Starkey Livio AI – слухові апарати з фітнес-трекером

Starkey Livio AI – слухові апарати з фітнес-трекером

20 березня 2019 року світ побачить нову модель слухового апарату – Starkey Livio AI. Довгоочікувана прем’єра пройде в Лондоні, Великобританія. Цей сучасний «розумний» гаджет – набагато більше, ніж просто пристрій для посилення слуху. Він робить всі сфери життя комфортними для свого користувача.

Чому вихід Starkey Livio AI на ринок – це подія світового масштабу? Справа в тому, що розробники цього приладу оснастили його всіма тими функціями, про які давно мріяли споживачі.

Він вміє:

 • Допомагати людині орієнтуватися в просторі
 • Фокусуватися на джерелі звуку
 • Пригнічувати шуми
 • Захищати вуха від надто гучних, некомфортних звуків
 • Відстежувати спортивну активність користувача
 • Миттєво переводити іноземну мову

 

Багато з цих функцій і раніше були у багатьох сучасних слухових апаратах. Але можливості фітнес-трекера – це досягнення моделі Livio AI. Завдяки цьому рішенню виробник очікує, що прилади для корекції слуху стануть популярнішими серед людей з активним стилем життя. З його допомогою слабочуючі нарешті здолають психологічний бар’єр, що відокремлює їх від повноцінної реабілітації слуху.

Як Starkey Livio AI допоможе популяризувати слухові апарати?

За даними ВООЗ, в світі сьогодні близько 16% дорослого населення страждає проблемами зі слухом. І лише 30% з них носить слухові апарати. До речі, для України ця цифра ще скромніше. Що ж заважає слабочуючим людям почати користуватися спеціальними коригуючими приладами?

Причини дві, і вони банальні:

 1. Ціна. Вона стартує від кількох тисяч грн, що далеко не всім по кишені.
 2. Сором’язливість. Людині здається, що варто йому купити слуховий апарат і надіти його, як в очах оточуючих він відразу стане інвалідом. Саме цим часто і продиктована відмова від реабілітації слуху навіть серед людей із середнім і високим достатком.

З появою таких приладів, як Starkey Livio AI друга причина поступово стане безпідставною. Якщо подумати логічно, то сором носіння слухових апаратів абсурдний, і вже давно. Люди спокійно надягають навушники, Bluetooth-гарнітури та інші гаджети. Що завгодно – тільки не слуховий апарат. А його давно вже пора сприймати, як корисний і функціональний прилад, який спрощує життя своєму користувачеві, підвищуючи її якість.

Starkey Livio AI оснащений складним програмним забезпеченням. У нього вбудовані функції, що допомагають вирішувати актуальні для сучасної людини завдання:

 • Інтегровані датчики дають можливості ставити спортивні цілі і досягати їх, відстежувати фізичну активність
 • Вбудований фітнес-трекер стежить за кількістю пройдених кроків, роботою тіла і мозку
 • Спеціальні алгоритми розпізнають 27 мов і переводять іноземну мову в режимі реального часу

 

Завдяки таким опціям, Starkey Livio AI – набагато більше, ніж просто прилад для поліпшення слуху. Він робить комфортніше повсякденне життя свого користувача. Людині не потрібно носити «розумний» браслет на руці і напружуватися, слухаючи розмову на іншій мові. А завдяки програмі Thrive Hearing слуховий апарат синхронізується із смартфоном, що значно полегшує його управління.

Все це стимулює людину до того, щоб почати носити слухові апарати. Він більше не «чорна мітка», яка вказує на інвалідність, а стильний аксесуар, який наділяє свого володаря чимось на зразок суперсили!

Як слух пов’язаний з психічним здоров’ям?

Поява таких приладів, як Livio AI – дуже здорова і корисна тенденція. Адже завдяки їм людина раніше приходить до реабілітації слуху, що благотворно впливає на його психоемоційний фон. За даними досліджень, відмова від компенсації слуху може призводити до серйозних когнітивних розладів.

Чому так відбувається? Справа в тому, що всі ми – істоти соціальні. Нашому мозку корисне спілкування з іншими людьми – це для нього необхідна стимуляція, яка допомагає правильно працювати. Якщо ж людина втрачає слух, спілкування в його житті стає набагато менше. Мозок при цьому не отримує потрібне навантаження, через що розвиваються психічні порушення.

Слабочуючі часто намагаються уникати спілкування, оскільки воно стає для них некомфортним. В результаті проблеми нашаровуються, як снігова куля. Згодом коло спілкування звужується, поки не доходить до повної ізоляції. Природно, емоційний стан при цьому погіршується – людина відчуває себе пригніченою, непотрібною. І це теж завдає тяжкого удару по психічному здоров’ю.

З появою таких апаратів, як Livio AI, слабочуючим більше нема чого соромитися. Навпаки, прилад допомагає йому краще інтегруватися в соціальне життя. Наприклад, дає можливість спілкуватися не тільки в рамках своєї мовної групи, а й вільно розмовляти розуміти іноземців. А цим може похвалитися далеко не кожна людина зі здоровим слухом!

Як зрозуміти, що вам потрібні слухові апарати?

Після опису всіх принад Livio AI хочеться негайно його купити. Але як визначити, що він дійсно вам потрібен? На це вкажуть наступні ознаки:

 • Складно розчути мову в шумі
 • Постійно хочеться перепитувати
 • Важко почути співрозмовника по іншу сторону столу
 • Одне вухо чує гірше іншого
 • Погано чути співрозмовника при телефонній розмові
 • Щоб краще чути, доводиться нахиляти голову
 • Стало складно спілкуватися на роботі і вдома

 

Все це – сигнали про те, що пора перевірити слух. Тільки фахівець може провести правильну діагностику, визначити слуховий розлад, ступінь його тяжкості, і підібрати відповідний слуховий апарат.

Важливо розуміти, що прилад для корекції слуху – не ліки. Він не може вилікувати приглухуватість, але зате допоможе комфортно з нею жити. До того ж – стимулює мозкові центри, відповідальні за розпізнавання звуків, захищаючи від подальшого падіння слуху. Спеціаліст налаштує його таким чином, щоб прилад посилював сигнали лише в тому діапазоні, де «пропало» сприйняття.

Підводимо підсумки

Отже, ознайомившись з функціями моделі Starkey Livio AI і інших сучасних слухових апаратів, можна зробити висновки, що вони:

 • Ламають звичні стереотипи про слухових рішеннях і виходять далеко за рамки простого посилення звуків
 • Мають широкі можливості, що дозволяють робити життя користувача комфортнішим і простішим
 • Підтримують психічне здоров’я, стимулюючи когнітивні функції людини
 • Стають модними аксесуарами і наділяють свого володаря «суперсилою» – можливістю стежити за фізичною активністю, переклад іноземної мови і т д

 

Зовсім скоро, коли Starkey Livio AI вийде в продаж, можна буде побачити на бігових доріжках багатьох людей без фітнес-браслета на руці. Купити його можна буде в центрі «Беттертон», який є офіційним дилером бренду. В асортименті представлені завушні, внутрішньовушні і внутрішньоканальні моделі різної потужності. Фахівці центру проведуть комплексну діагностику, за результатами якої підберуть відповідну модель, внесуть індивідуальні налаштування, допоможуть з вибором отопластичних аксесуарів.

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *