Підбір слухових апаратів

Підбір слухових апаратів
Підбір слухових апаратів
Підбір слухових апаратів

Перед усіма людьми, у яких була діагностована невиліковна форма приглухуватості незалежно від ступеня її важкості рано чи пізно постає питання про підбір слухових апаратів і в цій статті ми розповімо Вам на що варто звернути увагу і чого очікувати на прийомі у фахівця.

Записатися на підбір і регулювання слухових апаратів

Записатися

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Основа всіх основ

  В першу чергу – це сам центр, який спеціалізується саме на даній тематиці, тобто центр хорошого слуху. Це не лор кабінет, не аптека, не магазин, не онлайн магазин побутових товарів, або навіть сайт, який обіцяє Вам вислати поштою налаштовані під результати Вашої діагностики апарати. Тільки в центрах хорошого слуху, таких, як наприклад наші центри слуху Беттертон, де підбори слухових апаратів проводить досвідчений фахівець в галузі слухопротезування, сурдолог або аудіолог, який на прийомі покаже, розкаже і дасть відчути різницю між видами слухових рішень і дасть відповіді на Ваші запитання. Центри слуху Беттертон надають кращу діагностичну базу на основі сучасного європейського обладнання, гарантію на усі слухові рішення від компанії Starkey, а також повний супровід своїх пацієнтів і найголовніше – ми відповідаємо за результат. Цього жоден онлайн-магазин надати не може.

  Прийом у фахівця

  Отже, з місцем ми визначилися. Наступним, не менш важливим кроком буде візит до фахівця в галузі слухопротезування. Це може бути слухопротезист, сурдолог або аудіолог.

  Прийом як правило буде тривалістю близько години і включати в себе 5 етапів:

  1. Збір анамнезу;
  2. Візуальний огляд;
  3. Діагностика;
  4. Консультація;
  5. Підбір слухових рішень.

  Тепер про кожен етап по докладніше:

  Збір анамнезу

  На першому етапі, зборі анамнезу, Вам поставлять ряд запитань, на які потрібно буде відповісти максимально точно. Які це можуть бути питання?

  • Як давно у Вас зниження слуху?
  • Що цьому передувало (на Вашу думку)?
  • Куди Ви вже зверталися?
  • Чи є у Вас результати попередніх обстежень?
  • Чи чуєте Ви суб’єктивні шуми у вухах / голові?
  • Чи є у Вас судинні захворювання?
  • Чи отримували Ви травми?
  • Чи хворіли вуха останнім часом?

  Фахівець може поставити Вам й інші питання, щоб з’ясувати які скарги на стан здоров’я у вас є. Це допоможе максимально результативно провести консультацію. Постарайтеся також взяти на прийом усі попередні результати обстежень слуху, навіть якщо вони дуже старі.

  Візуальний огляд

  Під час другого етапу – візуального огляду вух за допомогою отоскопа, або відеоотоскопа фахівець оцінить стан вушної раковини, слухових ходів і барабанних перетинок, а також встановить наявність, або відсутність сірчаних пробок і запальних процесів.

  Діагностика

  Під час третього, діагностичного етапу, Вам необхідно пройти тональну порогову аудіометрію, яка дозволить дізнатися про наявність, ступеня і типу зниження Вашого слуху. Також фахівець під час діагностики може провести тімпанометрію, яка дозволяє перевірити роботу середнього вуха – барабанної перетинки, ланцюга слухових кісточок і євстахієвої труби. Обидві ці процедури абсолютно безболісні, не займають багато часу (до півгодини), проте є вкрай інформативними для встановлення точного діагнозу і можливості додаткового лікування.

  Консультація

  На четвертому етапі фахівець, роздрукувавши і описавши дані, отримані з діагностичних приладів, вкрай докладно і дохідливо розповість Вам про стан Вашого слуху, можливі варіанти лікування (якщо вони є) і в разі необхідності може запропонувати пройти додаткові обстеження в тих випадках, коли проблеми зі здоров’ям зачіпають не тільки ЛОР органи, або ж результатів лише аудіометрії та імпедансометрії мало для встановлення точного діагнозу.

  І тільки в тому випадку, коли ніяких сумнівів у незворотності процесу зниження слуху немає, ми переходимо до п’ятого етапу – підбору слухових рішень.

  Підбір слухових апаратів

  Для початку фахівець покаже як Ви зможете чути за допомогою спеціальної тест версії слухових рішень, яку він налаштує під Ваше зниження слуху і доб’ється того, щоб звучання Вам подобалось і Ви розуміли, що добре чути – це більш ніж реально. Потім, виходячи з Ваших побажань і можливостей (анатомічних особливостей вуха, стилю життя, дрібної моторики, зору) фахівець допоможе обрати єдину, ідеальну модель слухових апаратів, яка буде повністю Вам відповідати.

  Перш ніж купити слухові апарати в Києві, Кривому Розі, Кременчуці, Білій Церкві, Львові, слід розглянути і приміряти для себе кілька вподобаних моделей. Ви зможете порівняти свої відчуття не знімаючи демонстраційної пари – сучасні технології дозволяють імітувати звучання і параметри шумозаглушення одним натисканням кнопки в програмі налаштувань. Спеціаліст в галузі слухопротезування також допоможе Вам, не покидаючи кабінету, потрапити в різні звукові ситуації за допомогою апаратури – від тихого двора до жвавого торгового центру і виробничого цеху. Це дасть Вам можливість безпомилково придбати саме ті слухові апарати, які будуть для вас максимально зручні.

  Після того, як Ви і Ваш слухопротезист визначилися на певній моделі завушних, або внутрішньовушних слухових апаратів, виготовляється відбиток слухових ходів для виготовлення індивідуальної отопластики.

  Цей процес займає як правило 3-5 робочих днів, після чого слухові апарати будуть готові до видачі. Ваш повторний візит в центр завжди заздалегідь обговорюється і дозволяє запланувати його в максимально зручний день і час.

  Видача слухових рішень

  Ваші слухові рішення готові, адміністратор центру підтвердив прийом і ось Ви, на видачі ваших новеньких слухових апаратів. Ваш фахівець в галузі слухопротезування обов’язково ще раз перевірить стан вашого слуху через самі слухові рішення (в тих моделях, де ця опція передбачена), щоб ще точніше і краще налаштувати їх, після докладно розкаже Вам як ними користуватися і що необхідно робити в рамках щоденного догляду. Також на прийомі Ви заповните усі необхідні документи, отримаєте відповіді на всі питання і почнете дбайливо прописаний індивідуально під Вас процес адаптації.

  Процес адаптації

  Проходження процесу адаптації, включає у себе поступове звикання до постійного використання слухової системи. Слухопротезисти виділяють п’ять етапів звикання, через які потрібно пройти:

  1. Звикання до звуків. Людина вчиться сприймати звуки і відчувати себе при цьому комфортно в домашній обстановці, розмовляючи не більше ніж з одним співрозмовником.
  2. Адаптація до розмови з кількома співрозмовниками. Для початку бажано потренуватися розмовляти з рідними і близькими людьми. Якщо якесь слово прозвучало незрозуміло, слід перепитати. А вже потім, у міру звикання до звуків людської мови, з’явиться комфорт при спілкуванні з різними людьми, в тому числі і в діловій обстановці.
  3. Вільна участь у груповій бесіді. Брати участь у групових бесідах і дискусіях можна після певного періоду пристосування, коли мова окремих людей стає абсолютно зрозумілою.
  4. Прослуховування музики і телепередач. Мову, що транслюється аудіо- та відеотехнікою, відразу зрозуміти буде складно – для цього знадобиться певний час.
  5. Складні звукові ситуації. З часом людина вчиться чути і розуміти чужу розмову не тільки в тихій обстановці, але і крізь шум, що доноситься, наприклад, з вулиці.

  У період адаптації, який триває не менше 30 днів, фахівець попросить Вас вести щоденник і записувати в нього всі труднощі і проблеми, якщо вони виникають. За цей час Ви зустрінетесь ще як мінімум 2 рази з Вашим слухопротезистом, який зробить усе і навіть більше, щоб використання слухових апаратів приносило лише радість від гарного слуху.

  Подальше супроводження

  Для всіх наших пацієнтів без винятку ми пропонуємо безкоштовний 5-ти річний супровід, який буде направлено на підтримку раніше досягнутого результату – хорошого і здорового слуху. На наших регулярних зустрічах ми також будемо оцінювати не тільки стан слуху, але і самих апаратів, прогнозуючи дату їх здачі в сервісну службу для проведення необхідної професійної чистки, сушки і діагностики, які дозволять продовжити життя Ваших маленьких помічників на 5,10,15 а то і 20 років.

  Кому необхідне тестування слухових апаратів?

  Важливо розуміти, що часто людині, яка раніше ніколи не носла слухові апарати буде досить важко порівнювати, не маючи достатнього досвіду, так що тестування слухових рішень в основному призначена для тих, хто раніше слухові рішення вже носив.

  Видів таких пристосувань настільки багато, що іноді важко відразу визначитися. У кожної моделі різні характеристики і функціональні можливості, які потрібно зіставляти і порівнювати. Слухопротезист, звичайно, запропонує Вам різні варіанти, і покаже як Ви зможете в них чути, але якщо Ви раніше вже носили слухові рішення іншого бренду, то для того, щоб залишитися повністю задоволеним вибором, існує так зване тестування слухових апаратів. Поносивши пристрій кілька днів в звичних умовах (вдома і на роботі) людина може зрозуміти, чи підходять вони йому чи ні. І якщо виникнуть сумніви в тому, що апарати обрані вдало, їх можна буде поміняти на інші.

  Що також слід враховувати при покупці слухових апаратів?

  Ми рекомендуємо враховувати наступні моменти:

  • Немає приводу хвилюватися, що носіння приладу зіпсує зовнішній вигляд. Справа в тому, що мініатюрні внутрішньоканальні моделі, що розміщуються всередині вушного проходу абсолютно непомітні.
  • Завушні моделі, що надіваються на вушну раковину підбираються в тон до шкіри, або волосся.
  • Внутрішньовушні цифрові слухові апарати працюють на маленьких батарейках. Людям, які мають порушену моторику рук, буде важко періодично міняти ці батарейки. Слухові апарати для літніх людей краще купувати з урахуванням цього факту.
  • Внутрішньовушні апарати обмежені у використанні, якщо є запальний процес в середньому вусі.
  • Слухові апарати, ціна на які невелика, не мають широкого спектру функцій шумозаглушення, тому хорошу розбірливість людської мови вони гарантують тільки в тиші.

  Підбір і налаштування слухових апаратів вдома

  Що робити, якщо вам або вашому родичу потрібен слуховий апарат, але можливості підібрати його в спеціалізованому центрі немає? З такою проблемою стикаються багато людей, фізична рухливість яких обмежена. Але не можуть же вони позбавляться ще і можливості чути! І тут багато людей роблять одну і ту саму помилку, довіряючи так званим «магазинам на дивані» і слуховим підсилювачам, пропонованим в газетах.

  Важливо розуміти – тільки підібране фахівцем слухове рішення допоможе вирішити проблему зі слухом. Тому замовлення пристрою «на око» – завідомо програшний варіант. Також багато фірм сьогодні пропонують послугу підбору, але в цьому випадку важливо переконатися в наявності у них ліцензії та якості апарату для діагностики слуху. У цій сфері чимало шахраїв, і важливо бути пильним.

  До кого звернутися за підбором слухового апарату?

  Центр слуху «Беттертон» пропонує послугу “підбір слухових апаратів вдома”. Вона популярна серед нетранспортабельних пацієнтів і людей похилого віку. Якщо вам або вашим родичам з обмеженими можливостями, потрібен якісний прилад для корекції слуху – зверніться до нас! Досвідчений фахівець приїде за вказаною адресою, проведе діагностику, підбере і налаштує слуховий апарат.

  Викликати спеціаліста з реабілітації слуху можна також з метою налаштування або регулювання слухового рішення. Усі пацієнти для нас однаково цінні, ми дотримуємося індивідуального підходу при їх обслуговуванні.

  Алгоритм підбору слухового апарату в домашніх умовах виглядає так:

  • Співробітник центру «Беттертон» приїжджає за вказаною адресою в обумовлений час
  • Виконується діагностика слуху на портативному обладнанні, визначається тип і ступінь приглухуватості
  • За результатами обстеження проводиться підбір слухового рішення – фахівець пропонує кілька варіантів
  • Знімається зліпок вуха – для виготовлення індивідуальної вкладики або корпуса внутрішньовушної моделі
  • Коли система готова, фахівець знову приїжджає, виконується примірка, перевірка слухового апарату, його налаштування

  Варто зазначити, що в окремих випадках, коли портативне обладнання не дає змоги отримати точну діагностичну картину, пацієнта можуть направити для додаткового комплексного обстеження в центр. Не менш важливо розуміти, що консультація вдома за деякими параметрами програє відвідуванню сурдолога в спеціалізованій установі. Але часом це єдина альтернатива для людей, чия рухливість сильно обмежена.

  Підготовка до підбору слухового апарату вдома

  Вибір слухового рішення – непросте завдання, що вимагає відповідального підходу. Тому при проведенні його вдома, бажано дотримуватися ряду рекомендацій:

  • Під час підбору слухового апарату фахівцем не потрібно залишати слабочуючу людину одну – з нею поруч повинен бути родич
  • Перед приїздом співробітника центру потрібно подбати про гігієну вух – очистити раковину і слухові проходи, видалити сірчані пробки
  • Пацієнтам, які перенесли інсульт і страждають іншими судинними порушеннями, потрібно витримати піврічний інтервал, перш ніж підбирати слухове рішення

  У центрі «Беттертон» працюють кваліфіковані лікарі і реалізуються якісні слухові апарати в широкому асортименті. Тому викликаючи нашого фахівця додому, ви можете бути впевнені в успішності діагностики і правильному підборі пристрою. Це чудова можливість знайти хороший слух для людей, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати центр!

  Викликати спеціаліста додому ви можете, заповнивши онлайн форму і вказавши в ній ПІБ, місце проживання, номер телефону та зручний час приїзду. Або ж це можна зробити, зателефонувавши по одному з телефонів:

  • (067) 239-69-18
  • (096) 634-48-48
  • (050) 035-87-17

  Переваги нашої компанії з підбору слухових апаратів

  Підбір слухових апаратів

  10+
  Років досвіду у підборі слухових апаратів

  Підбір слухових апаратів

  >16 957
  Успішно підібраних слухових рішень

  Підбір слухових апаратів

  >47 957
  Задоволених пацієнтів за час нашої роботи

  Підбір слухових апаратів

  8
  Власних центрів

  Лікарі, що надають цю послугу
  Записатися на прийом до лікаря:

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Відгуки
   Ксения Казмирчук
   Ксения Казмирчук
   20:22 22 Apr 24
   Дуже приємне враження від відвідування центру!
   Max Bis
   Max Bis
   14:41 30 Mar 24
   Надія Ноженко
   Надія Ноженко
   08:13 12 Mar 24
   Сьогодні вперше звернулась до центру Беттертон на Дарниці. На прийом потрапила до лікаря Татаренко Тетяни Олександрівни.Лікар дуже чуйна та уважна, професійно дала відповіді на всі запитання, зробила детальний огляд. Всі маніпуляції були безболісні з детальним описом. Дуже вдячна Тетяні Олександрівні, за те, що заспокоїла та визначила подальший план обстеження та лікування. Рекомендую!
   Скоро Пея
   Скоро Пея
   09:05 02 Mar 24
   Якісний сервіс на всіх рівнях: від запису на прийом до запису на наступне відвідування. М. Дарниця, зручна локація, гостинне приміщення, привітні адміністратори, кваліфіковані лікарі
   natalia golowcko
   natalia golowcko
   16:47 22 Feb 24
   Дуже відповідальні і чуйні лікарі тут працюють.Я ніде ще не зустрічала такого відношення і професіоналізму як в Беттертоні .Дуже дякую за допомогу і підтримку !
   Olesja Grygorenko
   Olesja Grygorenko
   20:46 20 Feb 24
   Чудове , чисте , гарне місце.привітний персонал.Лікаря порадили. Оглянули ,написали внятне заключення , без води .назначили лікування.Через місяць залишу відгук по лікуванню)) але думаю що фахівці на рівні. Молоді, впевнені , люблять свою роботу, обізнані. Приємно мати справу з гарними спеціалістами .
   Диана Деменко
   Диана Деменко
   20:49 16 Feb 24
   Були на прийомі у чудового лікаря Тетяни Олександрівни! Компетентна і дуже приємна у спілкуванні, донечка грається подарунками, а я лікуюсь)))
   Людмила Боротюк
   Людмила Боротюк
   13:33 15 Feb 24
   Все пройшло чудово. Хороший лікар)
   Александра Гурина
   Александра Гурина
   18:40 06 Feb 24
   Якісне обслуговування, привітні адміністратори Юлія та Іванна , кваліфіковані лікарі, сервіс на вищому рівні, дуже тепла та затишна атмосфера. Все на вищому рівні )Буду рекомендувати Лор центр Беттертон своїм родичами, друзям та знайомим.
   Катерина Большакова
   Катерина Большакова
   20:43 27 Jan 24
   Татаренко Тетяна Олександрівна просто неймовірна, донька в захваті від неї, та і я теж.Прекрасний лікар, дуже уважна. На прийомі уважно оглянула, все розповіла, що і як приймати, відповіла на всі хвилюючі запитання. Через місяць лікування, у нас знову була здорова дитина. Велике Вам дякуємо! Рекомендуватиму однозначно такого чудового кваліфікованого фахівця!
   VidocQ
   VidocQ
   12:21 23 Jan 24
   Непогана компанія діагностики. Надали чек та товарний чек за виконану роботу, це якраз потрібно для страхової компанії для компенсації. Відповідальна компанія.
   Anna Tatarchuk
   Anna Tatarchuk
   10:52 23 Jan 24
   Дуже приємно зустрічати таких професійних лікарів як в центрі Беттертон. Людині яка зовсім не обізнана з такими медичними терміна все пояснила лікар мовою яку зрозуміє люба людина. Проблему знайши, Обстеження провели, всі привітні. Дякую за теке ставлення.
   Elena Zhuravlova
   Elena Zhuravlova
   15:43 08 Jan 24
   Все чудово!
   Mr Hy
   Mr Hy
   22:53 21 Dec 23
   Зверталась декілька разів з дитиною для перевірки вушок, так як були проблеми з аденоїдами. Центр на м.Дарниця комфортно, чисто, привітливий персонал на рецепції. Лікар Тетяна Олександрівна рекомендую!
   Game Boy PLAY
   Game Boy PLAY
   12:23 19 Dec 23
   Все супер відмінні і професійні лікарі 🤝буде обовʼязково звертатись до вас
   Людмила Старовойт
   Людмила Старовойт
   14:43 12 Dec 23
   Якісне обслуговування. Дуже приємна лікар отоларинголог Тетяна Олександрівна. Візитом задоволена.
   Володимир Кривльов
   Володимир Кривльов
   13:17 12 Dec 23
   Чудова клініка, ввічливий та привітний персонал. Окремо подяка Татаренко Тетяні Олександрівні. За якісну консультацію і лікування, яке дуже допомогло одужати. 🥰
   Volodymyr Volkhov
   Volodymyr Volkhov
   08:32 08 Dec 23
   ДВОЙНЯ
   ДВОЙНЯ
   15:43 04 Dec 23
   Був сьогодні на візиті у Лікаря Наталії Юріївної, дуже приємна та зацікавлена в проблемі лікар, також не можу не сказати про ввічливий персонал на рецепції, однозначно рекомендую цю клініку!:)
   Анна Гостіщева
   Анна Гостіщева
   16:16 03 Dec 23
   Звернулась за консультацією до ЛОРа, Дарії Сергіївни. Отримала професійний огляд і лікування. Звертатимусь ще за потреби. Дякую лікарю, що необхідність лікування антибіотиками визначаєте за результатами аналізів.За необхідності буду лікуватися у вас.Окремо дякую за сервіс та обладнання! Перший раз в приватній консультації Києва в мене не було відчуття, що заплатила за повітря.
   Qwerty Qwerty
   Qwerty Qwerty
   15:12 01 Dec 23
   Анастасия Мудренко
   Анастасия Мудренко
   18:18 30 Nov 23
   Все на вищому рівні, дякую❤️
   Lena Korop
   Lena Korop
   12:51 29 Nov 23
   Все пройшло чудово) Лікар Татаренко Тетяна Олександрівна дбайливо і обережно робила процедуру промивання мигдалин. Я залишилась дуже задоволеною, дякую!
   Вікторія Кирдяй
   Вікторія Кирдяй
   20:55 28 Nov 23
   Безмежно вдячна за кваліфіковану допомогу центру ,а особливо лікарю -отоларингологу Татаренко Тетяні Олександрівні.Моїй мамі була надана консультація,бездоганно проведений огляд та аудіометрія ,після чого був встановлений діагноз ,а головне правильний діагноз та відповідно успішне лікування! Немає нічого ціннішого ,ніж здоровʼя близьких ,тому моїй вдячності немає меж !Успіху ,процвітання та вдячних пацієнтів вам !Велике дякуємо !!!
   Юлия Тхоренко
   Юлия Тхоренко
   15:39 28 Nov 23
   Лагідний підхід,багато уваги,подарунки та яблучка для дітей!Хотілось щоб усі приватні лікарні мали таких спеціалістів .Швидко і професійно!
   Марина Соболь
   Марина Соболь
   21:47 22 Nov 23
   Була на прийомі у лікаря Тетяни Татаренко, дуже вдячна їй за консультацію, за її підхід. Я на 100% задоволена прийомом та порадами лікаря, яка провівши діагностику допомогла мені у вирішенні проблеми. Рекомендую клініку та саме лікаря Тетяну.
   Лоліта Брухно
   Лоліта Брухно
   16:01 22 Nov 23
   Були на консультуванні у Тетяни Олександрівни вже вдруге, як завжди відносяться з особливою увагою, враховуючи всі тонкощі та особливості пацієнта. У клініці обслуговуємся вже два роки та були у різних лікарях та завжди все проходить однаково якісно та доброзичливо💕 Приємно приходити туди🙏🏽
   Вікторія Киричок
   Вікторія Киричок
   12:31 22 Nov 23
   Так боялась, але все пройшло чудово !Щиро дякую за компетентність мого лікаряТАТАРЕНКО Тетяні Олександрівни та персоналу клініки Беттертон.Це щирий відгук♥️З повагою Киричок Вікторія
   Polina Starinnova
   Polina Starinnova
   11:02 22 Nov 23
   Юлія Кушніренко
   Юлія Кушніренко
   09:03 22 Nov 23
   Все пройшло чудово, можу рекомендувати, уважні, чуйні, на позитиві! Отримала розгорнуту консультацію і рекомендації на подальші дії, щиро дякую!
   Рустам Мирзоев
   Рустам Мирзоев
   13:05 10 Nov 23
   Увас дуже гарна поликлиника
   R Z
   R Z
   15:18 08 Nov 23
   Гарна, охайна клініка. Привітний персонал. З розумінням ставляться до зміни обставин. Ми запізнювались через об'єктивні причини, хоч і встигли однак нам пішли на зустріч і відкоригували час прийому. Окрема подяка ЛОР-лікарю Татаренко Тетяні Олександрівні, надала фахову консультацію щодо аденоїдів і дала чіткі рекомендації.
   Kristina
   Kristina
   16:17 07 Nov 23
   Дуже подобається бувати в Беттертон. Весь персонал дуже привітний. Лікарі завжди дуже уважні, назначають тільки потрібні ліки, без фуфломіцинів. Рекомендую
   Анастасия Бабюк
   Анастасия Бабюк
   15:49 07 Nov 23
   Центр впорався з усіма поставленими завданнями + як приємний бонус здобули нову корисну інформацію для себе. Оперативність, відповідальність, клієнтоорієнтованість-дякую за допомогу!
   Наталья Калайджьян
   Наталья Калайджьян
   11:35 03 Nov 23
   Вдячні спеціалісту Юлії Олександрівна за турботу та проведену роботу у підборі слухового апарату.Ввічливі та уважні адміністратори.Однозначно всім рекомендую!
   Оля Халєєва
   Оля Халєєва
   17:22 02 Nov 23
   Привітний персонал, кваліфіковані спеціалісти. Всім рекомендую 👍
   Алексей АКМ
   Алексей АКМ
   11:49 31 Oct 23
   Звернувся після контузії. Швидко оганізували прийом. Надали вичерпну консультацію. Чемні адміністратори. Кваліфіклваний лікар Татаренко Тетяна Олександрівна. Дякую за допомогу.
   Yurii Zuber
   Yurii Zuber
   13:00 25 Oct 23
   Дякую за теплий прийом і відмінний сервіс!
   Мили Фокс
   Мили Фокс
   12:02 24 Oct 23
   Перевірили слух у дитини. Все будо чудово, швидко, якісно і безболісно. Дякую за професіоналізм!
   Юлія Дєдух
   Юлія Дєдух
   13:08 19 Oct 23
   Якісно та швидко. Приємні привітні дівчата. Однозначно рекомендую
   Ольга Мороз
   Ольга Мороз
   11:24 19 Oct 23
   Дуже чуйний персонал. Сину 3 рочки, тьотя лікар нам дуже сподобалася і процедури неприємної ми зовсім не боялися. Обслуговування на вищому рівні♥️
   Zanna Miagkova
   Zanna Miagkova
   08:00 19 Oct 23
   Відвідала Беттертон, було дуже уважне ставлення до діагностики та пояснення та обстеження. Вдячна доктору Татаренку Тетяні Олександрівні за правильне обстеження та подальше лікування. На реєстратурі дівчинки уважно вислухали та провели консультацію. Дякую.. до вас хочеться повертатися.
   Марія Павловська
   Марія Павловська
   13:01 17 Oct 23
   Приїхала на консультацію до Татаренко Тетяни Олександрівни. Це був найкомфортніший візит до лікаря за все життя!Сервіс, надання медичних послуг - все на вищому рівні! Ціни лояльні як для такої якості.Супер! Рекомендуватиму друзям і за необхідності обовʼязково повернусь
   александр горик
   александр горик
   09:16 11 Oct 23
   З мого величезного досвіду, це один з найкращих центрів! Лікар супер, дівчатка на рецепції класні, адміністрація чудова! Замовляли вушні вкладки, дуже -дуже сподобалось! Величезне дякую 🥰Так тримати!
   Михайло
   Михайло
   08:53 08 Oct 23
   Дякую за роботу. Дуже гарне обслуговування. Однозначно рекомендую цей центр. Особлива подяка адміністраторам Олені та Марії й лікрю Дарії Сергіївні.
   Владимира Печко
   Владимира Печко
   10:07 04 Oct 23
   Вельми любʼязний персонал! Все на вищому рівні! Вдячна за турботу в сервіс, робити дитині зозулю. Дитина задоволена, мама рада!
   Dima Kovaliov
   Dima Kovaliov
   10:57 01 Oct 23
   Чудова клініка.Лікар Татаренко Т.О. швидко розібралася з моїм застудженим вухом.Виписала ліки, все чудово пролікувала.Рекомендую.
   Мария Рудовская
   Мария Рудовская
   11:37 30 Sep 23
   Були на прийомі у Татаренко Тетяни Олександрівни. Лікар дуже кваліфікований, все розьяснює і розкладає по полочках для тих хто зовсім не розуміє в медичних термінах. Зразу ж знайшла підхід до мого малюка, дитина посміхалась і давала подивитись і вушка і ніс. Дуже рада, що знайшла!
   Valeriia Lera
   Valeriia Lera
   08:58 29 Sep 23
   Дуже сподобалося, що прийом відбувся без затримок. Приймала лікар Юлія Олександрівна, мою проблему вирішила, тому рекомендую. Персонал усміхнений і професіональний, треба було запис під конкретний час, адміністратор допомогла.
   Yarik Shpak
   Yarik Shpak
   13:21 25 Sep 23
   Гарна клініка, провели консультацію, виявили проблему і дуже чітко пояснили як лікувати + персонал привітний, до якого хочеться повертатись)
   Anna May
   Anna May
   06:54 25 Sep 23
   Робила діагностику слуху у цьому центрі, все сподобалося.Фахівець Дарина Сергіївна була уважною та все пояснила за результатами.Дякую)
   Дмитрий Полянский
   Дмитрий Полянский
   07:08 22 Sep 23
   Був у Татаренко Тетяни Олесандрівни, вона найкраща у своїй справі, дякую🙌
   Ірина Шишко
   Ірина Шишко
   10:35 16 Sep 23
   Приємно вражені візитом. Лікар Тетяна Олександрівна дуже доступно розказала про причину болю у вусі. Відповіла на всі питання. Дівчата на рецепції привітні та турботливі. Дякуємо вам!!!
   Наталья Цилицинская
   Наталья Цилицинская
   14:04 15 Sep 23
   Чудовий центр, все сподобалось, лікар Герпсимова Юлія Олександрівна - гарний спеціаліст та чудова людина!
   Ольга Ткачова
   Ольга Ткачова
   11:44 14 Sep 23
   Дуже хороша клініка, лікар Татаренко Т.О. професійнал своєї справи, своїх дітей довіряю тільки цьому ЛОР лікарю. Дівчата адміністратори, уважні, привітні, вічливі з якими легко спілкуватися. Всім раджу звертатися сама сюди.
   Алексей Белоусов
   Алексей Белоусов
   16:06 09 Sep 23
   Робив індивідуальний вушний вкладиш у 2017 році, 23 році порвався, ось зробили такий, думаю прослужить довго!
   Лидия Лав
   Лидия Лав
   07:58 09 Sep 23
   Клініка дуже сподобалась. Гарне відношення, привітний та професійний персонал. Консультацією у лікаря Тетяни Олександрівни Татаренко дуже задоволена.
   Людмила Савицкая
   Людмила Савицкая
   10:55 07 Sep 23
   Уже задоволена консультацією лікаря.Рекомендую)
   Mарина Шаталова
   Mарина Шаталова
   06:16 07 Sep 23
   Була на прийомі у лікаря Юлії ОлександрівниДуже класний спеціаліст, уважна, турботлива, чуйна 💎Найголовніше, що розповідає все зрозумілою мовою, а не термінами, значення яких треба гуглитиДуже дякую ❤️❤️❤️
   Anush2018 Mamulian
   Anush2018 Mamulian
   17:01 06 Sep 23
   Татаренко Тетяна Олександрівна Дитячий Отоларинголог уважна та серйозна. Раді, що відвідали ❤️ Рецепція дякуємо за гарний прийом! З найкращими побажаннями 🌞
   Юлия Шепетило
   Юлия Шепетило
   13:44 31 Aug 23
   Зіткнувшись з проблемами слуху довго шукали надійну клініку, куди б ми не звертались нам не могли правильно поставити діагноз та надати відповідне лікування. І тільки у Беттертон до нас поставились турботливо та з розумінням, швидко та якісно вирішивши проблему. Адміністратори швидко зреагували та записали на найближчий час визначивши симптоми, нічого "не впарювали", а чітко все зробили. А лікарі взагалі, найкращі спеціалісти в нашій країні. Тут ціна відповідає якості. Рекомендую всім. Найкращий сервіс і спеціалісти своєї справи!!
   Yana Nedilko
   Yana Nedilko
   15:09 28 Aug 23
   Безмежно дякую лікарці Тетяні Татаренко за професіоналізм та увагу до деталей!! Допомогла мені вилікувати проблему, яка турбувала мене на протязі останніх 4х років. Нарешті ніс дихає вільно❤️ Дуже-дуже раджу Тетяну як професіонала👍
   evgeny doo
   evgeny doo
   18:28 24 Aug 23
   Дуже кваліфіковані лор-лікарі.🔥 Бездоганний сервіс та ставлення. Підбирали слухові апарати для батьків. Батьки дуже задоволені. Порівнювали Беттертон з іншими компаніями і зупинились саме на них. На мою думку, оптимальне співвідношення ціна-якість.Чи були дешевші слухові апарати, так, були але тут у Беттертон, вони творять Чудо. Той, хто стикався з різними центрами і другими компаніями по слуховим апаратам зрозуміє мене.Рекомендую!🔥
   Татьяна Татьяна
   Татьяна Татьяна
   09:20 17 Aug 23
   Дуже вдячна Тетяні Олександрівні за професіоналізм. Уважна, чіткі рекомендації. Взагалом в центрі дуже приємна обстановка. Вдячна персоналу на ресепшені за гарне обслуговування.
   Ира Никитина
   Ира Никитина
   10:03 16 Aug 23
   Сьогодні із синочком якому три роки були в Лор центрі Беттертон на Дарниці у дитини була проблеми із вушками як сказали нам у (безкоштовній поліклініці) що е вірогідність що дитина не чуе на праве вушко я зателефуна до центру що мене вразило із самого початку дівчина консультант вислухала нашу проблему розповіла куди звернутися до якого лікаря дякую вам я не можу вам передати якій тут підхід до діток моя дитина боїться врачів а тут я просто не впізнала свою дитину Татьяна Олександрівна оглянула дитину дуже ретельно і виявилося що дитина повністю здорова я дуже вам вдячна за рекомендацію за дуже гарне відношення до дитини ви точно профісоонал і гарний лікар дякую вам Татьяна Олександрівна я буду рекомендувати вашу чудову клініку дуже дякую за подаруночок дитині 🥰Шановні батьки рекомендую 💯
   Ольга Шепетило
   Ольга Шепетило
   12:18 14 Aug 23
   Зіткнувшись з проблемами слуху довго шукали надійну клініку, куди б ми не звертались нам не могли правильно поставити діагноз та надати відповідне лікування. І тільки у Беттертон до нас поставились турботливо та з розумінням, швидко та якісно вирішивши проблему. Адміністратори швидко зреагували та записали на найближчий час визначивши симптоми, нічого "не впарювали", а чітко все зробили. А лікарі взагалі, найкращі спеціалісти в нашій країні. Тут ціна відповідає якості. Рекомендую всім. Найкращий сервіс і спеціалісти своєї справи!!!
   Sasha
   Sasha
   07:43 14 Aug 23
   Якісний, швидкий, приємний та дуже привітний сервіс. Завжди зустрічають усмішкою😃Пані Ассоль - прекрасний спеціаліст, у якої погляд буквально сповнений співчуття і бажання допомогти🥹, дуже детально все розповіла, відповіла на всі питання, при цьому на зрозумілій простим людям мові, без складної лікарської термінології.
   Танюха Березка
   Танюха Березка
   08:31 19 Jul 23
   Доброго всім дняХочу залишити відгук про лікаря- отоларинголога Тараненко Тетяна Олександрівна...Була на прийомі, дуже сильно турбувало горло...Вона комплексно підійшла до моєї проблеми ,оглянувши не тільки горло,а й ніс та вуха...я сама фармацевт,і знаю анатомію і лз дуже добре... з професійної точки зору,лікар кваліфікований,який знає свою справу на всі 100 % ...Лікар вказала навіть на ті проблеми,які мене турбували, але я за них не повідомляла.... що до лікування ,всі препарати конкретного призначення,а не аби що.... самий підхід лікаря дуже приємний, все зрозуміло та доступно об'ясняє...Дуже велике дякую за персонал на рицепшині, привітливий,приємний,всі б такі люди були на цьому світі...Що до мого повторного візиту- звісно так!!! Я рекомендую!!!
   Нинель Каунасская
   Нинель Каунасская
   09:47 17 Jul 23
   Звертаємося до центру 3рази. Доні 3 рочки, лікар, який нас оглядає Тетяна Олександрівна просто чудовий спеціаліст. Має підхід до дитини, огляд тільки позитивні враження складає. Тому що з маленькими дітками важко домовитись у лікаря, а тут все на вищому рівні. Дякую, що є такий центр з привітним адміністраторами та чудовими фахівцями.
   Елена Жих
   Елена Жих
   08:55 15 Jul 23
   Сьогодні була на прийомі у Юлії Олександрівни і хочу сказати що це лікар своєї справи! Професійно зробила налаштування апаратів,завжди з розумінням ставиться до клієнта ( обслуговуюсь вже два роки ) дуже їй вдячна! І ще хочу подякувати дівчаткам адміністраторам бо вони завжди у повагою ставляться до клієнтів і пропонують смачну каву !
   Оксана Сініцина
   Оксана Сініцина
   17:33 11 Jul 23
   Доброго вечора! Хочу поділитися враженнями від відвідування Центру Беттертон. Наш лікар надав направлення до Центру для обстеження дитини. Дуже переживали, як саме це перенесе дитина. З першою хвилини відвідування Центру дитина була в захваті. Дуже привітний персонал, жодних черг, вся увага лише дитині. Обстеження пройшло з посмішкою, огляд проводила Тетяна Олександрівна Татаренко, яка, як чарівна фея, провела все обстеження, зацікавивши дитину, надала відповідну консультацію, все розповіла зрозумілою нам мовою, надала поради. В кінці обстеження дитині надали подарунок, дитя щасливе! Через два тижні маємо прийти на повторний огляд після лікування. Дитина вже чекає зустрічі:) Якщо коротко: все супер! Фаховий рівень лікарів та адміністратора, доброзичливість, посмішки, розташування Центру (2 хв. від метро). Радимо, у випадку необхідності, звертатися до Центру Беттертон!! Всім добра, миру та здоров'я! Центру Беттертон процвітання, його фахівцям на Малишка, 2 величезна подяка!!
   J K
   J K
   13:48 07 Jul 23
   Вчора подзвонила з проблемою, сьогодні вже вийшло прийти до лікаря. Чудовий сервіс, всі усміхаються, пропонують чай/каву/воду. Дуже ввічливий адміністратор.Лікар все чітко і ясно пояснила, однозначно рекомендую.
   Victoria Chobotko
   Victoria Chobotko
   10:14 01 Jul 23
   Адміністрація чудова, але лікар не професійний взагалі, прийшла до неї за направленням лікаря невролога з проблемою дисфагії, проблемою ковтання. Мало того, що вона не розглянула цю проблему, і не дала свої рекомендації, вона навіть цього в виписці моїх скарг не написала.Почала питати про виділення з носа, і поставила діагноз алергічний риніт, при тому що я сказала що сама знаю що у мене буває влітку нежить через алергію і я до Вас прийшла не з цією проблемою??Але вона навіть в скаргах не написала, що я прийшла з проблемою горла, написала в скаргах , що в прийшла з скаргою із виділення з носа і виписала лікування на алергію і щоб знову до неї прийшла через 14 днів. Жах якийсь, НЕ РЕКОМЕНДУЮ
   Сергей Призов
   Сергей Призов
   10:53 28 Jun 23
   Дуже сподобався затишний та охайний центр! Приємний та ввічливий персонал! Поважне та приємне ставлення до військових ЗСУ! Окрема подяка лікарю Герасімовій Юлії Олександрівні за уважне і доброзичливе ставлення до пацієнтів!
   ЖЗЛ Жизнь Замечательных Людей
   ЖЗЛ Жизнь Замечательных Людей
   10:05 26 Jun 23
   В Клініці Беттертон атмосфера дуже світла та позитивна.Персонал привітних та комунікабельний.Лікарі- консультанти вищий пілотаж. Я рекомендую відвідати клініку Беттертон.
   Аня Черевата
   Аня Черевата
   19:41 21 Jun 23
   Чудовий центр, завжди привітні адміністратори і лікарі🙂 Дитина відчуває себе у безпеці, коли навколо стільки турботи і посмішок) Послуги надаються швидко і якісно, жодного разу не було ніяких накладок, довгих очікувань чи інших незручностей👍 Дякую усім працівникам клініки на Дарниці!
   Александра «Мухачева» Ситманбетова
   Александра «Мухачева» Ситманбетова
   18:20 08 Jun 23
   Дуже ввічливі адміністратори і чудові лікарі! До різних потрапляли лікарів але завжди все було дуже професійно - відношення, призначення і результат лікування, хоч і ситуація у моєї дитини досить не проста.
   Алексей Музыченко
   Алексей Музыченко
   10:46 03 Jun 23
   Вельми дякую всiм спiвробiтникам Центру слуху Беттертон! Дуже професiйне та доброзичливе ставлення до мене. Особливо хочу висловити подяку Герасимовій Юлії Олександрівні за ії відмінну роботу та непересічну увагу до найменших деталей у налаштуванні мого слухового апарату. Маю вади слуху з 2001р., та завдяки лiкарю i вдало пiдiбраними слуховими апаратами наразi вiдчуваю себе повноцiнною людиною, яка чує майже все. Безумовно рекомендую Центр рiдним, знайомим та друзям.
   Ніна Чиж
   Ніна Чиж
   18:44 02 Jun 23
   Звернулись вперше,придбали слухові апарати.Враження від центру хороші,Персонал привітний та уважний,пунктуальність що до часу прийому теж приємно вразила,Дякуємо!Надіємось,що і надалі все буде добре,
   Тамара Митарчук
   Тамара Митарчук
   13:30 23 May 23
   Беттертон - найкращій центр у Києві по діагностиці слуху та допомозі пацієнтам. Турбота та увага до пацієнтів починається на рецепції. Юлія та Олена ввічливі та уважні, швидко вирішують питання. За необхідністю телефонують пацієнтам та нагадують про візит.Мені довелось проходити обстеження у 3х спеціалістів - наразі зі мною працює Вікторія Олександрівна.Вони - кваліфіковані лікарі, уважні, турботливі.Вікторія Олександрівна справжня "профі". В неї і знання, і вміння знайти підхід до пацієнта .Хочу сказати - не сумнівайтесь, обслуговуєтесь тут. Вине помилитесь!З повагою до всіх, хто працює та обслуговується у "Беттертон".
   Viktoriia Slivak
   Viktoriia Slivak
   09:49 22 May 23
   Професійні лікарі та приємний персонал. Зручно добиратися і завжди є можливість записатися на той час, який мені підходить. Дуже рада, що знайшла Вас!
   Іван Саюк
   Іван Саюк
   12:30 15 May 23
   Чудовий центр. Адміністрація пішла на зустріч та запропонувала персональні умови для військового ЗСУ. Уважний та чемний персонал, професійні спеціалісти. Дякую вам.
   Наталя Осипчук
   Наталя Осипчук
   12:56 05 May 23
   Зручне місцезнаходження центру.Дуже привітний і ввічливий персонал. Милі адміністратори.Лікар (Дидикало Л.І.) досвідчений, обережний і все пояснює дуже зрозуміло. Діагностика на найвищому рівні.Рекомендую центр.
   Олег Савинський
   Олег Савинський
   13:42 24 Apr 23
   Був на прийомі у Герасимової Юлії Олександрівни, дуже професійно, уважно та делікатно провела консультацію, підібрала апарат і через деякий час допомогла в його налаштуванні та дала рекомендації щодо експлуатації. Компетентний спеціаліст! Загалом на мене клініка справила вау ефект, дівчатка на рецепції з посмішкою зустріли, пригостили чаєм, супроводжували аж до самого кабінету лікаря. Вдячний!
   Дарья Погребная
   Дарья Погребная
   17:42 20 Apr 23
   Дуже сподобався центр! Особливо хотіла б відмітити адміністратора Юлію та лікаря Усик Аліну Вікторівну. Рекомендую це місце всім!!!
   Лайф Киевстар
   Лайф Киевстар
   09:50 11 Apr 23
   Відмінний сервіс і відношення до клієнта, чисто та охайно. Персонал привітний та ввічливий. Лікар обізнаний у своїй справі. Рекомендую!
   Світлана Ярмощук
   Світлана Ярмощук
   09:40 04 Feb 22
   Дуже вдячна центру за обстеження, все на вищому рівні. Обслуговують швидко та якісно. Рекомендую.
   Нина Трикоз
   Нина Трикоз
   11:22 24 Dec 21
   Вдячна Центру, дуже задоволена роботою центру, сервісом, життя налагодилось з носінням слухових апаратів. Дякую Ларисі Іванівна Дидикало за вирішення моєї проблеми.
   Трейд Чиф
   Трейд Чиф
   13:33 26 Aug 21
   Прекрасна діагностика та лікарі.Ассоль Володимирівна має чудовий підхід до діагностики та обстеження
   Евгения Бонь
   Евгения Бонь
   10:00 28 May 21
   Чудовий центр. Привітний персонал. Обслуговування на найвищому рівні. Робили аудіометрію та імпедансометрію синові (5 років) все спокійно, дитина не нервувала. Що значить професіонали. Діагноз детально пояснили. Рекомендую.
   Вікторія Турчик
   Вікторія Турчик
   12:20 15 Feb 21
   Чудовий сервіс, доброзичливий персонал! Робила імпедансотерапію і діагностику слуху, все чітко, ясно, швидко і зрозуміло! Рекомендую!
   larysa levchenko
   larysa levchenko
   11:55 13 Feb 21
   Я відвідую басейн і у мене від води часто запалювались вуха. Дізналась, що в Беттертон можна виготовити індивідуальні беруші для захисту від води. Дарʼя Сергіївна мені зробила індивідуальні зліпки з вух та через 3 дні мої беруші були вже готові. Я вже встигла протестувати їх в басейні, мої вуха залишились сухими. Дуже класна річ, всім рекомендую.
   Переглянути всі відгуки
   js_loader


   Коментар (1)

   • vorbelutr Відповісти

    I’m typically to running a blog and i actually recognize your content. The article has actually peaks my interest. I am going to bookmark your site and preserve checking for brand spanking new information.

    09.01.2024 о 10:30

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *