ЛОР-лікар Біла Церква

Адреса:

м. Біла Церква, вул. Шевченко, 146, 1-й пов.
(біля супермаркету АТБ)

Графік работи:

Пн-Пт – 09:00 до 18:00
Сб-Нд – по запису

Підключайтесь до наших чат-ботів

Інструкція

viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

Лікарі, котрі приймають в центрі

Порушення слуху можуть непомітно розвиватися роками, або ж наздогнати раптово. В обох випадках правильний вихід – пройти аудіометричне обстеження. Воно допоможе поставити точний діагноз і зрозуміти, яка корекція вам підходить. Центр діагностики слуху ф«Беттертон» у Білій Церкві надає такі послуги. Тут можна пройти комплексну перевірку і відразу підібрати відповідні слухові рішення.

Яку допомогу можна отримати в центрі

Наша філія в Білій Церкві пропонує широкий спектр послуг:

 • Проводимо комплексну діагностику сучасними методами – тональну аудіометрію, тімпанометрію, отоакустичну емісію, слухові потенціали.
 • Аналізуємо аудіограму і пропонуємо варіанти корекції слуху. Фахівець розповідає, які слухові апарати підійдуть саме вам.
 • Налаштовуємо обрані прилади під вашу аудіограму. Посилюються лише частоти, на яких порушено сприйняття.
 • Знімаємо зліпки вух і робимо по ним індивідуальні вкладки або корпуси для слухових рішень. При цьому використовуються сучасні 3D-технології.
 • Допомагаємо з адаптацією. Якщо під час звикання виникнуть дискомфортні відчуття, їх можна обговорити з фахівцем. При необхідності він відкоригує налаштування.
 • Обслуговуємо слухові рішення. Якщо апарат не функціонує належним чином, проведемо діагностику, виявимо причину поломки та усунемо її. Ремонт робимо, використовуючи оригінальні запчастини.

Центр пропонує сучасні слухові апарати від американської компанії Starkey. Також у нас можна купити батарейки, аксесуари для чищення і зберігання приладів.

Послуги ЛОРа в Білій Церкві

У нашому центрі можна отримати консультацію досвідченого отоларинголога. Лікар проводить огляди із застосуванням відеоендоскопічних приладів. Це дозволяє точно поставити діагноз і призначити правильне лікування. Також наш ЛОР-лікар проводить процедури: видаляє сірчані пробки, промиває лакуни піднебінних мигдаликів, вливає ліки в гортань, робить «зозулю» і т д. Для кожного пацієнта він підбирає індивідуальний курс препаратів і процедури.

Двері нашого центру в Білій Церкві відкрито для вас за адресою: вул. Шевченка, 146, 1-й поверх (біля супермаркету АТБ).

Відгуки клієнтів Центру Беттертон в Білій Церкві
Володимир Солтисюк
Володимир Солтисюк
17:53 22 Nov 23
Дякую. Все сподобалось, на найвищому рівні
Lexa-bc
Lexa-bc
08:28 22 Nov 23
Вчора відвідали центр слуху Беттертон з донечкою, дуже задоволені. Дякую лікарю Бойко Аллі Петрівні за гарне та чуйне ставлення до пацієнтів. Добре що такий центр тепер є в нашому місті.
Микола Кравченко
Микола Кравченко
17:25 21 Nov 23
Обстеженням задоволені, фахівці знають свою справу.Кому потрібне обстеження - рекомендую.
Anastasiia Khakhalieva
Anastasiia Khakhalieva
15:01 21 Nov 23
Мала консультацію у лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни. Можу із впевненістю сказати, що вона — неймовірний спеціаліст. Так детально і зрозуміло всі процеси обстеження і безпосередньо план лікування мені ще ніхто ніколи не роз'яснював. Це чудово, не залишилось жодних питань. Окрім того, це ще чемна і приємна у спілкуванні людина, справжній професіонал своєї справи. Також окреме дякую співробітницям ресепшену — приємні і привітні. Такій команді абсолютно не шкода і не лінь залишити відгук. Дякую за вашу працю.
Галина Іванчeнко
Галина Іванчeнко
12:38 20 Nov 23
Катерина Сергіївна, чудовий лікар.Рекомендую
Владислав Швидун
Владислав Швидун
19:53 16 Nov 23
Дуже хороші враження після діагностики слуху та підбору слухового апарату моїй бабушці. Особливо, хотів би подякувати Аллі Петрівні за професіоналізм, щире та чуйне ставлення до не надто легкого пацієнта) Гарно продіагностували, з першого разу все налаштували що і не прийшлось їхати і доналаштовувати, всі звуки гарно чути і нічого не заважає. Підібрали, відлили під зліпок вуха раковину і уже рік бабушка задоволена, гарно чує. Вже були на гарантійній чистці апаратів через 9 місяців після покупки. Всі залишились дуже задоволені!
Vika Tremtiacha
Vika Tremtiacha
10:55 15 Nov 23
Маю приємне враження від персоналу та лікарки, яка приймала нас з дитиною. Відношення до пацієнта- на найвищому рівні. Дівчата дуже привітні та ввічливі
Тетяна Саранюк
Тетяна Саранюк
15:38 11 Nov 23
Дякую адміністратору Марині і лікарю Бойко Аллі Петрівна за професійність, увагу і компетентність. Зверталися з папою із значними порушеннями слуху. Дуже вдячна за кваліфіковану роботу.
Aнтон Назарчук
Aнтон Назарчук
07:36 10 Nov 23
Хороша клініка та персонал. Особливо Гузієно Катерина Сергієвна, допомогла покинути судинозвужуючі препарати!!
Татьяна Олейник
Татьяна Олейник
11:10 09 Nov 23
Сьогодні була у клініці на консультації і обстеженні після незакінченого двотижневого лікування у Гузієнко Катерини Сергіївни. Заходячи у центр тебе зустрічає посмішка привітної працівниці рецепшину Марини. Потім ,привітно зустрічає лікар ГУЗІЄНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА Проводить повторно обстеження і терпеливо, доступно все роз'яснює❤️. Результат лікування задавненої проблеми не заставив себе чекати,тому,що професіоналізм лікаря Катерини Сергіївни на найвищому рівні. Слух відновився,запалення проходить. Лікування продовжуємо,але вже сьогодні хочеться щиро подякувати за допомогу,за професіоналізм,за відкритість і витримку. Щиро дякую ! Миру нашій Україні,всім міцного здоров'я,любові,добробуту та процвітання💙💛.З повагою Олійник Т.В.
Shpak
Shpak
11:46 04 Nov 23
Усім задоволений, всім раджу сюди звертатися, якщо маєте проблеми зі слухом. Приємний персонал, гарна апаратура, все проходить не боляче, акуратно, та все проводиться професіоналами. Набагато приємніше проходить обслуговування, ніж в державних лікарнях. По всіх питаннях, що цікавили допомогли, самі подзвонили, і вирішили, та сказали куди звертатися далі, для продовження лікування. Персонал привітний, трохи з гумором, все ясно розповів. Приміщення приємне, не такі задрипані коридорчики, як в звичайних лікарня) Якщо тривога, то теж боятися нема чого, нікуди спускатися не треба, процедури не зупиняються, бо приміщення підвальне, може використовуватися як сховище. Вдячне дуже за допомогу, і всім раджу звертатися сюди!
Fortnite WTF
Fortnite WTF
18:01 02 Nov 23
Неодноразово звертаюся у центр Беттертон. На рецепції дівчата чуйні та турботливі. Приємно здивувала чай та кава, поки очікуєш на прийом.Лікарі професіонали своєї справи ! особливо лікар Бойко Алла Петрівна ,до якої я звертаюся на постійній основі. Дуже уважна до деталей, пояснює все простими словами.Ставлю 10/10 за професіоналізм !Однозначно рекомендую !
Сергей Кириленко
Сергей Кириленко
08:27 01 Nov 23
Хочу поділитися враженням після відвідування центру слуху Беттертон. Приємний і кваліфікований спеціаліст Алла Петрівна вміло індивідуально підібрала і налаштувала слуховий апарат. А ще мене супроводжують протягом всього часу,коли я проходжу адаптацію. Персонал турботливий і ввічливий. Дякую вам, процвітання!!!
Anna Skar
Anna Skar
08:26 26 Oct 23
Хочу поділитися враженням після відвідування центру слуху Беттертон. Приємний і кваліфікований спеціаліст Алла Петрівна вміло індивідуально підібрала і налаштувала слуховий апарат. А ще мене супроводжують протягом всього часу,коли я проходжу адаптацію. Персонал турботливий і ввічливий. Дякую вам, процвітання!!!
Аліна Вірьовка
Аліна Вірьовка
07:29 25 Oct 23
Були на прийомі у лікаря Гузієнко Катерина Сергіївна, були приємно вражені , як нас прийняли! Лікар приємна, уважна та швидко знайшла підхід до дитини. Все ясно та доступно роз'яснила, з нею спілкуватись одне задоволення. Рекомендую! Ще дуже приємні адміністратори!
Dubovoy Andrey
Dubovoy Andrey
06:09 25 Oct 23
Привозив маму на консультацію. Персонал центру огорнув турботою та увагою одразу при вході. Повністю задоволений візитом, та тим, що привіз маму саме сюди.
Maksim Goncharov
Maksim Goncharov
13:43 24 Oct 23
Чудовий центр.Лікарі професіонали, уважні та акуратні.Затишні, обладнані кабінетиПривітний персонал.Рекомендую.
Оксана Пампущенко
Оксана Пампущенко
11:43 24 Oct 23
Дякуємо центру слуху м.Біла Церква за добре відношення ,консультацію і підбір слухового апарату.
Елена Дыба
Елена Дыба
11:50 20 Oct 23
Сьогодні були в Беттертон на діагностиці слуху, нас зустріла приемна адміністратор, потім ми пішли до спеціаліста Бойко Алли Петрівни, це було втретє за декілька років, вона як завжди дуже уважна, заспокоїла дитину , бо донька була схвильована, Алла Петрівна, детально розказала нам все про обстеження. Однозначно рекомендую.
Ирина Счастливая
Ирина Счастливая
06:45 20 Oct 23
Хочу подякувати за професіоналізм Бойко Аллу Петрівну і Гузієнко Катерину Сергіївну! Дуже бережно поводились з моєю дитиною, все сподобалось)
Таня Полищук
Таня Полищук
11:00 19 Oct 23
Велике дякую центру слуху БЕТТЕРТОН, професійний підхід, приємна атмосфера та впевненість у якості проведених обстежень. Особливу вдячність хочу висловити Бойко Аллі Петрівні, за професіоналізм та уважність. Щиро вдячна за компетентність та чуйне ставлення до маленьких пацієнтів!Дуже рекомендую всім!
Настя Сухецька
Настя Сухецька
07:32 19 Oct 23
Хочу щиро подякувати найкращому ЛОР лікарю Катерині Сергіївні! Лікар дуже вміло знайшла підхід до дитини,що наступного разу,ми їхали з великим задоволенням,від усього серця хочу порадити клініку Беттертон,дуже чуйний та приємний колектив,дякую за надану допомогу!
Марія Шевченко
Марія Шевченко
11:36 18 Oct 23
Я залишилась дуже задоволеною після відвідування центру слуху. Дякую Бойко Аллі Петрівні за професійно підібрані і налаштовані на сучасному обладнанні слухові апарати. Зараз я із слуховими апаратами почуваюсь впевнено і стверджено при спілкуванні із людьми. Перед відвідуванням центру я дуже сумнівалась, що мені відновлять можливість чути, але все трапилось навпаки, я дуже щаслива. Жалкую, що не звернулась раніше і терпіла роками. Рекомендую центр слуху Беттертон у Білій Церкві. Такого чуйного, турботливого відношення і бажання допомогти, як від Алли Петрівни я ніде не зустрічала. Не зволікайте - звертайтесь до надійних фахівців!!!
Юля Дюба
Юля Дюба
17:45 11 Oct 23
Щиро дякую за чудовий сервіс, привітний персонал, високу якість обстеження. Все до дрібниць продумано.Мою дитину обстежувала лікар Гузієнко Катерина Сергіївна . Обстеження проводила ретельно , уважно і професійно , одразу знайшла підхід до дитини . Кваліфіковано доступно і зрозуміло пояснила усі деталі захворювання , відповіла на усі запитання , дала корисні поради . Особливо мене вразила привітність і людяність лікаря .
valeri nesterenko
valeri nesterenko
17:21 11 Oct 23
Дякую за хорошу роботу та прекрасний пристрій, працює та допомагає жити, ще раз дякую
Анжела Святецкая
Анжела Святецкая
12:17 11 Oct 23
Обслуговування на вищому рівні... дуже приємні працівники,уважні.Мають підхід до діток.Нам сподобалось.
Natasha Plevako
Natasha Plevako
10:20 10 Oct 23
Нещодавно стала пацієнтом цієї клініки, звернулась із проблемою утрудненого дихання носом, лікувалась у Гузієнко Катерини.Мою проблему було вирішено швидко та професійно підібраним лікуванням!)Сподобалось те що у них можуть зробити детальний ендоскопічний огляд і він входить у вартість консультації!Лікар максимально приємна, відповіла на всі питання)Ціна доступна та виправдовує результат!Я задоволена, маю надію що причин більше звертатись не буде, але в разі чого - однозначно в Беттертон!)
Лена Бащенко
Лена Бащенко
11:10 02 Oct 23
Чудовий центр і хороші фахівці!Лікар Алла Петрівка поставила точний діагноз і зробила всі обстеження!Будемо при потребі звертатись в цей центр!
Марина Орловская
Марина Орловская
07:15 26 Sep 23
Відвідали з дитиною центр Беттертон. Звернулися з гострим болем у вушці. Катерина Сергіївна Гузієнко знайшла підхід до дитини і лікування виписала дієве. Дуже дякуємо лікарю за турботу та піклування. Рекомендужмо всім!
Лена Чабан
Лена Чабан
08:48 21 Sep 23
Велика подяка всім працівникам центру слуху Беттертон!Особлива подяка Бойко Аллі Петрівна за індивідуальний підхід, терплячість, чуйність та повагу.Процвітання та міцного здоров'я!
Анна Анна
Анна Анна
14:26 19 Sep 23
Дуже вдячна чудовому лікарю Бойко Аллі Петрівна за кваліфіковану допомогу.А також найчарівнішому адміністратору Маріні.раджу всім звертатися до центру слуху Беттертон.
Vika Andriychenko
Vika Andriychenko
17:36 18 Sep 23
Дякуємо всьому персоналу клініки ,,Бетертон" за вашу працю, увагу та гарне відношення до кожного клієнта. А особливо дякуємо нашому лор лікарю Бойко Аллі Петрівній за професійність , толерантність і підхід .Моя дитина себе відчувала комфортно. Обслуговування на вищому рівні. Рекомендую цю клініку, хто має проблеми зі слухом .
Vita Sushkova
Vita Sushkova
07:06 18 Sep 23
Доброго дня всім. Хочу розповісти про цей центр. Я тимчасово перміщена особа і на данний час мешкаю в місті Біла Церква. Я звернулась до них із захворюванням вуха. Захворювання було запущено тому що деякі ЛОР лікарі призначили мені неправильне лікування. Коли я звернулась до центру, мені вже потрібно було обстеження вуха(аудіометрія і тимпанометрія) тому що у мене почав пропадати слух. На момент звернення запис на обстеження був аж на наступний тиждень, але, вислухавши мою скаргу на стан слуха, адміністратор Марина разом із лікарем Бойко Аллою Петрівною знайшли для мене час для обстеження та записали мене після обстеження на прийом до лікаря Іонічева Віктора Дмировича. Коли я прийшла до центру, адміністратор Марина зустріла мене як найдорожчого гостя, запропонувала каву і відповіла на всі мої запитання. Потім настав час обстеження. Його проводила Бойко Алла Петрівна. Вона мені все пояснила, дуже уважно ставилась до мене під час обстеження і розвіяла всі мої страхи з приводу втрати слуха та заспокоїла. Потім я попала до лікаря. Він дуже уважно мене оглянув і виписав, на мій погляд, кваліфіковане лікування. Лікар мені навіть зателефонував на мій особистий номер через 2 доби щоб дізнатись чи стало мені легше, чи допомагають ліки. Мені було дуже приємно. В заключенні всієї довгої історії можу сказать наступне: я всім рекомендую ЛОР центр Беттертон. Тут вас зустрінуть, щиро будуть вам раді, приділять увагу, кваліфіковано проконсультують і вилікують. Якщо треба вилікувати вуха, то тільки в Беттертон. Дякую всім співробітникам і керівникам цього центру за такий рівень обслуговування і ставлення до клієнтів.
Анастасія Гречана
Анастасія Гречана
14:21 17 Sep 23
Хочу виразити свою вдячність відмінним спеціалістам Бойко Аллі Петрівні та Гузієнко Катерині Сергіївні за їхню високу кваліфікацію , тендітний підхід до маленьких пацієнток! Приємно коли в лікувальному закладі поєднуються лікарська кваліфікація, чуйність, турбота та тепла атмосфера!)
Юлія Ковальчук
Юлія Ковальчук
05:51 15 Sep 23
При відвідуванні клініки Беттертон хочу подякувати лікарю Гузієнко Катерині Сергіївні хочу за професіоналізм та чуйність!Кваліфікований лікар, рекомендую!
Надежда Кульчицкв
Надежда Кульчицкв
10:07 13 Sep 23
Дякую працівникам центру слуху Беттертон у Білій Церкві за увагу та професіоналізм, особливо моя подяка Бойко Аллі Петрівні за її чуйність та знання, вміння та розуміння, нехай благословить її Господь!!!
Елена Михайлик
Елена Михайлик
22:52 12 Sep 23
Моє знайомство з центром слуху Беттертон розпочалося з дуже привітною адміністратором Мариной. Я привела до центру свою маму, яка практично не чує. Завдяки уважному та професійному відношенню на консультації отоларинголога Гузієнко Катерини Сергіївни та комплексної діагностики слуху лікарем Бойко Аллою Петрівной моя мама знову набула нагоди - чути світ навколо себе! Дуже вам дякую за чуйне ставлення до кожного пацієнта, за індивідуальний підхід при виборі слухових апаратів. Моя мама кілька тижнів ходить у зручних апаратах і насолоджується звуками, які давно не чула – співом птахів, шумом дощу та просто спілкуванням з людьми!Я дуже задоволена та вдячна, що моїй мамі повернули можливість чути ваші чудові лікарі!
Галя Усова
Галя Усова
09:19 11 Sep 23
Моя мама є пацієнткою центру слуху Беттертон. Я неймовірна задоволена ставленням та відношенням до мами. В центрі працюють кваліфіковані спеціалісти. Бойко Алла Петрівна лікар яка змогла повернути маму до повноцінного життя. Тепер мама завдяки лікарю чує оточуючий світ. Я задоволена та рекомендую всім у кого ж питання зі слухом!
Ксения Козаченко
Ксения Козаченко
16:18 09 Sep 23
Два дні тому приходили з дочкою (6 років) на обстеження. Залишились задоволені, лікар Бойко Алла Петрівна одразу знайшла підхід до дитини, якісно провела обстеження, надала відповіді на всі наші запитання. Рекомендую! 👍👍👍👍👍
Галина Борисенко
Галина Борисенко
12:54 08 Sep 23
Стала пацієнткою центру Беттертон - і залишилась неймовірно задоволеною. Мій лікар Бойко Алла Петрівна допомогла покращити мій слух та повернула до повноцінного життя. Тепер я спілкуюсь з колегами, друзями та сім'єю без проблем та легкістю. Центр наповнений неймовірною енергетикою. Адміністратор Марина завжди нагадає про візит і привітно зустрінеРекомендую всім центр слуху Беттертон для покращення слуху
Татьяна Зеленская
Татьяна Зеленская
09:53 08 Sep 23
При відвідуванні клініки Беттертон у лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни хочу виразити свою подяку за професіоналізм, уважність, ввічливість. Рекомендував всім при потребі звертатись в клініку!Дякую всьому персоналу!
Анна Самойленко
Анна Самойленко
16:54 07 Sep 23
Від усієї душі хочу подякувати Лікарю Бойко Аллі Петрівні за лікування моєї мами! Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи! Дякую за Вашу кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Я щиро бажаю здоров’я Вам, Вашим близьким і Вашим пацієнтам, а також успіхів і благополуччя в діяльності, миру, достатку, гармонії і щастя в житті.
Раиса Кизилова
Раиса Кизилова
08:10 04 Sep 23
Яєвляють пацієнтом Беттертон в м.Біла Церква. У мене знижений слух, йшов до центру довго, все зволікав. Але коли прийшов в центр усе змінилось. Навколо привітлиливі, усміхнені, доброзичливі фахівці. Придбав два слухових апарати і моє життя змінилось. Тепер я чую всі звуки, навіть світлячка.Дякую вам за відновлення мого слуху. Лікар Бойко Алла Петрівна , особлива вдячність вам за фаховість, людяність і підтримку! Рекомендую всім, не зволікайте!
Владислав Ніжегородцев
Владислав Ніжегородцев
18:43 03 Sep 23
Дозвольте з неймовірним приємним відчуттям повідомити про медичний центр слуху "Беттерон"(Біла Церква). Мав нагоду звернутися з проблемами слуху батька в даний центр. Величезна щира подяка спеціалісту Бойко Аллі Петрівні за професіоналізм, людську проникність, повну віддачу своїх позитивних неймовірних людських якостей до пацієнтів. Лише тільки позитивні враження від візиту! Починаючи від початкового візиту з чарівною адмістратором, яка надала максимум допомоги і проконсультувала від а до я до неперевершеного прощання з нашим спеціалістом Аллою Петрівною. За практику життя мав багато спостережень з лікарів, але тут в клініці сформувалась гармонія непередаваємої рідної, домашньої атмосфери з першокласним персоналом та лікарями! Дякуюємо. Ви найкращі!
diana kalinichenco
diana kalinichenco
06:47 01 Sep 23
Ми дуже вдячні центру слуху Беттертон за їхню турботу, увагу. Особлива подяка Бойко Аллі Петрівні за її роботу, завдяки їй мій чоловік чує і радіє життю. Низький уклін працівникам центру.
Юлія Ковалевська
Юлія Ковалевська
14:39 30 Aug 23
Приходила зі скаргами на стук у вухі, провели ретельний огляд, пояснили абсолютно усе досить детально, що дуже сподобалось! Лікування призначили дієве, стук припинився навіть раніше за прогнози.Окреме дякую лікарці Гузієнко Катерині Сергіївні! Прийом був професійний та у невимушеній атмосфері.Обов'язково буду обирати цю клініку, після "вдалих" спроб сходити до державних.
Людмила Булгаченко
Людмила Булгаченко
18:36 22 Aug 23
Вкотре відвідали центр слуху "Беттертон". Як завжди, привітна адміністратор Марина зустріла, проконсультувала.На прийомі у лікаря Бойко Алли Петрівни моя мама із захопленням розповідала їй про той світ, який для неї відкрився: почула звуки, які її оточують, сміх правнуків, заспівала пісню і почула свій голос.Щиро дякуємо за Вашу роботу, турботу до людей.
Марія Захарова
Марія Захарова
07:40 17 Aug 23
Дуже сподобалось обслуговування та професійне ставлення. Мама до цього погано чула, але завдяки професіональному ставленню лікаря та правильно підібраним слуховим апаратам, мама чудово все чує і нормально себе почуває серед людей. Дуже задоволені та рекомендуєм, якщо вам дійсно небхідне якісне та професійне обслуговування.Щиро вдячні центру Беттертон в Білій Церкві
Люба Любовь
Люба Любовь
11:15 16 Aug 23
Добрий день!!! Відвідували центр Беттертон в м. Біла Церква для обстеження слуху. Бойко Алла Петрівна, проводила наше обстеження, дуже кваліфікований спеціаліст, надала повну консультацію та рекомендації для подальших дій. Ситуація у нас була не райдужна, тому ми встановлювали два слухових апарати і по зпипкам нам робили вкладиші в уші для кращого прилягання та відчуття слуху. Що стосується компетенції лікаря, то вона на вищому рівні, раджу звертатись до Алли Петрівни Бойко, а всі інші нюанси стосовно носіння, використання слухових апаратів звісно залежить лише від самого пацієнта і його прагнення відчуття навколишнього світу. Раджу звертатись до центру Беттертон в м. Біла Церква!!! Всім гарного дня і звісно міцного здоров'я та скорішої нашої ПЕРЕМОГИ!!!💙💛
Anastasia Rima
Anastasia Rima
12:02 15 Aug 23
Клініка сподобалась. Привітний персонал, все чудово. Чисто та охайно.Була у лікаря -лора Гузієнко Катерини Сергіївни ,захворіла і були проблеми з горлом. Лікар провела консультацію, все дуже круто пояснила, як дитині розжувала) перевірила ніс, вуха та горло, призначила лікуванняВидно, що дійсно хотіла допомогти, а не пошвидше прийняти наступного пацієнта 🙂Лікар тримала на зв’язку, дзвонила , щоб запитати, як здоров’я. Також казала дзвонити обов’язково у разі погіршення .Також записали в цей самий день, як подзвонила ❤️Мені потрібно було терміново, тому і за це дякую.Лікування допомогло, почуваю себе прекрасно 🥰 дякую цій клініці. Буду звертатися далі у разі потреби
Tatiana Ivanovna
Tatiana Ivanovna
09:25 15 Aug 23
На днях пройшли з мамою, Киричок Галиною, плановий огляд в центрі слуху.Як завжди привітна адміністратор Маріна, як завжди уважна і компетентна в допомозі лікар Бойко Алла Петрівна!Вже 4 роки мама користується слуховим апаратом «Беттертон», який дав їй можливість знову почути спів пташок і нашу спокійну розмову поруч, продовжити співати самій улюблених пісень в хорі.Дуже вдячні центру за кваліфікаційну допомогу в рішенні всіх питань!
Тетяна Залевська
Тетяна Залевська
12:05 11 Aug 23
Дякуємо за вашу працю, увагу та гарне відношення до кожного клієнта. А особливо Бойко Аллі Петрівна за професійність толерантність і підхід до кожної делікатної справи .
Yuriy Demtsyura
Yuriy Demtsyura
10:07 10 Aug 23
Кайфую від цього колективу професіоналів своєї справи. Користувався послугами центру, звернувся по рекомендації знайомого, щоб виготовити беруші для стендової стрільби. Надали послуги чітко, швидко, професійно. Новий сучасний центр слуху в нашому місті. Дякую Аллі Петрівні за увагу і професійність. Спеціаліст зробила за 5 хв індивідуальні зліпки, відсканувала на сканері і передали на виготовлення. Все це я зробив за 10 хв.А за тиждень я отримав готові беруші! Дякую вам! Рекомендую!!!
bcmvvs
bcmvvs
08:57 08 Aug 23
Сьогодні відвідали консультацію ЛОР лікаря в центрі слуху Беттертон у Гузієнко Катерини Сергіївни. Отримали кваліфіковану консультацію та сучасний огляд. Катерина Сергіївна з легкістю знайшла пвдзід до моєх дитини і оглчд пройшов продуктивно і не травматично для дитини. Радимо всім центр слуху Беттертон!
Альона Калашник
Альона Калашник
15:30 03 Aug 23
Сьогодні відвідали центр слуху з дитиною, дуже задоволена. По-перше це сам персонал, вічливий і приємний, по-друге лікар, підхід до дитини на вищому класі, я як мама дуже хвилювалась за результат, але після 10 хв спілкування і обслідування лікаря мені стало більш спокійніше. Рекомендую, якщо у вас є вибір куди піти.
Irina
Irina
16:00 02 Aug 23
Звернулися до центру з приводу зниження слуху у моєї мами. Залишилися тільки позитивні враження. Швидко та професійно підібрали лікування. Щиро дякуємо за розгорнуті відповіді та увагу до пацієнта адміністратору Марині, та лікарю Бойко Аллі Петрівні! Рекомендую!
Ольга Шишкина
Ольга Шишкина
10:26 28 Jul 23
У центр Беттертон Я звернулась з проблемою снижения слуху. Проблема турбувала багато років.Лікар Бойко Алла Петрівна надала фахову допомогу. Запропонувала різні варіанти подолання проблеми. Обстеження проводиться на високому рівні. Сучасне комп'ютерне обладнання та програма. Відношення до пацієнта щире та доброзичливе. Хочу сказати що рівень обслуговування та допомоги високий у центрі. Відношення до пацієнта як до рідної людини. Кваліфікований менеджер Марина. Рідко зустрічається такий рівень допомоги. Дуже задоволена і пропоную звертатись до цього центру в разі потреби. Не пожалкуєте.
Мирослава Качаненко
Мирослава Качаненко
13:30 25 Jul 23
Сьогодні вперше звернулись до центру БЕТТЕРТОН із дитиною на дослідження -тимпанометрія. Велике спасибі лікарю Аллі Петрівні, чуйна,привітна із дитиною знайшла спільну мову із перших секунд, дитина із задоволенням пройшла обстеження. Також хочеться окремо сказати за загальну атмосферу і вона на вищому рівні. Також велике спасибі адміністратору Марині за надану інформацію, запис та професійні якості персоналу.Оцінка закладу 10/10Оцінка атмосфери 10/10Оцінка надання медичних послуг 10/10Дякуємо!
Lu Mona
Lu Mona
06:41 21 Jul 23
Нашій мамі 85 років, з часом частково втратився слух. Звернулись в клініку "Бетертон" і отримали від лікаря Бойко А.П. кваліфікований огляд, дуже детальний і зрозумілий опис нашої проблеми. Відразу підібрали слухові апарати і тепер регулярно обслуговуємось. Мама задоволена і ми теж, бо можемо тепер спілкуватись з нею тихенько
Павліна Євдокимова
Павліна Євдокимова
15:01 20 Jul 23
Звернулися в центр Беттертон на консультацію з чоловіком. Отримали якісне обстеження на сучасній апаратури, кваліфіковано надали консультацію, все чітко та зрозуміло роз'яснили. Центр має зручне розташування, приємна атмосфера та кваліфікований персонал.
Людмила Ємельянова
Людмила Ємельянова
14:29 20 Jul 23
Мій син є пацієнтом даного центра вже 4.5 роки, користується слуховим апаратом. В центрі гарне обслуговування, людяне відношення, кваліфіковані співробітники.Дякую за слух мого сина. З вами надійно. Успіхів вам і процвітання! Рекомендую всім центр у Білій Церкві!
Юрий Гребенюк
Юрий Гребенюк
16:38 19 Jul 23
Зверталися до центру з мамою,має проблему зі слухом. Надали дуже якісну, професійну консультацію,провели обстеження,та допомогли з вибором слухових апаратів. Залишилися дуже задоволені обслуговуванням. Величезна подяка лор -лікарю Аллі Петрівні , кваліфікована,доброзичлива до пацієнтів. Також подяка алміністратору Марині,за надання потрібної інформації.
Natalia Miakinina
Natalia Miakinina
11:37 19 Jul 23
Величезна подяка Аллі Петрівні за висококваліфіковану допомогу при діагностиці та підбору слухових апаратів для нашої бабусі! І окреме «Дякую» адміністраторці Марині за вчасні нагадування про візити на прийом та інші моменти «по ділу». Професіоналізм, клієнтоорієнтованість і сервіс на вищому рівні.
Roman
Roman
19:07 09 Jun 23
Зверталися до центру з проблемами зі слухом у бабусі. Продіагностували та обрали відповідний варіант слухового апарату. Дуже вдячні лікарю Бойко Аллі за професіоналізм, доброту та терплячість у роботі з бабусею :)Нарешті можна говорити, не підвищуючи голос!
Переглянути всі відгуки
js_loader
Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.