Слухові апарати Starkey

Слуховые аппараты Starkey

Слухові апарати Starkey

Штаб-квартира Starkey Hearing Technologies розташована в місті Іден-Прері, штат Міннесота, а також має офіси в більш ніж в 18 країнах.

Основна мета компанії: слух – важлива частина зв’язку кожної людини зі світом.

Starkey Hearing Technologies – це набагато більше, ніж просто інноваційні технології для слуху, які вони розробляють, допомагаючи людям знову насолоджуватися життям, змінюючи його на краще. Філософія компанії спонукає постійно створювати безліч сучасних слухових апаратів, щоб допомогти кожній людині знайти свій слуховий пристрій відповідно до її потреб. Щорічно компанія представляє новинки в області розробки слухових рішень і є одним з лідерів світової слухової індустрії.

Зміст:

Сучасні слухові апарати Starkey

У Starkey є безліч слухових апаратів з різними технологічними рівнями і стилями для кожного Пацієнта. Їх новітні слухові рішення сумісні зі смартфонами і оснащені Acuity Immersion Directionality (спрямованість мікрофонів слухових рішень для поліпшення гостроти звуку і розбірливості) для поліпшення мовної чутності в галасливих компаніях.

Слухові апарати Muse iQ – це сімейство інноваційних слухових апаратів з бездротовими можливостями для підключення до інших аудіопристроїв, про що свідчить знак «i» на технологічному рівні. Слухові апарати Muse iQ доступні в декількох цінових категоріях і стилях.

Слухові апарати Halo iQ також мають бездротові можливості. Ці слухові пристрої спеціально позначені як «Зроблено для iPhone». Starkey також відомий своїм слуховим апаратом «Невидимий в каналі» (IIC) під назвою SoundLens Synergy iQ.

Останні моделі слухових апаратів Starkey

Назва моделі Типи Ціна Технологічні

рівні

Muse iQ Mini ресивер в каналі (мікро-RIC),

Mini за вухом (mini-BTE),

Внутрішньовушний (ITE), Внутріканальний (ITC),

Повністю внутрішньоканальний (CIC)

$$$-$$$$ i2400, i2000, i1600
Halo iQ RIC (апарат із зовнішнім ресівером) $$$-$$$$ i2400, i2000, i1600
Starkey SoundLens

Synergy iQ

Невидимий в каналі (IIC) $$$-$$$$ i2400, 2400, 2000,

1600

Muse мікро-RIC, міні-BTE, ITE, ITC, CIC $$-$$$$ Tinnitus – Дзвін у вухах

(всі рівні)

Z серія,

3 серія,

Wi серія,

X серія

BTE $$-$$$$ Лінійка для дітей

(Кілька рівнів)

Muse micro-RIC $$$-$$$$ Потужність

(Всі рівні)

Halo 2 RIC $$$-$$$$ Потужність

(Всі рівні)

Muse micro-RIC, mini-BTE $$$ CROS
Starkey Livio Модельний ряд 2019 року $$$-$$$$ i2400, i2000, i1600

Відмінності між моделями слухових апаратів

Starkey пропонує кілька технологічних рівнів, позначених цифрами, для більшості груп продуктів. Ваші комунікаційні потреби і спосіб життя визначатимуть, який рівень технології слухового апарату Вам рекомендується.

Ось як Starkey описує технологічні рівні для слухових апаратів Muse:

 • i2400 або Premium:  підходить для користувачів слухових апаратів, які живуть в дуже галасливих місцях, які проводять час в постійному натовпі людей, серед шуму автомобілів і живуть активним життям.
 • i2000 або Advanced:  підходить для користувачів слухових апаратів, які живуть в шумних місцях, які включають в себе вечірки і торгові центри або роботу в людних офісах.
 • i1600 або Select:  підходить для осіб, що користуються слуховими апаратами з менш активним способом життя, які в основному знаходяться на ділових зустрічах «один на один», наприклад, на зборах, в ресторанах або Церковній Службі.
 • i1200 або Low:  підходить тим, хто любить тихий, передбачуваний спосіб життя з невеликою кількістю вимог до комунікації.
 • i1000 або Basic:  ці слухові апарати підходять для людей з обмеженим бюджетом і тихим способом життя, в основному бесідами «один на один» в спокійних приміщеннях.

Примітка: «i» перед номером вказує слуховий апарат з можливістю бездротового зв’язку. Всі слухові апарати Muse і Halo 2 мають бездротові функції. Halo 2 спеціально продається як слуховий апарат, який інтегрується з iPhone і iPad від Apple за допомогою програми TruLink.

Технологія тиннитус (шум у вухах) в слухових апаратах Starkey

Starkey пропонує вирішення проблеми тиннитус у всіх стилях моделей Muse, Halo 2 і Soundlens Synergy. Спеціальна програма Multiflex Tinnitus Technology  дозволяє Вашому фахівцеві із слухових апаратів персоналізувати сигнал, який буде маскувати тиннитус. Це маскування може допомогти Вам відволіктися від шуму у вухах і зосередитися на звуках, які Ви хочете почути.

Лінійка слухових апаратів для дітей і потужні слухові рішення

Компанія Starkey не поділяє свої слухові апарати на дитячі та дорослі. Будь-які слухові рішення від цієї американської компанії мають педіатричну формулу настройки DSL v5, розроблену міжнародною асоціацією аудіолігв спеціально для дітей.

Starkey не позначає певний слуховий апарат як свою «дитячу» модель. Будь-який стандартний слуховий апарат Starkey BTE можна замовити з дитячим пакетом. Це включає в себе послуги і підтримку, адаптовані для дітей, такі як безкоштовні вушні вкладиші терміном на 1 рік і спеціальні варіанти гарантії. Набір для дитячого догляду включає інструменти для обслуговування слухових апаратів і дитячий слуховий апарат.

Starkey пропонує потужні слухові апарати в моделях Muse і Halo 2. Вони поставляються з тими ж технологічними рівнями, які доступні для слухових апаратів без живлення (акумуляторні) в цих моделях.

Інші слухові апарати, зроблені Starkey

Starkey має багату спадщину інновацій в слухових апаратах з 1967 року. Ви можете зіткнутися з будь-яким з цих брендів при спілкуванні з нинішніми користувачами Starkey:

 1. Starkey 3 Series,
 2. Starkey AMP,
 3. Starkey Wi-Series,
 4. Starkey X-Series,
 5. Starkey Xino,
 6. Starkey Ignite,
 7. S-Series або Destiny,
 8. Starkey Axio,
 9. Starkey Aries.

Аксесуари для слухових апаратів Starkey

На додаток до великої лінійці слухових апаратів, Starkey має допоміжні пристрої, у вигляді аксесуарів і додатків (iPhone і Android) для слухових апаратів, які допоможуть Вам зв’язатися з навколишнім світом. Як згадувалося вище, додаток на мобільних пристроях TruLink підключає слухові апарати Halo 2 до iPhone або iPad. Аксесуари SurfLink, такі як SurfLink Mobile 2 і SurfLink Media 2, підключають будь які зі своїх бездротових моделей слухових апаратів до зовнішніх аудіопристроїв, таких як телевізор, mp3-плеєр або телефон. SurfLink Remote працює з будь-якою з своїх бездротових моделей слухових апаратів.

Starkey також виробляє спеціалізовані вушні вкладиші  для новачків з унікальними потребами, включаючи музикантів, новинних видавців і пілотів, а також спеціалізований захист слуху для мисливців та промислового застосування. Пристрій SoundGear дозволяє чітко чути, зберігаючи при цьому захист від шкідливих гучних шумів.

Благодійність  Starkey

Оскільки одним з девізів компанії Starkey Hearing Technologies є фраза “Щоб Світ міг чути”, компанія прагне до того, щоб люди, чий фінансовий стан не дозволяє їм придбати слухове рішення, Starkey Hearing Foundation дарує його їм. Завдяки поїздкам, в тому числі спеціалізованих фахівців із слухових апаратів і навіть керівникам вищої ланки Starkey, Фонд Starkey Hearing Foundation допомагає людям будь-якого віку з втратою слуху у всіх куточках земної кулі.

Дочірні компанії Starkey Hearing Technologies

Starkey Hearing Technologies володіє іншими марками слухових апаратів, такими як роздрібні мережі Audible і NuEar. Слухові рішення Audible включають Audible A4i, Audible A4, Start і Invisible Synergy. Слухові рішення NuEar включають iNOW, NOW, SDS II, Intro і Miniscopic Synergy.

Starkey також виробляє марку слухових апаратів MicroTech, відому як Kinect 2, Summit, Thrive, Propel і MicroLens Synergy. Всі ці бренди мають повні виробничі лінії, які включають в себе надпотужні слухові апарати і рішення для тиннитусу (слухові апарати від шуму у вухах).

У сучасному світі ми звикли покладатися на мобільні телефони, планшети та інші бездротові пристрої, щоб кожен день, кожну годину підтримувати зв’язок з нашою сім’єю, друзями і колективом. Ці пристрої використовують бездротову технологію для передачі сигналів по повітрю через точки прийому, в кінцевому підсумку доставляючи повідомлення одержувачу без проводів. Ця технологія багато змінила в нашому повсякденному житті, і слухові апарати не є винятком.

Коротка історія Starkey Hearing Technologies

Щоб дізнатися більше про історію компанії, перейдіть за посиланням.

Якість звуку в слухових апаратах Starkey

Бездротова технологія дозволяє двом слуховим апаратам працювати разом як одна система, а не діяти як два незалежних пристрої. Звуковий вхід для обох слухових апаратів є загальним, і рішення про цифрову обробку звуку засновано на об’єднаній інформації. Наприклад, якщо один слуховий апарат запускається для режиму спрямованих мікрофонів, обидва слухових апарати, ймовірно, будуть перемикатися в цей режим одночасно. Швидкість передачі даних для бездротових слухових апаратів вимірюється в наносекундах, що набагато швидше, ніж реакція людського мозку на звук. Для користувача коригування сприймаються в реальному часі. Таким чином, обробка звуку синхронізована між двома слуховими апаратами, що покращує якість звуку для користувача.

Локалізація в слухових апаратах Starkey (Старкі)

Природа спланувала так, що вуха є парним органом, і це неспроста. Бінауральний слух дозволяє нам швидко знайти джерело звуку, тому що мозок аналізує тимчасові і різницеві відмінності, отримані з кожного боку голови. Локалізація – одна з причин, по якій Ваш фахівець із слухових апаратів рекомендуватиме два слухових апарати, щоб компенсувати втрату слуху, яка впливає на обидва вуха.

Традиційний слуховий апарат функціонує відповідно втрати слуху в кожному вусі. Це може привести до того, що користувачеві важко визначити джерела звуку, оскільки частота і різниця рівнів часто втрачається. Бездротові слухові рішення допомагають в цьому, працюючи разом, щоб порівняти тимчасові і різницеві відмінності для звуків, отриманих на мікрофон кожного пристрою. Таким чином, зберігаються природні сигнали локалізації, які потрапляють в наші вуха.

Зручність слухових апаратів Starkey

Бездротові можливості можуть також забезпечувати функції слухового апарату, які покращують відчуття комфорту. Деякі бездротові слухові апарати можуть бути налаштовані так, що, коли Ви натискаєте кнопку програми або змінюєте гучність на одному слуховому апараті, зміна автоматично виконується і з іншого боку. Ще однією особливістю, яка забезпечується бездротовим зв’язком, є вибір кнопки програми в одному слуховому апараті і регулювання гучності в іншому слуховому апараті відповідного набору. Ця компоновка вимагає менше місця для кнопок на кожному пристрої і зменшує кількість необхідних змін на обидва слухові пристрої. Коли необхідно відрегулювати гучність або програму, користувачеві потрібно лише торкнутися одного слухового апарату і бути впевненим, що інший слуховий апарат автоматично змінюється, щоб налаштувати відповідності.

Зв’язок в слухових апаратах Starkey

Бездротові слухові апарати як правило здатні здійснювати бездротовий зв’язок з допоміжними пристроями (мікрофони, пульти дистанційного керування, медіа стримери), а також один з одним для обміну і найкращої обробки даних. Існує безліч технологій, які роблять це можливим. Наприклад, найбільш поширеними є електромагнітні поля, частотна модуляція (FM), Bluetooth, а також короткохвильові високочастотні антени.

Деякі з цих технологій існували з моменту появи перших слухових рішень, наприклад, використання електромагнітних полів, регульованих за допомогою антени в Вашому слуховому апараті, називається індукційною котушкою. Завдяки досягненням і впровадженню бездротових технологій в слухових апаратах, індукційна котушка може використовуватися для досягнення більшої переваги. Телефонна котушка в слуховому апараті може отримувати сигнал від телефону, який поміщений поруч з одним слуховим апаратом, а потім передати сигнал іншому слухового апарату. Ця функція дозволяє не тільки користувачеві чути абонента через обидва слухових апарати, а й ефективно виключає будь-які перешкоди в приміщенні.

Електромагнітні поля також можуть бути створені в приміщенні шляхом установки так званого індукційного обходу по периметру. Той, хто знаходиться в кімнаті, який носить оснащений слуховий апарат, може легко переключитися на телефонну котушку для зручності прослуховування. Багато громадських місц використовують цю технологію для забезпечення доступу для всіх людей із вадами слуху. Зазвичай є навушники для тих, у кого є проблеми з прослуховуванням, і у кого немає слухових апаратів.

Як FM системи і сучасні слухові апарати можуть допомогти дітям досягти успіху в класі?

Традиційні FM-системи складаються з передавача (мікрофона), який носить  людина, що має змогу говорити і приймача, який повинен бути прикріплений до слухового апарату (ам) користувача. У бездротових слухових апаратах FM-приймач може бути вбудований в процесор, щоб уникнути використання зовнішнього приймача. Завдяки FM-приймачу, вбудованому  до багатьох бездротових слухових апаратів, апарат став набагато зручніше у використанні. Передавач FM може переміщатися з Вами на ділову зустріч, на звану вечерю з сім’єю або в лекційний зал. Передавач стає розширенням Ваших слухових мікрофонів, значно покращуючи Вашу здатність чути в багатьох складних умовах прослуховування.

Системи FM необхідні в класних кімнатах для дітей з втратою слуху. Голос вчителя повинен бути чітко чути дитині (або дітям) за допомогою слухових апаратів, поки вчитель ходить по кімнаті.

Стандарт Bluetooth – це досить нова технологія, яка може істотно вплинути на слухові апарати. Більшість бездротових слухових апаратів на ринку можуть поєднуватися з пристроями Bluetooth, використовуючи проміжний пристрій. Це пристрій або додатковий аксесуар може транслювати сигнал Bluetooth в сигнал, який може бути обраний FM-приймачем або індукційною котушкою. Наприклад, Ваш бездротовий слуховий апарат може бути підключений до додаткового аксесуару, який потім підключається через Bluetooth до мобільного телефону. Коли лунає телефонний дзвінок, то додатковий аксесуар буде вказувати на вхідний дзвінок і дозволить Вам активувати реле аудіосигналу безпосередньо на Ваш слуховий апарат.

Новітні Bluetooth-сумісні слухові апарати можуть безпосередньо взаємодіяти з новітніми iPhone-пристроями Apple.  Ця запатентована технологія може тимчасово виключити користування іншими мобільними телефонами. Однак, це вже є першим кроком до прямого підключення для всіх типів носіїв з використанням стандарту Bluetooth.

Слухові апарати, які можуть вловлювати бездротові сигнали, знову змушують нас вступати в контакт із зовнішнім світом. Бездротова передача звукових даних між двома слуховими апаратами щодня приносить користь користувачам слухових апаратів з кращою якістю звуку, поліпшеною локалізацією, підвищуючи комфорт життя.

Якщо Ви відвідуєте цю сторінку, можливо, Ви шукаєте правильні слухові апарати для себе або коханої людини. Хоча вибір може здатися заплутаним, будь-який фахівець в області слухових апаратів Starkey з наших центрів, орієнтованих на споживача, зможе підказати, підібрати і налаштувати Вам краще рішення для слуху. Не відкладайте, телефонуйте і записуйтеся вже сьогодні! Контакти Центрів слуху Беттертон представлені за посиланням.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *