Лікарі, котрі приймають в центрі

Жителям Дарницького району доступні якісні послуги реабілітації слуху і лікування ЛОР-хвороб. Для цього варто звернутися в центр слуху «Беттертон» на Дарниці, який розташований в декількох хвилинах пішки від метро. Там працюють досвідчені отоларингологи та сурдологи, які щороку підвищують свою кваліфікацію. Центр оснащений обладнанням експертного класу, яке дозволяє проводити діагностику з максимальною точністю.

Спеціалізація центру «Беттертон»

У філії на Дарниці можна звернутися при погіршенні слуху або хворобах ЛОР-органів. Наші лікарі проводять огляд за допомогою оптичного ендоскопічного обладнання, що дозволяє детально вивчити стан ЛОР-органів. Також вони призначають медикаментозне лікування і виконують процедури – промивання, «зозулю», видалення сірчаних корків і т д.

Для діагностики слуху тут застосовуються:

  • тональна порогова аудіометрія – показує погіршення сприйняття звуків на різних частотах;
  • імпедансометрія – досліджує функції середнього вуха;
  • отоакустична емісія – виявляє пошкодження волоскових клітин внутрішнього вуха;
  • КСВП і ASSR – досліджує реакцію мозку на викликані слухові потенціали.

За результатами діагностики наші фахівці підбирають прилади для корекції слуху, вносять індивідуальні налаштування. Також у Дарницьку філію центру можна звертатися, якщо в роботі слухових апаратів виникли неполадки – ми займаємося їх сервісним обслуговуванням і ремонтом.

Які слухові рішення ми пропонуємо

У «Беттертон» можна підібрати сертифіковані слухові апарати від американського виробника Starkey. В асортименті є моделі всіх форм носіння і технологічних рівнів. Це сучасні цифрові прилади, які програмуються під потреби користувача і забезпечують якість звучання. Щоб отримати допомогу в їх підборі, запишіться на прийом до нашого центру на Дарниці!

Відгуки клієнтів про Центр Беттертон на Лівому Березі
Ольга
Ольга
20:15 07 May 24
Проводила 2 обстеження у доньки. Лікарі уважні і ввічливі.Центр невеликий, все чисто і охайно.Є кулер з водою.Діткам після прийому видають невеличкі подаруночки))) це так мило.Коли відвідували вдруге центр, наш прийом затримали на 20 хв.((( але вцілому враження від центру хорошо.Єдине зауваження - зробіть вивіску, оскільки ззовні важко зрозуміти, що це клініка.
Валерій
Валерій
10:15 29 Apr 24
Дуже гарне обслуговування! Ввічливий персонал, чудові лікарі!Дякую майстрам за якісне виготовлення вкладок!
Ксения Казмирчук
Ксения Казмирчук
20:22 22 Apr 24
Дуже приємне враження від відвідування центру!
Max Bis
Max Bis
14:41 30 Mar 24
Надія Ноженко
Надія Ноженко
08:13 12 Mar 24
Сьогодні вперше звернулась до центру Беттертон на Дарниці. На прийом потрапила до лікаря Татаренко Тетяни Олександрівни.Лікар дуже чуйна та уважна, професійно дала відповіді на всі запитання, зробила детальний огляд. Всі маніпуляції були безболісні з детальним описом. Дуже вдячна Тетяні Олександрівні, за те, що заспокоїла та визначила подальший план обстеження та лікування. Рекомендую!
Скоро Пея
Скоро Пея
09:05 02 Mar 24
Якісний сервіс на всіх рівнях: від запису на прийом до запису на наступне відвідування. М. Дарниця, зручна локація, гостинне приміщення, привітні адміністратори, кваліфіковані лікарі
natalia golowcko
natalia golowcko
16:47 22 Feb 24
Дуже відповідальні і чуйні лікарі тут працюють.Я ніде ще не зустрічала такого відношення і професіоналізму як в Беттертоні .Дуже дякую за допомогу і підтримку !
Olesja Grygorenko
Olesja Grygorenko
20:46 20 Feb 24
Чудове , чисте , гарне місце.привітний персонал.Лікаря порадили. Оглянули ,написали внятне заключення , без води .назначили лікування.Через місяць залишу відгук по лікуванню)) але думаю що фахівці на рівні. Молоді, впевнені , люблять свою роботу, обізнані. Приємно мати справу з гарними спеціалістами .
Диана Деменко
Диана Деменко
20:49 16 Feb 24
Були на прийомі у чудового лікаря Тетяни Олександрівни! Компетентна і дуже приємна у спілкуванні, донечка грається подарунками, а я лікуюсь)))
Людмила Боротюк
Людмила Боротюк
13:33 15 Feb 24
Все пройшло чудово. Хороший лікар)
Александра Гурина
Александра Гурина
18:40 06 Feb 24
Якісне обслуговування, привітні адміністратори Юлія та Іванна , кваліфіковані лікарі, сервіс на вищому рівні, дуже тепла та затишна атмосфера. Все на вищому рівні )Буду рекомендувати Лор центр Беттертон своїм родичами, друзям та знайомим.
Катерина Большакова
Катерина Большакова
20:43 27 Jan 24
Татаренко Тетяна Олександрівна просто неймовірна, донька в захваті від неї, та і я теж.Прекрасний лікар, дуже уважна. На прийомі уважно оглянула, все розповіла, що і як приймати, відповіла на всі хвилюючі запитання. Через місяць лікування, у нас знову була здорова дитина. Велике Вам дякуємо! Рекомендуватиму однозначно такого чудового кваліфікованого фахівця!
VidocQ
VidocQ
12:21 23 Jan 24
Непогана компанія діагностики. Надали чек та товарний чек за виконану роботу, це якраз потрібно для страхової компанії для компенсації. Відповідальна компанія.
Anna Tatarchuk
Anna Tatarchuk
10:52 23 Jan 24
Дуже приємно зустрічати таких професійних лікарів як в центрі Беттертон. Людині яка зовсім не обізнана з такими медичними терміна все пояснила лікар мовою яку зрозуміє люба людина. Проблему знайши, Обстеження провели, всі привітні. Дякую за теке ставлення.
Elena Zhuravlova
Elena Zhuravlova
15:43 08 Jan 24
Все чудово!
Mr Hy
Mr Hy
22:53 21 Dec 23
Зверталась декілька разів з дитиною для перевірки вушок, так як були проблеми з аденоїдами. Центр на м.Дарниця комфортно, чисто, привітливий персонал на рецепції. Лікар Тетяна Олександрівна рекомендую!
Game Boy PLAY
Game Boy PLAY
12:23 19 Dec 23
Все супер відмінні і професійні лікарі 🤝буде обовʼязково звертатись до вас
Людмила Старовойт
Людмила Старовойт
14:43 12 Dec 23
Якісне обслуговування. Дуже приємна лікар отоларинголог Тетяна Олександрівна. Візитом задоволена.
Володимир Кривльов
Володимир Кривльов
13:17 12 Dec 23
Чудова клініка, ввічливий та привітний персонал. Окремо подяка Татаренко Тетяні Олександрівні. За якісну консультацію і лікування, яке дуже допомогло одужати. 🥰
Volodymyr Volkhov
Volodymyr Volkhov
08:32 08 Dec 23
ДВОЙНЯ
ДВОЙНЯ
15:43 04 Dec 23
Був сьогодні на візиті у Лікаря Наталії Юріївної, дуже приємна та зацікавлена в проблемі лікар, також не можу не сказати про ввічливий персонал на рецепції, однозначно рекомендую цю клініку!:)
Анна Гостіщева
Анна Гостіщева
16:16 03 Dec 23
Звернулась за консультацією до ЛОРа, Дарії Сергіївни. Отримала професійний огляд і лікування. Звертатимусь ще за потреби. Дякую лікарю, що необхідність лікування антибіотиками визначаєте за результатами аналізів.За необхідності буду лікуватися у вас.Окремо дякую за сервіс та обладнання! Перший раз в приватній консультації Києва в мене не було відчуття, що заплатила за повітря.
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty
15:12 01 Dec 23
Анастасия Мудренко
Анастасия Мудренко
18:18 30 Nov 23
Все на вищому рівні, дякую❤️
Lena Korop
Lena Korop
12:51 29 Nov 23
Все пройшло чудово) Лікар Татаренко Тетяна Олександрівна дбайливо і обережно робила процедуру промивання мигдалин. Я залишилась дуже задоволеною, дякую!
Вікторія Кирдяй
Вікторія Кирдяй
20:55 28 Nov 23
Безмежно вдячна за кваліфіковану допомогу центру ,а особливо лікарю -отоларингологу Татаренко Тетяні Олександрівні.Моїй мамі була надана консультація,бездоганно проведений огляд та аудіометрія ,після чого був встановлений діагноз ,а головне правильний діагноз та відповідно успішне лікування! Немає нічого ціннішого ,ніж здоровʼя близьких ,тому моїй вдячності немає меж !Успіху ,процвітання та вдячних пацієнтів вам !Велике дякуємо !!!
Юлия Тхоренко
Юлия Тхоренко
15:39 28 Nov 23
Лагідний підхід,багато уваги,подарунки та яблучка для дітей!Хотілось щоб усі приватні лікарні мали таких спеціалістів .Швидко і професійно!
Марина Соболь
Марина Соболь
21:47 22 Nov 23
Була на прийомі у лікаря Тетяни Татаренко, дуже вдячна їй за консультацію, за її підхід. Я на 100% задоволена прийомом та порадами лікаря, яка провівши діагностику допомогла мені у вирішенні проблеми. Рекомендую клініку та саме лікаря Тетяну.
Лоліта Брухно
Лоліта Брухно
16:01 22 Nov 23
Були на консультуванні у Тетяни Олександрівни вже вдруге, як завжди відносяться з особливою увагою, враховуючи всі тонкощі та особливості пацієнта. У клініці обслуговуємся вже два роки та були у різних лікарях та завжди все проходить однаково якісно та доброзичливо💕 Приємно приходити туди🙏🏽
Вікторія Киричок
Вікторія Киричок
12:31 22 Nov 23
Так боялась, але все пройшло чудово !Щиро дякую за компетентність мого лікаряТАТАРЕНКО Тетяні Олександрівни та персоналу клініки Беттертон.Це щирий відгук♥️З повагою Киричок Вікторія
Polina Starinnova
Polina Starinnova
11:02 22 Nov 23
Юлія Кушніренко
Юлія Кушніренко
09:03 22 Nov 23
Все пройшло чудово, можу рекомендувати, уважні, чуйні, на позитиві! Отримала розгорнуту консультацію і рекомендації на подальші дії, щиро дякую!
Рустам Мирзоев
Рустам Мирзоев
13:05 10 Nov 23
Увас дуже гарна поликлиника
R Z
R Z
15:18 08 Nov 23
Гарна, охайна клініка. Привітний персонал. З розумінням ставляться до зміни обставин. Ми запізнювались через об'єктивні причини, хоч і встигли однак нам пішли на зустріч і відкоригували час прийому. Окрема подяка ЛОР-лікарю Татаренко Тетяні Олександрівні, надала фахову консультацію щодо аденоїдів і дала чіткі рекомендації.
Kristina
Kristina
16:17 07 Nov 23
Дуже подобається бувати в Беттертон. Весь персонал дуже привітний. Лікарі завжди дуже уважні, назначають тільки потрібні ліки, без фуфломіцинів. Рекомендую
Анастасия Бабюк
Анастасия Бабюк
15:49 07 Nov 23
Центр впорався з усіма поставленими завданнями + як приємний бонус здобули нову корисну інформацію для себе. Оперативність, відповідальність, клієнтоорієнтованість-дякую за допомогу!
Наталья Калайджьян
Наталья Калайджьян
11:35 03 Nov 23
Вдячні спеціалісту Юлії Олександрівна за турботу та проведену роботу у підборі слухового апарату.Ввічливі та уважні адміністратори.Однозначно всім рекомендую!
Оля Халєєва
Оля Халєєва
17:22 02 Nov 23
Привітний персонал, кваліфіковані спеціалісти. Всім рекомендую 👍
Алексей АКМ
Алексей АКМ
11:49 31 Oct 23
Звернувся після контузії. Швидко оганізували прийом. Надали вичерпну консультацію. Чемні адміністратори. Кваліфіклваний лікар Татаренко Тетяна Олександрівна. Дякую за допомогу.
Yurii Zuber
Yurii Zuber
13:00 25 Oct 23
Дякую за теплий прийом і відмінний сервіс!
Мили Фокс
Мили Фокс
12:02 24 Oct 23
Перевірили слух у дитини. Все будо чудово, швидко, якісно і безболісно. Дякую за професіоналізм!
Юлія Дєдух
Юлія Дєдух
13:08 19 Oct 23
Якісно та швидко. Приємні привітні дівчата. Однозначно рекомендую
Ольга Мороз
Ольга Мороз
11:24 19 Oct 23
Дуже чуйний персонал. Сину 3 рочки, тьотя лікар нам дуже сподобалася і процедури неприємної ми зовсім не боялися. Обслуговування на вищому рівні♥️
Zanna Miagkova
Zanna Miagkova
08:00 19 Oct 23
Відвідала Беттертон, було дуже уважне ставлення до діагностики та пояснення та обстеження. Вдячна доктору Татаренку Тетяні Олександрівні за правильне обстеження та подальше лікування. На реєстратурі дівчинки уважно вислухали та провели консультацію. Дякую.. до вас хочеться повертатися.
Марія Павловська
Марія Павловська
13:01 17 Oct 23
Приїхала на консультацію до Татаренко Тетяни Олександрівни. Це був найкомфортніший візит до лікаря за все життя!Сервіс, надання медичних послуг - все на вищому рівні! Ціни лояльні як для такої якості.Супер! Рекомендуватиму друзям і за необхідності обовʼязково повернусь
александр горик
александр горик
09:16 11 Oct 23
З мого величезного досвіду, це один з найкращих центрів! Лікар супер, дівчатка на рецепції класні, адміністрація чудова! Замовляли вушні вкладки, дуже -дуже сподобалось! Величезне дякую 🥰Так тримати!
Михайло
Михайло
08:53 08 Oct 23
Дякую за роботу. Дуже гарне обслуговування. Однозначно рекомендую цей центр. Особлива подяка адміністраторам Олені та Марії й лікрю Дарії Сергіївні.
Владимира Печко
Владимира Печко
10:07 04 Oct 23
Вельми любʼязний персонал! Все на вищому рівні! Вдячна за турботу в сервіс, робити дитині зозулю. Дитина задоволена, мама рада!
Dima Kovaliov
Dima Kovaliov
10:57 01 Oct 23
Чудова клініка.Лікар Татаренко Т.О. швидко розібралася з моїм застудженим вухом.Виписала ліки, все чудово пролікувала.Рекомендую.
Мария Рудовская
Мария Рудовская
11:37 30 Sep 23
Були на прийомі у Татаренко Тетяни Олександрівни. Лікар дуже кваліфікований, все розьяснює і розкладає по полочках для тих хто зовсім не розуміє в медичних термінах. Зразу ж знайшла підхід до мого малюка, дитина посміхалась і давала подивитись і вушка і ніс. Дуже рада, що знайшла!
Valeriia Lera
Valeriia Lera
08:58 29 Sep 23
Дуже сподобалося, що прийом відбувся без затримок. Приймала лікар Юлія Олександрівна, мою проблему вирішила, тому рекомендую. Персонал усміхнений і професіональний, треба було запис під конкретний час, адміністратор допомогла.
Yarik Shpak
Yarik Shpak
13:21 25 Sep 23
Гарна клініка, провели консультацію, виявили проблему і дуже чітко пояснили як лікувати + персонал привітний, до якого хочеться повертатись)
Anna May
Anna May
06:54 25 Sep 23
Робила діагностику слуху у цьому центрі, все сподобалося.Фахівець Дарина Сергіївна була уважною та все пояснила за результатами.Дякую)
Дмитрий Полянский
Дмитрий Полянский
07:08 22 Sep 23
Був у Татаренко Тетяни Олесандрівни, вона найкраща у своїй справі, дякую🙌
Ірина Шишко
Ірина Шишко
10:35 16 Sep 23
Приємно вражені візитом. Лікар Тетяна Олександрівна дуже доступно розказала про причину болю у вусі. Відповіла на всі питання. Дівчата на рецепції привітні та турботливі. Дякуємо вам!!!
Наталья Цилицинская
Наталья Цилицинская
14:04 15 Sep 23
Чудовий центр, все сподобалось, лікар Герпсимова Юлія Олександрівна - гарний спеціаліст та чудова людина!
Ольга Ткачова
Ольга Ткачова
11:44 14 Sep 23
Дуже хороша клініка, лікар Татаренко Т.О. професійнал своєї справи, своїх дітей довіряю тільки цьому ЛОР лікарю. Дівчата адміністратори, уважні, привітні, вічливі з якими легко спілкуватися. Всім раджу звертатися сама сюди.
Алексей Белоусов
Алексей Белоусов
16:06 09 Sep 23
Робив індивідуальний вушний вкладиш у 2017 році, 23 році порвався, ось зробили такий, думаю прослужить довго!
Лидия Лав
Лидия Лав
07:58 09 Sep 23
Клініка дуже сподобалась. Гарне відношення, привітний та професійний персонал. Консультацією у лікаря Тетяни Олександрівни Татаренко дуже задоволена.
Людмила Савицкая
Людмила Савицкая
10:55 07 Sep 23
Уже задоволена консультацією лікаря.Рекомендую)
Mарина Шаталова
Mарина Шаталова
06:16 07 Sep 23
Була на прийомі у лікаря Юлії ОлександрівниДуже класний спеціаліст, уважна, турботлива, чуйна 💎Найголовніше, що розповідає все зрозумілою мовою, а не термінами, значення яких треба гуглитиДуже дякую ❤️❤️❤️
Anush2018 Mamulian
Anush2018 Mamulian
17:01 06 Sep 23
Татаренко Тетяна Олександрівна Дитячий Отоларинголог уважна та серйозна. Раді, що відвідали ❤️ Рецепція дякуємо за гарний прийом! З найкращими побажаннями 🌞
Юлия Шепетило
Юлия Шепетило
13:44 31 Aug 23
Зіткнувшись з проблемами слуху довго шукали надійну клініку, куди б ми не звертались нам не могли правильно поставити діагноз та надати відповідне лікування. І тільки у Беттертон до нас поставились турботливо та з розумінням, швидко та якісно вирішивши проблему. Адміністратори швидко зреагували та записали на найближчий час визначивши симптоми, нічого "не впарювали", а чітко все зробили. А лікарі взагалі, найкращі спеціалісти в нашій країні. Тут ціна відповідає якості. Рекомендую всім. Найкращий сервіс і спеціалісти своєї справи!!
Yana Nedilko
Yana Nedilko
15:09 28 Aug 23
Безмежно дякую лікарці Тетяні Татаренко за професіоналізм та увагу до деталей!! Допомогла мені вилікувати проблему, яка турбувала мене на протязі останніх 4х років. Нарешті ніс дихає вільно❤️ Дуже-дуже раджу Тетяну як професіонала👍
evgeny doo
evgeny doo
18:28 24 Aug 23
Дуже кваліфіковані лор-лікарі.🔥 Бездоганний сервіс та ставлення. Підбирали слухові апарати для батьків. Батьки дуже задоволені. Порівнювали Беттертон з іншими компаніями і зупинились саме на них. На мою думку, оптимальне співвідношення ціна-якість.Чи були дешевші слухові апарати, так, були але тут у Беттертон, вони творять Чудо. Той, хто стикався з різними центрами і другими компаніями по слуховим апаратам зрозуміє мене.Рекомендую!🔥
Татьяна Татьяна
Татьяна Татьяна
09:20 17 Aug 23
Дуже вдячна Тетяні Олександрівні за професіоналізм. Уважна, чіткі рекомендації. Взагалом в центрі дуже приємна обстановка. Вдячна персоналу на ресепшені за гарне обслуговування.
Ира Никитина
Ира Никитина
10:03 16 Aug 23
Сьогодні із синочком якому три роки були в Лор центрі Беттертон на Дарниці у дитини була проблеми із вушками як сказали нам у (безкоштовній поліклініці) що е вірогідність що дитина не чуе на праве вушко я зателефуна до центру що мене вразило із самого початку дівчина консультант вислухала нашу проблему розповіла куди звернутися до якого лікаря дякую вам я не можу вам передати якій тут підхід до діток моя дитина боїться врачів а тут я просто не впізнала свою дитину Татьяна Олександрівна оглянула дитину дуже ретельно і виявилося що дитина повністю здорова я дуже вам вдячна за рекомендацію за дуже гарне відношення до дитини ви точно профісоонал і гарний лікар дякую вам Татьяна Олександрівна я буду рекомендувати вашу чудову клініку дуже дякую за подаруночок дитині 🥰Шановні батьки рекомендую 💯
Ольга Шепетило
Ольга Шепетило
12:18 14 Aug 23
Зіткнувшись з проблемами слуху довго шукали надійну клініку, куди б ми не звертались нам не могли правильно поставити діагноз та надати відповідне лікування. І тільки у Беттертон до нас поставились турботливо та з розумінням, швидко та якісно вирішивши проблему. Адміністратори швидко зреагували та записали на найближчий час визначивши симптоми, нічого "не впарювали", а чітко все зробили. А лікарі взагалі, найкращі спеціалісти в нашій країні. Тут ціна відповідає якості. Рекомендую всім. Найкращий сервіс і спеціалісти своєї справи!!!
Sasha
Sasha
07:43 14 Aug 23
Якісний, швидкий, приємний та дуже привітний сервіс. Завжди зустрічають усмішкою😃Пані Ассоль - прекрасний спеціаліст, у якої погляд буквально сповнений співчуття і бажання допомогти🥹, дуже детально все розповіла, відповіла на всі питання, при цьому на зрозумілій простим людям мові, без складної лікарської термінології.
Танюха Березка
Танюха Березка
08:31 19 Jul 23
Доброго всім дняХочу залишити відгук про лікаря- отоларинголога Тараненко Тетяна Олександрівна...Була на прийомі, дуже сильно турбувало горло...Вона комплексно підійшла до моєї проблеми ,оглянувши не тільки горло,а й ніс та вуха...я сама фармацевт,і знаю анатомію і лз дуже добре... з професійної точки зору,лікар кваліфікований,який знає свою справу на всі 100 % ...Лікар вказала навіть на ті проблеми,які мене турбували, але я за них не повідомляла.... що до лікування ,всі препарати конкретного призначення,а не аби що.... самий підхід лікаря дуже приємний, все зрозуміло та доступно об'ясняє...Дуже велике дякую за персонал на рицепшині, привітливий,приємний,всі б такі люди були на цьому світі...Що до мого повторного візиту- звісно так!!! Я рекомендую!!!
Нинель Каунасская
Нинель Каунасская
09:47 17 Jul 23
Звертаємося до центру 3рази. Доні 3 рочки, лікар, який нас оглядає Тетяна Олександрівна просто чудовий спеціаліст. Має підхід до дитини, огляд тільки позитивні враження складає. Тому що з маленькими дітками важко домовитись у лікаря, а тут все на вищому рівні. Дякую, що є такий центр з привітним адміністраторами та чудовими фахівцями.
Елена Жих
Елена Жих
08:55 15 Jul 23
Сьогодні була на прийомі у Юлії Олександрівни і хочу сказати що це лікар своєї справи! Професійно зробила налаштування апаратів,завжди з розумінням ставиться до клієнта ( обслуговуюсь вже два роки ) дуже їй вдячна! І ще хочу подякувати дівчаткам адміністраторам бо вони завжди у повагою ставляться до клієнтів і пропонують смачну каву !
Оксана Сініцина
Оксана Сініцина
17:33 11 Jul 23
Доброго вечора! Хочу поділитися враженнями від відвідування Центру Беттертон. Наш лікар надав направлення до Центру для обстеження дитини. Дуже переживали, як саме це перенесе дитина. З першою хвилини відвідування Центру дитина була в захваті. Дуже привітний персонал, жодних черг, вся увага лише дитині. Обстеження пройшло з посмішкою, огляд проводила Тетяна Олександрівна Татаренко, яка, як чарівна фея, провела все обстеження, зацікавивши дитину, надала відповідну консультацію, все розповіла зрозумілою нам мовою, надала поради. В кінці обстеження дитині надали подарунок, дитя щасливе! Через два тижні маємо прийти на повторний огляд після лікування. Дитина вже чекає зустрічі:) Якщо коротко: все супер! Фаховий рівень лікарів та адміністратора, доброзичливість, посмішки, розташування Центру (2 хв. від метро). Радимо, у випадку необхідності, звертатися до Центру Беттертон!! Всім добра, миру та здоров'я! Центру Беттертон процвітання, його фахівцям на Малишка, 2 величезна подяка!!
J K
J K
13:48 07 Jul 23
Вчора подзвонила з проблемою, сьогодні вже вийшло прийти до лікаря. Чудовий сервіс, всі усміхаються, пропонують чай/каву/воду. Дуже ввічливий адміністратор.Лікар все чітко і ясно пояснила, однозначно рекомендую.
Victoria Chobotko
Victoria Chobotko
10:14 01 Jul 23
Адміністрація чудова, але лікар не професійний взагалі, прийшла до неї за направленням лікаря невролога з проблемою дисфагії, проблемою ковтання. Мало того, що вона не розглянула цю проблему, і не дала свої рекомендації, вона навіть цього в виписці моїх скарг не написала.Почала питати про виділення з носа, і поставила діагноз алергічний риніт, при тому що я сказала що сама знаю що у мене буває влітку нежить через алергію і я до Вас прийшла не з цією проблемою??Але вона навіть в скаргах не написала, що я прийшла з проблемою горла, написала в скаргах , що в прийшла з скаргою із виділення з носа і виписала лікування на алергію і щоб знову до неї прийшла через 14 днів. Жах якийсь, НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Сергей Призов
Сергей Призов
10:53 28 Jun 23
Дуже сподобався затишний та охайний центр! Приємний та ввічливий персонал! Поважне та приємне ставлення до військових ЗСУ! Окрема подяка лікарю Герасімовій Юлії Олександрівні за уважне і доброзичливе ставлення до пацієнтів!
ЖЗЛ Жизнь Замечательных Людей
ЖЗЛ Жизнь Замечательных Людей
10:05 26 Jun 23
В Клініці Беттертон атмосфера дуже світла та позитивна.Персонал привітних та комунікабельний.Лікарі- консультанти вищий пілотаж. Я рекомендую відвідати клініку Беттертон.
Аня Черевата
Аня Черевата
19:41 21 Jun 23
Чудовий центр, завжди привітні адміністратори і лікарі🙂 Дитина відчуває себе у безпеці, коли навколо стільки турботи і посмішок) Послуги надаються швидко і якісно, жодного разу не було ніяких накладок, довгих очікувань чи інших незручностей👍 Дякую усім працівникам клініки на Дарниці!
Александра «Мухачева» Ситманбетова
Александра «Мухачева» Ситманбетова
18:20 08 Jun 23
Дуже ввічливі адміністратори і чудові лікарі! До різних потрапляли лікарів але завжди все було дуже професійно - відношення, призначення і результат лікування, хоч і ситуація у моєї дитини досить не проста.
Алексей Музыченко
Алексей Музыченко
10:46 03 Jun 23
Вельми дякую всiм спiвробiтникам Центру слуху Беттертон! Дуже професiйне та доброзичливе ставлення до мене. Особливо хочу висловити подяку Герасимовій Юлії Олександрівні за ії відмінну роботу та непересічну увагу до найменших деталей у налаштуванні мого слухового апарату. Маю вади слуху з 2001р., та завдяки лiкарю i вдало пiдiбраними слуховими апаратами наразi вiдчуваю себе повноцiнною людиною, яка чує майже все. Безумовно рекомендую Центр рiдним, знайомим та друзям.
Ніна Чиж
Ніна Чиж
18:44 02 Jun 23
Звернулись вперше,придбали слухові апарати.Враження від центру хороші,Персонал привітний та уважний,пунктуальність що до часу прийому теж приємно вразила,Дякуємо!Надіємось,що і надалі все буде добре,
Тамара Митарчук
Тамара Митарчук
13:30 23 May 23
Беттертон - найкращій центр у Києві по діагностиці слуху та допомозі пацієнтам. Турбота та увага до пацієнтів починається на рецепції. Юлія та Олена ввічливі та уважні, швидко вирішують питання. За необхідністю телефонують пацієнтам та нагадують про візит.Мені довелось проходити обстеження у 3х спеціалістів - наразі зі мною працює Вікторія Олександрівна.Вони - кваліфіковані лікарі, уважні, турботливі.Вікторія Олександрівна справжня "профі". В неї і знання, і вміння знайти підхід до пацієнта .Хочу сказати - не сумнівайтесь, обслуговуєтесь тут. Вине помилитесь!З повагою до всіх, хто працює та обслуговується у "Беттертон".
Viktoriia Slivak
Viktoriia Slivak
09:49 22 May 23
Професійні лікарі та приємний персонал. Зручно добиратися і завжди є можливість записатися на той час, який мені підходить. Дуже рада, що знайшла Вас!
Іван Саюк
Іван Саюк
12:30 15 May 23
Чудовий центр. Адміністрація пішла на зустріч та запропонувала персональні умови для військового ЗСУ. Уважний та чемний персонал, професійні спеціалісти. Дякую вам.
Наталя Осипчук
Наталя Осипчук
12:56 05 May 23
Зручне місцезнаходження центру.Дуже привітний і ввічливий персонал. Милі адміністратори.Лікар (Дидикало Л.І.) досвідчений, обережний і все пояснює дуже зрозуміло. Діагностика на найвищому рівні.Рекомендую центр.
Олег Савинський
Олег Савинський
13:42 24 Apr 23
Був на прийомі у Герасимової Юлії Олександрівни, дуже професійно, уважно та делікатно провела консультацію, підібрала апарат і через деякий час допомогла в його налаштуванні та дала рекомендації щодо експлуатації. Компетентний спеціаліст! Загалом на мене клініка справила вау ефект, дівчатка на рецепції з посмішкою зустріли, пригостили чаєм, супроводжували аж до самого кабінету лікаря. Вдячний!
Дарья Погребная
Дарья Погребная
17:42 20 Apr 23
Дуже сподобався центр! Особливо хотіла б відмітити адміністратора Юлію та лікаря Усик Аліну Вікторівну. Рекомендую це місце всім!!!
Лайф Киевстар
Лайф Киевстар
09:50 11 Apr 23
Відмінний сервіс і відношення до клієнта, чисто та охайно. Персонал привітний та ввічливий. Лікар обізнаний у своїй справі. Рекомендую!
Світлана Ярмощук
Світлана Ярмощук
09:40 04 Feb 22
Дуже вдячна центру за обстеження, все на вищому рівні. Обслуговують швидко та якісно. Рекомендую.
Нина Трикоз
Нина Трикоз
11:22 24 Dec 21
Вдячна Центру, дуже задоволена роботою центру, сервісом, життя налагодилось з носінням слухових апаратів. Дякую Ларисі Іванівна Дидикало за вирішення моєї проблеми.
Трейд Чиф
Трейд Чиф
13:33 26 Aug 21
Прекрасна діагностика та лікарі.Ассоль Володимирівна має чудовий підхід до діагностики та обстеження
Евгения Бонь
Евгения Бонь
10:00 28 May 21
Чудовий центр. Привітний персонал. Обслуговування на найвищому рівні. Робили аудіометрію та імпедансометрію синові (5 років) все спокійно, дитина не нервувала. Що значить професіонали. Діагноз детально пояснили. Рекомендую.
Вікторія Турчик
Вікторія Турчик
12:20 15 Feb 21
Чудовий сервіс, доброзичливий персонал! Робила імпедансотерапію і діагностику слуху, все чітко, ясно, швидко і зрозуміло! Рекомендую!
larysa levchenko
larysa levchenko
11:55 13 Feb 21
Я відвідую басейн і у мене від води часто запалювались вуха. Дізналась, що в Беттертон можна виготовити індивідуальні беруші для захисту від води. Дарʼя Сергіївна мені зробила індивідуальні зліпки з вух та через 3 дні мої беруші були вже готові. Я вже встигла протестувати їх в басейні, мої вуха залишились сухими. Дуже класна річ, всім рекомендую.
Переглянути всі відгуки
js_loader
Консультація ЛОР лікаря Київ Дарницький район

    Або скористайтеся нашими чат-ботами

    viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

    Ваші дані захищені політикою конфіденційності.