Лор-лікар Кременчук

Адреса:

м. Кременчук,
вул. Театральна (Воровського), 34, каб. 8

Графік работи:

Тимчасово не працює

Підключайтесь до наших чат-ботів

Інструкція

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Існує стереотип, що якісну медичну допомогу можна отримати лише в столиці або великих містах. На щастя, це не так. У Кременчуці працює сучасний центр хорошого слуху, в якому кожен пацієнт відчуває себе особливим. Тут консультують досвідчені лікарі, які застосовують прогресивні методики і міжнародні стандарти лікування. Також ми пропонуємо якісні слухові апарати в Кременчуці – від американського бренду Starkey, з офіційною гарантією виробника.

Коли потрібно звертатися в «Беттертон», Кременчук

Наш центр пропонує кваліфіковану допомогу при ЛОР-захворюваннях і порушеннях слуху. Основною спеціалізацією є слухопротезування. Зверніться до нас, якщо:

 • стали чути гірше;
 • часто підвищуєте гучність телевізора та інших відтворюючих пристроїв;
 • складно сприймаєте мову, особливо в груповій бесіді;
 • ваше оточення скаржиться, що ви часто перепитує.

У кременчуцькій філії “Беттертон” можна отримати комплексну допомогу в реабілітації слуху від «А» до «Я»:

 • діагностику сучасними аудіометричним методом (тональна аудіометрія);
 • консультацію сурдолога, який порекомендує кілька слухових рішень і допоможе обрати відповідне;
 • налаштування слухових апаратів за результатами аудіограми;
 • виготовлення індивідуальних вушних зліпків, корпусів СА, берушів, насадок на навушники;
 • послуги адаптації до слухових рішень, ремонт слухових апаратів.

Працюємо, щоб ви краще чули

Пацієнти, які купують у нас прилади для корекції слуху, отримують всебічну підтримку практично в режимі 24/7. Наші фахівці допомагають їм з адаптацією і при необхідності вносять корективи в налаштування. Також ми займаємося сервісним обслуговуванням слухових рішень. До нас можна звертатися за будь-якої поломки – знайдемо та усунемо її причину, проведемо якісний ремонт із використанням оригінальних деталей.

Двері нашого центру в Кременчуці завжди відкриті, звертайтеся за адресою: вул. Театральна (Воровського), 34, каб. 8.

Відгуки клієнтів Центру «Беттертон» в Кременчуці
Анна Яськова
Анна Яськова
13:00 18 Dec 23
Чудовий центр!
Маргарита Павлова
Маргарита Павлова
11:14 01 Dec 21
Дякую за чудові беруші) Рекомендую!
EudgenS
EudgenS
11:07 27 Oct 21
Непогана якість обслуговування, але дуже відвертає те, що не обслуговують українською, також відсутні термінал, можливість оплати на карту Приватбанку і послуги з розстрочення платежів від Привату(зокрема послуга "оплата частинами"), пропонується Моно з великою комісією та розстрочення платежу від незрозумілого банку, куди зайвий раз не хочеться давати свої дані.
Rain Rock
Rain Rock
18:44 30 Sep 21
Доброго вам дня! Хочу подякувати за чудовий підбір протишумних берушів. Я довго шукав саме такі, щоб були м'якими, зручними, які не пропускали б шум і різкі звуки виробництва.Мені вже здавалося, що таких зовсім немає. Після довгих мук на роботі, я вже планував записатися до лікаря, може він допоміг би чимось, але дружина відмовила, адже кожні походи до лікаря такі стомлюючі й непритомні, та й часу на це не було.Загалом, я вирішив востаннє подивитися, де ще продаються беруші, і, на свій подив, знайшов Беттертон, про якого раніше навіть не чув! Пішов туди з мамою, вона теж страждає від нових сусідів, які мають ремонт у повному розпалі. Підхід до кожного з нас був індивідуальний, я отримав ті беруші, які підходять саме мені для мого вуха. Нарешті я працюю в задоволенні і без шкоди здоров'ю, і мама перестала скаржитися на активних сусідів, вперше за довгий час. Справді, як мало потрібне для щастя людині.Маленькі затишні беруші – і ніякий шум не діє на нерви, без них на роботу не виходжу. Дякую!
Kate Mosiichuk
Kate Mosiichuk
13:16 27 Sep 21
Добридень! Хочу подякувати Центру слуха Беттертон за допомогу! Замовила індивідуальну силіконову вкладку для слухового апарату! Приємно здивувалася новою технологією виготовлення вкладиша! Друк на 3D-принтері дозволив повністю повторити форму вуха і сам м'який вкладиш, сидить ідеально, шуми не пропускає. Строки виготовлення дуже порадували! Ще раз дякую Вам величезне!
Лариса Артеменко
Лариса Артеменко
16:28 23 Sep 21
Ситуація вирішилася
Василиса Федотова
Василиса Федотова
18:47 17 Oct 18
Наш дід уже зовсім став погано чути ... Вирішили звозити його в центр Бетертон. Спеціаліст центру Вікторія грамотно і доступно нас проконсультувала, йому вимірювали рівень, наскільки він чує, і якої потужності йому потрібен апарат і підібрали відповідну модель. Користуватися ним можна було спочатку 1 годину в день, потім поступово додавати час, і таким чином довести його до постійного. Звичайно ж знімати на ніч. Сам апарат виявився дуже зручним і комфортним. Знімати і одягати його легко. Дуже вдячні центру, що тепер наш дідусь може повноцінно з нами спілкуватися!
Олена Бровата
Олена Бровата
08:34 23 Aug 18
Кожного дня на зупинці звертала увагу на рекламну афішу.Довго вагалася, але вирішила звернутися до Центру слуху "Беттерон". Дякуючи уважному та висококваліфікованому лікарю Вікторії Олександрівні, пройшла діагностику і обрала собі помічника, слуховий апарат. Швидко звикла до нього, прекрасно чую і можу вільно спілкуватися!!!! Дякую!!!! І хочу запевнити рекламі можна довіряти.
Анна Сидор
Анна Сидор
08:28 26 Jul 16
Вже півроку користуюсь слуховими апаратами від STARKEY, і чесно Вам скажу, а не очікувала такого результату! я прекрасно чую, вільно спілкуюсь з людьми і не відчуваю ніякого дискомфорту! Дякую Вам!
Наталія Мельник
Наталія Мельник
10:21 05 Jul 16
Чудовий центр з кваліфікованими спеціалістами та приємними обслуговуванням!Рекомендую.
Переглянути всі відгуки
js_loader
Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.