Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Вливання лікарських препаратів у гортань

Процедура «вливання у горлянку» проводиться для лікування запальних захворювань горла, при таких станах як гострий та хронічний ларингіт, ларинготрахеїт, спазм гортані, ГРВІ.

Мета даної процедури – здійснити вплив проти набряків, запалень та алергії, впливаючи безпосередньо на слизову гортані та голосові зв’язки. За допомогою звичайного полоскання досягти області запалення у гортані неможливо.

Особливості процедури

Вливання проводить лише ліка- отоларинголог, при цьому пацієнта просять відкрити рот, висунути язик та вимовляти звук «і». Для процедури використовують внутрішньогортанний шприц, за допомогою якого безпосередньо на голосові зв’язки потрапляє препарат (близько 1 мл). Горлове дзеркало необхідне для контролю за всією процедурою, глибиною проникнення та нанесенням препарату. Як тільки ліки досягають зв’язок, у хворого може початися незначне покашлювання. Якщо пацієнт страждає від яскраво вираженого блювотного рефлексу, це може значно ускладнити маніпуляцію. У таких випадках медики застосовують аплікаційну анестезію, яка на певний час знижує дію рефлексу.

Процедура є абсолютно безконтактною. Це означає, що під час нанесення ліків на необхідну ділянку шприц не торкається стінок горла чи голосових зв’язок. Для повного усунення проблеми пацієнту необхідно пройти курс лікування, тривалість якого становить від трьох до десяти відвідувань.

Звернувшись до нашого Центру слуху «Беттертон», ви можете бути впевненими у тому, що наші висококваліфіковані медики проведуть процедуру точно і абсолютно безболісно.

Для того, щоб записатися на прийом до лікаря-отоларинголога достатньо зателефонувати за номерами: (044) 202-88-02, (067) 239 69 18. Або заповнюйте форму онлайн:

Ціни на послуги:

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА грн
Промивання лакун мигдаликів 220
Обколювання мигдалин (без вартості препаратів) 1 процедура 600
Вакуумне відсмоктування вмісту лакун піднебінних мигдалин 300
Вливання в гортань лікарських препаратів (без вартостi препаратiв) 100
Введення турунд з лікарською речовиною в слуховий прохід (без вартості препаратів) 150
Введення лікарських препаратів в носові раковини (без вартості препаратів) 150

Loading...

Вливання лікарських препаратів у гортань
Середня оцінка «5» Проголосували 1