Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Купити слуховий апарат

 • null

Управляються за допомогою iPhone

Слухові апарати управляються
за допомогою iPhone®, iPad®, i
Pod touch® or Apple Watch®.

 • null

Невидимі слухові апарати (IIC)

Компактні, надійні,
сучасні та зручні в
користуванні слухові апарати.

Встигніть скористатися пропозицією:

Безкоштовна діагностика слуху і підбір слухового апарату

ЗАПИСАТИСЯ

Наші центри відкриті для Вас у містах:

Київ, Львів, Кривий Ріг, Кременчук, Біла Церква

 • null

Ресивер у каналі - RIC

Компактні, надійні,
сучасні та зручні в
користуванні слухові апарати.

 • null

Внутрішньоканальні слухові апарати

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Завушні слухові апарати (BTE)

Завушні слухові апарати (BTE)
використовуються при будь-якого
ступеня втрати слуху

 • null

Внутрішньоканальні слухові апарати (ITC)

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Внутрішньовушні слухові апарати (ITE)

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Слухові апарати Tinnitus

Забезпечує полегшення
від дзвону у вухах.

 • null

Single-Sided Hearing

Найпоширеніший
у світі тип слухового апарату.

 • null

Індивідуальні беруші

Для захисту слуху
від шкідливого шуму ми пропонуємо
шумозахисні беруші по
індивідуальному зліпку вуха.

Не чекайте!

Погіршення слуху не можна ігнорувати. Це може погано вплинути на Ваше здоров'я.
Рання діагностика і лікування заощадить Вам ваші гроші і здоров'я.

Відгуки клієнтів. Тепер вони чують на 100%:

Виктор Дзюба

Хочу поділитися своїм досвідом Пацієнта в Центрі Слуха Беттертон, співробітники якого добре зустріли і проконсультували мене з розумінням і чуйним ставленням до моїх потреб. Хотів би відзначити компетентну роботу і подякувати фахівцям за уважність. Консультацією лор-лікаря я залишився дуже задоволений. Я відчуваю себе чудово! Бажаю всьому колективу компанії успіхів у роботі і процвітання! Дякую Вам за Ваш труд, турботу і високий рівень сервісу!

– Віктор Дзюба, м. Харьків

Александра Сухорукова

Найкращі емоції і Подяка Вам за дар повноцінно чути з слуховими апаратами STARKEY. Це найкраще, що ми могли отримати! Тепер я як мама і, моя улюблена донечка Саша, щасливі! Дитина чує, завдяки новим Слуховим Технологій від STARKEY і індивідуальній роботі з нами з боку співробітників Беттертон. Для мене здоров’я дитини – найголовніше. Саша щаслива, що розуміє кожне слово, навіть на вулиці серед шуму машин!

– Олександра Сухорукова, м. Одеса

Мария Кривенчук

Чудове обслуговування і ставлення. Відчувається якість слухових апаратів і високий рівень кваліфікації співробітників, внаслідок чого виникає довіра до якості слухових Рішень STARKEY! Ми дуже задоволені. Дякую Вам за Ваше велике бажання допомагати людям і за якісні слухові апарати!

– Марія Кривенчук, м. Київ

Юрий Логинов

Дуже вдячний лор-лікарю за професійну допомогу, дуже кваліфікований і досвідчений лікар.  Завдяки слуховим апаратам Starkey я чую, і зовсім по-іншому сприймаю навколишнє життя! Дякую Вам за ту радість, яку Ви мені подарували – чути повноцінно! Не потрібно соромитися слухових апаратів. Сучасні слухові рішення настільки  мініатюрні, що ніхто, крім Вас, не знатиме, що Ви носите слухові апарати.

– Юрій Логінов, м. Київ

Встигніть скористатися пропозицією:

Безкоштовна діагностика слуху і підбір слухового апарату

Наші центри відкриті для Вас у містах:

Київ, Львів, Кривий Ріг, Кременчук, Біла Церква

Проблеми зі слухом зазвичай приписують людям похилого віку, але це не зовсім вірно. З віком дійсно погіршується сприйняття звуків, але це може статися і з людиною в повному розквіті сил. Трапляється це з різних причин: хтось втрачає слух після перенесених черепно-мозкових травм або інфекційних захворювань, на когось впливає постійний вплив шуму. Але не варто впадати у відчай – у цієї проблеми є рішення.

Сьогодні людям з різними стадіями приглухуватості успішно допомагає реабілітація слуху. Вона включає в себе діагностику, визначення потрібних параметрів корекції та підбір відповідного слухового рішення. В результаті людина може знову сприймати звуки комфортно. Оптимальне рішення для тих, хто хоче купити слуховий апарат в Києві – центр комфортного слуху «Беттертон».

У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які вміють знаходити індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Слухове рішення вибирається та налаштовується за результатами аудіограми, з підсиленням звуку на тих частотах, за якими порушено сприйняття. Клієнту на вибір пропонується кілька варіантів різних цінових категорій.

Пристрій слухового апарату, ціна і можливості

Всі слухові рішення базуються на фіксуванні звукових хвиль, їх перетворенні і передачі з допомогою мікрофона. Але при цьому в плані функціональних можливостей вони можуть разюче відрізнятися, і від цього залежить вартість. По суті їх можна розділити на дві великі групи: аналогові і цифрові. У перших пристрій досить простий: приймає сигнали мікрофон, підсилювач, що підвищує гучність, і динамік, що перетворює імпульси в звук.

У цифрових моделях додана одна важлива деталь – процесор. Він перетворює звук в форму цифрового коду, який потім обробляється. Далі відбувається програмування під задані параметри, підібрані під потреби користувача. І все це – в долі секунди! Ось чому на цифрові слухові апарати ціна значно вище, ніж на аналогові.

Найпростіші моделі пристроїв здатні лише посилювати гучність вхідного сигналу, що далеко не завжди задовольняє потреби носія. У них не передбачено можливості тонкої настройки. Зате у цифрових їх більш ніж достатньо – крім вибіркового посилення звуку на потрібних частотах, вони також мають функцію шумозаглушення, виділення мови і безліч інших корисних опцій.

Слуховий апарат: як вибрати відповідну модель?

Головний критерій підбору даної техніки – принцип носіння:

 • Завушні слухові апарати – варіант, який вважається універсальним. Вони підходять пацієнтам будь-яких вікових категорій, зокрема, рекомендовані для дітей. Їх плюсами є простота конструкції, зручність, надійність і доступна ціна.
 • Внутрішньовушні моделі займають внутрішню частину раковини і слуховий прохід. Вони малопомітні і зручні в носінні, але підходять не всім, а також вимагають індивідуального виготовлення корпусу. Крім того їх ціна трохи вища, ніж у завушних.
 • Внутрішньоканальні слухові рішення наймініатюрніші з усіх існуючих і зовсім непомітні за рахунок розміщення в глибині слухового проходу. Їх також виготовляють індивідуально, по попередньо зробленому зліпку.

Думаючи про те, як вибрати слуховий апарат, важливо звернути увагу на його технічні параметри. Але в цьому питанні краще покластися на фахівця. Також існує безліч інших класифікацій цих приладів. Наприклад, сьогодні популярні так звані невидимі моделі. І вони зустрічаються серед слухових рішень різного типу носіння.

Вибираючи слухове рішення, бажано йти в ногу з сучасними технологіями. Саме тому сьогодні в широкому ходу моделі з маркуванням «Made for iPhone». Вони сумісні зі смартфоном і управляються за допомогою спеціального мобільного додатку. Це відмінний вихід для молоді. Знайти та купити слухові апарати такого типу можна в асортименті відомого бренду «Starkey».

Рекомендації до покупки слухового апарату в Україні

Найголовніша умова – довіритися фахівцям при підборі слухового рішення. Для цього слід записатися на консультацію до сурдолога і пройти огляд. При виявленні підозрілих симптомів буде призначена детальна діагностика – аудіометричне обстеження. За його результатами отримують аудіограму, що є відображенням картини слуху пацієнта. Саме по ній визначають необхідні параметри і модель приладу.

Тим, хто думає придбати слуховий апарат в Києві, відгуки їх користувачів будуть досить корисні. Особливо коли мова заходить про бренд. В цьому плані безпрограшним варіантом можна назвати продукцію американської компанії Starkey Hearing Technologies (США). Цей виробник є лідером ринку слухових рішень, і на те є переконливі причини:

 • Використання сучасних цифрових технологій
 • Широкі функціональні можливості
 • Велика кількість асортименту приладів, здатних компенсувати будь-які порушення слуху
 • Бездоганна якість сигналу
 • комфортне носіння

Бренд Starkey випускає пристрої, які гармонійно поєднують в собі продуктивність і зручність. При цьому його модельний ряд включає варіанти різних цінових категорій – все залежить від технічних параметрів і можливостей. Продукція торгової марки схвалена Міністерством охорони здоров’я України, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію № 13428/2013. Головне – знайти місце, де продається оригінальна продукція Starkey.

Де купити слухові апарати в Києві?

На перший погляд здається, що слухові апарати купити в Україні можна чи не на кожному кроці. Але це помилка. Багато недобросовісних продавців сьогодні видають підроблену неякісну продукцію за брендові слухові рішення. Тому при підборі такого важливого товару,який фактично заміняє людині вуха, бажано звертатися в спеціалізовані установи.

Центр «Беттертон» пропонує свої послуги з підбору якісних слухових рішень. Ми працюємо з пацієнтами різного віку, з порушеннями слуху будь-якого ступеня тяжкості. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнання, що дозволяє поставити діагноз максимально точно. В нашій команді працюють досвідчені сурдологи, що підбирають потрібний варіант, залежно від потреб клієнта.

Філії центру знаходяться в Києві, Білій Церкві, Львові, Кременчуці та Кривому Розі. Записавшись на прийом, ви отримаєте грамотну консультацію і достовірну діагностику. І що особливо приємно, центр «Беттертон» є офіційним дистриб’ютором бренду Starkey. Ми пропонуємо своїм клієнтам одні з найпрогресивніших аудіологічних пристроїв в широкому асортименті.

Використовуючи сучасні технології реабілітації слуху від Starkey, ми даємо змогу своїм пацієнтам заново відчути гостроту слуху та покращити якість життя!

У центрі «Беттертон» купити слухові апарати в Києві і інших містах по кишені клієнтам з будь-яким бюджетом. Ми пропонуємо кілька варіантів з різних цінових категорій. Базові програмовані моделі на 4 канали коштують від 6000 грн.

Проблеми зі слухом зазвичай приписують людям похилого віку, але це не зовсім вірно. З віком дійсно погіршується сприйняття звуків, але це може статися і з людиною в повному розквіті сил. Трапляється це з різних причин: хтось втрачає слух після перенесених черепно-мозкових травм або інфекційних захворювань, на когось впливає постійний вплив шуму. Але не варто впадати у відчай – у цієї проблеми є рішення.

Сьогодні людям з різними стадіями приглухуватості успішно допомагає реабілітація слуху. Вона включає в себе діагностику, визначення потрібних параметрів корекції та підбір відповідного слухового рішення. В результаті людина може знову сприймати звуки комфортно. Оптимальне рішення для тих, хто хоче купити слуховий апарат в Києві – центр комфортного слуху «Беттертон».

У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які вміють знаходити індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Слухове рішення вибирається та налаштовується за результатами аудіограми, з підсиленням звуку на тих частотах, за якими порушено сприйняття. Клієнту на вибір пропонується кілька варіантів різних цінових категорій.

Пристрій слухового апарату, ціна і можливості

Всі слухові рішення базуються на фіксуванні звукових хвиль, їх перетворенні і передачі з допомогою мікрофона. Але при цьому в плані функціональних можливостей вони можуть разюче відрізнятися, і від цього залежить вартість. По суті їх можна розділити на дві великі групи: аналогові і цифрові. У перших пристрій досить простий: приймає сигнали мікрофон, підсилювач, що підвищує гучність, і динамік, що перетворює імпульси в звук.

У цифрових моделях додана одна важлива деталь – процесор. Він перетворює звук в форму цифрового коду, який потім обробляється. Далі відбувається програмування під задані параметри, підібрані під потреби користувача. І все це – в долі секунди! Ось чому на цифрові слухові апарати ціна значно вище, ніж на аналогові.

Найпростіші моделі пристроїв здатні лише посилювати гучність вхідного сигналу, що далеко не завжди задовольняє потреби носія. У них не передбачено можливості тонкої настройки. Зате у цифрових їх більш ніж достатньо – крім вибіркового посилення звуку на потрібних частотах, вони також мають функцію шумозаглушення, виділення мови і безліч інших корисних опцій.

Слуховий апарат: як вибрати відповідну модель?

Головний критерій підбору даної техніки – принцип носіння:

 • Завушні слухові апарати – варіант, який вважається універсальним. Вони підходять пацієнтам будь-яких вікових категорій, зокрема, рекомендовані для дітей. Їх плюсами є простота конструкції, зручність, надійність і доступна ціна.
 • Внутрішньовушні моделі займають внутрішню частину раковини і слуховий прохід. Вони малопомітні і зручні в носінні, але підходять не всім, а також вимагають індивідуального виготовлення корпусу. Крім того їх ціна трохи вища, ніж у завушних.
 • Внутрішньоканальні слухові рішення наймініатюрніші з усіх існуючих і зовсім непомітні за рахунок розміщення в глибині слухового проходу. Їх також виготовляють індивідуально, по попередньо зробленому зліпку.

Думаючи про те, як вибрати слуховий апарат, важливо звернути увагу на його технічні параметри. Але в цьому питанні краще покластися на фахівця. Також існує безліч інших класифікацій цих приладів. Наприклад, сьогодні популярні так звані невидимі моделі. І вони зустрічаються серед слухових рішень різного типу носіння.

Вибираючи слухове рішення, бажано йти в ногу з сучасними технологіями. Саме тому сьогодні в широкому ходу моделі з маркуванням «Made for iPhone». Вони сумісні зі смартфоном і управляються за допомогою спеціального мобільного додатку. Це відмінний вихід для молоді. Знайти та купити слухові апарати такого типу можна в асортименті відомого бренду «Starkey».

Рекомендації до покупки слухового апарату в Україні

Найголовніша умова – довіритися фахівцям при підборі слухового рішення. Для цього слід записатися на консультацію до сурдолога і пройти огляд. При виявленні підозрілих симптомів буде призначена детальна діагностика – аудіометричне обстеження. За його результатами отримують аудіограму, що є відображенням картини слуху пацієнта. Саме по ній визначають необхідні параметри і модель приладу.

Тим, хто думає придбати слуховий апарат в Києві, відгуки їх користувачів будуть досить корисні. Особливо коли мова заходить про бренд. В цьому плані безпрограшним варіантом можна назвати продукцію американської компанії Starkey Hearing Technologies (США). Цей виробник є лідером ринку слухових рішень, і на те є переконливі причини:

 • Використання сучасних цифрових технологій
 • Широкі функціональні можливості
 • Велика кількість асортименту приладів, здатних компенсувати будь-які порушення слуху
 • Бездоганна якість сигналу
 • комфортне носіння

Бренд Starkey випускає пристрої, які гармонійно поєднують в собі продуктивність і зручність. При цьому його модельний ряд включає варіанти різних цінових категорій – все залежить від технічних параметрів і можливостей. Продукція торгової марки схвалена Міністерством охорони здоров’я України, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію № 13428/2013. Головне – знайти місце, де продається оригінальна продукція Starkey.

Де купити слухові апарати в Києві?

На перший погляд здається, що слухові апарати купити в Україні можна чи не на кожному кроці. Але це помилка. Багато недобросовісних продавців сьогодні видають підроблену неякісну продукцію за брендові слухові рішення. Тому при підборі такого важливого товару,який фактично заміняє людині вуха, бажано звертатися в спеціалізовані установи.

Центр «Беттертон» пропонує свої послуги з підбору якісних слухових рішень. Ми працюємо з пацієнтами різного віку, з порушеннями слуху будь-якого ступеня тяжкості. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнання, що дозволяє поставити діагноз максимально точно. В нашій команді працюють досвідчені сурдологи, що підбирають потрібний варіант, залежно від потреб клієнта.

Філії центру знаходяться в Києві, Білій Церкві, Львові, Кременчуці та Кривому Розі. Записавшись на прийом, ви отримаєте грамотну консультацію і достовірну діагностику. І що особливо приємно, центр «Беттертон» є офіційним дистриб’ютором бренду Starkey. Ми пропонуємо своїм клієнтам одні з найпрогресивніших аудіологічних пристроїв в широкому асортименті.

Використовуючи сучасні технології реабілітації слуху від Starkey, ми даємо змогу своїм пацієнтам заново відчути гостроту слуху та поліпшити якість життя!

У центрі «Беттертон» купити слухові апарати в Києві і інших містах по кишені клієнтам з будь-яким бюджетом. Ми пропонуємо кілька варіантів з різних цінових категорій. Базові програмовані моделі на 4 канали коштують від 6000 грн.

Loading...
Купити слуховий апарат
Середня оцінка «5» Проголосували 1