Лор-врач Кременчуг

Адрес:

г. Кременчуг,
ул. Театральная (Воровского), 34, каб. 8

Режим работы:

Временно не работает

Подключайтесь к нашим чат-ботам

Инструкция

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Бытует стереотип, что качественную медицинскую помощь можно получить лишь в столице или крупных городах. К счастью, это не так. В Кременчуге работает современный центр хорошего слуха, в котором каждый пациент чувствует себя особенным. Здесь консультируют опытные врачи, которые применяют прогрессивные методики и международные стандарты лечения. Также мы предлагаем качественные слуховые аппараты в Кременчуге – от американского бренда Starkey, с официальной гарантией производителя.

Когда нужно обращаться в «Беттертон», Кременчуг

Наш центр предлагает квалифицированную помощь при ЛОР-заболеваниях и нарушениях слуха. Основной специализацией является слухопротезирование. Обратитесь к нам, если:

 • стали слышать хуже;
 • часто повышаете громкость телевизора и других воспроизводящих устройств;
 • сложно воспринимаете речь, особенно в групповой беседе;
 • ваше окружение жалуется, что вы часто переспрашиваете.

В кременчугском филиале “Беттертон” можно получить комплексную помощь в реабилитации слуха от «А» до «Я»:

 • диагностику современными аудиометрическим методом (тональная аудиометрия);
 • консультацию сурдолога, который порекомендует несколько слуховых решений и поможет выбрать подходящее;
 • настройку слуховых аппаратов по результатам аудиограммы;
 • изготовление индивидуальных ушных слепков, корпусов СА, берушей, насадок на наушники;
 • услуги адаптации к слуховым решениям, ремонт слуховых аппаратов.

Работаем, чтоб вы лучше слышали

Пациенты, покупающие у нас приборы для коррекции слуха, получают всестороннюю поддержку практически в режиме 24/7. Наши специалисты помогают им с адаптацией и при необходимости вносят коррективы в настройки. Также мы занимаемся сервисным обслуживание слуховых решений. К нам можно обращаться при любой поломке – найдем и устраним ее причину, проведем качественный ремонт с использованием оригинальных деталей.

Двери нашего центра в Кременчуге всегда открыты, обращайтесь по адресу: ул. Театральная (Воровского), 34, каб. 8.

Отзывы клиентов Центра «Беттертон» в Кременчуге
Анна Яськова
Анна Яськова
13:00 18 Dec 23
Чудовий центр!
Маргарита Павлова
Маргарита Павлова
11:14 01 Dec 21
Дякую за чудові беруші) Рекомендую!
EudgenS
EudgenS
11:07 27 Oct 21
Непогана якість обслуговування, але дуже відвертає те, що не обслуговують українською, також відсутні термінал, можливість оплати на карту Приватбанку і послуги з розстрочення платежів від Привату(зокрема послуга "оплата частинами"), пропонується Моно з великою комісією та розстрочення платежу від незрозумілого банку, куди зайвий раз не хочеться давати свої дані.
Rain Rock
Rain Rock
18:44 30 Sep 21
Доброго вам дня! Хочу подякувати за чудовий підбір протишумних берушів. Я довго шукав саме такі, щоб були м'якими, зручними, які не пропускали б шум і різкі звуки виробництва.Мені вже здавалося, що таких зовсім немає. Після довгих мук на роботі, я вже планував записатися до лікаря, може він допоміг би чимось, але дружина відмовила, адже кожні походи до лікаря такі стомлюючі й непритомні, та й часу на це не було.Загалом, я вирішив востаннє подивитися, де ще продаються беруші, і, на свій подив, знайшов Беттертон, про якого раніше навіть не чув! Пішов туди з мамою, вона теж страждає від нових сусідів, які мають ремонт у повному розпалі. Підхід до кожного з нас був індивідуальний, я отримав ті беруші, які підходять саме мені для мого вуха. Нарешті я працюю в задоволенні і без шкоди здоров'ю, і мама перестала скаржитися на активних сусідів, вперше за довгий час. Справді, як мало потрібне для щастя людині.Маленькі затишні беруші – і ніякий шум не діє на нерви, без них на роботу не виходжу. Дякую!
Kate Mosiichuk
Kate Mosiichuk
13:16 27 Sep 21
Добридень! Хочу подякувати Центру слуха Беттертон за допомогу! Замовила індивідуальну силіконову вкладку для слухового апарату! Приємно здивувалася новою технологією виготовлення вкладиша! Друк на 3D-принтері дозволив повністю повторити форму вуха і сам м'який вкладиш, сидить ідеально, шуми не пропускає. Строки виготовлення дуже порадували! Ще раз дякую Вам величезне!
Лариса Артеменко
Лариса Артеменко
16:28 23 Sep 21
Ситуація вирішилася
Василиса Федотова
Василиса Федотова
18:47 17 Oct 18
Наш дід уже зовсім став погано чути ... Вирішили звозити його в центр Бетертон. Спеціаліст центру Вікторія грамотно і доступно нас проконсультувала, йому вимірювали рівень, наскільки він чує, і якої потужності йому потрібен апарат і підібрали відповідну модель. Користуватися ним можна було спочатку 1 годину в день, потім поступово додавати час, і таким чином довести його до постійного. Звичайно ж знімати на ніч. Сам апарат виявився дуже зручним і комфортним. Знімати і одягати його легко. Дуже вдячні центру, що тепер наш дідусь може повноцінно з нами спілкуватися!
Олена Бровата
Олена Бровата
08:34 23 Aug 18
Кожного дня на зупинці звертала увагу на рекламну афішу.Довго вагалася, але вирішила звернутися до Центру слуху "Беттерон". Дякуючи уважному та висококваліфікованому лікарю Вікторії Олександрівні, пройшла діагностику і обрала собі помічника, слуховий апарат. Швидко звикла до нього, прекрасно чую і можу вільно спілкуватися!!!! Дякую!!!! І хочу запевнити рекламі можна довіряти.
Анна Сидор
Анна Сидор
08:28 26 Jul 16
Вже півроку користуюсь слуховими апаратами від STARKEY, і чесно Вам скажу, а не очікувала такого результату! я прекрасно чую, вільно спілкуюсь з людьми і не відчуваю ніякого дискомфорту! Дякую Вам!
Наталія Мельник
Наталія Мельник
10:21 05 Jul 16
Чудовий центр з кваліфікованими спеціалістами та приємними обслуговуванням!Рекомендую.
Смотреть все отзывы
js_loader
Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.