Безкоштовна діагностика слуху

Безкоштовна діагностика слуху

Ви давно хотіли перевірити слух, але все руки не доходили?

Можливо, через те, вічно перебувають інші статті витрат, а на своє здоров’я грошей не вистачає?

Але тепер це більше не перешкода! Завдяки акції від центру «Беттертон» ви можете пройти діагностику слуху безкоштовно!

Чи бувало, що...

Безкоштовна діагностика слуху
Навколишні робили зауваження, що Ви занадто голосно розмовляєте?
Безкоштовна діагностика слуху
Ваші співрозмовники підвищували голос,щоб Ви їх краще чули?

Безкоштовна діагностика слуху
Близькі говорили Вам, що Ви голосно слухаєте телевізор?

Умови акції

Щоб пройти тест слуху безкоштовно, вам потрібно:

 • На сайті «Беттертон» заповнити форму заявки і відправити
 • Дочекатися контрольного дзвінка від нашого адміністратора, підтвердивши у нього дату і час перевірки
 • Прийти в центр в зазначений термін
 • Акція для участі з 12 років

Суть акції з безкоштовної діагностики слуху полягає в тому, що перевірка виконується 15 хвилин, без видачі результатів на руки. Консультація фахівця в цю послугу не входить. Але Ви можете дізнатися, є у Вас порушення слуху, чи ні. І залежно від результату оплатити подальші послуги в разі потреби.

Запишіться на безкоштовну

діагностику слуху

і отримаєте рекомендації від лікаря, як  зберегти Ваш слух

  Як проходить безкоштовна експрес-діагностика?

  экспресс диагностика слуха фотоЦе швидкий тест, тривалість якого становить 15 хвилин. Але незважаючи на це, така перевірка дає точні результати. Вона виконується на сучасному європейському обладнанні, яке забезпечує високу достовірність.

  Пацієнта поміщають в звукоізоляційні камеру, де він одягає спеціальні навушники. Через них від апарату подають сигнали заданих гучності і частот. Якщо людина їх чує, потрібно натиснути спеціальну кнопку. Якщо ні – не натискає нічого. За результатами складається аудиограмма з показаннями по звуковосприятие на різних частотах.

  Хоча результати перевірки ви не отримуєте на руки, інформацію про стан слуху дізнатися зможете. Наш фахівець повідомить, чи є у вас туговухість, і яка її ступінь. Далі при необхідності ви можете пройти більш розгорнуті обстеження – за окрему доплату. Також можна замовити консультацію лікаря-сурдолога, який докладно розповість про вашу ситуації зі слухом, відповість на питання, що цікавлять.

  Якщо в ході безкоштовної експрес-діагностики будуть виявлені ураження слуху, наш фахівець порекомендує відповідну модель слухового апарату. Купити прилад можна буде відразу ж в нашому центрі – ми є офіційним дилером американської компанії Starkey в Україні.

  Щоб пройти експрес-тест слуху безкоштовно, вам потрібно записатися через онлайн форму. Чому б не зробити це прямо зараз ?!

  Що буде, якщо пустити все своїм ходом?

  Чомусь ми завжди відкладаємо питання здоров’я “на потім”, тим самим посилюючи ще більше ситуацію. Навіщо ризикувати, якщо все можна вирішити!

  Наші фахівці рекомендують Вам записатись на безкоштовну діагностику слуху , запобігти проблемам і не накручувати собі зайвого.