Діагностика слуху – тест на слух

У сучасному світі зниження слуху – явище не рідкісне. Наше життя має доволі потужний звуковий супровід, кожен день будь-яка людина піддається нехай невеликим, але все ж таки стресам, і з плином часу проблема не зникає, а поглиблюється – вікові зміни ніхто не відміняв.Люди дуже часто звертають увагу на дратівливі, голосні звуки, але лише тоді, коли вони заважають умиротвореному та гармонійному проведенню часу.

Записатися на діагностику слуху

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Але в даному випадку мова піде про набагато важливіше питання – здоров’я людини. Аби не запустити захворювання, необхідно звертатися до лікаря не лише у разі недомагання, але ще й час від часу проходити профілактичний огляд. Будь-яку проблему краще вирішувати на початковому етапі.

  У центрі діагностики слуху «Беттертон» на вас чекають професійні фахівці, сучасні методи діагностики та якісна допомога.

  Чому варто перевірити слух?

  За допомогою професійної діагностики людина дізнається, є у нього проблеми зі слухом чи ні. Процедура покаже тип приглухуватості та її ступінь. Це допоможе виявити патологію на ранній стадії і підібрати відповідні слухові апарати. Лікар підбере слухове рішення, яке ідеально підійде пацієнтові і буде компенсувати його порушення слуху.

  Процедура діагностики

  Діагностика слуху в центрі «Беттертон» включає:

  • опитування скарг – стандартна процедура, яку має пройти кожен пацієнт. Лікар поставить необхідні запитання, а ви розповісте, з якої саме причини занепокоїлися своїм слухом;
  • огляд лікаря – отоларинголога чи сурдолога. Мета огляду – виявити ймовірні причини, через які виникли проблеми зі слухом;
  • визначення характеру та ступеню порушення слуху – ці дані отримують у результаті аудіометричного дослідження. В цілому, порушення розрізняють як легкі (складно сприймається надто тихе мовлення), так і глибокі (складно сприймати навіть ті звуки, які посилені навушниками);
  • постановка діагнозу та пропозиції щодо можливих засобів компенсації втраченого слуху. Якщо вам потрібна не лише перевірка слуху, а й подальша кваліфікована допомога, то в будь-якому центрі слуху «Беттертон», одразу після діагностики, вам будуть озвучені можливі оптимальні шляхи вирішення проблеми

  Важливо пам’ятати: лікування цілком та повністю залежить від діагнозу та першопочаткових причин погіршення слуху. Якщо ж вас хвилює не власне здоров’я, а зниження слуху у дитини, то для дітей існують свої методи діагностики і з ними ви можете ознайомитися на нашому сайті.

  Диагностика слуха , тест на слух фото

  Можливі причини зниження слуху

  Як не дивно, причиною зниження слуху може стати не лише постійний вплив шуму, а й інші чинники:

  • патології та хвороби носоглотки – зокрема, отримані в дитинстві травми носа та викривлення перегородки;
  • хвороби, безпосередньо пов’язані з органами слуху та ті, що викликають подальші проблеми з ними, наприклад, отит;
  • утворення сірчаних пробок – у даному випадку пробка фактично «забиває» вухо, заважає нормально проводити звук. Крім того, якщо вчасно її не позбутися, то є велика ймовірність отримати запалення або інфекцію;
  • прийом медикаментів – ряд препаратів має ототоксичний ефект. Як правило, це сильнодіючі медикаменти, які призначають за життєвими показаннями, проте існує високий ризик втрати слуху на тлі такої терапії;
  • літній вік – той фактор, застрахуватися від якого неможливо. Люди у віці є частими гостями у кабінеті отоларинголога;
  • робота на шумному виробництві (будівництво, завод, стрільбище, нічний клуб з гучною музикою);
  • вроджені дефекти.

  Категорично не рекомендується займатися самолікуванням або, не з’ясувавши причину туговухості, намагатися виправити ситуацію. Тому тест на слух – перший та найважливіший крок на шляху до видужання.

  Як підготуватися до огляду органів слуху?

  Діагностика отоларинголога не вимагає спеціальної підготовки. Намагайтеся не застосовувати препарати для ЛОР-органів перед оглядом, щоб лікар побачив реальний стан організму. Сама процедура огляду не болюча.

  Перевірка вух у дітей

  Досвідчені доктора центру «Беттертон» ретельно перевіряють слух не тільки дорослим, але й дітям. Батькам потрібно уважно ставитися до дитячого слуху. Якщо дитина погано чує – йому потрібна термінова діагностика. Це допоможе надалі уникнути проблем з формуванням мови і розвитком.

  Доступні дослідження в центрі «Беттертон»

  Ми пропонуємо наступні методи діагностики:

  • Тональна аудіометрія. Якщо ви давно чули про сучасні методи та хочете перевірити слух на комп’ютері – це те, що вам потрібно. Тональне тестування дозволяє визначити мінімальний рівень звуку, який здатний розпізнати пацієнт, і поріг дискомфорту. Результати обстеження відображаються в аудіограмі, а саме обстеження проводиться за допомогою спеціалізованого апарату – аудіометра. На пацієнта надягають навушники, а потім подають звук. Якщо пацієнт чує звук, то натискає на спеціальну кнопку. Якщо вас турбує проблема зниження слуху у дитини старше 6-7 років, то така методика чудово підійде.
  • Мовленнєва аудіометрія. Мабуть, найвідоміший метод діагностики. Усім в дитинстві під час прийому ЛОР-лікаря нашіптували слова, щоб ви їх потім в точності відтворили. Метод, не дивлячись на простоту, має свої нюанси. Так, щоб підсумки були максимально об’єктивними, при тестуванні використовують певний, сталий набір слів. Це пов’язано з тим, що звичайне мовлення або цілі речення на слух сприймаються значно краще, ніж одне слово, тому при різних заданих тестах результати також можуть бути різними.
  • Отоскопія. За допомогою спеціального інструменту лікар оглядає зовнішнє вухо і барабанну перетинку. Це дозволяє виявити пошкодження, запалення і сірчані пробки, які заважають нормальному проходженню звуку.
  • Використання камертонів. Пацієнту прикладають до вуха камертон і вимірюють час відгуку на звуки. Ця методика складна і недостатньо точна, тому в сучасній практиці практично не застосовується.
  • Надпорогова аудіометрія. Звичне явище: люди, що страждають від хвороби вуха, скаржаться не лише на зниження слуху, а й на сильні болі при гучній розмові або будь-якому посиленню шуму навколо. На відміну від порогової аудіометрії, надпорогова вивчає реакцію на ті сигнали, які перевищують поріг сприйняття пацієнта. Це необхідно у тих випадках, коли необхідно знайти вогнище ураження слуху в усій системі. Таке дослідження обов’язково проводять, якщо мова йде про ураження слухового нерва.
  • Імпедансометрія. Цей метод діагностики може дати повну картину про тиск, тонус барабанної перетинки, рухомість, рефлекси та слухову трубу. Включає в себе тимпанометрію – простий та безболісний спосіб для виявлення отитів та отосклерозу, та акустичну рефлексометрію – тест, який часто використовується під час налаштування слухових апаратів, а також діагностики хвороб внутрішнього вуха.
  • Комп’ютерний підбір та налаштування слухових апаратів. Щоб слуховий апарат функціонував ідеально та не завдавав дискомфорту його власнику, на допомогу приходять комп’ютерні програми. Саме вони дозволяють співвіднести параметри апарату з особливостями слуху тієї чи іншої людини. Індивідуальність в даному випадку – єдиний вірний напрямок, адже є багато факторів, які повинні враховуватися при налаштуванні. Апарат підключається до комп’ютера та, відповідно до аудіограми, відбуваються необхідні налаштування.

  У наших центрах слуху «Беттертон» в Києві, Львові, Кривому Розі, Кременчуці та Білій Церкві працюють висококласні фахівці, які завжди готові прийти на допомогу. Комп’ютерне дослідження слуху у нас допоможе точно визначити причину зниження Вашого слуху, провести якісну діагностику. За його результатами наші лікарі зможуть дати слушну поради, як покращити слух.

  Також рекомендуємо прочитати наступні статті:

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:

  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.
  Лікарі, що надають цю послугу
  Записатися на прийом до лікаря:

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Відгуки
   Papers Dia
   Papers Dia
   13:39 07 Jun 24
   Max Tresha4ok
   Max Tresha4ok
   13:38 29 Apr 24
   Maksym Posokhin
   Maksym Posokhin
   11:55 25 Apr 24
   Олена Клен
   Олена Клен
   13:48 10 Apr 24
   Ludmila Korchevnyuk
   Ludmila Korchevnyuk
   06:56 03 Apr 24
   Andriy Levchenko
   Andriy Levchenko
   20:55 28 Mar 24
   Влад Трухан
   Влад Трухан
   12:47 22 Mar 24
   Nataliya Diesperova
   Nataliya Diesperova
   13:33 15 Mar 24
   Ale Skrypka
   Ale Skrypka
   14:10 04 Jan 24
   Часто бывали тут с дочкой с 4х лет, когда часто отиты были. Очень довольны сервисом и работой врачей. Для детей в холле есть игрушки, дочку всегда чем-то угощали, то колечко подарили, то пастилу. Все очень вежливые, улыбчивые, отвечают на все вопросы. Дочка очень любила туда ходить и делать анализ с наушником)
   Alyona Zotova
   Alyona Zotova
   15:43 10 Nov 23
   Т К
   Т К
   17:03 30 Oct 23
   Сергей Сидоров (SeregaS)
   Сергей Сидоров (SeregaS)
   17:36 09 May 23
   Очень хороший центр. Детально проконсультировали и даже показали на мониторе состояние ушных раковин. Ничего лишнего не предлагают, не навязывают препаратов. Цены умеренные. Вся диагностика естественно безболезненна и очень оперативно по времени. От метро Оболонь 10 минут ходьбы максимум. Рекомендую.
   Юлия Игнатова
   Юлия Игнатова
   19:56 12 Nov 21
   Побывали сегодня на диагностике в этом чудесном центре. Удобное местоположение, центр маленький, внутри чисто, всё новое, есть для детей игрушки. Приём вела доктор Наталья Юрьевна, всё прошло быстро, чётко, располагающе, ребёнок чувствовал себя спокойно. После получил в подарок машинку)))спасибо,очень приятно 😊Администратор, очень общительная девушка))рассказала о спец вкладышах в ушки, показала на себе,... можно было их пощупать))интересно. В общем впечатление 👍 хорошее.P.S. Вывеску можно поярче, звонка на улице не слышно.Успехов😉читати далі
   Лариса Вячеславовна
   Лариса Вячеславовна
   11:07 30 Sep 21
   Хочу поделиться своими впечатлениями о центре слуха Беттертон по адресу Йорданская 17-А, который находится на Оболоне.Сразу хочется отметить, что здесь приятная атмосфера. Девочки на ресепшене встречают с улыбкой , предлагают чай, кофе ☕и вкусный шоколад 🍫, что очень приятно 😊Так же хочется отметить замечательного специалиста, Бобровсого Семена Александровича!На доступном для обычного... человека языке рассказал и объяснил все, что касалось моего вопроса, я осталась довольной.С уверенностью могу рекомендовать всем центр слуха Беттертон 🙂, здесь замечательные специалисты 👍, и высокий уровень обслуживания!!!читати далі
   Олеся Белякова
   Олеся Белякова
   15:57 04 Aug 21
   Очень благодарна Светлане Сергеевне за обследование и лечение. Состояние намного улучшилось уже после первой процедуры. Теперь это мой любимый доктор! Также отдельная благодарность отзывчивым и приятным девушкам на ресепшене.Желаю вашему медицинскому центру процветания!!!
   Люся Любанская
   Люся Любанская
   08:32 03 Apr 21
   Я пациент центра слуха Беттертон на Оболони уже 2 года. Я всем очень довольна! И качеством ЛОР услуг, диагностик, а также своими слуховыми аппаратами, которые мне помог подобрать аудиолог Бобровский Семён Александрович, за что ему большое спасибо. Современное диагностические оборудование, методы настройки слуховых аппаратов и профессиональный подход специалиста сделали своё дело и я могу с уверенностью сказать, что... я хорошо слышу. Отдельное спасибо приветливым администраторам- Виктории и Анне за отзывчивость и искреннее желание помочь. Рекомендую всем!читати далі
   Alya Viktorova
   Alya Viktorova
   14:30 23 Mar 21
   Была сегодня на приеме у лор специалиста , очень понравилось отношения сотрудников клиники и подробное объяснения диагностики.Получила необходимую помощь по моему вопросу и прошла аудиограмму.Советую именно эту клинику, с огромным удовольствием. 🥰 Буду проходить ежегодный осмотр теперь только у них, обращаться в случаи необходимости и рекомендовать своим знакомым.Клиника находится на Оболоне, недалеко... от метро, что является очень важным и удобным критерием при выборе клиники.Спасибо да тёплый приём. 😉👌🏻читати далі
   Vasya Khalus
   Vasya Khalus
   19:59 26 Feb 21
   Хочу поделиться положительными впечатлениями и поблагодарить за работу коллектив центра «Беттертон». Врач Бобровский Семён Александрович - прекрасный специалист, провёл диагностику, все доходчиво и детально объяснил, ответил на все возникшие у меня вопросы. Также не могу не отметить работу администратора, очень приветливая и позитивная девушка. В самом центре очень приятная атмосфера, так что всем рекомендую!
   Игорь Вакуленко
   Игорь Вакуленко
   10:59 04 Nov 20
   После долгих поисков решения своей проблемы, а именно ухудшения слуха, я случайно нашел центр Беттертон на улице Иорданской и обратился к Бобровскому Семёну Александровичу. Была проведена диагностика и осмотр моих ушей, после чего специалистом данного центра было предложено решение моей проблемы - приобретение Слуховых Аппаратов Starkey. Во время примерки СА я почувствовал реальные изменения. В ходе посещения... данного центра меня приятно порадовали внутренняя атмосфера, отношение специалистов к моей проблеме! И вот будучи уже почти год пациентом данного центра, я ни разу не усомнился в выборе клиники.Территориально мне более удобен другой центр слуха Беттертон, поскольку я живу за городом, однако подход и технические знания специалиста Бобровского Семена Александровича, позволяют решить все мои вопросы, связанные со слухом и расположение центра, как и время, которое я трачу на дорогу отходят на второй план. С полной уверенностью всем тем, кто имеет похожую проблему я могу советовать данный центр, что я уже и сделал для всех своих знакомых, родных и близких.читати далі
   Vika Holovan
   Vika Holovan
   12:26 20 Oct 20
   Спасибо центру за то что дарят прекрасную возможность слышать! Здесь самая лучшая и объективная диагностика. Качество аппаратов отличное. Это не просто усилители звука, а действительно индивидуальные аппараты. Спасибо Семену Александровичу, все доступно и ясно объясняет, помогает в обслуживании аппаратов. Кайфует не только человек который носит аппараты, а и его окружение, семья. 21 век и Бетертон помогли нам... улучшить слух отцу и забыть о постоянных словах: «шо шо...? Ааа..? Повтори ещё раз??»читати далі
   Ola Chepurna
   Ola Chepurna
   06:45 11 Feb 19
   Были на днях с ребенком в этом прекрасном центре. Мы в остались в восторге! От того насколько люди любят свою работу и ценят своих пациентов. Девушка администратор Елена создала настолько комфортные условия во время ожидания нашего приема(мы пришли немного раньше) что мы незаметили как время пролетело. Были предложены:чай, любимые конфеты, любимый мультик чтобы не скучал. Отдельное спасибо врачу Марьяне Григорьевне... за ее профессионализм. Очень внимательно осмотрела ребенка и меня. Назначила эфективное лечение без антибиотиков, хотя другие бы назначили. Лечение действует мы почти здоровые люди) Ждём следующего приема в четверг. Всем своим знакомым буду советовать Вашу клинику!читати далі
   Наступні відгуки
   js_loader

   Часті Питання

   Відповідь на це питання очевидна: як тільки ви зіткнулися з першими симптомами хвороби ЛОР-органів.

   На сайті bettertone.com.ua ви можете знайти всю інформацію про отоларингології регіональних та київських клінік. Є можливість вибрати хорошого ЛОРа з вашого міста за відгуками користувачів і зробити запис на консультацію через інтернет.

   Консультація ЛОР-лікаря в Київських клініках дорівнює 500 грн. У регіональних клініках вартість уточнюйте по телефону.

   Лікарі отоларингологи ЦС bettertone проводять консервативне і хірургічне лікування при наступних станах: викривлення носової перегородки; хронічний риніт; тонзиліт; фарингіт; гайморит; чужорідне тіло в гайморової порожнини; з повним переліком послуг Ви зможете ознайомитись на сайті   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *