Купити слуховий апарат

Слухові апарати допомагають
чути і жити краще

Найкращі сучасні слухові апарати є інтелектуальними і надають переваги, що змінюють життя, покращуючи здоров'я та самопочуття. Посилюючи звуки, які ви хочете чути, і зменшуючи звуки, які ви не хочете чути, найкращі слухові апарати забезпечують чудову якість звуку, щоб ви ніколи не пропустили моменти, які мають найбільше значення.

Starkey Signature Series

Signature Series

Starkey Signature Series – лінійка перезарядних майже непомітних у вусі індивідуальних продуктів

слухові апарати Genesis

Genesis AI

Слухові рішення ще ніколи не звучали так неймовірно! Найбільший прорив вперед у слухових технологіях!

Evolv AI

Evolv AI

Здатні повністю задовольнити запити сучасного користувача, що веде активний спосіб життя

livio

Livio

Набагато більше, ніж просто пристрій покращення слуху. Він робить усі сфери життя комфортними для свого користувача

livio

Model S

Model S чути зруніше та чіткіше в складних умовах

Типи та стилі слухових апаратів

При стійких порушеннях слуху, лікарі рекомендують реабілітацію за допомогою слухових апаратів. Це електронні прилади, які допомагають краще чути звук і компенсують приглухуватість. Вони можуть бути цифровими і аналоговими. Сьогодні застосовуються в основному цифрові, оскільки вони забезпечують кращу якість звуків. Також у цих приладів може відрізнятися форма носіння – завушна, внутрішньовушна і внутрішньоканальная. Яка більше підійде саме вам – визначить лікар після огляду та консультації. Зверніться в центр «Беттертон» (Львів) і отримаєте комплексну допомогу в слухопротезуванні.

Переваги слухових апаратів

  1. Можливість чути звуки, які були недоступні. За допомогою приладів для корекції слуху людина може розрізняти сигнали на різних частотах. Навіть ті, які давно забула – спів птахів, шум прибою і т д.
  2. Персоналізація – цифрові слухові рішення повністю адаптуються під потреби користувача. Посилення сигналів у них налаштовують лише на тих частотах, на яких порушені пороги чутності. Для цього робиться аудіограма. В наших центрах аудіометрія проводиться на новітньому італійському обладнанні, яке щороку проходить перевірку якості роботи.
  3. Широкий асортимент – можна купити слухові апарати будь-якої форми носіння, забарвлення, цінової категорії. Єдиний нюанс – робити це потрібно під контролем лікаря-сурдолога.
  4. Якісний звук – сучасні моделі слухових рішень прибирають шуми і перешкоди, підлаштовуються під параметри акустичного середовища, згладжують некомфортні частоти. Також вони «вміють» оптимізувати звучання музики, боротися з проблемою вушного шуму, підключатися до різних гаджетів по бездротовому зв’язку.
  5. Комфорт – завушні моделі практично не відчуваються за раковиною, а внутрішньовушні і внутрішньоканальні виготовляються за індивідуальними зліпкам.

На що звернути увагу, при покупці слухового апарату?

Самому дуже складно вибрати відповідну модель – потрібно врахувати багато технічних чинників. Це завдання для професіонала. Сурдолог нашого центру у Львові вивчить результати вашого тесту слуху і допоможе зробити правильний підбір слухового рішення. Також він внесе індивідуальні налаштування і буде підтримувати на всіх етапах адаптації. Якщо під час звикання до приладу буде сильний дискомфорт, або виникнуть проблеми – фахівець відкоригує налаштування.

Плюси і мінуси різних видів слухових апаратів

Завушні

Внутрішньовушні

Внутрішньоканальні

+

+

+

Універсальність

Помітність

Малопомітність

Вікові обмеження – не підходять дітям і літнім людям

Невидимість

Протипоказання і вікові обмеження

Відсутність вікових обмежень і протипоказань

Зручність у носінні

Дорожча ціна в порівнянні з іншими – на такий слуховий апарат ціна найвища в порівнянні з іншими

Зручність у носінні

Можливість компенсувати важкі ураження слуху

Протипоказання – не можна при хронічних отитах, шкірних хворобах

Вища вартість

Помірні ціни

Важливо: Навіть якщо ви підібрали відповідний тип приладу, проаналізувавши всі плюси і мінуси, все одно потрібна консультація фахівця. Ви можете не знати про свої протипоказання чи чогось не урахувати. Щоб зрозуміти, яке рішення підійде саме вам, а також довідатися про ціни слухових апаратів, запишіться на прийом до нашого слухопротезиста у місті Львів та ішних містах, де є філіали центру.

Ви шукаєте де купити слухові апарати в Україні? Перегляньте адреси наших центрів, де ви отримаєте якісну професійну допомогу фахівців у галузі слухопротезування:

  • знайдіть своє місто в списку  Київ, Львів або інше;
  • виберіть найближчий центр;
  • передзвоніть до нас і запишіться на знайомство із слуховими апаратами.

Сертифікати оцінки відповідності слухових апаратів Starkey (США) технічним регламентам щодо медичних виробів в Україні.

Сертификат оценки соответствия производителся_ tarkey_2022-2027