Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Купити слуховий апарат

Слуховий апарат – це мініатюрний високотехнологічний пристрій медичного призначення, яке підсилює звук в одному або в обох вухах. Простіше кажучи, це засіб зв’язку для людей яким лікарі поставили діагноз “туговухість”. Існуємо багато різних типів і цін слухових апаратів і на перший погляд здається що легко самому підібрати відповідне пристрій, але ми рекомендуємо звертатися до фахівців які можуть точно встановити ступінь втрати слуху і ідеально підібрати слуховий апарат, і не займатися самолікуванням. Інформація в каталозі представлена ​​в ознайомлювальних цілях де ви можете порівняти ціни і характеристики апаратів.

Каталог слухових апаратів

 • null

Управляються за допомогою iPhone

Слухові апарати управляються
за допомогою iPhone®, iPad®, i
Pod touch® or Apple Watch®.

 • null

Невидимі слухові апарати (IIC)

Компактні, надійні,
сучасні та зручні в
користуванні слухові апарати.

 • null

Ресивер у каналі - RIC

Компактні, надійні,
сучасні та зручні в
користуванні слухові апарати.

 • null

Внутрішньоканальні слухові апарати

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Завушні слухові апарати (BTE)

Завушні слухові апарати (BTE)
використовуються при будь-якого
ступеня втрати слуху

 • null

Внутрішньоканальні слухові апарати (ITC)

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Внутрішньовушні слухові апарати (ITE)

Мініатюрні канальні,
напівканальні і внутрівушні
слухові рішення.

 • null

Слухові апарати Tinnitus

Забезпечує полегшення
від дзвону у вухах.

 • null

Індивідуальні беруші

Для захисту слуху
від шкідливого шуму ми пропонуємо
шумозахисні беруші по
індивідуальному зліпку вуха.

Етапи вибору слухового апарату

Не чекайте!

Погіршення слуху не можна ігнорувати. Це може погано вплинути на Ваше здоров'я.
Рання діагностика і лікування заощадить Вам ваші гроші і здоров'я.

Відгуки клієнтів. Тепер вони чують на 100%:

Виктор Дзюба

Хочу поділитися своїм досвідом Пацієнта в Центрі Слуха Беттертон, співробітники якого добре зустріли і проконсультували мене з розумінням і чуйним ставленням до моїх потреб. Хотів би відзначити компетентну роботу і подякувати фахівцям за уважність. Консультацією лор-лікаря я залишився дуже задоволений. Я відчуваю себе чудово! Бажаю всьому колективу компанії успіхів у роботі і процвітання! Дякую Вам за Ваш труд, турботу і високий рівень сервісу!

– Віктор Дзюба, м. Харьків

Александра Сухорукова

Найкращі емоції і Подяка Вам за дар повноцінно чути з слуховими апаратами STARKEY. Це найкраще, що ми могли отримати! Тепер я як мама і, моя улюблена донечка Саша, щасливі! Дитина чує, завдяки новим Слуховим Технологій від STARKEY і індивідуальній роботі з нами з боку співробітників Беттертон. Для мене здоров’я дитини – найголовніше. Саша щаслива, що розуміє кожне слово, навіть на вулиці серед шуму машин!

– Олександра Сухорукова, м. Одеса

Мария Кривенчук

Чудове обслуговування і ставлення. Відчувається якість слухових апаратів і високий рівень кваліфікації співробітників, внаслідок чого виникає довіра до якості слухових Рішень STARKEY! Ми дуже задоволені. Дякую Вам за Ваше велике бажання допомагати людям і за якісні слухові апарати!

– Марія Кривенчук, м. Київ

Юрий Логинов

Дуже вдячний лор-лікарю за професійну допомогу, дуже кваліфікований і досвідчений лікар.  Завдяки слуховим апаратам Starkey я чую, і зовсім по-іншому сприймаю навколишнє життя! Дякую Вам за ту радість, яку Ви мені подарували – чути повноцінно! Не потрібно соромитися слухових апаратів. Сучасні слухові рішення настільки  мініатюрні, що ніхто, крім Вас, не знатиме, що Ви носите слухові апарати.

– Юрій Логінов, м. Київ

Встигніть скористатися пропозицією:

Безкоштовна діагностика слуху і підбір слухового апарату

Наші центри відкриті для Вас у містах:

Київ, Львів, Кривий Ріг, Кременчук, Біла Церква

Проблеми зниження слуху зазвичай приписують людям похилого віку, але це не зовсім вірно. З віком дійсно стає важче чути, але це може статися і з людиною в повному розквіті сил. Як  досягти поліпшення чутності?

Сьогодні людям з різними стадіями приглухуватості успішно допомагає реабілітація слуху. Вона включає тест слуху, визначення потрібних параметрів корекції та підбір відповідного слухового рішення. Це допомагає подолати дискомфорт від втрати слуху. Оптимальний варіант для тих, хто шукає слухові апарати в Києві – центр комфортного слуху «Беттертон».

Тут працюють кваліфіковані фахівці, які вміють знаходити індивідуальний підхід до пацієнта. Слухове рішення підбирається та налаштовується за результатами аудіограми, з підсиленням звуку на тих частотах, за якими порушено сприйняття. Клієнту на вибір надається декілька варіантів різних цінових категорій.

Пристрій слухового апарату, ціна і можливості

Всі слухові рішення базуються на фіксуванні звукових хвиль, їх перетворенні і передачі з допомогою мікрофона. По суті їх можна розділити на дві великі групи: аналогові і цифрові. У перших рівень посилення на всіх частотах однаковий – лінійний.

У цифрових моделях додана одна важлива особливість – процесор. Вона призводить звук в форму цифрового коду та робить обробку під задані параметри, підібрані під потреби користувача. І все це – в долі секунди! Ось чому на цифрові слухові апарати ціна значно вище, ніж на аналогові.

Найпростіші моделі здатні лише посилювати гучність вхідного сигналу, що далеко не завжди задовольняє потреби носія. У них не передбачено тонкої настройки. Зате у цифрових систем їх більш ніж достатньо – крім дрібного посилення звуку на потрібних частотах по декількох каналах, вони мають функцію придушення шумів, посилення розбірливості мови, автоматичного керування і природне звучання.

Слуховий апарат: як вибрати відповідну модель?

Визначитися з вибором допоможе принцип носіння:

 • Завушні слухові апарати – варіант, який вважається універсальним. Вони підходять слабочуючим будь-яких вікових груп: від дитини до літньої людини. Їх перевагами є простота конструкції, зручність, потужність, надійність і доступна ціна.
 • Внутрішньовушні моделі займають внутрішню частину раковини вуха і слуховий прохід. Вони малопомітні і зручні в носінні, але підходять не всім, та також вимагають виготовлення корпусу.
 • Внутрішньоканальні слухові рішення наймініатюрніші з усіх існуючих і зовсім непомітні завдяки розміщенню в глибині вушного проходу. Їх також виготовляють індивідуально по попередньо зробленому зліпку.
 • Кишенькові моделі – практично не використовуються через свою незручність.

Думаючи про те, як вибрати слуховий апарат, важливо звернути увагу на його функціональність. Не менш важливим є зовнішній вигляд. Наприклад, сьогодні популярні так звані невидимі моделі. І вони зустрічаються серед слухових рішень різного типу носіння.

Вибираючи слухове рішення, бажано йти в ногу з сучасними тенденціями. Саме тому сьогодні в широкому ходу моделі з маркуванням «Made for iPhone». Вони сумісні зі смартфоном і управляються за допомогою спеціального мобільного додатку по бездротовому зв’язку. Знайти моделі такого типу можна в каталозі відомого бренду «Starkey».

Рекомендації до покупки слухового апарату в Україні

Найголовніша умова – довіритися фахівцям при замовленні слухового рішення. Для цього слід записатися на консультацію до отоларинголога і пройти огляд. При виявленні підозрілих симптомів буде призначена детальна діагностика – аудіометричне обстеження. За його результатами отримують аудіограму, по якій визначають необхідні параметри і модель приладу.

Тим, хто придивляється слухові апарати в Києві, відгуки їх власників будуть корисні. Якщо говорити про бренд, безпрограшним варіантом можна назвати продукцію американської компанії Starkey Hearing Technologies (США). Цей виробник є лідером ринку медтехніки в сфері слухопротезування, і на те є переконливі причини:

 • Використання передових цифрових технологій
 • Широкі функціональні можливості
 • Велика кількість медичних приладів, здатних компенсувати будь-які порушення слуху
 • Бездоганна якість сигналу
 • Комфорт в носінні

Starkey випускає пристосування, які гармонійно поєднують в собі продуктивність і зручність. Модельний ряд включає варіанти різної вартості – все залежить від технічних характеристик, розміру. Продукція торгової марки схвалена Міністерством охорони здоров’я України, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію № 13428/2013. Також відмінну репутацію мають торгові марки: Axon, Siemens, Rexton.

Де купити слухові апарати в Києві?

На перший погляд здається, що слухові апарати купити в Україні можна чи не на кожному кроці. Але це помилка. Багато недобросовісних продавців інтернет-магазинів видають підроблену неякісну продукцію за брендову. Тому щоб підібрати такий важливий товар, який фактично замінює людині вуха, бажано звернутися в спеціалізовані установи.

Компанія «Беттертон» пропонує свої послуги з підбору якісних слухових рішень. Ми працюємо з клієнтами різного віку, з порушеннями слуху будь-якого ступеня тяжкості. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнання, що дозволяє поставити діагноз максимально точно. Наші досвідчені сурдологи допоможуть вибрати, налаштувати виріб, підтримають в адаптації.

Філії центру знаходяться в Києві, Білій Церкві, Львові, Кременчуці та Кривому Розі. Записавшись на прийом в найближчому офісі, ви отримаєте грамотну консультацію і достовірну діагностику. І що особливо приємно, магазин «Беттертон» є офіційним дистриб’ютором бренду Starkey, який забезпечує гарантійне сервісне обслуговування. Ми пропонуємо своїм клієнтам одні з найпрогресивніших аудіологічних пристроїв в широкому асортименті.

Використовуючи сучасні технології реабілітації слуху від Starkey, ми дозволяємо своїм пацієнтам заново знайти гостроту слуху і якість життя і спілкування!

У центрі «Беттертон» купити слухові апарати в Києві і інших містах по кишені покупцям з будь-яким бюджетом. В наявності є варіанти з різних цінових сегментів. Недорогі програмовані моделі на 4 канали коштують від 6000 грн, при покупці двох екземплярів дається знижка.

Купити слуховий апарат
5
Середня оцінка «5» Проголосували 1
Купити слуховий апарат
5

Оксана Витальевна Омельченко

Оксана Витальевна Омельченко

Доктор Омельченко О.В. является прогрессивным специалистом в области отоларингологии, аудиологии и сурдологии.
Оксана Витальевна Омельченко