Слухові апарати

 • null

Управляються за допомогою iPhone

Слухові апарати управляються
за допомогою iPhone®, iPad®, i
Pod touch® or Apple Watch®.

 • null

Невидимі слухові апарати (IIC)

Компактні, надійні,
сучасні та зручні в
користуванні слухові апарати.

Встигніть скористатися пропозицією:

Безкоштовна діагностика слуху і підбір слухового апарату

ЗАПИСАТИСЯ

Наші центри відкриті для Вас у містах:

Київ, Львів, Кривий Ріг, Кременчук, Біла Церква

 • null

Ресивер у каналі - RIC

Компактні, надійні,
сучасні та зручні в
користуванні слухові апарати.

 • null

Внутрішньоканальні слухові апарати

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Завушні слухові апарати (BTE)

Завушні слухові апарати (BTE)
використовуються при будь-якого
ступеня втрати слуху

 • null

Внутрішньоканальні слухові апарати (ITC)

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Внутрішньовушні слухові апарати (ITE)

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Слухові апарати Tinnitus

Забезпечує полегшення
від дзвону у вухах.

 • null

Single-Sided Hearing

Найпоширеніший
у світі тип слухового апарату.

 • null

Індивідуальні беруші

Для захисту слуху
від шкідливого шуму ми пропонуємо
шумозахисні беруші по
індивідуальному зліпку вуха.

Не чекайте!

Погіршення слуху не можна ігнорувати. Це може погано вплинути на Ваше здоров'я.
Рання діагностика і лікування заощадить Вам ваші гроші і здоров'я.

Відгуки клієнтів. Тепер вони чують на 100%:

Хочу поділитися своїм досвідом Пацієнта в Центрі Слуха Беттертон, співробітники якого добре зустріли і проконсультували мене з розумінням і чуйним ставленням до моїх потреб. Хотів би відзначити компетентну роботу і подякувати фахівцям за уважність. Консультацією лор-лікаря я залишився дуже задоволений. Я відчуваю себе чудово! Бажаю всьому колективу компанії успіхів у роботі і процвітання! Дякую Вам за Ваш труд, турботу і високий рівень сервісу!

– Віктор Дзюба, м. Харьків

Найкращі емоції і Подяка Вам за дар повноцінно чути з слуховими апаратами STARKEY. Це найкраще, що ми могли отримати! Тепер я як мама і, моя улюблена донечка Саша, щасливі! Дитина чує, завдяки новим Слуховим Технологій від STARKEY і індивідуальній роботі з нами з боку співробітників Беттертон. Для мене здоров’я дитини – найголовніше. Саша щаслива, що розуміє кожне слово, навіть на вулиці серед шуму машин!

– Олександра Сухорукова, м. Одеса

Чудове обслуговування і ставлення. Відчувається якість слухових апаратів і високий рівень кваліфікації співробітників, внаслідок чого виникає довіра до якості слухових Рішень STARKEY! Ми дуже задоволені. Дякую Вам за Ваше велике бажання допомагати людям і за якісні слухові апарати!

– Марія Кривенчук, м. Київ

Дуже вдячний лор-лікарю за професійну допомогу, дуже кваліфікований і досвідчений лікар.  Завдяки слуховим апаратам Starkey я чую, і зовсім по-іншому сприймаю навколишнє життя! Дякую Вам за ту радість, яку Ви мені подарували – чути повноцінно! Не потрібно соромитися слухових апаратів. Сучасні слухові рішення настільки  мініатюрні, що ніхто, крім Вас, не знатиме, що Ви носите слухові апарати.

– Юрій Логінов, м. Київ

Встигніть скористатися пропозицією:

Безкоштовна діагностика слуху і підбір слухового апарату

Наші центри відкриті для Вас у містах:

Київ, Львів, Кривий Ріг, Кременчук, Біла Церква

Прийнято вважати, що від втрати слуху найдужче страждають літні люди. Це твердження хибне: хоча в силу вікових змін проблема глухоти дійсно може з’явитися, але існує безліч інших причин, в наслідок яких люди починають набагато гірше сприймати звуки. Причинами захворювання можуть стати і захворювання інфекційного характеру, і серйозні травми в області голови, і постійний гучний шумовий фон, і навіть прийом лікарських препаратів.

На щастя, прогрес не стоїть на місці, і сучасні медичні центри можуть допомогти пацієнтові повернути здатність чути завдяки найрізноманітнішим слуховим апаратам. Встановлення діагнозу, рекомендації і подальший підбір параметрів слухового апарату називають слухопротезуванням.

В центрі слуху «Беттертон» в Україні кожен пацієнт отримає кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців, і зможе знову насолоджуватися світом звуків, підібравши хороший слуховий апарат.

Як працює слуховий апарат?

Не вдаючись у подробиці, будь-який пристрій для поліпшення слуху передає звукові дані людині через мікрофон. В залежності від того, наскільки мікрофон чутливий і якісний, тим вища якість звуку і тим більше його обсяг.

При цьому відмінності у різних приладів все-таки є, і основна різниця в принципі роботи лежить між апаратами цифровими та аналоговими.

Для більш чіткого уявлення про особливості роботи будь-якого апарату, варто детально ознайомитися з його внутрішнім пристроєм. Слуховий апарат складається з:

 • мікрофона, який безпосередньо приймає сигнал, а потім перетворює його;
 • підсилювача, який приймає імпульс і надсилає його на динамік;
 • динаміка (телефон/ресивер), який здатний перетворити сприйнятий імпульс в звук;
 • цифрового процесора — ця деталь присутня лише в сучасних неаналогових моделях.

Якщо говорити про різницю в процесі функціонування апаратів, то вона, незважаючи на велику кількість модифікацій, в основному полягає в наступному:

 • цифровий слуховий апарат фактично переробляє звук у код за допомогою процесора, а потім опрацьовує його в програмі, яка налаштована унікальним чином для кожної людини, в залежності від характерних особливостей її слуху. Природно, такі пристрої вважаються найякіснішими щодо точності відтворення, те ж саме стосується і шумозаглушення, а також окремих налаштувань;
 • більш прості пристрої — аналогові, мають і спрощену «начинення», і сам процес не такий складний, як у сучасних цифрових слухових апаратах. По суті, прилад лише посилює звукові сигнали, але не коригує їх, а також такий апарат не має додаткових настройок і опцій.

Види цифрових слухових апаратів

Серед безлічі слухових апаратів виділяють наступні класифікації:

 • за назвою завушного слухового апарату зрозуміло, що він розміщується за раковиною. Прилад чудово фіксується і має відмінні технічні можливості на тлі інших. Такі пристрої вважаються однією з кращих дитячих моделей, в силу простоти конструкції і застосування;
 • внутрішньовушні апарати — це пристрої, що розміщуються всередині вуха, у слуховому проході. Якщо пацієнт вирішить замовити такий апарат, то він буде виготовлений у відповідності з тими індивідуальними особливостями, які притаманні конкретній людині. Серед таких пристроїв часто зустрічаються моделі преміум-класу;
 • внутрішньоканальний слуховий апарат — мініатюрний, практично непомітний для стороннього ока, знаходиться глибоко у вусі, і також виготовляється по зліпку вуха;
 • невидимі апарати відносяться до нового покоління пристроїв, і відрізняються не лише непомітністю для оточуючих, але і чудовим технічним оснащенням, яке дозволяє не поступатися більш великим і помітним моделям;
 • прилади, що мають маркування «Made for iPhone» роблять можливим управління слуховим апаратом за допомогою гаджету, що дуже зручно, особливо для молодих людей, що мають труднощі зі слухом. Американська марка Starkey пропонує кілька подібних моделей;
 • інші моделі — наприклад, кишеньковий слуховий апарат, яким частіше віддають перевагу літні люди та пенсіонери, або окулярні.

Як вибрати слуховий апарат?

Зрозуміло, що перед тим, як придбати слуховий апарат, необхідно отримати консультацію у фахівця.

В першу чергу, пацієнт проходить стандартний звичний огляд, а потім проводиться ретельна комп’ютерна діагностика, що включає в себе аудіометричні дослідження слуху. Саме ця процедура дозволяє визначити ступінь втрати слуху, а завдяки результату дослідження — аудіограмі — лікарі надалі зможуть підібрати конкретній людині відповідний слуховий апарат.

Безпосереднім підбором пристроїв займається спеціальний лікар — сурдолог. Його робота полягає не лише в рекомендаціях стосовно апарату, але і в подальшому налагодженню пристрою, а також перевірці параметрів в дії.

Де б ви не знаходилися — в Києві, у Львові, у Кривому Розі, у Кременчуці — «Беттертон» допоможе у вирішенні ваших проблем, а залишать приємне враження не тільки делікатні професіонали, але і те, як ціна на послуги співвідноситься з їх якістю.

Слухові апарати
Середня оцінка «4.5» Проголосували 2