Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Прийоми по вихідним

Існувати в ритмі життя сучасної працюючої людини досить складно: кар’єра, дзвінки, зустрічі, сімейні справи – все це не залишає часу на самого себе протягом будніх днів. Що ж робити, якщо приділити увагу своєму здоров’ю виходить тільки на вихідних, а в міській лікарні приймають виключно в ті дні, коли ви фізично не можете туди дістатися? Вихід один – звернутися за повноцінної кваліфікованою консультацією в Центр слуху «Беттертон». Багато наших філій готові надати вам послуги професійних фахівців у суботу, а деякі всі сім днів на тиждень.

Увага! Перед тим, як запланувати похід до лікаря у вихідний день, попередньо уточніть по телефону, де саме і в який час вас зможуть прийняти, щоб не трапилося незручних ситуацій. Також можете зайти на офіційному сайті клініки «Беттертон» у розділ «Адреси центрів», де зазначений графік прийому кожної філії в неробочі дні.

Чому вам варто звернутися до нас?

  • Новітнє обладнання найкращої якості;
  • проведення діагностичних та лікувальних процедур у відповідності з європейськими стандартами;
  • компетентний мед. персонал, що складається з професіоналів у своїй галузі;
  • спостереження і ведення пацієнта до повного одужання;
  • при необхідності, у нас ви можете придбати найкращі слухові апарати в Києві.

Область спеціалізації лікаря-отоларинголога

Рідко хто з нас не стикався з захворюванням найбільш вразливих органів – вуха, горла й носа, які, до того ж, тісно пов’язані один з одним, тому, крім основних, виконують ще багато допоміжних функцій. Завдання ЛОР-лікаря в цій ситуації – провести консультативно-діагностичну роботу, призначити лікування або надати хірургічну допомогу. В Центрі слуху «Беттертон» всі спеціалісти регулярно проходять процедуру підвищення кваліфікації, вдосконалюють знання в області медицини і освоюють новітні методики лікування. Все це гарантує швидке позбавлення від неприємних симптомів та причини хвороби. Найбільш поширені з них:

  • ніс – всілякі види риніту й синуситу, гайморит, фронтит;
  • вуха – отит, фурункульоз вушного каналу, сірчані пробки, травми, приглухуватість (на серйозних стадіях встановлюються слухові апарати);
  • горло та гортань – поширені форми ангіни, тонзиліту, фарингіту тощо.

Досить часто до нас звертаються дорослі й діти з уже запущеними або ускладненими формами по суті не таких вже й серйозних захворювань, як, наприклад, звичайний нежить. До цього призводить ігнорування симптомів хвороби, що дозволяє їй прогресувати, вражаючи незаймані органи. Як ви розумієте, процес лікування гострої або хронічної форми набагато складніше і, відповідно, дорожче через застосування сильнодійних препаратів та процедур. Щоб цього не допустити, фахівці нашого центру рекомендують невідкладно записуватися на прийом, особливо в холодну пору року, коли імунітет без того ослаблений.

Види процедур та діагностики

Широкий спектр ЛОР-захворювань і супутніх їм необхідних маніпуляцій передбачає наявність у лікаря не тільки базових знань та вмінь призначити медикаментозне лікування, але здатності самостійно проводити ряд серйозних процедур. В центрі слуху «Беттертон» проводиться діагностування порушень захворювань різного рівня складності за допомогою таких методів, як рентген, біопсія, КТ, пункція, МРТ. Відмінне технічне оснащення дозволяє нашим фахівцям поставити точний діагноз та встановити індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. У нас виробляються досить складні операції, наприклад відновлення барабанної перетинки, усунення викривлення носової перегородки, протезування та багато іншого, а також можна придбати слухові апарати для літніх людей за найкращими цінами в Україні.

Якщо ви вирішили звернутися до послуг фахівців Центру хорошого слуху «Беттертон», досить записатися по телефону або ще простіше – залишити заявку з допомогою форми заявки на сайті через Internet. У нас ви отримаєте найякісніше обслуговування і грамотну консультацію з будь-яких питань.

Loading...

Прийоми по вихідним
Оцініть статтю