Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб, Нд — 09:00 до 16:00

Дитячий ЛОР в Києві

Дата: Оновлено:

Якщо дитина часто страждає захворюваннями носоглотки і вух, їй потрібен хороший дитячий ЛОР. Київ в цьому плані пропонує великий вибір лікарень, де працюють професійні лікарі, готові надати допомогу. Але коли мова йде про здоров’я дитини, потрібен не просто лікар, а одночасно і тонкий психолог, і навіть трішки чарівник, що вміє привернути до себе маленького пацієнта.

 
Дитячий отоларинголог – доктор з профільною медичною підготовкою, що спеціалізується на захворюваннях носа, горла і вух у дітей. Від нього вимагається знання анатомічних особливостей дитячого організму і вміння знаходити з дитиною контакт. Малюки часто страждають від запальних процесів вухах і носоглотки через те, що організм ще не сформувався і чутливий до збудників хвороб. І тут на допомогу їм приходить ЛОР дитячий в Києві і будь-якому іншому місті.

Детский ЛОР Киев фото

Симптоми, з якими звертаються до дитячого отоларинголога

Якщо ви помітили у малюка будь-які з цих ознак, значить, вам потрібен дитячий ЛОР (Київ):

 • Закладеність в носі протягом довгого часу
 • Відсутність реакції на звуки, зниження слуху
 • Часті і затяжні застуди
 • Болі в горлі
 • Сухий або мокрий кашель
 • Утруднене ковтання, що супроводжується болем
 • Підвищена втомлюваність, головний біль у дитини на фоні застуди
 • Відчуття тиску в носоглотці
 • Утруднене дихання
 • Ослаблення або втрата нюху
 • Кровотечі з носа
 • Болі і відчуття закладеності у вухах
 • Охриплість
 • Виділення гною з вух, а також при нежиті або кашлі
 • Зниження або пропажа голосу
 • Хропіння і відкритий рот під час сну

Вислухавши ці скарги і опитавши батьків і дитину, отоларинголог дитячий проводить детальний огляд. Для діагностики, крім візуальних методів, використовуються спеціальні прилади – отоскоп, ларингоскоп і т д. Також можуть бути взяті мазки з носа, зіву або вуха для проведення лабораторних досліджень. У деяких випадках призначаються додаткові дослідження: рентгенографія, аналізи крові і сечі, УЗД гайморових пазух. При підозрі на приглухуватість проводять аудіометрію.

Якщо вам знадобився дитячий ЛОР в Києві, отримати його консультацію можна в центрі «Беттертон». У нас працюють досвідчені фахівці, які вміють легко знаходити контакт з дітьми. У клініці використовується сучасне обладнання для обстеження, тому діагноз буде поставлений максимально точно. На підставі отриманих результатів наш дитячий отоларинголог в Києві поставить діагноз і призначить правильне лікування.

Дитячий отоларинголог, види послуг

Фахівець даного профілю займається лікуванням захворювань горла, носа і вух у дітей. Він оглядає маленьких пацієнтів, призначає медикаментозну терапію та інші лікувальні заходи, а також проводить деякі процедури при лікуванні. З хвороб носа дитячий ЛОР-лікар лікує такі:

 • Риніт – при поодиноких випадках цієї хвороби зазвичай звертаються до сімейного лікаря, але в хронічних і затяжних формах вона вимагає звернення до отоларинголога.
 • Аденоїдит – аденоїди, якщо розрослися заважають нормальному диханню і провокують ускладнення по частині слуху.
 • Синусит і гайморит – запущені запальні процеси в пазухах носа вимагають професійного лікування.
 • Чужорідне тіло в носі – діти часто вдихають намистини, таблетки та інші дрібні предмети, і допомогти їх дістати може лише лікар, який має в своєму арсеналі запас потрібних інструментів.

Також наш дитячий ЛОР в Києві допомагає при різних захворюваннях горла:

 • Тонзиліт (ангіна) – викликається стафілококовою інфекцією і провокує сильне запалення в гортані, повністю прибрати яке можна лише професійним лікуванням.
 • Ларингіт, фарингіт і інші запалення горла, що супроводжуються тимчасовою втратою голосових функцій
 • Чужорідне тіло в гортані – часте явище у активних і допитливих малюків, легко переборні фахівцем.

Крім цього в нашому центрі велика увага приділяється слуховій системі. До фахівців «Беттертон» можна звернутися з такими проблемами вух:

 • Отит – серйозний запальний процес, який без належного лікування може призвести до погіршення слуху, перфорації барабанної перетинки і більш серйозних ускладнень.
 • Сірчані пробки – скупчення сірки у вухах заважають малюкові нормально чути і є середовищем для патогенних мікроорганізмів. Звичайний лікар прочистить вуха за один прийом, видаливши забруднення.
 • Чужорідне тіло в вусі – поширена проблема серед рухливих дітей, легко усувається за допомогою спеціальних лікарських інструментів.

Детский ЛОР фото
Переваги консультацій дитячого ЛОРа в центрі «Беттертон»

Якщо вам потрібен хороший дитячий ЛОР в Києві, наші лікарі завжди готові допомогти. У нашій клініці працюють фахівці з багаторічним досвідом, які використовують в процесі лікування прогресивний підхід. Обстеження проводяться на сучасному обладнанні, що дозволяє точно поставити діагноз. Наші фахівці відмінно ладнають з дітьми, тому огляд не викличе у малюка стресу і пройде, як захоплююча гра. А відсутність черг і бюрократичних процедур заощадить вам багато часу.

При записі на консультацію можна вибрати фахівця і зручний для вас час. На сайті є детальна інформація про лікарів – ви самі вирішуєте, хто ваш дитячий ЛОР в Києві. Відгуки інших пацієнтів допоможуть вам легше визначитися з вибором. Щоб записатися на консультацію, зв’яжіться з нами по телефону або через онлайн форму!

Не намагайтеся самостійно займатися лікуванням своїх діток! Зверніться до дитячих лікарів отоларингологів  в Центри слуху «Беттертон» у Києві!

Ціни на послуги дитячої отоларингології:

 НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИЦІНА грн
 Консультація дитячого отоларингологаот 500
 Консультація ЛОР – лікаря з ендоскопічним оглядом700
 Ендоскопічна діагностика ЛОР органів400
Аспіраційний туалет носа, вуха(м. Київ, вул. Йорданська 17А і вул. Саксаганського 103)300
Видалення сторонніх тіл лор-органів (м. Київ, вул. Йорданська 17А і вул. Саксаганського 103)500-700
Вливання в гортань лікарських препаратів (без вартостi препаратiв)350
 Катетеризацію слуховий трубки і введення лікарських засобів300
 Продування слухових труб по Політцеру100
Промивання зовнішніх слухових проходів (2 вуха)400
Промивання зовнішнього слухового проходу (1 вухо)200
Промивання лакун мигдаликів (інструментально)400
Промывание пазухи носа по Проетцу ( “кукушка”)380
Туалет слухового ходу200
Туалет порожнини носа (одна сторона)300
 Отоакустична емісія (перевірка слуху у новонародженого)650

Записатись на прийом до лікаря:

Дитячі ЛОР лікарі Києва в центрі “Беттертон”

Оганян Кристина Альбертовна
Оганян Христина Альбертівна

Доктор Оганян Х.А. займається діагностикою та корекцією сенсоневральної туговухості, вікового зниження слуху, запальних, інфекційних і грибкових процесів.

Детальніше
Антоневич Светлана Сергеевна
Антоневич Світлана Сергіївна

Лікар Антоневич С. С. спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей, проводить щадні амбулаторні операції.

Детальніше
Омельченко Ксения Витальевна
Омельченко Ксенія Віталіївна

Доктор Омельченко О.В. є прогресивним фахівцем в області отоларингології, аудіології та сурдології.

Детальніше