Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Батарейки до слухових апаратів

Всі сучасні прилади для корекції слуху працюють за рахунок автономних джерел живлення. Це спеціальні повітряно-цинкові батарейки, розроблені для використання в слухових апаратах. І паралельно з удосконаленням слухових рішень, з кожним роком еволюціонують і батарейки до них. Сьогодні вони мініатюрні і максимально енергоефективні.

Які батарейки для слухового апарату можна купити в Харкові, Києві та інших містах?

Батарейки к слуховым аппаратам

Джерела живлення завжди підбираються під конкретну модель апарату. І тут головним критерієм є його потужність, залежно від якої визначають потрібний розмір. Для зручності вибору кожного з них відповідає свій колір: 

 • Помаранчевий – батарейки для слухових апаратів 13 розміру, ціна яких доступна, а область застосування – широка. Вони підходять для приладів будь-яких типів: завушних і внутрішньовушних, цифрових тригерних і програмованих.
 • Синій – 675 розмір з досить вузькою сферою застосування: високопотужні завушні моделі.
 • Коричневий – 312 розмір, відповідний мініатюрним завушним і внутрішньовушним слуховим рішенням.
 • Жовтий – 10 розмір, найменший, застосовуваний для приладів, які розміщують глибоко в вушному каналі, а також самих мініатюрних RIC апаратів.

  Користувачів на етапі покупки зазвичай цікавить питання, скільки прослужать батарейки для слухового апарату. В середньому вони «живуть» 1-2 тижні, але їх термін роботи багато в чому залежить від умов експлуатації: як часто людина використовує прилад, скільки часу тримає його включеним, на який гучності, скільки і яких функцій шумозаглушення активно і т д.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, коли пристрій залишається без харчування, можна купити спеціальний тестер заряду. Також у сучасних моделей передбачена зручна опція голосового оповіщення. Вона підказує користувачеві, що пора змінити джерела живлення. Батарейки для слухових апаратів 13 купити в Києві і інших містах можна, звернувшись в центр «Беттертон».

Ми реалізуємо не тільки слухові рішення, але і аксесуари до них. Крім самого ходового 13 розміру, в асортименті присутні всі інші. Професійний сурдолог допоможе вибрати потрібні джерела живлення для вашого пристрою. Це захистить вас від купівлі неякісних або прострочених батарейок.

Батарейки для слухових апаратів: бренди та переваги

Щоб придбати якісні і довговічні джерела живлення, потрібно звертати увагу на виробника. В цьому плані безпрограшним вибором стануть батарейки для слухових апаратів Rayovac. Вони можуть похвалитися безліччю достоїнств: 

 • Забезпечують стабільне харчування за рахунок високої ємності
 • Довго працюють завдяки підвищеній енергоефективності
 • Розроблені з застосуванням інноваційної технології ProTect, що робить їх стійкими до корозії
 • Виготовлені без використання ртуті (технологія Mercury Free)
 • Екологічно безпечні, в тому числі і упаковка, що підлягає вторинній переробці

  Тож не дивно, що продукція даного бренду займає топові позиції в своєму сегменті ринку. Не менш гідною альтернативою можна назвати батарейки для слухових апаратів Starkey, Widex, Power One и Duracell. До їх переваг відносять стабільну напругу, відсутність ризику витоку і довгий період роботи.

Як встановлювати, зберігати і змінювати батарейки для слухових апаратів (Rayovac, Varta, Power One, iCellTech, Widex ,Starkey, Duracell и другие)

Головна особливість цих джерел живлення – повітряно-цинкова технологія. Це означає, що для їх роботи необхідний доступ кисню. Вони також вимагають активації шляхом зняття захисної плівки, після чого елемент живлення не рекомендується вставляти в батарейний відсік менш ніж через 30 секунд. Тому видаляти її до установки не рекомендується – як тільки це станеться, батарейка почне витрачати енергію.

Повітряно-цинкові батарейки є найбільш екологічними з усіх використовуваних на сьогоднішній день. До того ж вони не схильні до протікання і довго зберігають заряд. Але все ж їх експлуатація вимагає деяких правил безпеки: 

 • Щоб мати уявлення про залишковий заряд, використовуйте спеціальний тестер
 • Носіть при собі змінний комплект батарей
 • Записуйте дату останньої заміни, щоб прорахувати, коли буде потрібна чергова установка батарейок
 • Не порушуйте температурний режим зберігання: занадто високі і низькі температури шкідливі для джерел живлення і можуть вивести їх з ладу
 • Зберігайте відпрацьовані батареї окремо від нових – це допоможе уникнути плутанини
 • Для зберігання використовуйте спеціальний футляр з вологопоглинаючою капсулою
 • Якщо ви не користуєтеся приладом тривалий час – вийміть батарейний відсік

  Варто уточнити, що в слухових апаратах категорично не рекомендується використовувати батарейки для інших пристроїв. Вони не дадуть потрібної стабільності заряду, а також можуть призвести до поломки приладу. І в цьому випадку в гарантійному ремонті буде відмовлено, тому можна зазнати серйозних збитків.

 Інструкція по заміні батарей: 

 • Почувши голосовий сигнал про знос або визначивши його за допомогою тестера, вийміть батарейний відсік разом з джерелами живлення
 • Замініть батарейки, звертаючи увагу на полярність
 • Переконайтеся, що контакти чисті, не містять слідів корозії і забруднень
 • Вставте батарею належним чином у відсік і герметично закрийте кришку

Де купити батарейки для слухових апаратів 13 в Києві?

Центр слуху «Беттертон» пропонує великий асортимент слухових рішень і комплектуючих до них. Ви можете купити батарейки для слухового апарату в Харкові і інших містах, оформивши замовлення з доставкою. Зв’яжіться з нами, щоб отримати допомогу у виборі потрібного розміру!

Записатись на консультацію

Loading...

Батарейки до слухових апаратів
Середня оцінка «5» Проголосували 1