Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Завушні слухові апарати

Behind-The-Ear (BTE)

Завушні слухові апарати (BTE) використовуються при будь-якому ступені втрати слуху

Доступні моделі слухових апаратів:
   Halo 2™ та Halo™

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Для корекції слуху найбільш часто застосовують пристрої завушного типу. Вони складаються з двох частин: корпусу з електронікою, наявного за вушною раковиною, і вкладиша, що вставляється в вухо. Це універсальні прилади, які не мають протипоказань: вони підходять дітям, молоді, людям середнього та похилого віку. До того ж на завушні слухові апарати ціна досить доступна, на відміну від моделей з іншим типом носіння, і це переконливий аргумент при покупці.

У більшості випадків сурдологи рекомендують прилади завушного типу, оскільки вони здатні компенсувати навіть глибоку втрату слуху. При цьому сучасні їх моделі досить мініатюрні, тому практично не помітні за раковиною. А навіть якщо і видно, то виглядають як стильний аксесуар, що нагадує бездротову гарнітуру для модних гаджетів.

Завушні слухові рішення – безпрограшний варіант для порушень слуху будь-якої специфіки і тяжкості. Вони мають досить високу потужність і широкий функціонал, прості в експлуатації, надійні і служать тривалий час.

Плюси цифрових завушних слухових апаратів

Давно вже в минулому ті часи, коли громіздкі і неестетичні аналогові завушні слухові апарати змушували своїх користувачів відчувати збентеження і невпевненість.

Аналогові заушні слухові апарати

Аналогові заушні слухові апарати

Сьогодні ситуація з приладами для корекції слуху змінилася на краще. Виробники навчилися випускати сучасні моделі, які гармонійно вписуються в образ свого користувача. Їх розміри і дизайн помітно еволюціонували.

Тепер завушний слуховий апарат навряд чи можна розглядіти за раковиною, особливо якщо він прикритий волоссям. 

Слуховий апарат Halo у вусі

Слуховий апарат Halo у вусі

Але крім зовнішніх параметрів, змінилося щось важливіше – якість звуку. Завдяки цифровій обробці сигналу стало можливим налаштовувати посилення лише на тих частотах, з якими у носія проблеми. Також за рахунок комп’ютерного програмування приладів вдалося наділити їх безліччю корисних опцій: шумозаглушення, виділення мови та інші.

Цифрові завушні слухові апарати можуть похвалитися безліччю переваг:

 • Тривалість експлуатації (близько 7 років). За рахунок особливостей будови, ключові елементи приладу знаходяться в окремих відсіках з товстими стінками. Таким чином забезпечується захист від вологи, поту, забруднень. Сам же корпус завушних слухових апаратів міцніший і витривалий, ніж у моделей з іншим типом носіння.
 • Універсальність. Завушні слухові рішення не мають протипоказань, їх можна застосовувати людям з хронічними запальними захворюваннями органів слуху, поганою моторикою і іншими проблемами.
 • Простота в обігу – зручна навігація, голосова індикація, легкість заміни батарей.
 • Потужне посилення звуку – здатні компенсувати навіть глибоку туговухість.
 • Доступність – завушні моделі істотно дешевше внутрішньовушних і внутріканальних.

Прилади даної категорії – це оптимальне поєднання функціональності, комфорту і дешевизни. Саме тому їм віддають перевагу більш 70% пацієнтів з розладами слуху. В нашому центрі «Беттертон», перед тим як підібрати слуховий апарат, обов’язково проводяться аудіометричні обстеження  і виготовляються індивідуальні вкладиші. Наші фахівці проведуть діагностику, виберуть підходящу модель і виконають її настройку.

Недоліки завушних слухових апаратів незначні і повністю компенсуються їх достоїнствами:

 • Помітність – повністю приховати наявність приладу за вухом не вийде, при найближчому розгляді його стає видно, тому пацієнти, для яких непомітність важлива, шукають альтернативні моделі
 • Буде потрібно час для звикання – на самому початку носіння можуть проявитися незвичні відчуття
 • Якщо прилад підбирається для людини з глибокими порушеннями слуху, потрібно максимально щільне прилягання вкладиша

Що потрібно знати, вирішивши купити завушний слуховий апарат?

Найголовніше при виборі слухового рішення – враховувати індивідуальні особливості майбутнього користувача. Саме для цього проводиться діагностика за допомогою спеціального обладнання. За результатами потім визначаються необхідні технічні характеристики, вносяться відповідні налаштування.

За підбором пристрою для корекції слуху завжди краще звертатися до професіоналів. Кваліфіковану допомогу вам нададуть в центрі «Беттертон». У нас можна купити завушні слухові апарати будь-якої потужності і цінової категорії.

 

Плюси звернення до нас: 

 • Багаторічний досвід в сфері реабілітації слуху
 • Команда кваліфікованих сурдологів
 • Професіоналізм, підтверджений авторитетними сертифікатами і дипломами
 • Широкий спектр послуг: діагностика, підбір слухових рішень, настройка, ремонт, гарантійне обслуговування і т д

Дізнайтеся більше, записавшись на безкоштовну консультацію через сайт або по телефону!

Loading...

Завушні слухові апарати
Оцініть статтю